Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Robwalka - te wycieczki lekarzy ze stazystami i ogladanie krocza... Brzmi nieciekawie. Ja chyba powiem, ze sie nie zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka nie wiem czy tak można się nie zgodzić?nie wiem jak jest za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka od tego czasu co bylas teraz duzo sie zmienilo w szpitalu przy porodzie ani na obchodzie masz prawo odmowic wizyty starzystow. kolezanka 6 tyg temy tam rodzila i miala tylko lekarza na rano a przy porodzie jaena dziewczyne starzystke na ktora sie zgodzila. podpaski poporodowe tam zapewniaja a nie ligline . ja wole miec jeszcze swoje. a majtki z siateczki biore na wrazie czego bo akurat jaki piszesz zalecaja wietrzenie non stop :) a myslisz ze na polnej bedzie mniej starzystow??? tam jest jeszcze wiekszy kołchoz takie moje zdanie :p tak Ajaponka pakuje torbe bo bede spokojniejsza jak bedzie juz sobie stala wkoncu niecale 7 tyg zostalo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie bylam w tym szpitalu rok temu i na obchodzie byl tez tylko lekarz dyzurny i jeden starzysta. na zabiegu tylko lekarz i pielegniarki zadnych dodatkowych gapiow. podpaski dawali:) a pielegniarki to anioly byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, ja już po wizycie :) Mała nadal jest małą, nic tam nie odstaje (bynajmniej nic wyraźnie nie widać), więc szykujemy imię dla córci ;) Co mnie bardzo ucieszyło to to, że ładnie przybrała na wadze. Jeszcze 5 tyg. temu ważyła 728 gram, a dziś miała już 1550 :) Gin powiedziała, że to bardzo dobra waga na ten etap ciąży, więc Smerfaskr jeśli u Ciebie jest podobnie to nie musisz sie martwić. Ja przytyłam 3 kg, więc póki co ogólnie na plusie mam 9 kg. Poza tym mała obrócona jest główką w dół, a nie tak jak myślałam miednicowo ( te kopniaki w pęcherz to robi rączką, albo główka), zatem gin kazała mi się szykować do porodu naturalnego !!! ;/ ;/;/ Wolałabym cesarkę... Mówi, że dziecko raczej nie będę kolosem i póki co mam wszystkie predyspozycje do porodu sn. Maluszka na usg fajnie się bawiła rączkami i otwierała dzióbek, jakby chciała mi coś powiedzieć ;) Gin powiedziała, że właśnie połyka wody płodowe. Fajowy widok :) Smerfaskr, fajnie, że po Twojej wizycie również wszystko ok :) Olczak, brzuszek kształtem masz bardzo podobny do mojego, taki nawet trochę kwadraciak z boku, no wypisz wymaluj jak mój ;) Lista wyprawkowa dla mamy fajna, muszę usiąść na spokojnie i sobie wszystko ponotować, ale brak mi czasu. Za chwile mam klientów, a potem na kolejny plener. Zajadę się, nie ma co. Będę wieczorem kochane. Do usłyszonka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki bardzo ładne, jedne większe drugie mniejsze, ale najwazniejsze, że maluchy w nich rosną i jest wszystko ok :) Alexia teraz pewnie każda znas będzie miała takie sny coraz częściej, zwłaszcza te które po raz pierwszy zostaną mamusiami, gdzieś tam w środku każda to przeżywa bo do porodu coraz bliżej :) Robwalka ja czuje ruchy małego od chwili gdy D. wstaje do pracy, cały czas mnie podkopuje, dzisiaj było to od godziny 5 ;) Megisu do mnie tez powinnaś numer już mieć, wysłałam go rano na nk :) Olczak fajnie, że podzieliłaś się z nami listą, przyda się ;) Dostałam dzisiaj próbki z j&j i misia z bebilonu troche to szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka moja makla w 29 tyg miala 1425 , to dopiero olbrzym chyba ;) , nie ma co sie martwic waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - piekny brzuszek! I ladnie sie prezentuje w tej sukience! Laseczka z ciebie :) Nastala inwazja brzuszkow na naszym topiku - milo popatrzec :) Ja wlasnie pije kawke z mezem. Cisnienie w normie, wiec sobie pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka dziekuje, ja widzę to trochę inaczej, widzę wielki brzuch nie pasujacy do moich wąskich bioder :-D zapomnialam dodać jeszcze zdjęcie moich spuchnietych stóp. Leze w łóżeczku nie chce mi sie narazie wstać do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Ja jestem w 29 tyg i bedziemy miec coreczke Nikole Termin mam na koniec września:-) Jestem juz powoli zestresowana bo to moje pierwsze dziecko,wiec nie wiem jeszcze co i jak tymbardziej ze nie bede rodzic w PL,sama z mężem,daleko od porad mamy,hehe ale jak to moja mama mowi: JAK ZOBACZYSZ DZIECKO TO BEDZIESZ WIEDZIALA CO ROBIC:-) Tez mialyscie zakupów szał? Ja na poczatku ciazy przewertowalam cale allegro z akcesoriami dzieciecymi,bo po sklepach chodzic nie mialam mozliwosci bo tutaj gdzie mieszkam to wszystko mega drogie. Najzabawniejsze jest to,że wszystko mialam upatrzone w kolorach dla chlopczyka bo strasznie chcialam miec syna i 3 razy śnił mi sie chlopiec a RAZ dziewczynka i ubzduralam sobie ze to na 100% bedzie syn w 20 tyg poszlam w PL na USG 4 D i okazalo sie ze ten moj syn nie ma pisiorka..Szok byl,ale moze nastepnym razem sie uda,do 3 razy sztuka,hehe Teraz juz wiem ze lepiej sie na nic nie nastawiac z pewnoscia 50/50%,hehe A jak bylo u was? POzdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
cześc madziulkao:) Netka- gratuluje wizyty u gina i pomyślnych wiadomości. Pocieszyłas mnie, że Twoja mała jest wagowo podobna do mojej. mamuska Tobie też:) bo już myslałam, że urodze giganta. megisu- przede wszytskim mam bzika na puncie granatowych pazurków:):):) Brzuś masz piekny, kształtny i sukienka super. Netka swoją drogą zwolnij troche Kochana, bo dziecko jeszcze w plenerze urodzisz:) Padam, zrobiłam 12 butelek soku z czarnej porzeczki ( mój debiut), jutro może jeszcze kilka z malin:) Najlepsze jest to, że mam kupca na moje soku, bo sąsiadce nie chce się robić a domowe wiadomo, że bez chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU 78 Moj problem spuchnietych nog zniknal odkad spie tylko na lewym boku Jest to dla mnie straszne bo zawsze spalam na plecach ale siostra mi powiedziala ze musze na lewym boku i jest mega duza poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj madziulka :-) to gdzie ty mieszkasz kochana? Moje stopy już nie klęsną po niczym niestety :-( Smerfaskr sama bym taki soczek kupiła mniam mniam :-) tez lubię granatowe pazurki... Zreszta każdy kolor na swój sposób jest ładny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGISU 78 W Danii:-) 5 lat,ale mam zamiar wrocic do Polski Moim problemem zas sa pękające krwinki na nogach.. juz chyba spodniczki nie zaloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
madziulkao zazdroszczę Dani, gdybym znała język i miała perspektywę pracy to też bym tam wyjechała:) W sumie tu mnie nic nie trzyma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam szkole i swiata bylam ciekawa bo pracowalam w PL za 560 zl i nawet na paliwo prawie nie starczalo wiec udalo mi sie wyjechac ze znajomym do firmy ,gdzie on pracowal-i udalo sie..poznalam tutaj męża,w tym roku 6 sierpnia bedziemy miec 1 rocznice i dzidzie pod koniec wrzesnia.nawet nie wiem kiedy przelecialo te 5 lat Ale wam zazdroszcze ze jestescie w tym stanie w PL bo tutaj kobieta pracuje do 8 miesiaca,USG robia tylko w 3 i 5 miesiacu,Lekarz rodzinny jest moim lekarzem ginekologiem,pozniej bedzie leczyl moja dzidzie wiec cuda na kiju..Jeden lekarz jest od wszystkiego-nie ma podzialo na kardiologa,gine ,pediatre i cala reszte..Lekarz rodzinny jest twoim jednym jedynym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFASKR Jezyk to wystarczy angielski(tak zeby sie dogadac) ja jak przyjechalam to nic nie gadalam po angielsku bo mature zdawalam z niemca,teraz gadam łamanym angielskim i daje rade w komunikowaniu sie-nie jestem zwolennikiem wkuwania słówek i do tego straszny ze mnie leń ale tutaj wystarczy troche jezyka a duzo sily do pracy:-) Szczerze to bez nas polakow i innych obcokrajowcow to te firmy by upadly..dunczycy maja taka pomoc z urzędów ze im sie nie chce pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wagę mojej Niuni poznam już jutro :) tak się nie mogę doczekąc, żeby ją zobaczyć :] o 12 mam zadzwonić na którą mam się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj odkrylam ze moja dzidzia slyszy muzyke ktora slucham przez sluchawki Czytalam ze dzieci slysza jak sie przylozy sluchawke do brzucha,a okazalo sie ze rowniez jak mam w uszach sluchawki Nie zobaczylam jaką mam ustawiona glosnosc a byla na maxa.. jak mi ryknela ta muza w uszach to mala mi w brzuchu rewolucje zrobila Wystraszyla sie biedna bardziej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulkao - witaj! :) Ja tez mieszkam za granica od prawie 5 lat ( Niemcy) i tez mam w planach powrot do PL. Tez ubolewam na tym, ze jestem daleko od rodziny i nie bede miala zadnej pomocy ze strony mamy czy tesciowej. Gdyby byly blisko zawsze mozna zostawic z ktoras babcia dziecko i raz na jakis czas odetchnac, wyjsc gdzies z mezem. A my jestesmy tutaj sami. Doskonale rozumiem twoje rozterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka ciesze sie z Toba ze po wizycie wszystko dobrze mala ladnie przybiera na wadze jest glowka w dol super:) Megisu brzusio sliczny okraglutki :) widac ze Olimpce tam wygodnie :) ijeszcze bedzie Ci brakowac tego "wielkiego brzucha" jak mowisz:p Ajaponka faktycznie inwazja nastala hehe madziulkao7 witam nowa mame:) Olczak trzymamy kciuki za jutrzejsza wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan według starych przesądów od razu widac, ze chłopiec :-) brzuszek lekko w szpic zupełnie inny niż mój, taka wielka kula. Ciekawe, moze coś w tym jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulkao7 - na opieke lekarska w ciazy nie moge narzekac. Chodze do ginekologa i na kazdej wizycie mam usg i na miejscu robione wszystkie badania laboratoryjne. Chociaz mam wrazenie, ze dziewczyny w Polsce maja duzo wiecej zlecanych badan niz ja tu w DE. Przez cala ciaze nie pracowalam, bo nie pozwala na to charakter mojej pracy i kazano mi siedziec w domu. A ty pracujesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no megan zgadzam się z megosu- masz taką piłeczkę, a reszta szczuplutka:) chłopak jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×