Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość Mama28
Cześć :) 1alexia2 właśnie miałaś już iść na zwolnienie...co z Tobą? :) Fajnie,że Mała zdrowo rośnie :) Przytyłaś DOPIERO 5kg,a lekarz kazał Ci słodycze odstawić?Dziwne to trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
w tym problem ze moja pani doktor jest na urlopie... a na ostatniej wizycie juz jej cos nie pasowalo... i od razu po urlopie mam wizyte... poki co leze i sie nie ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi_91 a może pojedź do szpitala na ostry dyżur-przebadają cię,zrobią USG i nie będziesz się martwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie juz drugi dzien upalu. Duszno i nie ma czym oddychac. Na szczescie w sobote ma sie ochlodzic. Megisu78 - sliczne te buciki! :)To pewnie te prezenty od kolezanki, tak? alexia - 5 kg do tej pory to bardzo malutko a upomnienie od lekarza za 2 kg tez wydaje mi sie dziwne. Ja raz w ciagu miesiaca przytylam 7 kg i wtedy dostalam ochrzan od lekarza - czemu sie nie dziwnie :) Co do kosmetykow to ja nie kupialm oliwki tylko balsam do ciala i plyn do kapieli natluszczajacy. agi91 - skurcze moga i nie musza oznaczac czegos zlego dlatego najlepiej skonsultowac to z jakims lekarzem, albo jak radzi Robwalak jedz do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Megisu, zazdroszczę pogody ! U nas upał, zaraz zmykam pod prysznic się troszkę ochłodzić ;) Butki słodkie, mam podobne dla swojej Niuni :) Też myślę, że nie da rady we wszystkim przechodzić, bo za dużo tego ;) Alexia, cieszę się, że z Małą wszystko w porządku. Ładnie przybrała na wadze i chyba nie jest już taka mini mini jak pisałaś ( o ile to Ty pisałaś ;) ) Zmykaj na zwolnienie i daj sobie odpocząć w te upały. Z tą wagą faktycznie dziwna sprawa. 5 kg chyba każdy by pozazdroscił, a lekarz każe Ci ograniczać... hmmm ;/ Robwalka, mam nadzieję, że jak córka wróci to doły i złe nastroje z powodu samotnosci miną :) Agi, gdy coś Cię niepokoi, a nie ma Twojego lekarza to idź na ostry dyżur. Zbadają brzuszek i będziesz spokojniejsza. Czekanie na lekarza może nie być dobre. U mnie 33 tc, więc poprawiam tabelkę, mam nadzieję, że wyjdzie poprawnie :D MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......34 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......34 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......33 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......31tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......31 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - chyba Kalina madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieee, co za niesforna tabelka !! MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......34 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......34 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......33 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......31tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......31 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - Kalina? madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, nawet word jej nie pomaga... może inna spróbuje ? MEGAN86.........25.......35tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......35 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......35 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......34 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......34 tc......09.09......Córka - Gabriela Madleenn..........27......34 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........33tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......33 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......33 tc......14.09......Córka - Alicja Obzartuszek.......27......33 tc......15.09......Córka - Natalia? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29......31tc.......22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......31tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......31 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......30tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......31 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......32 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......31 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......31 tc......27.09......Córka - Kalina? madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......30 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Dzieki :) To sciagne tylko mojego m z pracy... Zeby ze mna pojechal bo mamy jeden samochod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu butki kapitalne agi w tej chwili do lekarza lu ostry dyżur. dopóki skurcze są nieregularne nie ma się czym martwić ale zawsze lepiej sprawdzić. alexia 5 kg to pestka. Ja do 31 tyg. przytyłam 4 kg i lekarz nic nie komentował a Twoje 2 kg za miesiąc to dziwne.... ja juz mam torbe spakowaną, wszytsko chyba na tip top. Teraz czekam. Wiem, ze 6 tygodni to kawała czasu ale potem bym sie nie pozbierała... robwalka- fajnie, że córa wraca- zawsze to będzie z kim pogadać a nie tylko z pieskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka dziękuję za poprawienie tej tabelki!agi_91 jedźcie będziesz spokojniejsza,później daj nam znać co powiedział lekarza!Ajponka jeszcze trochę i będziesz zakochana we własnym dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj myslałam ze umrę ten ból w rękach i stopach cholera nie do wytrzymania!!! nie mogę ruszać palcami u rak :-( dzwoniłam i niestety moj gin na urlopie. Chyba podejde tutaj koło mnie do przychodni do mojej pani doktor moze coś poradzi, powiem wam że ja na moj gust to brak magnezu ale nie chciałabym nic na własną rekę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Robwalka, jak widzisz u mnie tez to trochę trwało ;P Ajponka, dzieciaczek słodki i faktycznie jeszcze troszkę i będziesz wpatrzona w swojego :D Ja zaraz robię próbę pedicure.... ciekawe jak mi to wyjdzie :D Maluszka tworzy fale dunaju na moim brzuchu i bardzo to lubię :) Megisu, Ty też biegnij do lekarza, tym bardziej jak nie możesz ruszać palcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny! wkoncu sie zmobilizowalam i daje znac ze zyje ... ostatnio mam ciezkie chwile ale nie bede zanudzac... ciesze sie ze po wizytach u Waszych dzieciaczkow wszystko dobrze:) czytam ze wszystkie przypadlosci sie Wam nasilaja bole i hormony buzuja pocieszenie ze to juz kwestia czasu :) dbajcie o siebie odpoczywajcie zeby szczesliwie dotrwac do konca...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 ja tam o bólu nogi już nie wspomnę,chodzę jakby ktoś mnie kopnął w tyłek-jak ja to wytrzymam do września?kiedyś uwielbiałam spać,a teraz jak przychodzi wieczór to mam opory żeby się położyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, właśnie dziś o Tobie myślałam, czemu się nie odzywasz ???? Jak masz jakieś doły to spokojnie możesz je tu wyrzucić ;) Z innej beczki to chciałam zapytać , czy zamówiliście wózek, czy czekacie jeszcze? My swój złożyliśmy i nie patrzymy już na niego codziennie. Przyjdzie pora to sie go rozłoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka to nie forum na tego typu zmartwienia co mam wiec przemilcze... a wozeczek mamy zamowiony od zeszlej srody i czekamy na telefon az dojedzie do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pewnie uznacie to za spam, ale ja mam nadzieję, że jednak nie hihi bierzemy z synkiem udział w konkursie, w którym można wygrać chustę do noszenia. Staś bardzo lubi "chodzić" w chuście, a my swojej prywatnej nie posiadamy, dlatego bardzo nam zależy na tej nagrodzie. Proszę zatem o oddanie głosu na niego. Oto link do konkursu: http://pl.lennylamb.com/user/show_photo/4932 trzeba jedynie kliknąć "zagłosuj na to zdjęcie" i ewentualnie polubić zdjęcie Dziękujemy z góry i przepraszamy za takie wtargnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie humor dziś już troszkę lepszy, chociaż wczoraj na wieczór posypałam się totalnie... na dwa tyg. mieszkam z mężem u teściów, bo Ci wyjechali na urlop a mają kota, a jako, że nie chciałam brać go do Nas (po remoncie wszystko nowe jeszcze sierści by mi brakowało) to my przenieśliśmy się tu.. i właśnie mają w łazience wielkie lustro i zauważyłam rostępy, których nie było wcześniej na udach i pośladkach i się załamałam... pogoda całkiem fajna chłodno 24 stopnie i słońca nie widać więc da się oddychać :) powoli zbieram się na wizytę kontrolną do gin. dam znać po. co do bóli ciała, to rano jak wstaję bolą mnie nogi zwłaszcza lewa, ale przechodzi po rozchodzeniu. za to od tygodnia zauważyłam, że jak się obudzę to mam problem z zaciśnięciem palców w pięść, również przechodzi po jakimś czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny az sie smutnoto zrobiło, nie smucicie sie :-) problemy na pewno sie rozwiążą wcześniej czy poźniej. Każda je ma a mysle ze w tej chwili sa na dodatek wyolbrzymione przez nasze hormonki :-) głowa do góry. Tez własnie dzisiaj rano myslałam o Tobie Megan gdzie ty się podziewasz, ostatnio tylko tabelke wstawiłas..... a to tak na rozweselenie :-) http://www.wiocha.pl/302460,Skok_Adama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak czyli mamy podobnie z tymi nogami i palcami u rąk.... :-( a bierzesz magnez?? daj znać co po wizycie, czkamy z niecierpliwością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, jakoś się udało zrobić paznokietki u stóp, ale LEDWO !! Mam tylko nadzieję, że za mocno nie przycisnęłam Maluszki... chociaż teraz fajnie się rusza ;) Megan, trzymam kciuki za poprawę sytuacji, czegokolwiek dotyczy :):* Fajnie, że wózek zamówiony, jak już zabierzesz go do domu to też będziesz jeździć nim po pokojach w ramach testów ;) Olczak, daj znać po wizycie. Megisu, panu z filmu nieźle błędnik zaszwankował po % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - super filmik, usmialam sie :D Jak masz takie bole to najlepeij skontaktuj sie z jakims lekarzem, to pewnie brak magnezu czy czegos innego. Megan - nareszcie wpadlas. Tez juz myslalam co sie z toba dzieje. Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku. olczak - glowa do gory! Kazda z nas zmaga sie z dodatkowymi kilogramami, rozstepami, wypryskami, bolami... itd. Jeszcze troche i to wszystko przestanie miec znaczenie a my powoli dojdziemy do stanu sprzed ciazy :) Netka - jak twoj pedicure? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kobietki te z najbardzej zaawansowaną ciąza strasznie chciałabym zobaczyc wasze brzucholki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Megisu bucie przesłodkie :D Agi_91 ja też mam skurcze ale jak usiąde i odpoczne to ustają. Alexia faktycznie dziwne, że lekarz tak powiedział. Skoro tylko tyle przytyłaś to mogłabyś sobie zaszaleć troszke :P Olczak ja się w ogóle nie oglądam, ale każda z nas dojdzie do swojej wagi i tego nie będzie widać zwłaszcza jak sie opalimy ;) Ide robić obiadek, miala być zupka ale coś nie mam na nią ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×