Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość obżartuszek
Witajcie kobietki. Wczora rozpoczelam 35tc, tak wiec aktualizuje tabelke. Witam nowa wrzesniowa mamusie i pozdrawiam Was wszystkie. PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......36 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......36 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......35 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......34 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......35 tc......15.09......Synek - Piotruś ? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......32 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Właśnie po tylu poszukiwaniach udało mi się kupić fotelik dla maluszka. Dzis bede skladać sałatki na zime z ogórków, kalafiora, papryki, marchewki i cebuli z chilli, ale tej papryczki zamiast 1 łyżeczki dam 1/3 tego, zebym mogla ja też jeść jak będę karmić. Dużo słoneczka Wam życzę, ale w połączeniu z przyjemnym wiaterkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramysia91
Czesc Wam! Tak sobie Was trochę podglądam od jakiegoś czasu i zastanawiam sie, czy mogę do Was dołączyć? Ciąża pod koniec jest naprawdę męcząca i pomyślałam, że łątwiej czekać na TEN wielki dzień z kimś kto tez oczekuje :) Mam termin na 10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Witam dziewczyny! Dopiero wstałam bo nocka była nieprzespana, brzuch miałam taki twardy że myślałam że zaraz eksploduje. No i tak jak pisałam noga cały czas bańka. Idę coś przekąsić. Życzę miłego dnia, u nas już się robi gorąco, wczoraj przeszła mini burza i na chwilę się ochłodziło, ale teraz znowu wraca upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo kobiety kochane :D :* U mnie jest masakra !!!! Ale dzisiaj skończą... jeszcze przy wierceniu Zuza panikuje w brzuchu .... no średnio fajnie ....... Tylko naprawdę nie wiem ile będziemy po tym sprzątać, a do tego trzeba odmalować wszystko od nowa.... oj Boziu... a pod koniec kwietnia skończyliśmy remont :O także naprawdę mam nerwy małe :O Przeczytałam tylko pobieżnie ostatnią stronę :) Witam nowe mamy ;) Megisu ja też mam teraz termin u gina na 8 sierpnia i też co 3 tyg :) Ale też z tego co mój doktor mówił wnioskuję, że będę się u niego zjawiać co 2 tyg :) Miłej soboty i niedzieli Mamunie :) Ja postaram się odezwać nadrabiając wszystko co naskrobane w okolicach poniedziałku//wtorku :) Wielki buziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki :-) witam nową mamę,zawsze to razniej jak sie nie jest samej:-) Izka moje nogi też po nocy nie klęsną :-( niestety, dłonie też mam opuchnięte takze nie jesteś sama:-) obżartuszku no 35 tc to juz powazna sprawa, gratuluję i zaciskamy nogi do terminu :-) ło ło ło współczuje ci naprawdę i uważaj na siebie, nie przemęczaj sie przy tym sprzątaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! witam nowe dziewczyny! ja tez sie zastanawialam nad pieluchami tetrowymi. chyba spakuje 2 sztuki na wszelki wypadek. ale wydaje mi sie ze w szpitalu powinni miec pieluszki jednorazowe do karmienia. bede miala dwie swoje. nastawilam kolejne pranie i chyba to juz jest przedostatnie:) mam nadzieje... upal okropny. u mnie wczoraj zbieralo sie na burze ale skonczylo sie na samym deszczu. fanie bo sie ochlodzilo troche. niestety dzisiaj ziemia wszystko oddaje i jest dwa razy gorzej. za sprzatanie sie nawet nie zabieram. umylam tylko naczynia :) tak z okazji soboty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, witam też nową mamę :) U mnie też ukrop, nie ma czym oddychać. Ja dopeiro wstałam jakieś pół h temu, bo nocke miałam prawie nieprzespaną. M mnie tak zdenerwował, że podniósł mi ciśnienie maksymalnie i nie mogłam zasnąć... No coment... Ja mam pierwszą partię prasowania za sobą, wczoraj dałam rade i wyprasowałam 150 szt. ubrań (łącznie z moimi i m, kótre i tak stanowią krople w morzu tych dziecięcych) , dziś naliczyłam, że mam ponad 90 do wyprasowania, więc trochę tego jest :( Oby nikt już nie kupował żadnych ciuszków dla małej... Do zrobienia mam jeszcze jedno pranie, ale nie duże i z głowy :) Maluszyńska spokojna, mam nadzieję, że moje zdenerwowanie jej nie zaszkodziło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia najprawdopodobniej w poniedziałek wychodzi ze szpitala jak nic niepokojącego nie będzie się działo. Na razie jest ok. Pisała ze ma zle policzony termin porodu i jest co najmniej 1 tc do przodu. Mówi że maluch szaleje jak a lala i nienawidzi KTG :-D a ja zostaje sama... :-( mój mąż właśnie wyjezdza na wesele, smutny dzień bede miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ja właśnie wróciłam z miasta - masakra gorąco!!! W domu szybko wiatraki powłączałam i może jakoś przeżyję. Muszę się zabrać za sprzątanie chaty ale jakoś mi się nie chce, mogłam to zrobić wczoraj ale też mi się nie chciało - ale mam lenia!!! Nie wspomnę już o obiedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Spróbuję się wpisać do tabelki. PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......36 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......36 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......35 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......34 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......35 tc......15.09......Synek - Piotruś ? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......32 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Wiedziałam , że coś mi nie wyjdzie! Spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka nie tylko tobie się nic nie chce :-) ja jestem dzisiaj zwolniona ze wszelkich obowiązków domowych takze leze cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......36 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......36 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......35 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......34 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......35 tc......15.09......Synek - Piotruś ? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......32 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Chyba jest ok. Hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ja bym pewnie też sobie odpuściła, ale spodziewam się gości i wypadałoby trochę ogarnąć, co nie znaczy że mam wielki bałagan, ale jak się ma dwójkę dzieci w domu (czyt. synek i mąż) to zawsze trzeba po nich coś posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :-) to jest z dziecmi jeszcze dasz rade z odwiedzinami? bo ja to juz nie mam siły na imprezy... nie chce mi sie nic przygotowywac już nie mówię o długim siedzeniu, najchętniej bym leżała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a zarazem zaraz znikam :) ja do szpitala biorę stanik ale taki sportowy, elastyczny, nie będę kupowała specjalnie do karmienia no i do tego wkładki laktacyjne :) ciesze się, że koleżanką wszystko ok! zmykam i miłej soboty życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramysia91
tak w ogóle to może napiszę coś o sobie, Wy sprawiacie wrazenie jakbyscie sie znały od lat :D Ja mam 21 lat, studiuję no i jak sie domyślacie ciąża nie była szczytem moich marzeń. No ale kiedy już okazało się, że bedzie bobas to wszyscy raczej sie ucieszyli wiec i ja nie miałam powodów by rozpaczać bo wiedziałam, że mogę liczyć na ich pomoc. Z moim chłopakiem (26) mamy mieszkanie w domu moich rodziców. Ja mam teraz wakacje, a po wakacjach przenoszę sie ze studiow dziennych na zaoczne, zebym przez wiekszy czas mogła zajmować się dzieckiem. A jako, że mam te wakacje i nic innego do roboty oprocz czekania to strasznie sie nudze i niecierpliwię ;p M. pracuje, a jak wraca to ciągle coś jeszcze w mieszkaniu znajdzie to zrobienia i tyle go widze ;p To chyba tyle co narazie moge powiedzieć o sobie :) Ciąża przebiegała w miare spokojnie, chociaz około 16-20 tygodnia był kryzys, bo miałam jakies skurcze, plamienia itd ale potem sie wszystko ułożyło. iza50mm- co do Twojej nogi- nie lekceważ tego;/ niby to normalne, że w ciąży zdarza się nam spuchnąć, nabrać wody itd ale dopoki to jest równomierne to jest akceptowane. Kiedy jedna noga staje się twarda, bardziej spuchnięta od drugiej, obolała itd może (ale nie musi!) oznaczac to jakies problemy z układem krążenia w nodze. To jest groźne bo może świadczyć o jakimś zakrzepie który utrudnia krążenie. Ja byłam na badaniach z powodu dusznosci to pierwsze co mnie zapytali czy ktoras z nóg nie jest opuchnięta bo podejrzewali zakrzepicę. Więc może dla bezpieczeństwa powiedz o tym lekarzowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pisałam gdzieś na początku wątku a potem zamilkłam , ale jak mogę to dołączę się i obiecuję systematyczne wpisy (w miarę) Ja mam termin z om na 10 września ale we wtorek na usg wyszło mi.... 22 sierpien, cócia waży 3150 i ma pomiary na 36/37 tydzień. Chciaąłm nawet tak szybko urodzić ale powstał problem- nie wiem czy moja córcia ( 3,5 roku) nie zaraziła się ospą od dziadka który ma półpaśca. teraz obserwuję i się martwię - jak mi się ta choroba z porodem zbiegnie. Nie chciałabym córci w chorobie zostawic( wyjścia nie będę miałą bo raczej nie urodzi nikt za mnie) No i gdzie ja bym miałą z tym dzieciątkiem iść bo nie do domu z ospą:( co do dolegliwości to od kwietnia bujam się z problemami z pęcherzem (zapalenia, bakterie) teraz w miarę ok. spuchnięte nogi i twardnienie brzucha na porządku dziennym. na razie tyle- postaram się pisac często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramysia91
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......36 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......36 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........35tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......35 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......34 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......35 tc......15.09......Synek - Piotruś ? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......32 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Mówiłam lekarzowi o tej mojej nodze, zapisał tabletki, troszkę lepiej jest ale cały obrzęk nigdy nie schodzi, może jakbym leżała cały czas?!Tak samo jest z rękami-drętwieją już tylko same palce a nie jak kiedyś ręce od łokci po palce. Może taki mój urok!! Jak będę na następnej wizycie to mu jeszcze raz to powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamy :) Ojejku jak u nas gorąco, wybrałam się dziś na zakupy dla małej bo chce zacząc prac w przyszłym tygodniu a dowiedziałąm się że w moim szpitalu trzeba zabrac dla dzieciątka 3 komplety śpioszków z kaftanikami (pajacyki nie wchodzą w grę) i pod to jeszcze takie koszulki zawiązywane (nie body) także musiałam dokupic te koszulki i śpiochy bo w większości miałam pajacyki. I kupiłam przesłodki sweterek różowiutki na 62 :D Nie wiedziałam nawet że trzeba tak ciepło ubierac takie maleństwa ale kolezanka mi mówiła że jeszcze nie mają wykształconej regulacji temp i szybko mogą się wyziębic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ukończyłam żmudne prasowanie w 90 % , została mi tylko ostatnia mała suszarka, ale najpierw musi wyschnąć. Za chwilę pyknę fotke na pamiątkę , bo ilości niesamowite ;) Zaraz zacznę to wszystko układać rozmiarami i gotowe. Szkoda, że nie mam jeszcze tej komody, powkładałabym sobie wszystko.., ale i tak można powiedzieć, że wyprawka gotowa :) Dziewczyny te które nie widziały mojego zapytania wcześniej, napiszcie jak często macie teraz wizyty u gin. co 2 tygodnie, czy co miesiąc ? No i drugie pytanie do tych co się orientują :D Jak mam pajacyka, to pod niego coś ubieram jeszcze? Np. body z krótkim lub długim rękawem, lub koszulkę, czy sam pajacyk starcza? Zawsze mi się zdawało, że bodziak musi być, ale nie jestem pewna... Megisu, mój m też dzisiaj na weselu no i beze mnie, bo ja już mam urlop :D więc nie jesteś sama kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej witajcie nowe mamusie:) miło, że jest nas coraz więcej. u mnie gorąc niesamowity a miałam wrażenie, że będzie chłodno dziś. jestem po wizycie u lekarza. I tak: mała waży 2140 g i lekarz stwierdził, że do 3 raczje nie dorośnie ale taki jej urok. co mnie ucieszyło- szpital nie nastawia się na cięcie krocza a sam lekarz chce być przy moim porodzie:) mam do niego dzwonić jak się zacznie to wszytsko tak zorganizuje, żeby tylko być. Fajnie. Raczej nie przewiduje rozwiązania przed wrześniem. Wizyty mam co 3- 4 tygodnie cały czas, bo jest wszytsko w porządku. Co mnie ciekawi- nie miałam jeszcze ktg robionego ani raz. zmykam na obiad. potem sie odezwę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr, super, że z Twoją Maluszką wszystko w porządku, waga ładna i tylko się cieszyć, że nie będzie bardzo wielka, mniejszy problem przy porodzie :) A co do lekarza, to też bym chciała aby moja się tak deklarowała, że chce być przy porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr super ze wszystko ok, waga bardzo ładna :-) ja czuje ze w czwartek jak pójdę do lekarza to doznam szoku co dowagi mojej dziewczynki...:-) netka to my dzisiaj samotne... co do tych pajacyków to tez mam wątpliwości czy cos pod nie sie ubiera, poczekamy az któraś doświadczona się wypowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr super ze wszystko ok, waga bardzo ładna :-) ja czuje ze w czwartek jak pójdę do lekarza to doznam szoku co dowagi mojej dziewczynki...:-) netka to my dzisiaj samotne... co do tych pajacyków to tez mam wątpliwości czy cos pod nie sie ubiera, poczekamy az któraś doświadczona się wypowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
pod pajacyk wkładacie body lub koszulkę czy kaftanik. wy jesteście samotne dziś ja od jutra przed 1,5 tygodnia:) także uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×