Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość agi_91
Hej :) Dziewczyny śliczne brzuszki macie :) Ja byłam dzisiaj na powtornym badaniu glukozy... ta przezylam duzo gorzej niestety... Jutro ide do mojej pani doktor zobaczymy jak moj malutki sie rozwija:) Mam nadzieje ze zrobi usg choc z nia nie zawsze wiadomo co i jak :P A w pt do diabetologa mam nadzieje ze dzisiejsze badanie wyszlo lepiej jak ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie również ostatnio często pobolewa podbrzusze jak na miesiączkę,przechodzi szybko ale zdarza się często!Olczak super że z małą wszystko dobrze!agi_91 współczuję tej glukozy,ja jutro tez idę do lekarza na kontrolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska2012 może lepiej zadzwoń do lekarza niż masz się nie potrzebnie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej u mnie własnie skończyła się burza - od 15 to najwyższa pora, żeby sobie poszła. Olczak To Twoja mała waży tak jak moja:) i została Małą a nie Małym :) Moje dziecko dzis spokojne, czasem tylko kopnie ale dobrze ochłodziło sie a jutro wyruszam na ostatnie zakupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas popoludniu przeszla silna burza juz 2 dzisiaj a po niej zaraz slonce zaswiecilo pogoda wariuje:/ Mam na dzis do wyprasowania dwie suszarki ubranek syneczka :) Dziewczynki Robwalka i Madlenn Wam juz swietnie wyjasnily co to "szabelek" :) tak u nas sie mowi :p Robwalka gratuluje magicznej trojeczki z przodu :) Olczak fajnie ze po wizycie ok:) ciesze sie ze nasze maluszki zdrowe i przybieraja na wadze:) mamuska2012 mi tez jednego razu wyszly brzydkie wyniki to samo co Tobie bakterie i szczawiany okazalo sie ze to z jedzenia tak jak napisalas ja powturzylam po 3 dniach bez zadnych lekow wyszly dobre. pij duzo zeby to wyplukac i mozesz tez herbatki z zurawiny sie napic ktora jest dobra na uklad moczowy. mnie ciagnie podbrzusze raz na jakis czas jest to bolesne ale to macica sie rozciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde podbrzusze tez mnie juz zaczelo pobolewac, wzielam nospe i juz jest lepiej. Kurde jak chce mi sie siku to bardziej boli, juz nie wiem czy mala naciska czy to od pecherza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam u siebei tydzien :) MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......32 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........30tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka Karolina Netka0902.........29......30 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......30 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......30 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......29 tc......27.09......Córeczka - Karinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak z innego tematu, ile sztuk pampersow bierzecie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja mam w paczce 27 sztuk ale wlasnie nie wiem czy brac cxala. Polozna mowila, ze oni maja w szpitalu tylko czsem moze zabraknac. Moze wezme 15 a moze cale, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z porad koleżanki będe brać 10-15 sztuk. nie ma sensu brać całej paczki, tak samo z podpaskami i podkładami poporodowymi, zawsze ktoś może donieść :) niż pakować całe wielkie paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
a jaki rozmiar pampersów kupujecie ? 2 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mamuska :-) ale ja niestety w tym temacie jestem zupełnie lewa :-D chyba wezmę ok 30 wole miec niż nie miec. Ja kupujepampersy 3-6kg takie mam na liście ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie mamusie! Wczoraj byłam na wizycie. Malutka waży 2kg, i jest w polozeniu posladkowym, takze lekarz zasugerowal ze bedzie cesarka. Pierwszy porod mialam naturalny. Powiedział, ze mala ma juz malo miejsca wiec raczej sie nie obróci. Co do nicku, to moj nick jak nietrudno sie domyslic wynika z obzartuszkowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na poczatek Pampers Premium Care 2-5kg a pozniej kupie 3-6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obzartuszek super duze te Twoje dziecie:) cc sie nie zamartwiaj najwazniejsze zeby szczesliwie i zdrowo przyszlo na swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) U mnie pogoda rewelacyjna, w ncy padał deszcz i jest 21 stopni i dalej kropi takze wkoncuu jest czym oddychac. Olczak 2kg??? kurde moja mini mini to faktycznie mini mini ale tak jak któras z Was napisała ze lepiej bedzie jak nie bedziemy porównywac, jak lekarz nic nie mowi to znaczy ze jest ok. Ja pampersy kupie od 3-6kg i pewno zabiore z 20 sztuk. dowiedziałm sie wczoraj ze u mnie w szpitalu tylko na wyjscie daje sie swoje ubranka a tak to dziecko jest w takim białym przescieradełku owiniete.... Wczoraj był u Nas szwagier z zaproszeniem na chrzciny 29 lipca... Wiec bede musiała zainwestowac w jakas kiecke. Wczoraj sobie postanowiłam ze od przyszłego tyg ide na tydzien urlopu, i wezme sie za segregacje ciuszków i pranie... Nie wiem czy na wszytsko odp ale starałam sie:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki!u mnie znacznie chłodniej,obżartuszek u mnie takie samo położenie małego jak u ciebie małej!powoli szykuję się do lekarza,dzisiaj ja się dowiem czy mały się odwrócił(w co wątpię) i mam nadzieję,że ciśnienie nie będzie mi tak wysoko skakać jak ostatnio bo jeszcze wezmą mnie do szpitala(z córką miałam skaczące ciśnienie i tydzień przed porodem wzięli mnie już do szpitala)byłam tam do dnia wypisu już z córką!jak wrócę zdam relację-buziaki dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :-) robwalka powodzenia na wizycie :-) napisz co fajnego się wydażyło :-) alexia ranny ptaszku :-) idz sobie odpocząć troszkę kochana, poleż, wyśpij się i zrób tą przyjemną rzecz czyli pranie i segregacja ciuszków :-) w końcu trochę chłodniej :-) rano było 16 stopni jak wstałam teraz już niestety 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :D Ale się naprodukowałyście :D Robwalka --- > powodzenia na wizycie U nas dzisiaj też chłodniej, ale moje stopy wołają o pomstę do nieba za wczorajszy dzień ..... dzisiaj chyba całą wkładkę buta wyłożę żelowymi wkładkami :) Kupiłam wczoraj kanapkę//sofkę do Zuzy pokoju i dzisiaj ją przywiozą :D cieszę się niezmiernie :D Zostało tylko łóżeczko i prać rzeczy :] aaaa... no i wózek, ale z tym poczekam do sierpna :) Co do nicków --> ja juz kiedyś pisałam, jeden z kierowników u mnie w robocie tak mówi, jak cos idzie nie po jego myśli :D i kiedyś jak się zbulwersowałam jakimś tematem na kaffe tak odpowiedziałam, i tak zostało :) Ahh nnnooo i najfajniejsza część wczorajszego dnia : Mój Eł oświadczył mi że w piątek jedziemy nad morze :D Fakt, że na krótko bo tylko do niedzieli niestety ( pracujemy oboje w takiej branży, że "chcesz urlop - owszem, idź zimą"....) ale dla mnie to bajka i tak :) Powiem Wam, że Bałtyk może śmierdzi, może jest zimny, może jest nad nim drogo.... ale KOCHAM Bałtyk :D zaraz coś pewnie doprodukuję, bo już pozapominałam co miałam napisać więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło ło ja też uwielbiam polskie morze :-) niestety mam troszke za daleko , chyba bym nie dojechała w tym stanie. Bo to jakieś 600 km :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha muszę tabelke poprawić, bo nie wiem skąd mi się wziął 30 tydzień :D Co prawda nie wiem dokładnie jak to się liczy, ale tak mniej wiecej pokazują kalkulatory w internecie ze jestem 32 nie 30 :D MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......32 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........32tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka Karolina Netka0902.........29......30 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......30 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......30 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......29 tc......27.09......Córeczka - Karinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, no tak 600 km to trochę jest .... wtedy też bym się nie zdecydowała My mamy około 400, to jeszcze do przeżycia :) Całuje Was :* na razie lecę na jakieś jedzeniowe zakupy, bo w lodówce praktycznie tylko światło :D a ja oczywiscie mam jakąś ochotę na coś czego nie ma w domu :) jeszcze nei wiem na co .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję relację z wczorajszej wizyty. moja malutka też jest mini mini-1300. Kruszynka po mamusi ;) I nie jest zaciekawie. Szyjka za nisko, macica za twarda i mogę urodzic lada dzień :( Mam brac 6 tabl magnezu potas i nospę fortę 3x1 i w razie potrzeby... Kurdę jestem przerażona!!!! Mam zakaz jazdy samochodem, nie chodzic za dużo i jak najwięcej leżec. Lekarz powiedział żebym z miesiąc przetrzymała i będzie dobrze bo w 34 tygodniu już jest dziecko rozwinięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×