Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

helllo Ja tu sobie spokojnie spie a tu takie wiesci no nie mogę :-) Smerfa GRATULUJĘ z całego serca kochana ale ci zazdroszcze szczęściaro :-) masz córunię obik siebie :-) Pisłam wczoraj do ramysi ale sie nie odezwała :-( odezwała sie mamuska2012 piszę ze u nich wszystko ok, niestety internetu dalej nie ma chyba dopiero około 6 września. Netka co do sesji , myslałam że to troszkę łatwiej pójdzie, wiadomo ze nie zrobimy takich fotek jak ty bo nie mam takiego sprzetu. Mysle ze cały problem wynikł z oswietlenia nie mozemy sobie z tym poradzic, jeszcze raz cię ponudze i zapytam swiatło ma padać z góry? Próbowaliśmy najpierw cyfrówką taki tam panasonik lumix nie radził sobie z ostrościa zdjęcia fatalne :-( potem mąż wział lustrzanke pentax i to już całkowita porazka zdjęcia wychodziły w odcieniu czerwonym, wiem ze mamy za słaby obiektyw do lustrzanki :-( (taki standard) ale poradz może coś zle robimy. Dlaczego cyfrówka nie radzi sobie z ostrością.... wczoraj chciałam dołączyć jedno ze zdjec na nk ale nie wiem dlaczego obraca mi je w bok, wiecie może? aaa zmiencie smerfie tabelkę, ona już w tej dolnej przeciez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwała się teraz ramysia, wszystko u niej ok, wczoraj cały dzień odpoczywała w łóżku a dzisiaj nie ma komputera, może bedzie mieć wieczorem do wpadnie na forum :-) pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam fotkę na nk , trochę mi tam za duzo widac....;-) :-D netko spójrz co sie porobiło. No i oczywiście obkreciło fotke, ja juz nie wiem...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu rewelacja:***************** jak zrobiliscie tło?? Ja dzis cos spróbuje. Nie mohe sie napatrzec na atakie sliczne brzuszki i pomyslez ze to ostatnie dni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy sporo ale nietety więszosć nie wyszła są rozmazane, przescieradło jedno rozwieszone na drzwiach przed przescieradłem krzesło tez przykryte na czarno i dawaj :-D chyba z 3 godziny się bawilismy i niestety więszość jest beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawiłam jeszcze jedno, trochę sie obawiam czy nie za bardzo smiałe te zdjęcia, jakby co to nie ja....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieeeeee jaki szał Megisu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rewelacja!!!! hehe a ja miałam okno myc a nie siedziec na necie ha ha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie jakos tak nie umiem pozowac do zdjecia, albo sie smieje jak głupia albo mam za powazna mine... Dobra ja narazie zmykam, okno cifem wymyte a teraz ide je zrobic na błysk a potem zabieram sie za mycie auta w srodku, siedzenia i cała resza wiec bede dopiero potem:) Buzzkiiiiiiiiiiiii:******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Megi, zdjecia bardzo ladne :) przescieradła zdały egzamin i wyszło super :) Szkoda, że nk przekręca zdjecia, nie wiem gdzie kwi przyczyna, moze na kompuerze jest jakoś tak zapisane , że wczytuje poziomo ?? Jeśli chodzi o to oświetlenie to musiałabyś mi napisać jakiego użyliście, czy tylko żyrandol , czy coś dodatkowo się świeciło ? Fakt, że z cyfrówki wyjdą zawsze inne jakościowo zdjecia, natomiast przy dużym jasnym oświetleniu powinny wyjść wyraźne. Może spróbujecie w tym wypadku zrobić kilka zdjeć w świetle dziennym ? Jak macie jakąś wolnostojaca lampę to wykorzystajcie ją i moze jakieś dodatkowe lampki. Przy waszym aparacie musicie pokombinowac jak będzie lepiej wychodzić, czy wtedy gdy światło będzie skierowane bezpośrednio na was czy w górze. My się bawiliśmy i też metodą prób i błędów, ustawilismy swiatło w górę, bo jak ustawilismy na siebie to były przepały i zbyt mocno było widac strukturę tła, czyli materiału. Mieliśmy światło żyrandola , które było ciut żółte i taką duża lampę co mamy w pokoju, ona daje dośc mocne światło i bardziej białe niż żółte. Gdyby wyszły Wam jakieś fotki wyraźnie np. 3 / 4 szt. to podeślij mi na maila w oryginalnych dużych rozmiarach, ja sobie zobacze ustawienia i moze wtedy coś podpowiem no i może wrzuce je w program, zobacze czy da się je jakoś wyciągnąć :) Aha dobrze by było, gdyby były fotki z cyfrówki i tej lustrzanki, bo chciałabym sobie porównać. Mój mail to netka0902@o2.pl Ja własnie powkładałam wszystkie ciuszki do komody, aż dziw, że się pomieściłam :D Co prawda niektóre rzeczy w szufladach na styk, ale i tak jest dobrze :) Tato dorobi mi w czwartek dwie półki i będzie dodatkowe miejsce, np. na pościel i kocyki. W łóżeczku została już tylko pościel, poszwy i gondola wózka z kocem. Chyba psychicznie nie będzie mnie już męczyć ;) Dziś ze mnie lecą bardzo wodnite upławy, aż przedostało się na bielizne, patrze co to , a to jak woda. Ale to raczej nie wody płodowe, bo chyba wczesniej byłby czop ? Czy kolejność nie ma tu znaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, to jedno zdjecie sobie ściągnełam na kompa i się chwilke nim pobawie, zobacze czy sie da wyostrzyć i jak chcesz to moge wstawic Ci na nk juz takie przekręcone poprawnie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się pobawiłam tymi dwoma i tak: z ostrości za dużo sie nie wyciągnie, ale jak chcesz to podmienie Ci na nk na te nowe i zobaczysz sobie jak to wyszło :) no i wstawią sie już prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, możesz rzucić okiem. tamte Ci zostawiłam , bo nie chce się rządzić, zostawisz lub usuniesz jak będziesz chciała ;) Na maila dostałam , w wolnej chwili zobacze co da sie z nimi zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, fajne te zdjecia Megi, odważne, ale dałaś rade kochana :D Widzę, dwa wyraźniejsze, może uda się coś z nich zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ostrości zadnej, mój mąz sie tylko zmartwił że wygląda na tym czarno białym jakby był całkiem łysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje sie nadal w dwupaku. smerfaskr gratuluje. ide sie wziasc za mycie okien to moze mnie cos wezmie i w koncu urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja się nie śmieje, tylko uśmiecham :) Ładnie wyszłaś, włosiska masz niesamowite :) Dobrze, że te zdjecia są większych rozmiarów, bo te sciągnięte z nk nie grzeszyły ostrością i za dużo nie dało się z nich wychągnąc pod tym względem. No i trzeba zbić te brązy. Megi musi być lepsze światło, jeszcze większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Hej dziewczyny Smerfka wielkie gratulacje, jak ja ci zazdroszczę. Życzę zdrówka dla was. Coraz szybciej to idzie.Fajnie. Mam dzisiaj dzień sprzątania i prania więc dopiero wieczorkiem zajrzę co nadrukowałyście, może kolejna mama będzie już rozpakowana. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! macie przepiekne sesje na nk!!:D naprawde pozazdroszcze bo ja juz nie zdarzylam :)byla dzis u nas polozna maly przybiera na wadze wiec sie bardzo ciesze:) zdjela mi rowniez szwy wiec super bo juz tak nie ciagnie:) pierwszy raz od 6 dni jestem wyspana:) wstawilam fotki na nk :) w weekend jak bedzie ladnie to wyjdziemy na pierwszy spacerek :) to tak na szybko co u nas bo teraz kazda minuta jest na wage zlota :) mysle o was codziennie mam nadzieje ze czujecie sie dobrze buziaki i pozdrowienia dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się melduje już po prasowaniu i po układaniu wszystkiego w komodzie. udało się! :) Megan śliczny chłopczyk :) i takie slodkie zdjęcia :) Megisu no zdjęcia rewelka! :) szkoda, że mój m. nielubi być fotografowany.. idę się polożyć bo plecy mnie bolą strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan, sliczny synek, tylko calowac! :) o jezuu i mnie czeka prasowanie ale boje sie podlaczyc zelazko do gniazda, bo niby prad mnie kopnie i co wtedy? i tak czekam na P. a jak juz jest to stwierdzam, ze wole z nim pobyc niz prasowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie znowu syrena :-( wyje jak głupia :-( mąż 3 wrzesnia wyjezdza na szkolenie do Warszawy , błagam Olimpie zeby przyszła na swiat w terminie i nie stresowała mamusi. Wróci co prawda na weekend pomiędzy tymi dwoma tygodniami, musi bo w sobotę wesele wiec tak na prawde tylko jeden dzień zostaje, niedziela. Ide do łożka popłakac sobie w samotnosci :-( mam ogromny stres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×