Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość nowa-mama
Megan, dzięki, napiszę na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sab simplexxx
ja kupiłam przez neta, za 37 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sposobow na kolkę to moja koleżanka dmuchała swojej córce na brzuszek włączoną suszarką do wlosów, oczywiscie na lekkim programie, ale skutkowało :) a ja podniosłam się z łóżka i siedze w ciemności w drugim pokoju z laptopem, zapowiada się noc z internetem... a ponad to brzuch mi się coś często w porównaniu z innymi dniami stawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
handzia gratulacje! megisu super że wiesz na czym stoisz, bierz leki jak zalecił gin i w przyszłym tyg może już będziecie w trójkę. Ja dzisiaj mam wisielczy humor więc pożegnam was , dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Boli mnie brzuszek i nie mogę spać tru tu tu tu.... Nie mogę leżeć i nie mogę stać :( Skurcze są wykańczające bu bu i jeszcze raz bu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Olczak ja tez tu jeszcze jestem i raczej sie nie zanosi na rychły poród :P Megi u mnie sprawa prosta, że mam męża w niemczech i wlasnie wczoraj mu powiedzialam,żeby kupił te krople. mam nadzieje, że sie uda. A jak nie to bede kupowała na allegro. Opinie sa rożne,jednym pomagaja, innym nie ale może warto spróbować. Obżartuszku czyzbyś juz urodziła?? :) Podobno drugi poród szybszy.... U mnie super pogoda, słoneczko już swiecie wiec cały dzien mnie nie bedzie. ciekawe ktora dzisiaj jeszcze zostanie mamusią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) gdy ostatni raz spojrzałam na zegarek była 1.30 a potem już nie wiem :) wycieczek do wc zero więc można powiedzieć że się wyspałam. Ciekawa jestem jak tam netka i obżartuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczny ja o dziwo się wyspałam, wc tylko raz to chyba przez tą końską dawkę tabletek tak mocno spałam, dzisiaj juz spadło 133/88 słoneczko pięknie świeci, pranie wstawione i nuda...:-( tak na mój gust to obzartuszek chyba pęknie niedługo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co ja też sie dzisiaj super wyspałam. Mimo, że wstawałam 3 razy to za każdym razem udawalo mi sie usnąc bo ostatnio był z tym problem w nocy. Ja też własnie wstawiłam pranie, za godz sie skończy i ruszam na swieże powietrze, korzystac z córcia z ostatnich ciepłych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam troszkę wolnego czasu, mały śpi więc wpadlam zobaczyć co u Was :) Handzia gratuluje! Netka wiem jak to jest w szpitalu, ale trzeba wytrzymać. Megisu fajnie, że już coś wiesz, czekam na wieści, że Olimpka już na świecie :) Olivier nadal grzeczniutki, wczoraj nam troszkę popłakał bo go bolał brzuszek, a potem słodko spał. Teraz czekamy na położną i lekarkę bo muszą profilaktycznie zbadać Oliviera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Kobietki ja nadal w dwupaku :P Skurcze są okropne, ale to chyba nie te właściwe. Mąż mówi, że przy synku nie miałam takich sytuacji, żeby tak ciągnęło i bolało przed porodem. Może z drugim dzieckiem jest inaczej? A może w pierwszej nie ciągnęło i dlatego nie miałam rozwarcia, mimo, że szyjka była skrócona. Teraz może to rozwarcie się robi... Ja sama już nie wiem.. Na obiad chyba będą placki z cukinii z sosem tzatziki. Pomyślę jeszcze. Zaraz wybieramy się z Tomaszkiem do sklepu. Poza tym zdarzyłam poodkurzać, pomyć podłogi tak jak każdego dnia zresztą. Zaraz zabiorę się za mycie kuchenki i zlewu Dzięki kobietki za pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Aha,co do kolek to mój synuś miał ja tylko raz i podałam mu wówczas ' infacol' - pomogło. Aha i uprasowana ciepła pieluszka tetrowa przykładana do brzusia. I masowanie brzuszka zgodnie z kolejnością ruchu wskazówek zegara. Dziś urodziła moja siostra cioteczna. 8 godzin nie miała rozwarcia i wykonali cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszku ja tez w tej ciązy jakos sie dziwnie czuje, codziennie boli brzuch i codziennie mam nadzieje, że to juz... w pierwszej ciązy nic mnie nie bolalo, po prostu mnie zlapalo i sie rozkręcilo wszystko a teraz poboli,poboli, ja sie napale i nagle przestaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Mama2008-2012, to może rzeczywiście ta druga ciąza musi taka być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Ja właśnie wyszłam z łóżka Mam ochotę zrobić dziś jaieś ciacho,ale nie wiem jakie Może karpatkę:-) Słoneczko ładnie świeci wiec później na spacer Miłego Dzionka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze cały czas w łóżku jestem jakaś słaba nie wiem czy to czasami nie po tych tabletkach. Ciśnienie w normie to najważniejsze. A wy dziewczynki gdzie jesteście? Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dzień dobry w samo południe :) Megisu78 dobrze,że już wiesz co i jak. To wspaniałe,że wiesz,iż najpóźniej w przyszły pn zostaniesz Mamą :) Ja dziś byłam na badaniach, po 15stej wyniki do odbioru,a za godzinę mam wizytę u dentysty i przed 16stą ostatnia wizyta u ginekologa także grafik wypełniony :) Już odliczam dni i czuję coraz większy stres;. Czy Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już :) byłam na poczcie i w poszukiwaniu pomyslu na obiad - będzie spagetti :) taki niby mały spacer a wróciłam cała mokra, takie eskapady to już nie dla mnie i jeszcze ciągnie mnie w dole. co chwile odbieram tel czy esemesy z zapytaniem czy to już i jestem tym zmęczona. Jak tak patrzeę na tą tabelkę i slyszę od znajomych o porodach to powiem wam obawiam sie cesarki, bo wiem jak mi się goją rany po szyciu... mam nadzieję, że mój lekarz, który również pracuje w szpitalu gdzie zamierzam rodzić pomoże mi by do cesarki nie dopuścić. w piątek mam wizytę, której mam nadzieję nie dotrwam i coś wymyślimy... a tak bym chciała urodzić dziś na 30 rocznicę ślubu rodziców moich... Megisu dobrze, ze cisnienie już w miarę ok i myśle ze Twoje samopoczucie jest właśnie reakcja organizmu na tabletki, ale lepsze coś takiego niz leżenie w szpitalu, także glowa do góry! juz nie długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynyy:) ja dziś byłam na sciaganiu szwów, kurcze ale miałam stracha! ale NIC nie bolało, naszczescie:)) jestem w szoku jaka mała blizna została. ktoras z was pisała ze nie chce miec cesarki bo nie chce kolejnej blizny chyba olczak o ile dobrze pamietam. wiec ja stwierdzam ze tego wogole nie widac! jest nisko pod majtkami i wyglada bardziej jak odgnieciona guma z majtek niz jakies cięcie. jak sie odwaze to wrzuce fotke jak to wygląda:D martusia malusia czkawke własnie ma i podskakuje jak zajączek. dzis miałam traume totalnie. mieszkałą u mnie w brzuszku 9 miesiecy, odkad sie urodziła ani na chwile jej z oczu nie straciłam, a dzis musiałam ją zostawic i jechac do miasta sciagac te szwy. to był dwie najdłuzsze godziny mnojego zycia. nie mam pojecia jak ja wroce do szkoły za 3 tygodnie... cała sobota, całą niedziela bez niej. chyba umre ze strachu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia ja niestety mam skłonność do bliznowców i zamiast mieć leciutką prawie niewidoczną kreseczkę po cięciach to np. na szyi po operacji tarczycy mam czerwoną grubą na 3 mm szramę, która po bokach jest wypukła i na szerokość ma 7 cm. wyglądam choćbym sobie chciała podciąć gardlo. mała blizna która mam po usunięciu znamienia pod piersią - 3cm też jest taka gruba. stosowałam rózne maści na blizny, jedne uczulały a inne nie przynosiły efektów. jedyną możliwością jest usunięcie operacyjne blizny... tylko jaka mam gwarancje, że nie będzie to wygladało jeszcze gorzej? ja tam nie zwracam na to uwagi, zwłaszcza na tą bliznę na szyi, na początku nosiłam apaszki, chusty, korale itp, ale teraz mam to gdzieś, tylko przypadkowi ludzie sa dziwni bo się gapia jak na niedoszlą samobójczynię :) także tylko i wyłącznie z powodu sposobu gojenia się u mnie ran, nie chce cesarki ani nacicnania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Kurczę jak tu cicho. My już wróciłyśmy od dentystki. Jakiś obiad przydałoby się zrobić,ale mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff Właśnie skończyłam robić Milky Way-a:-) Mam nadzieje,że będzie smakować mojemu M:-) Za oknem pada,a ja muszę poszukać prezentu dla mojej chrześnicy na urodziny bo ma w poniedziałek.. Czasu coraz mniej,a muszę wysłać to kurierem.Ma 5 lat i nie mam pomysłu ... Megi jak ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu się robi strasznie cicho... mało kto sie odzywa. obawiam się, że potem forum calkiem przestanie "żyć" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dxziewczynki!dzisiaj z moim R mielismy urzedowe sprawy do zalatwiania-akt urodzenia i becikowe!gratuluje kolejnej rozpakowanej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja spisałam mojemu m. listę spraw do załatwienia wlasnie tych urzedowych, gdy ja bede w szpitalu. wolę żeby wtedy to zalatwił bo potem będzie mi potrzebny w domu :) mam nadzieję, że podoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia a ja wczoraj musiałam Oliviera zostawić na co najmniej 4 godziny, jak wparowałam do domu to aż się mama przeraziła :P Cały czas marudziłam mężowi. Madziulka ja też mam zawsze problemy z kupieniem prezentu, mała pewnie będzie cieszyła się z zabawki, jakaś lalka może? Ja dzisiaj zaczęłam się wiązać :P Wysmarowałam się oliwką i obandażowałam biust i brzuszek. Dostałam tabletki na zatrzymanie pokarmu od gin. Dziś ostatni raz ściągałam pokarm, cieszę się nawet bo to do przyjemnych nie należy i mam już to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×