Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Mamuśka2012 witamy śród Nas! :) no i gratuluję oczywiście. ja własnie jestem w 34 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka a może jakbyś miała chęć i sposobność to może nam pokażesz tą swoją Skarbeńkę, hm ? Zdjęcie pierwszego forumowego dzidziusia bardzo by nas ucieszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) Czytam Was,ale też jakoś nie miałam czasu i weny...Przepraszam. Mamuska2012 gratulujemy!!!Twoja opowieść mnie wciągnęła.Mogłabyś napisać książkę :) Ja narazie wolę,żeby Mała siedziała grzecznie w brzuszku i rozwijała się prawidłowo :) Tym bardziej,że mocno chodzi mi po głowie jeszcze wyjazd na kilka dni nad Bałtyk.Odważyć się?W czwartek będę u ginekologa to może mi jeszcze pozwoli na tę wycieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Hej! Dzisiaj znowu nocka nieprzespana przez ból rąk! Dopiero wstałam tzn syn mnie obudził i już nici z drzemki. Ja jadę w czwartek na 4 dni nad jezioro, co prawda blisko od domu ale muszę wyjechać choć na troszkę, bo od lutego jestem na zwolnieniu a jak trafiła się okazja to jadę. Miłej niedzieli kobietki życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......37 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......36 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........35tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......35 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......34 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......35 tc......15.09......Synek - Piotruś ? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......32 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......30tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie brzucholki :-) u mnie w końcu chłodniej i pogoda pochmurna. Ja gotuję sobie obiadek i czekam aż mąz wstanie po cieżkiej nocy :-) zaraz przyjdzie córka męza i zobi sie zamieszanie. Wczoraj wieczorem piekłam jeszcze dwa talerze kruchych ciasteczek,sama siebie podziwiam ze mi sie chciało... :-) mamuska czekam na focie słodkiej Gabrysi :-) Reszta dziewczyn proszona o zameldowanie się :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja wlasnie wyprawilam męza i zmykam do rodzicow bo upal dzisiaj a u nich przynajmniej na dzialce posiedze na mala w jeziorze sie wykapie. ja tez planuje jeszcze ostatni wypad do meza za 2 tyg ale to zalezy od gina czy pozwoli. do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, melduje sie :) mamuska2012 - dziekujemy za wspaniala opowiesc i czekamy na fotke Gabrysi :) Mama28 - ja bym jechala nad morze na twoim miejscu, jesli ginekolog ci pozwoli to smialo jedz. Megisu78 - ja tez cie podziwiam, ze ci sie chcialo piec te ciasteczka. Chociaz z drugiej strony czas ci pewnie szybciej zlecial bez meza jak mialas zajecie. Dziewczyny czy wam tez w ciazy jest ciagle goraco? Bo ja niezaleznie od pogody poce sie i wrecz gotuje we wlasnej skorze. Ciekawe co tam u Robwalki i Polci. I Hanka Rumcajsa tez cos sie nie odzywa. Milej niedzieli dziewczyny. Bede tu dzisiaj zagladac, bo spedzam caly dzien w domu. Nie mam juz ochoty na jakiekolwiek wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne przedpołudnie ;) Mamuśka, ciesze się, że wstawisz fotkę Małej, już nie możemy się doczekać :) Ja dziś zaliczyłam kolejną ciężką noc, ból bioder i ud - nie mogę sobie znaleźć miejsca, magnez w ogóle nie pomaga :( Tak jakby ktoś mi je ściskał na siłę do siebie. Po południu tez jadę na działeczkę do rodziców na grilla. Ukrop dzisiaj niesamowity i pewnie trochę się wymęczę. Czuję się jakbym była po weselu, stopy mam obolałe od stania przy prasowaniu przez 2 dni ( na siedząco było mi jednak nie wygodnie - za niskie krzesło, a za wysoka deska nawet na tym najniższym zaczepie), ale wszyściutko już poprane i poprasowane :) Torba spakowana, wyprawka z głowy ;) Coraz więcej myślę o porodzie mimo woli i coraz bardziej jestem przerażona... Miłej niedzieli kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:):) na poczatek witam nowe mamusie:**** Mamuska2012 łzy same do oczu napływaja jak sie to czyta... jak ja bym chciała byc juz po wszytskiemu..... Ciesze sie ze u was wszytsko oki:):):) Pisz do Nas jak tylko bedziesz miec chwilke:):) Co do prasowania to ja mam juz to za soba.... moj m mnie zaskoczył w piatek i wyprasował wszytsko sam a ja składałam i wkładam do komody... Torbe spakuje w tym tyg i jestem gotowa:):):) U mnie strasznie parno, wczoraj bylismy u kuzynki na grilu i chyba sie troche przejadłam bo w nosy spac nie mogłam. Ja wizyty mam co trzy tyg teraz mam troche pozniej bo gin na urlopie a potem to nie wiem jak to bedzie czy co 2 czy co tydzien. Lece dokonczyc obiadek a potem odpoczywam:):) Aaaa i jutro chyba ide ostatni raz do pracy.... Moj zylak jest okropny i nie mam zamiaru narazac swojego i małej zdrowia:) Pozdrawiam miłego popołudnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
cześc dziewczyny ja tylko na chwilkę, bo mam jeszcze 2 godziny, żeby nacieszyć sie meżęm a potem 9 dni rozłąki:( makuska czekam na foty:) robwalka- mam nadzieję, ze wracasz dziś alexia- super, że mąż pomóg przy prasowaniu mój to wczoraj składał wózek co dostalismy a austrii przy sciąganiu pokrowca do prania odkrył, że wózek ma jeszcze spacerówkę ( taki 2w1) a poprzedni właścieli o niej chyba nie wiedzili, bo nie prali pokrowca i jest nówka:) Trochę ciężki ten wózek ale łatwo sie składa i nie trzeba za każdym razem odpinac gondoli. W sumie nic nas nie ksoztował to nie będę narzekać:) aha- wróciły mi mdłości z początki ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
U nas nie ma czym oddychać, chociaż miły wiaterek wieje. Chyba mam dzisiaj kiepski dzień, niby ugotowałam tylko obiad ale i tak nic mi się nie chce. Biorę zaraz moich chłopaków i idziemy na basen, tam chociaż sobie poleżę w cieniu a oni niech cię pluskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś dzisiaj nie domagam :-( strasznie bolą mnie stopy i dłonie :-( nie mówiąc o bólach pleców. Powiem wam ze mam juz dość :-( a tu jeszcze tyle czasu do końca. Leze to mi zle, wszystko boli, siedzę tez zle bo nogi jak banie ale narzekam co...? Myśle ze mnie rozumiecie :-) Mąż z córka siedzą w drugim pokoju nawet nie chce mi sie do nich wstać. Co do kompletowania rzeczy dla dzidzi to brakuje mi wanienki i wózka tak myśle ze juz chyba najwyższa pora co? A wy wszystko juz macie? Acha jak miałam ostatnio spotkanie z położna to poleciła mi do smarowania dzidziusia krem F18 czytałam opinie i są całkiem niezle :-) chyba go kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁE MAMUSIE MEGAN86.........26.......36tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......37 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......36 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......35 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....35 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......35 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........35tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........34tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......35 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......34 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......35 tc......15.09......Synek - Piotruś ? nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....Córka - Kasia? Olczak..............26......33 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012....29.......33tc........22.09......synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......32 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......32tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......32 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......33 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......32 tc......27.09......Córka - Kalina? AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......33tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia? JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam dzisiaj do DK:-) Jutro ide do doktora przedstawic mu moje objawy bo szczerze mowiac nie dam rady chodzic juz do pracy wiec potrzebuje zwolnienie-w sumie to mam tak spuchnięte stopyi ze chyba nawet nie wloże ich w robocze buty:-( Teraz juz bede na bieżąco bo w Pl mialam straszny problem z netem... przywiezlismy juz ostatnie rzeczy dla małej i teraz to tylko czekac:-) na szczescie to jz koniec polskich upałów i tych wszystkich latających owadow .. Pozdrawiam wielkopolske i nie tylko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie RAMYSIA91 oraz DAGUSIA81 NETKA ja mam co 3 tygodnie wizyty u lekarza. MAMUŚKA jeja.. ja też sie wzruszyłam.. :)) wyobraziłam sobie twój strach.. jak bym była to ja, achh a jednoczesnie Ci zazdroszczę, że to już po :] IZKA50 ja też mam mały problem ze spaniem, nie wiem jak Wy wszystkie ale ja śpie na prawym boku lub na plecach, na lewym kompletnie nie mogę bo uciskam malego i się budzi i zaczyna mnie uderzać, Martwie się, że musze spać na plecach , ale co mam zrobić? dziś w nocy zacząl mnie brzuszek boleć od wiercenia się tego małego nicponia w brzuszku. MEGISU ja też nie mam wanienki, wózek jest jeszcze u koleżanki a łóżeczko naprawia mój tata i robi mi szafke, generalnie brakuje mi wielu rzeczy najwiecej dla siebie, jakiś koszul i innych takich. A ja wczoraj bylam w ZOO w Warszawie, było bardzo fajnie :) widziałam, goryle, hipcie, rekina, pingwina, nosorożca.. w Łodzi ich nie ma i byłam zachwycona :) A teraz robie CzekoTartę :D ciekawe czy wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ja ze spaniem to mam wieczny problem, też nie wiem na którym boku się położyć bo albo mi nie wygodnie albo małej coś przeszkadza i tym sposobem pół nocki z głowy. swoją drogą mógłby ktoś wymyślić łóżko z dziurą żeby kobitki w ciąży mogły spać na brzuchu, ciekawe jakby to było. Ja wanienki też jeszcze nie mam, brakuję mi jeszcze parę pieluch flanelowych i podkłady do szpitala bo tam gdzie będę rodzić trzeba mieć swoje. Idę młodego wyprawić do kąpieli i zaraz sama wskakuje do wanny bo czuje że muszę trochę odpocząć. Chociaż wam powiem dziewczyny że coraz gorzej mi się wstaje z tej wanny, niedługo chyba będę potrzebowała pomocy przy wychodzeniu. Przez co my musimy przechodzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
witam megisu zyjesz? Dla mlauszka wytrzymasz te kilka tygodni, zresztą o dwa mnie, bo lekarz Ci pisał, że jesteś dwa do przodu:):) ja właśnie pożegmałam gości z 3 miesięcznym maluszkiem- jak zobaczyłam, że mój będzie jeszcze mniejszy niż ten to sie przeraziłam...ja go wziąc na ręce. Przywieźli trochę ubranek- super bo się przydadzą:):) Męża pożegnałam o 17 i cóz... hulaj dusza:):) podziwiam Was, że jeszcze pracujecie, bo w sklepie ( tam gdzie pracowałam) nie dałabym rady , bo trzeba tyle dźwigać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr zyje ale dzisiaj maskara, popuchłam lekko po twarzy, jestem załamana...co bedzie dalej...mój stan psychiczny jest dzisiaj fatalny, mąż mnie pociesza ale to musi samo przejść... Ty bidulko sama zostałaś bez męża, trzymaj sie jakoś kochana Faktycznie nie wyobrazam sobie juz chodzenia do pracy... Izka moje spanie to tez porażka :-( a ile masz kupionych pieluch? Betismile to super wycieczka ja juz prawie wogóle nie wychodzę z domu :-( morsik lezy i nic nie robi :-D Alexia na L4 !!!!! naprawdę odpocznij trochę :-) Patrzcie kobiety jaki wielgaśny :-) http://zapodaj.net/058dbf5dd695f.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ojej Megisu albo to kwestia zdjęcia albo nie wiem Twój brzuszek wcale nie wydaje mi sie taki duży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Megisu, brzuszek wydaje mi się normalny, ja nic mniejszego od ciebie nie mam, a jaki ładny nie widzę ani jednej pręgusi na nim. Co do pieluch to mam 12 tetrowych i 2 flanelowe, ale położna dała mi listę na której było 10 tych i 10 tych , chociaż nie wiem po co tyle. Przy pierwszym dziecku nie miałam w ogóle flanelowych, zresztą jakby co to zawsze można dokupić na bieżąco - nie kupuję więcej!!! Postanowione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka no fakt na brzuchu wogóle nie mam rozstępów, mam nadzieje ze nie wyjdą bo to przecież ponad miesiąc jeszcze. Ja mam mało pieluch bo 5 tetrowych i dwie flanelowe....chyba dokupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Megisu co ty gadasz, to ty nie widziałaś zapasionych ludzi, brzuszek musi być nieco większy żeby maleństwo miało trochę miejsca, zobacz jakie masz nogi szczupłe, tylko pozazdrościć. Trochę gdzieniegdzie to chyba każdej z nas przybyło,ale po ciąży raz dwa się tego pozbędziemy! I tej myśli trzeba się trzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - ja tez juz nie wychodze z domu, bo bardzo szybko sie mecze. Czuje sie i wygladam jak slon i nie mam ochoty na jakiekolwiek spotkania towarzyskie. Do terminu zostalo mi mniej niz 4 tygodnie, wiec jakos dotrwam. A brzuszek masz duzy, ale napewno nie jakis bardzo ogromny :) alexia - dobrze, ze zdecydowalas sie zakonczyc prace. Odpocznij sobie te ostatnie tygodnie. Dziewczyny z tym sapniem to chyba kazda z nas ma takie przeboje. Ja zasypiam na prawym boku, bo tylko tak jest mi wygodnie. W nocy kilkakrotnie sie przekrecam i podkladam poduszki pod brzuch i miedzy nogi. izka50mm ma swietny pomysl na lozko z dziura do spania na brzuchu!!! :D Dla mnie to bylby strzal w dziesiatke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy mi mówią że mam duzy brzuch na tych zdjęciach nie wiem czy nie widać czy o co chodzi. Izka dziękuje za dobre słowo :-) jak się ma zły dzień to wszystko cieszy jak toś coś pochwali, dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ta dziurką na brzuch to mi sie przypomniało jak moja kolezanka 2 lata temu była nad morzem i była w 8 mc ciąży to mąz jej kopał dół pod brzuch, wykładali ręcznikiem i takim sposobem opalała plecy... :-D odważna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hahahaha ale sie usmiałam z dziury pod brzuch na plaży:):)): ja nie chodze na słonce, niby lekarz mnie namawiał a ja nie znosze upałow ale Twoją kumpele podziwiam :):) aha brzuch masz ładny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×