Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Dzien dobry:):) ja juz sie melduje:):) Ajaponka ciesze sie ze to nic powaznego:):) mamuska2012 lepiej byc pod obserwacja lekarza i sprawdzic czy wszystko dobrze:):):) głowa go góry:) Ja nie uwazam ze sie dobijam ale sa takie chwile kiedy ma sie ochote pogadac powiedziec to co sie w danym momencie mysli, o swoich obawach bo to jest normalne(przynajmniej dla mnie) ze kazda z Nas bez wyjatku ma jakies obawy, ja sie wielu rzeczy obawiam i uwazam ze trzeba czasem o tym pogadac i odrazu człowiekowi lepiej:):) Smerfaskr moze od czasu do czasu jedz z m na budowe choc na chwilke zebyscie mogli nawet na spokojnie pogadac:):) wiem ze łatwo sie mowi... Megisu i Robwalka ja tam nie uwazam ze jestescie stare u mnie szwagierka urodziła dwa tyg temu 43lata i jest z tego dumna:):):) Wiec głowy do góry i naprzód:P:P:P:P:P:P bo pogoda piekna!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja wczoraj tez miałam jakiś taki fatalny dzień, że w sumie napisałam tylko Ajponce i nie miałam weny dalej już nic pisać..... Ajponko--> dobrze że wszystko ok:) strach ma wielkie oczy :) Co do wieku ---> ja się wcale nie przejmuję :) w październiku kończę 30 lat, więc urodzę w ostatnim momencie przed trzydziestką, na co moje koleżanki niektóre reagują śmiechem że będę starą matką.. ja się nie przejmuję, gdybym miała rodzić w wieku 23 lat wiedząc teraz co wtedy miałam w głowie i jak mi się życie ułożyło.... raczej nie byłoby teraz kolorowo :) dlatego uważam, że wszystko ma swoje miejsce i czas..... planujemy mieć jeszcze jedno dziecko, wiadomo nie wiem kiedy nam się wszystko poukłada tak jak byśmy chcieli, ale wcale nie czuję się źle z powodu wieku :) smerfaskr ---> u mnie sytuacja podobna, moj Eł wychodzi z domu koło 5 rano, wraca koło 20, jest tak zmęczony, że czasami nawet nie je..... niestety taka specyfika pracy.... a w jedną stronę ma około bagatela 100 km :O no ale cóż.... autostradami wszyscy chcemy jeździć, więc ktoś musi je budować ;) Czasami jest w domu tylko w niedzielę, bo w naszej firmie (w pracy się poznaliśmy zresztą... ;) ) pracujące soboty, baa czasem nawet niedziele (ale on na szczęście nie kieruje żadną brygadą, tylko siedzi w kontenerze i robi rozliczenia, więc ta wątpliwa przyjemność go omija....)i święta to raczej normalka..... a w niedziele odsypia cały tydzień, więc tez tak kiepskawo to u nas wygląda... :( Ja sie pocieszam, że niedługo zima :) i pracy będzie mniej ;) Wiecie, że jeśli chodzi o dolegliwości to mi nic praktycznie, prócz zgagi i humorków, nie dolega.... aż normalnie ciężko i przykro mi się czyta, jak któraś z Was spac nie może :( przykro mi bardzo :( A co do tych bioderek.... to ja też o tym słyszałam, ale nie zagłębiałam się w temat dokładnie, bo stwierdziłam, że jak urodzę to lekarze wszystko mi powiedzą :) Połowy tego co napisać miałam już zapomniałam :D Życzę wam miłego poranka i przedpołudnia ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :-) piękny poranek, pije kawę z meżem, maluszka kopie i jest wszystko ok :-) ale niestety zaraz zostaje sama, mąż zabiera się za pracę. Dzisiaj czuje pozytywne fluidy :-) humor mi dopisuje i jest fajnie :-) zyczę wam tego samego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Chciałam się tylko przywitać. Zaraz ma zajść koleżanka z córeczka i idziemy na plac zabaw. Wczoraj synek tak fajnie razem się z nią bawił. Mieli zabawkowe talerzyki, kubeczki, sztućce, kieliszeczki, czajniczki kuchenki. Rozłożyli sie na całą piaskownicę i robili jedzonko. Nawet nam z koleżanka się dostało spaghetti :P córa koleżanki zrobiła nam z ketchupem i ... truskawkami. Zabawa była przednia. Swoja droga to fajnie ze synuś chciał bawić się takimi babskimi zabawkami. Wlewał olej i smażył frytki. Zaraz znów idziemy na trochę. Później jadę do miasta kupić małemu adidaski, załatwić kilka spraw i z mama się poszwendać po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki!wstałam późno choć takie spanie z przerwami na układanie poduszek jest do bani!robi się znowu gorąco czyli dojdzie opuchlizna!byłam już z pieskiem,teraz jem śniadanko i zmykam po zakupy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana :) Pogoda robi się aż za ładna, słońce praży, nie chce sie siedzieć w domu ,ale trzeba popracować ;/ Miałam dziś wyskoczyć po dalszą część wyprawki, a wygląda na to, że cały dzień spędze przed kompem, ech... Maluszka dzisiaj bardzo aktywna, kopie po całym brzuszku i przemieszcza się tak, jakby chciała przesunąć mi kości biodrowe :D Życzę Wam miłego dzionka, dużo wypoczywajcie, żeby stopki nie popuchły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :) Ja juz po sniadaniu. Dzisiaj na szczescie obudzilam sie juz bez bolu brzucha i mam nadzieje, ze tak zostanie. Moja mala juz ma malo miejsca w brzuchu i juz rzadko kopie a czesciej sie przekreca i strasznie rozpycha. Czasem skora rozciaga mi sie tak, ze mam wrazenie, ze zaraz peknie :) Chyba wieczorem wrzuce wam fotke bo brzuszek zrobil sie ogromny. Megisu78 - nie wiem dlaczego nie umiesz wyslac sms-a. Trzeba wpisac kierunkowy 0049 i pozniej 176. Kurcze, sama nie wiem :) Wysle ci jeszcze raz moj numer na nk. Robwalka - biedulko nameczysz sie w nocy. Wspolczuje ci tego bolu i braku snu. Jeszcze tylko kilka tygodni i synek wszystko ci wynagrodzi! ło ło ło - masz racje co do wieku, w ktorym powinno sie zachodzic w ciaze. Najlepiej wtedy kiedy sie jest w pelni gotowym. obzartuszek - fajna zabawa z dzieciaczkami. Juz sobie wyobrazam jak moja Karolinka bedzie sie tak bawic :) mamuska 2012 - super, ze malutka tak ladnie urosla. Co do szpitala to jakos wytrzymasz te 3 dni, a przynajmniej porobia ci badania i bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
witajie, ja już po śniadaniu. Teraz psychicznie nastawiam się, że muszę jechać do sklepu. Dzięki za słowa otuchy. Rany mała reaguje podobnie na mój humor, bo m jak się zaczął przytulać do brzuszka i tłumaczyć mu, że domek rbi dla nas to dostał kopa:) Jej, nie chciałam dziecka zbuntować:) Mamuska- w szpitalu bedziesz pod dobra opieką, lepiej wszytsko sprawdzic a 3 dni to minie raz dwa. Obzartuszku może Twój synek ma dar do kucharzenia??? Robwalka- dziś nad ranem poczułam Twój ból lewej nogi. Normalnie masakra. Bolała mnie tak , bo jak usnęłam obrażona to caly czas spałam na jednej stronie i obudził mnie ból niemiłosierny. Swoja droga to ładne tu harce było do prawie 1 w nocy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) Ajponka to się pewnie stresowałaś, dobrze, że to tylko to Mamuska2012 to dobrze, że lekarz się tak interesuje i woli wszystko posprawdzać. U mojej kuzynki zbagatelizowano puchnięcie w ogóle żadnych badań pod tym kątem jej nie robił i teraz się zastanawia po latach czy gdyby lekarz zlecił jakieś badania byłoby inaczej. Robwalka współczuje Ci, ja cierpie przy każdym wstawaniu, a tym bardziej że w weekend troche roboty miałam i teraz nawet przekręcić się nie mogę bo ból wielki, ale wytrzymamy dużo nam nie zostało :) Smerfaskr wiem o czym piszesz, ja remont mam za sobą i możemy spędzić więcej czasu ze sobą. Kiepsko było naprawde do tego nerwy bo jak najszybciej trzeba skończyć aż miałam wrażenie, że oddalamy się od siebie i będzie coraz gorzej. Brakowało mi bardzo bliskości D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję za słowa otuchy!napiszcie mi która z was bierze jeszcze żelazo?ja biorę cały czas-TARDYFERON FOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka ja biore Ascofer czy jakoś tak. Dobrze, że o tym żelazie napisałaś bo bym zapomniała wziąść. Skleroza postępująca u mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis senny dzien, normalnie usypiam!!! co chwile kłade głowe na biurku i przysypiam jak nie mam zadnej faktury do wypisania. Ja dzis mam wizyte o 18 juz sie stresuje czy moja mini mini przybrała na wadze ale juz nie bede porównywac najwazniejsze zeby gin powiedział ze jest dobrze. mam taki dziwny ból od kilku dni w pachwinach jak wstaje z łózka lub krzesła tak strasznie mnie kłuje i brzuch tak ciagnie na dół ma tak moze któras z Was?? myslałam ze to od tej przepukliny ale przeciez przepukline mam po jedej stronie a to boli po oby dwóch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, ja biorę żelazo TARDYFERON, czyli to co Ty. Muszę brać po ostatnich badaniach krwi, bo okazało się, że Niunia mi trochę jej zabiera ;) 1 tabl. dziennie. Co do bólu nogi to ja mam, w zależności od tego na którym boku śpię. Czasami jest to prawa noga, czasami lewa. Ból jest okropny i też jęczę z jego powodu. Nie wiem nawet jak go sklasyfikować, bo ni to skurcz, ni to drętwienie, ale dziwnie promieniuje i jest naprawdę intensywny. Nocki z tego powodu mam przerywane, podobnie jak Ty... ;/ Wyskoczyły mi kolejne białe plamy :( Chyba podświadomie się stresuje czymś i takie skutki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia, może kawka lub jakiś czekoladowy batonik postawiłyby Cię na nogi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka juz była, batonik tez hehe teraz odliczam minuty do 14 i do domu!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka ja cały czas jade na żelazie i to ponoć dość mocnym, ze nie ma już nic mocniejszego, poźniej już tylko zastrzyki. Nazywa sie Feroplex ampułki 2xdziennie bo mam mocną anemię :-( Netka kochana nie myśl o białych plamkach i nie stresuj sie bo będzie jeszcze gorzej, wiesz o tym... my to już znamy. A wiecie co mi sie dziwnego dzieje...w nocy strasznie drętwieją mi ręce do tego stopnia, ze nie mogę ruszać i zginać palcami i tak jakby wszystkie stawy w dłoniach mnie bolały :-( mąż mówi ze stękam strasznie w nocy przez sen a do lekarza ide dopiero 9 sierpnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu a próbowałaś się dowiedzieć czegoś o tym drętwieniu w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytałam to ja chyba mam tą rwę kulszową-lewa noga boli mnie aż w tyłku-jakby w stawie biodrowym,jeju nie wiem może to nerw,a może ścięgno?ja po prostu marzę,żeby się to skończyło-czasem aż utykam na nogę!mnie w pachwinach nie boli,ale kość ogonowa strasznie,szczególnie jak siedzę!po porodzie chyba wybiorę się do ortopedy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza dopiero idę za tydzień-2 sierpnia,ale lekarka mi mówiła,że to są sprawy ortopedyczne,ten Aspargin mi jednak nie pomaga dlatego go odstawiłam!mam nadzieję,że z tym bólem wytrzymam do porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polcia niby cos tam czytałam, ponoć ze to się zdarza w ciąży, ze jest to związane z puchnięciem i niedoborem magnezu chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka ja się pytałam mojej pani doktor i ona powiedziała, że mam jakby rwę kulszową. Dziecko uciska na nerw i dlatego boli. Też się męcze i chciałam żeby mi coś dała, ale powiedziała, że nie da mi nic i muszę wytrzymać do porodu. Nie mam brać żadnych tabletek przeciwbólowych i nie korzystać z żadnych masaży kręgosłupa bo to nic nie da. Też boli mnie cała lewa strona a czasami i prawa. Jak kawałek się przejde to już utykam. Jak leże nie mogę wstać, jak siedze kręgosłup mi cierpnie i pobolewa jak stoje to też nie dobrze. W nocy kręce się jak tylko moge w każdej pozycji mi nie wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu to przejdz się wcześniej do lekarza. Jak to moja pani doktor mówi, że jak coś mnie niepokoi coś się dzieje to mam przyjść odrazu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bym zapomniała, a bierzesz magnez? Ja mam go zapisanego już od dawnaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i dostałam pakę z anglii od psiapsiułki :-) mam sterylizator na 6 butelek avent, podgrzewacz do butelek avent, prześliczne butki adidas i wiele wiele różnych ciuszków mega fajnych :-) kombinezon na zimię, kurteczke z szaliczkiem i duzo by jeszcze wymieniac ale się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Magne B6. Idz do lekarza i Ci powie jeśli to jest to w jakich dawkach powinnaś brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie chwile zdrzemnelam i teraz gotuje kapusniak :) Troche pozno ten obiad, a jeszcze wieczorem mam szkole rodzenia :) Dzisiaj bedzie wszystko o kapieli :) Wczoraj kupilismy wanienke, taka fajna zolta w kwiatki i poogladalismy wozki. Mniej wiecej mamy typ. Zobaczymy jeswzcze ceny w innym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja dziś humor mam paskudny... cały czas chce mi się płakać i co chwilę lecą mi łży bez powodu.. jakoś tak dziwnie. co do tabletek to też biorę ascofer i to chyba już od 4 miesiąca ciążąy po jednej tabletce na czczo z rana, na ostatniej wizycie (miesiąc temu) lekarz kazał brać po jednej co 2 dzień. magnez też biorę po 4 tabletki dziennie ze względu na skurcze łydek, które miewałam. jutro wybieram się do ginekologa na kontrolę co prawda do pani dr. bo mój lekarz prowadzący jest na urlopie. zobaczymy co u mojej małej, bardzo ruchliwej zresztą słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×