Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

jestem na szybko .... Miałam pobudkę o 5 bo pan z naprzeciwka w swoim "warsztacie" od tej godziny zgrabnie używa szlifierki, albo czegoś co wydaje takie same dźwięki .... jeszcze wczoraj się okazało, że wymiana tej instalacji u nas zacznie się w piątek, nie w przyszłym tygodniu .... więc nie wiem w co ręce wsadzić :) najlepiej cała owinąć się folią :D obiecali, że będą "pruć ściany" delikatnie.... Przepraszam kochane, że nie nadrobię teraz czytania, ale mam naprawdę na głowie od groma :( Obiecuję się poprawić tak szybko jak się da :) Spokoju dziewczyny, niedoskwierających upałów i uśmiechu dużo na dziś Wam życzę :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja tez dzis nie moglam spac chociaz nikt mi nie przeszkadzal to jednak krecilam sie z boku na bok i jestem juz tak wczesnie na nogach :) Pooddycham jeszcze porannym powietrzem bo szykuje sie niezly upal. ło ło ło - wspolczuje ci ekscesow z panami od remontow i szlifierek. Robwalka daj znac po wizycie co powiedziala lekarka. Moja mala tez strasznie sie rusza i widac, ze przybrala na wadze, bo ruchy staly sie duzo mocniejsze, ale na szczescie nie sa bolesne. Pozdrawiam dziewczyny i milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! oj tam, nie zalujcie sobie frytek czy chipsow, po ciazy zrzucimy to i tak :) robwalka - powodzenia i koniecznie daj znac po wizycie:) dziewczyny uwazajcie z tymi upalami, u mnie wyjscie w taki upal konczy sie zawrotami glowy przez 3 dni i wymiotami ;/ jakbym miala uczulenie na slonce ;] megisu a co zamowilas dla meza? bransoletke? :) madlen, a co gin na to? napewno jest ok! pieluchy dada mam je :) olczak, masz na imie iza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez od 7ej nie śpię :) w razie jakby ktoś szukał mnie na nk to jestem u Megisu, Agata z czarno-białym zdjęciem, takie samo mam na fb, ale tam mam Robwalkę w znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze do Was pytanie: czy macie już jakąś karuzelę czy inne cudo z pozytywkę do zawieszenia nad łóżeczkiem? możecie poradzić coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ale z Was ranne ptaszki:) megisu a to peszek z obecnością mężą w domu. Zawsze możesz dać mu tylko prezent rocznicowy a drugi schować chyba, że jest to jeden na dwie okazje... Madleen nie przejmuj sie wagą. Megan chyba tez miała taka kruczynke w brzuszku a jak lekarz nic nie mowi to nie ma sie czym martwić. Zaraz kukne na nk i zobacze kto nowy. łółoło ale masz z tąinstalacją, ja wiem jak ludzie kują ściany... delikatnie. idę coś wszamać a potem zaglądne. Robwalka czemy na relacje. giga- ja nie mam ani jednej zabawki, ani grzechotki nic. Licze, że ktoś ze znajomych przywiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja się nawet wyspałam mimo, że od 7 już wierciłam się z boku na bok bo bolała mnie raz jedna noga, raz druga, a dokładniej udo.. chyba pod ciężarem mojego ciała :D mała wierci się strasznie, najbardziej ciśnie się pod żebra i to boli.. nie wyobrażam sobie co będzie jeszcze później. Już wskakuje na NK i jestem Aleksandra, także zaproszenia będziecie mieć ode mnie :) a tu, posłuchajcie sobie odcinek babiego lata w rmf o kobietach w ciąży! rewelka :) http://www.rmf.fm/lato-2012/dzien,babielato.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, więc wysłałam zaproszenie o ile dobrze kojarze do robwalki (z pomocą Megisu78), do Polci - ślicznie wyglądałaś :) i chyba do betismile, ale pewna nie jestem. staram się skojarzyć po imionach. zobaczymy czy dobrze :D PS: Megisu świetne masz loczki, gdyby moje był takie uwielbiałabym moją fryzurę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciepło .... :-( kobietki które mam na nk 3 ostatnie dziewczyny w moich znajomych to inicjały AC młodamamapyta, IS- ło ło ło, AB - olczak poszukajcie sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak i ło ło ło ło wysłałam do Was zaproszenie na nk :) A Ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
fajne babie lato:):) zero sexu, bo dziecku będą oczy ropieć:):):): HAHAHAHAH JA DO KOGOŚ O INICJAŁACH aŁ WYSŁAŁAŁM ZAPROSZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA WIADOMOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nasza robwalka podłączona do KTG bo małemu skacze tętno a ona ma bardzo niskie cisnienie na razie jeszcze nie wie co i jak, moze okzac sie ze zostanie w szpitalu...ma mi dać znać czeka do 10 na lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za falstarty :) nie rozpakowujemy się tak szybko :) Robwalka trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak, wyslalas do mnie zaproszenie :) lololo, zaprosilam Cie! Megisu juz myslalam, ze przeczytam, ze alexia urodzila bo snilam o niej wczoraj, ze jest juz po :D Robwalka trzymaj sie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wyslalam zaproszenia do olczak i ło ło ło. Milo was zobaczyc dziewczyny :) Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok u Robwalki. Czekam z niecierpliwoscia na wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam dzisiaj koszmarny sen... ze byłam u lekarza i przekazał mi złe wiesci ach nie myśle o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
o kurcze robwalka trzymaj się!!!! nie wiem komu porozsyłałam zaproszenia ale ja to Szczepan:):) mam pytanie może któraś z Was będzie wiedzieć: mam zaległy urlop 14 dni za tamten rok do wykorzystania do konca września. Szefowa chce mi ten urlop wypisac na chorobowym teraz jak jestem a ja wolałabym pieniądze lub wybrac ten urlop po macierzyńskim, bo i tak jest płatny. Co w tej sytuacji? musze iśc na urlop jak mi go wypisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak opowiadam mojemu męzowi co się dzieje u dziewczyn to widzę po nim ze zaczyna sie martwic zebym mu tez z czymś nie wyskoczyła... ciągle mi sie pyta ...a torbe juz spakowałaś... :-D bo nawet mój gin powiedział ze nazse dzidzi jest prawie 3 tc do przodu i moze się zdarzyc że pękne wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Ale Was tu z rana sporo, jak fajnie :) Ja dziś po wizycie polożnej, tętno Dzidzi dobre- w normie, moje ciut niskie, ale nie za niskie, więc ogólnie ok. Na dworze spiekota, że szok. Za niedługo jadę do mamy pojeździć za jakąś komodą, bo czas powoli pakować to wszystko na półki, a nie żeby zalegało w łóżeczku. Dziś zrobiłam drugie pranko, przede mną jeszcze ze 4. Ograniczona jestem przez brak dodatkowych suszarek. Olczak i Łołoło, wysłałam zaproszenia. Dziewczyny, topię się!!! Robwalka, tylko nie wywijaj nam psikusa , trzymaj się tam , powodzenia kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze słysze zeby mieć urlop na chorobowym, nie ma takiej opcji. Powinnas go wybrac po urlopie macierzyńskim ewentualnie dogadac sie z szefową zeby ci za niego zapłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaczynam miec przeczucie,ze u mnie nie pojdzie tak szybko i urodze dlugo po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
dzięki megisu w sumie ten urlop wypoczynkowy też jest płatny tak jak bym była w pracy czy sie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie dzisiaj ukrop, zaslonilam poki co wszedzie okna i sie bunkrujemy z córcią :) a po poludniu grill i przydomowy basen :D smerfaskr absolutnie nie ma takiej mozliwosci zeby urlop wpisal pracodawca na l4!! to juz bylby przekret na maksa. Poza tym najpierw to ty musisz wypisalac wniosek o urlop, nie ma możliwosci zeby cie pracodawca w tej sytuacji sam wysłal. ja mam caly zalegly urlop i wybiore go po macierzyńskim. W naszej sytuacji nie ma znaczenia, że zaległy trzeba wybrac do konca wrzesnia. Robwalka trzymaj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urop wypoczynkowy jest płatny, to sa twoje wypracowane dni wolne od pracy za ktore nalezy sie wynagrodzenie. I tak jak pisze megisu jeżeli nie chce ci dac wolnego MUSI ci zaplacic za te dni wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze jest płatny, i raczej musi ci za niego zapłącić bo kiedy go wykorzystasz??? we wrześniu rodzisz, macierzyńskie będziesz miała do około luty 2013 wiec naliczy sie juz nowy urlop cały za 2012. Wiec uwazam ze musi ci wypłacić we wrzesniu za urlop z 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! melduje sie szybko ze u nas ok;) na dworze robi sie ukrop... ja sie biore znow za sprzatnie .. swoja droga dziewczyny jestescie spakowane?? i ruszylyscie z praniem?? Robwalka trzymaj sie czekamy na dobre wiesci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan spakowana nie jestem, mam poprane ciuszki ale nie wyprasowane i nie mogę sie za to wziaść bo trochę się boje ze poprasuje i zakurza mi sie w komodzie...a wy jak macie to zorganizowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wszystko uprane, pozostaje tylko uprasowac ale jakos nie moge za to sie zabrac...Moze dzis pierwsza partia? :) I musze w koncu torbe spakowac jak co ranek dowiaduje sie, ze kolejna w szpitalu... A w co ubrac dziecko na wyjscie w polowie wrzesnia? body i kombinezon polarowy starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam poprane wyprasowane i ulozone w komodzie. ja uwazam ze sie tam nie zakurza ani nie chce tez byc obsesyjnie sterylna bo zaraz bedzie na wszystko uczulone... mozna tez poklasc ubranka w poszewki od poscieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamapyta ja mysle ze to wszystko od pogody bedzie zalezec... ja mam uszykowane na wyjscie body z dluim na to spioszek taki tradycyjny i sweterek rozpinany jak by chlodno bylo i czpeczke . i cienki kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×