Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

raczej nic się nie odłączyło poza tym chwile grał zanim zastrajkował... Smerfaskr podziwiam Cię, ja maniaczką nie jestem, ale lubie jak coś gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfek ja cię podziwiam z tym tv naprawdę ale przynajmniej nie jesteś niewolnikiem tv. Ponoć to cycklo3 forte jest tez na obrzeki ale u mnie to wogole nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja nałogowo slucham radia i buszuje po sieci. Telewizje oglądam tylko jak jestem u kogos:) brałam te leki na żylaki, bo leżałam więc , żeby miec lepsze krążenie. A tu sie tak załatwiłam. Wstyd nawet lekarzowi pokazać.... Dobra trzeba dupsko ruszyć i coś w domu ogarnąć... i tak w kółko.. dobrze, że panele i meble mam jasne bo przynajmniej tak kurzu nie widać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w całym domu ciemne panele i do tego psa, masakra najlepiej by było żebym odkurzala 2 razy dziennie może wtedy byłoby czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to nawet dwa razy odkurzanie by było mało tak sie kurzy... Dziewczyny dostała jakiegos dziwnego bólu brzucha i do tego mi nie dobrze:(:( co to moze byc?? wziełam no-spe i ide lezec, mam tylko nadzieje ze to nie grypa żołądkowa bo chybe nie przezyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Smerfek bez telewizora to tak na serio czy żart? Ja tez nie oglądam non stop ale lubię jak jest włączony. Teraz to syn opanował tv i wiecznie ogląda bajki, aż wstyd się przyznać ale dla świętego spokoju czasami sama mu włączę. Megisu ja tez brałam cyclo 3 forte na obrzęki, tylko niestety one mi nie pomagały i wczoraj lekarz stwierdził że mam nie brać i muszę wytrzymać do końca bo widocznie taki mój urok w ciąży. No to zaciskam czasami zęby i wytrzymuję ale bardzo ciężko mi to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ja pamiętam jak mnie tak bolał brzuch , zimny pot mnie oblał i myślałam że zemdleję, a to się okazało że brzuch mnie bolał na rozwolnienie, którego dostałam właśnie od tych tabletek cyclo 3 forte, ale to było tylko jeden dzień i minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki widze ze ajponka mnie wyprzedzi z porodem. mnie jeszcze nic niebieze pozatym ze pobolewa mnie brzuch jak na miesiaczke. chcialabym juz urodzic ale po weekendzie bo jeszcze dzisiaj pieke ciasto dla tescia na urodziny i niechce byc w szpitalu na weekend. trzymam kciuki za ajponke zeby miala lekki porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia, uśmiałam się z tego co napisałaś, ze mogłabym być nawet bez zębów bez zębów , wtedy to już nawet pod foke bym się nie kwalifikowała:D Megisu, ja też mam żylaka w dupci, ale nic na niego nie stosuje ;/ On mi się uaktywnia tylko w momentach, gdy np. przeziębie dupsko lub podczas niespodziwanego badania, które mi zrobiła moja gin wsadzając tam patyczek (badanie na GBS) i podrażniła go. Pocieszyła mnie, że przy porodzie na pewno poczuje, że go mam, a jak już go czuje t oczuje bardzo boleśnie;/ Alexia, może u Ciebie tez skurcze przepowiadające ?? Mi też non stop twardnieje brzuch, dziwnie pobolewa, częściej bóle jak na @, a wczoraj miała tak mnie skopała po jelitach, że dostałam rozwolnienia :D Co do tv, to ja mam podobnie do Smerfy, jak już włącze to lubię oglądać, ale w zasadzie prawie w ogóle tego nie robie. Tv służy nam do zasypiania ;) Właczamy go dopiero gdy kładziemy się spać i przy nim zmulamy się i zasypiamy. Nie mamy nawet żadnego pakietu programów wykupionego z kablówki, bo to zupełnie bez sensu skoro i tak tv jest prawie non stop wyłączony w ciagu dnia ;) Ajponka, daj jakiś znak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Izka50, powiem Ci, ze z tym oglądaniem bajek to niby wstyd, ale nie dziwie Ci sie. Jak masz mase rzeczy do zrobienia w domu lub nawet chcesz odpocząć to myśle, że większośc rodziców pozwala swoim dzieciom dłużej oglądac bajki niż tylko zalecane pół h dziennie. Myśle, ze bardzo dużo rodziców tak robi, tylko niewielu sie do tego przyznaje. Podejrzewam, że sama będę stosowac tą metodę, żeby móc w spokoju np. popracować. Kama, śliczna buzia synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama fajne zdjęcie :) mam nadzieję, że moja Dagmara nie zakryje znowu buźki jak to ma w zwyczaju :) co do żylaków to mnie naszczeście ominęła ta dolegliwość - odpukac.. za to rozstępy... masakra - boki brzucha, tyłek, uda no i na piersiach, w sumie to gdzie mogły tam się pojawiły... co prawda mam też z okresu dojrzewania na udach, ale takie bladziutkie, że w ogóle ich nie widać, mam nadzieję, że z tymi też tak będzie... ja odpoczywam, byłam na poczcie, po bulki, obrałam ziemniaki na obiad (do tego jajko sadzone i szpinak), pozamiatałam i umyłam podlogi i mam dość! mała od wczoraj tak narywa mi brzuchem chocby miała zaraz wyskoczyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Ja miałam minimalnego żylaka ale sam się wchłonął na szczęście... Ale jeśli chodzi o rozstępy to też masakra... tyłek uda i po bokach no i piersi i to masakrycznie duże niestety.... Smaruje i kremem na rozstępy i oliwką i nic mi to nie daje... U mnie dzisiaj od rana pada więc jest przynajmniej czym oddychać :) I super że tabelka nagle się tak ruszyła i pokolei trafiają dziewczyny na porodówkę :) Czekam na wiadomość aż ajponka się odezwie że już urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie jakoś dziwnie boli brzuch od wczoraj jak na @, niby mnie bolał wcześniej trochę podczas stawiania ale teraz też pobolewa sam z siebie, prawie cały czas go czuję. Poza tym bolą mnie stopy jakbym prezeszła maraton kilkukilometrowy. Pogodziłam się wcz z m i pojechaliśmy do lasu na spacer, założyłam baleriny, w które ledwo co mieściły się mi się stopy, a myślałam że mnie to ominie. Poza tym żylaków ani nowych rozstępów nie mam, mam delikatne też z okresu dojrzewania na tyłku. Za to celulit-masakra, sięga od kolan przez cały tyłek. Wstyd się pokazywac nawet mężowi. Jutro mam miec gości i zaraz idę piec murzynka, wieczorem wezmę się za sprzątanie jak m wróci-żeby mi trochę pomógł bo nie mam siły, mimo że noc miałam super, tylko 2 wyjscia do wc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.U mnie nadal nic. O 9 dostalam jakis zel na wywolanie skurczow.Od 10 mam silne bole podbrzusza,ze ledwo chodze a ctg nie wykazuje zadnych skurczow, wiec nie wyobrazam sobie jak wygladaja te "wlasciwe" :-) Polozna mowi, ze niewiadomo kiedy to u mnie zadziala i czy nie bede potrzebowac dodatkowej dawki.Moze byc,ze urodze dopiero w nocy albo jutro. Pozdrawiam was i dziekuje,ze trzymacie kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze dałaś znac :) kciuki będziemy trzymac do czasu aż nie dowiemy się że już masz maluszka przy sobie, powodzenia! dasz radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
o rany Ajponka, nie spodziewałam się, że napiszesz dziś. trzymaj się!!! izka z tym TV to prawda, nie mam ale m chce do nowego domu kupić. Tylko, że mamy umowę on kupuję tv a ja dostaję kota. A , że nie cierpi kotów to chyba kwestia tv jest załatwiona. czuję sie strasznie, boli mnie brzuch ja nie wiem a to dlatego, że nie wytrzymałam i przygotowałam wszytsko pod jutrzejsze przemeblowanie, pomysłam podłogi i w ogóle. Przepakowałam torbę do szpitala....Od 12 leże i palcem nie kiwam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama super :) Ma fajniutkie puldaski :) Olczak widać różnicę od ostatniego zdjęcia :) Ajponka fajnie, że się odezwałaś, czekamy na kolejne wieści. Trzymaj sie :) Czuję się już lepiej i naszło mnie na jakieś porządki, przewróciłam całą torbę do szpitala patrzyłam czy wszystko mam, czy ubranka Oliviera się nie pogniotły więc stwierdziłam, że tak i je jeszcze raz przeprasowałam i myślę czy wszystko jest tak jak powinno. O 18 mam ktg ciekawe co tam wyjdzie. I rozpoczynamy 39 tc ;) kama111111.....29......39 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......35tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......35 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......35 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......35 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......35 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......35tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid Olczak poprawiłam Twój tydzień w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama-slicze maleństwo:) netka- mam z tv tak samo, usypiacz:D ustawiam zawsze zeby sie sam wyłączył bo nigdy niczego nie dooglądałam do konca;p olczak- brzuucholek rośnie..ale i tak wydaje sie całkiem zgrabny!:) AJPONKA-trzymam kciuki! oby Cie tylko za długo nie meczyło:) smerf- Ty szaleńcu nie przeginaj bo sie dzidziuś zdenerwuje ;p polcia-39 tc...brzmi dumnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka jesteśmy z Tobą :) Trzymaj się Kobieto mocno :) Ja żadnych zylaków nie mam wiec nic nie pomogę ani nie doradzę :( Polcia zazdroszczę 39 :) Ja dzisiaj znowu byłam u mojego doktórka że pozwolę sobie tak napisac :P CIśnienei pod gabinetem najpierw 145/100 ale spadło do 127/99 powiedziałam, że nie chcę do szpitala, że w domu mam stabilnie, to się ze mnie śmiał :) Kazał przyjść w pn na ktg, bo Zuzaniec spał przez cały dzisiejszy zapis... az mnie to zdziwiło.... Co do remontu, to chyba się posiuśkam :D kuchnia wyszła nam różowa :D jest na razie machnieta na raz, zaraz bedzie Tolo na drugie malowanie ale nie sądzę aby to coś dało :D, miał być "czar Prowansji" a jest jak dla mnie czar landryny :D Eł jak wróci z roboty będzie zachwycony :D Z teściowa jechałam do Komfortu... a Komfort w Piotrkowie się skasował.... :/ więc będę musiała o Łódź zahaczyć w przyszłym tygodniu ... a myślałam, że już sobie będę leżeć :) Całuję Was :) do później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam idziemy z m. na ogródek odwiedzić babcię, odezwę się wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ja jestem padnięta, wykończyło mnie prasowanie koszulek mojego M, nazbierało się ich dość sporo więc wszystko mnie boli, a na dworze znowu duchota, idę odpocząć bo za godzinę jadę na zakupy. Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę 39 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
kama111111.....29......39 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......35tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......35 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......35 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......35 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......35 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......35tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
O udało mi się w tabelce poprawić bo próbuję już od paru dni i ani drgnąć nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......39 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......37 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......35tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......35 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......35 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......35 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......35 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......35tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem jak się odpowiednio zając tabelką więc mogę pomóc :) Dziewczynki czy Wy macie też takie uderzenia gorąca? Kurczę nie wiem co się dzieje, uderza nagle i trzyma parę minut, zmierzyłam ciśn i miała 100/58- dla mnie normalne a myślałam że nagle mi skacze na wysokie ale jak widac nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dolegliwości też przyjmiecie tak ochoczo? :P Chętnie je oddam :P Za darmo :P A tak na poważnie jeszcze troche i też dobijecie :) Idę się szykować jadę na zakupy bo w lodówce światełko i na ktg. Jak dam rade to się dzisiaj jeszcze odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia mi się zdarzają coraz częściej przez chwilę bym aż skórę z siebie ściągła zaraz po tym aż mam gęsią skórke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodatkowo po tym uderzeniu gorąca jestem jakby mnie ktoś walnął w głowę. W ogóle dzisiaj źle się czuję, idę się położyc bo nie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×