Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

znajoma powiedziała, że przez tydzien dawała swojej córce krople i już na całe życie ma nie mieć kolki.. hehe ciekawe czy to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka ten kateter o czym pierwsze słyszę, ma super opinie mam na rożnych forach. Dobrze wiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan fajnie że mimo natłoku obowiązków i zmęczenia się odezwałas :) ja już leże w łóżku i pisze z komorki będę zaglądać co jakiś czas. W ogóle co wieczór o takiej wieczorowej porze co się kładę już do łóżka to mała ma czkawkę. Co noc jest tak samo.. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja go w gazetach widziałam i od razu kupiłam więc zobaczymy czy taki dobry chociaż mam nadzieję i modlę się żeby wogóle nie był potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
kama1111 gratulacje!!!! :) Faktycznie nieźle się rozpisałyście :) Ja już odebrałam Męża z pracy i mogę się nim nacieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka mamy na forum miały obawy co do tego czy przy zbyt długim stosowaniu dziecko bedzie umialo samo puścić bączka :-) czy zbytnio sie nie przyzwczai do tej rureczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak moja niunia ostatnio ma żadko czkawke ale jak ma to właśnie wieczorem jak juz leze w łóżku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama28 trzeba się nacieszyć :) naszymi dzieciorobcami :D bez nich nie było by nas tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu a mój synek ma bardzo często czkawkę :/ w nocy nie daje mi spać przez to. To jak myślicie bo żadna nie napisała, opadł mi brzuch czy to znaczy ze zaraz urodze? hehe no mam nadzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile hehe dobre. Wiecie co ostatnio zauważyłam ze jakby coraz wiecej moich znajomych jest w ciazy :-) czyzbym zarazala...:-D najpierw w pracy ja, po trzech miesiącach okazało sie ze moja koleżanka z pracy rownież, miesiac temu okazalo die ze moja znajoma jest z trzecim w ciazy, wczorajmi mąż przekazuje wieści ze nasz wspólny znajomy który twierdził zawsze ze jeszcze za wczas dla niego, dowiedział sie ze bedzie tatą :-) to chyba zarazliwe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszku, wszystko wskazuje na to, ze za niebawem dolaczysz do tabelki nizej:-) Ja juz w lozku, albo dopiero. Bede zagladac o ile nie zasne. Pobolewa mnie zab-wrrr,mam nadzieje, ze zaraz przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile brzuszek może opasc nawet 2-3 tygodnie przed i to dopiero jeden z wielu symptomów nadchodzącego porodu :-) więc spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to moze byc znak, ale chyba za chwile nie urodzisz;) Megi a u ciebie z tymi ciazami to niezle sie sypnelo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile nie wiem co Ci o tym opadnietym brzuchu powiedzieć. Moja mama jak mnie widziała wczoraj to mówi że ani nie zmieniłam się po twarzy brzuch mam wysoko więc jeszcze czas. Pytanie powinnas skierować do mamus które już urodziły jak u nich było z brzuszkiem :) ja idę spać plecy mnie bolą pewnie po tym sprzątaniu dziś. Do jutra dziewczyny :) spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;) a już miałam nadzieję :) hihi właśnie czytałam, że to może być na 2/3 tyg przed.. ehhhh poczekamy najważniejsze, żeby zdrowy się urodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka hehe no mówię ci szał :-D smialismy sie wczoraj z mężem ze od nas sie zaczęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
betismile niektórym kobietom ponoć w ogóle brzuch nie opada,więc się tym raczej nie sugeruj,a innym na długo przed porodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Sądzę,że po prostu w takim jesteśmy wieku,że się rozmnażamy wręcz masowo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dobrej nocy :* olczak powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciała spać... A tu dupa, nie moge usnać juz któraś noc z kolei i tak sie mecze do 1 lub 2 w nocy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka tego zęba to zatruj czosnkiem:-D Jak mnie boli to gniote czosnek i przykładam tam gdzie boli Tak mi zawsze wyżre że łzy mi lecą ale 5min i po bólu:-D Później płucze rumiankiem żeby odkazic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Megisu współczuje :/ ja może i chodze z reguły spać o 22 ale w nocy mam kilka pobudek i nie śpie w środku nocy po 2/ 3 godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mecze sie strasznie :-/ narazie ogladam tv a pozniej jak juz nic ciekawego nie bedzie to meczarnia.... Teraz straszy mnie hanibal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądam swingersów na TLC.. ale powiem Ci, że jak nie mogę zasnąć to czytam książki i najszybciej przy nich zasypiam :) ale mi sie odbija pierogami z mięsem :/ bleee były pyszne zjadłam je o 14 a do tej pory mi sie odbija.. :(( Ja zmykam rozłożę Łożę i będe czekać na swego parobka :D Dobrej nocy dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wam życzę dobrej nocy :-) bo przecież nie bede wam dupy truła ;-) do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ale znowu nadrukowałyście, ja idę też spać, z uśnięciem raczej nie mam problemu ale jak się obudzę w nocy to 2-3 godziny nie mogę zasnąć i się męczę, Spokojnej nocy i do jutra. Megisu może licz barany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, otwieram dzionek :) nie spie juz od 4.00 ale polezałam jeszcze w łóżku z godz. Myslałam, że bede wyla z bólu jak sie próbowałam przekrecic z boku na bok. A ja sie pokłociłam z moim m i aż mi sie smutno zrobilo jeszcze bardziej jak poczytalam, ze spedzacie super wieczory ze swoimi facetam :( no nic jakos to trzeba przeżyc.... Kama11111 gratulacje !!!! :) dziewczyny trzeba chyba pospieszyc nasze maluszki bo juz połowa miesiąca a cos malo ich w tej drugiej tabelce :) madziulka jak tez sie zaopatrzyłam w ten kateter w razie kolek i zobaczymy jak to bedzie działalo. Kupiłam tez Espumisan bo rewelacyjnie mi sie sprawdził przy pierwszym dziecku. Megisu ja juz troche doświadczona wiec jak tylko bede mogła pomóc to wal smiało :) Aczkolwiek przeraża mnie wlasnie higiena mojego synka (mam na mysli pitolka). u dziewczynki to prosta sprawa czyszczenie tych miejsc, trzeba tylko bardzo uważać żeby wycierac od góry do dołu bo inaczej mozna przeniesc bakterie kalowe do cipuszki. Z chłopakiem wydaje mi sie to troche bardziej skomplikowane :) dzisiaj ide na rodzinna imprezke wiec pewnie do wieczora mnie nie bedzie. Nie obraże się nawet jak moje dziecię zechce dzisiaj wyjsc wiec wtedy odezwe sie poźniej :P a mialam napisac o rozmiarze stopy jeszcze, ja tez mam 36, w skrajnych przypadkach 37 ale to zalezy od producenta. U mnie stopy dają radę i nic sie nie zmienilo. Ale zeby nie bylo tak kolorowo to w pierwszej ciązy tez mialam ogromne i spuchniete. tylko tym sie nie przejmujcie bo jak widac na moim przykladzie wszystko wraca do normy :) jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze bo tyle naskrobalyscie od wczoraj że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) Ja już nie śpię od 05.27 :/ wstałam,zjadłam ciasto,cukier podskoczył do niebios,wykąpałam się i chciałam coś poczytać,ale zasnęłam jeszcze na moment i obudziłam się z bólem głowy. Irytuje mnie to :/ Pogoda co prawda nie jest piękna,bo jakos szarawo za oknem,ale może jeszcze wyjdzie Słonko?W każdym razie jedziemy do teściów na obiad,a potem do kuzynki mojego R.,która ma termni na początek października także to pewnie będzie nasze ostatnie spotkanie przed rozwiązaniami :) Ciekawe jak ona wygląda heheh. mama2008-2012 mam nadzieję,że już Twoja sprzeczka z Mężem załagodzona. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×