Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

u mnie w całym domu czadzi kapustą maż ma ochotę na zasmażaną wiec gotuje :-)n do tego sznycle i ziemniaczki :-) zupki dzisiaj mi sie nie chce gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ciąży w ogóle nie lubie i nie mogę stać nad parującymi garami. Męczy mnie gotowanie jak cholera, robi mi się słabo i niedobrze, no i zaczęło brakowac mi cierpliwości. Mam nadzieję, że jak się rozpakuję to wszystko wróci do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - ja to chyba sie wprosze dzsiaj do ciebie na obiad, bo az u mnie zapachnialo twoimi sznycelkami :) Zapomnialam o tym zdjeciu. Wrzuce wam dzisiaj wieczorem i sobie zobaczycie moją beczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam Ajponka :-) a co do beczki to oj uwazaj :-) bo jak na razie w brzuszku to ja tu ma najwięcej centymetrów i nikt nie chce mi uwierzyc ze rodze dopiero we wrześniu :-D Netka ja jakąs za specjalną kucharą nie jestem ale jak męzulek ładnie poprosi i skwaru nie ma bo pada deszczyk to cos tam kuchce ale bardzo często jadamy teraz po knajpach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale lecicie, od wczoraj wieczora naskrobałyście już 2 stronki :) Alexia super że z malutką oki, choc wcale malutka nie jest:) Ja sobie odpoczywam przy ince, mięsko mi się rozmraża na obiad, robię gulasz bo niestety mamusia nie ugotowała mi nic :( Dokupiła wczoraj parę ciuszków na rozm 56 i teraz mam już wystarczająco, żałuję tylko że nie kupiłam kombinezonu z polarku na 62 za 15 zł! Kupiłam na 56 nie wiem po co... ale może następnym razem jeszcze będą choc wątpię że w takiej cenie (w smyku jak by kogoś to interesowało). Nadal nie mogę zdecydowc się na wózek ani na łóżeczko, wczoraj oglądałam wózek kaps 3 w1 za 1000 zł super się prowadzi, miękko ale jest trochę ciężki, fakt że mieszkam na parterze a le te parę schodków mam i nie wiem czy nie dołozyc z 500 zł ale kupic lżejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnuśkaKalisz pewnie że można, witamy. N którego masz termin? Wpisz się do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł a dziś mój W ma urodziny i robie mu sernik na zimno z brzoskwiniami jako suprise. To w formie niespodzianki bo nigdy mu nikt ciasta nie robił na urodziny bo miał tylko tate a jego ojciec takich rzeczy nie umie, dodatkowo kupiłam cyferki 26 żeby mógł zdmuchnąć jak małe dziecko hehe ;) Dziewczyny a jak czuje się skurcze? jakie sa objawy? AnuśkaKalisz Witamy :) wpisuj w tabele swoje dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile - Wszystkiego najlepszego dla Twojego lubego :D A co do skurczy, to mi się czasami napina cały brzuch od dołu po same piersi twardnieje a potem od dołu do góry czuje taką ulgę jak puszcza i robi się mięciutki brzusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......34 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......34 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......33 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......31tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......31 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Anuśka :) a takie skurcze są bolesne? bo mi od czasu do czasu też twardnieje brzuch ale nie odczuwam bólu, po kilku chwilach przestaje i jest miękki czy to są skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......34 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......34 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......33 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......31tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......31 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ja też mam skurcze.. o kurcze czuje jak już jest blisko porodu :) ciekawe jak to będzie. Dziewczyny pytałam Was kilka stron temu czy zakupiłyście może na allegro albo w ogóle na internecie koszule ciążowe albo szlafrok? bo też chce kupić a nie wiem które są dobre. a i czy szlafrok kupujecie taki gruby czy np atłasowy? na tę pore roku, w szpitalach i tak jest ciepło, przynajmniej w moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiej to dobrze :P ja teraz mam dylematy odnośnie takich zakupów, nie chce kupować nic drogiego no bo ile będe koszul używać? Anuśka a która to ciąża? i opowiedz coś więcej o swoich pociechach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA koszul używałam tylko w szpitalu i miałam dwie jedną przy porodzie ale ona nadawała się potem już tylko do prania i drugą na zmianę a, że nie leciało ze mnie mocno to nie była brudna od krwi :D To jest moja 3 ciąża :D Mam dwie córki :) Kinga ma 5 lat tzn skończy 5 sierpnia ;) Od września idzie do zerówki do szkoły podstawowej :D I już nie może się doczekać :D Zuzia ma 2 i pół roku :D 27 lutego skończy 3 latka :D Od września będzie pomocnicą mamusi bo do przedszkola nie idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale nabroiłam...nóż mi się zesmyknął i po paluszku :( Prawie zemdlałam, boli jak cholera. cisnienie spadło mi odrazu i mam 90/70. Utrzymać się mi na nogach trudno. Betismile podrzuć mi tu troche serniczka :) Ja wyczuwam takie ściaganie do środka i to łapie i puszcza. Najlepszego dla Twojego kochanego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest z nami kolejna doświadczona mama, dobrze bo będzie miała nam kto doradzac :) Ja kupiłam na bazarku 2 koszule rozpinane po 30 zł i szlafrok 35 zł, wszystko z bawełny, atłasowy mam ale nie będę go brała do szpitala, wolę ten bawełniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu, my tak samo robimy z obiadami, moze po porodzie się to zmieni ;P AnuśkaKalisz witaj wśród nas :) Teraz bedzie chłopczyk czy trzecia córeczka ? Betismile, wszystkiego naj dla Twojego lubego, niespodzianka super :) Co do koszul to ja bede miała 2, jedną na poród, a drugą po... jak braknie to ktoś mi podrzuci trzecią, ale z reguły podobno 2 wystarczają, choc zależy to tez czy mocno potem krwawisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to masz wprawę do ciąży latem heh :) i jak widzę w końcu mala odmiana będzie synek :) śliczne imiona dla córeczek wymyśliłaś i fajnie, że kinga chce iść do przedszkola bo moja znajoma ma córcie która nic nie chce tylko siedzieć z mamą co jest dla rodziny uciążliwe no ale co dziecko to inne :) Polcia dziękuję :) zemdlałaś prawie? a to dużo krwi straciłaś czy to z przerażenia? bidulka, polecam, żeby mąż pocałował w paluszek to przejdzie, ja tak zawsze robie z moim W ( mimo, że boli dalej to mówie że nie i faktycznie później przestaje). I Szybko połóż się i odpoczywaj! Wysyłam serniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem do usług :D Netka- Ma być niby chłopaczek Rodzyneczek ale jakoś w to nie wierzę :D I nastawiam się bardziej na dziewuszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam dwie koszule żeby potem w domu w nich spac a do szpitala wezmę 1 z nich i jakąś starą do porodu, podobno niektóre dziewczyny biorą zwykłe podkoszulki do samego porodu. Co do skurczy to są niebolesne i nie są groźne pod warunkiem że szyjka się nie skraca przez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anuśka miło cie widzieć wsród nas :-) doswiadczona kobieta jak najbardziej nam sie przyda, bo mamy sto tysięcy pytań :-) widzę że drugi Kacperek pojawił się w tabelce :-) gratulacje synusia co do koszul nocnych mam dwie obie do karmieia i szlafrok bawełniany myslę ze wystarczy. Polcia kochana nasza rany boskie :-) uwazaj skarbie na siebie :-) mezulek musi pocałować to przejdzie ból :-) Betismile wszystkiego naj dla ukochanego :-) mmm serniczek , kurcze chyba tez zrobię :-) zrobiłaś mi smaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lało się niesamowicie bo odcięłam opuszek...po chwili to zaczeło mi się robić słabo, szum w uszach, niedobrze mi było i czułam, że trace kontakt z rzeczywistością i to co do mnie siostra mówiła już nie dochodziło do mnie. Pielęgniarka w przychodni wielkie oczy zrobiła jak jej pokazałam co mi się stało. Kazała mi wypić mocną herbate mam nadzieje, że szybciej mi minie to osłabienie. Jedno jest pewne, że teraz będę baaardzooo ostrożnie zabierała się za krojenie. Witam nową mamuskę ;) Anuśka przy chłopaku są naprawde sporadyczne pomyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wpisałam tego synusia ale nie jestem pewna czy nie powinna tam być Joanna :D Hehehe... Ja mam zamiar dziś upiec szarlotkę dostałam wczoraj tyyyyle jabłek że tego nie zjemy a szkoda, żeby się zmarnowały :D Handzia ma rację. Ja mam skróconą szyjkę i rozwarcie na 1 cm. Zero wysiłku i zero wychodzenia z domu. Magnez biorę 4 razy dziennie. Brzuszek napina się ale nie tak jak 3 tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia matko kochana to żeś sobie zrobiła.. Czytając to to już mi się słabo zrobiło. Uważaj na siebie!! Kochana moja druga córcia do 7 miesiąca była chłopakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×