Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Hej Ja też miałam nieprzespaną noc:-( Śniło mi się że wypadł mi czop wraz z rybkami z akwarium podczas siusiania he he Masakra Jeszcze leże a za oknem słonko Miłej niedzieli:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) U mnie ból głowy :-( aż boje sie mierzyć ciśnienie, niezbyt dobrze zaczął sie ten dzień. Leze jeszcze w łóżku i patrzę sobie jak Moj mąż słodko śpi, uwielbiam na niego patrzeć spiacego, zjadlabym go wtedy Hihi ta minka jego :-D nie do opisania. Mama2008-2012 pamietam jak jeszcze nie wiedziałam jakiej płci bedzie dziecko to właśnie panikowalam rany jak bedzie chłopiec jak ja mu bede pyrtusia myć... Hehehe ale my jesteśmy no :-D przecież każda z nas wspaniale umie zając sie tym przyżadem/narządem ;-) :-D głupoty pisze :-D Netka jak tam porod? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, a ja sie nie odzywalam bo wczoraj jakos sie okropnie czulam, pol dnia przespalam, dzis znowu nie moglam zasnac, glowa boli mnie od wtorku chyba, mam dosc, nie wiem czy to ta pogoda mnie dobija czy co, ale nic mi sie nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogóle mnie coraz bardziej boli jak na okres, latam i patrze tylko czy nie dostałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi usmialam sie z tym narzadem-przyrządem :) wiesz tym dużym to troche inaczej sie zajmuje niż bede tym malutkim :D hehehe :D:D Mama28 niestety obydwoje jestesmy uparci i ciężko nam ustapić, nie klocimy sie czesto ale jak juz to tak na powaznie :( jeszcze z godz jestem i zmykam na tą imprezke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wroce znow do tematu laktatora...które z was kupiły i jakie? tak i mieszają wszyscy znajomi w głowie ze zwariuje... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) a ja dopiero co się obudziłam tak porządnie, bo od 7 co godzinę się wierciłam z boku na bok a same wiecie że to nie łatwe ale generalnie wyspana jestem :) śniło mi się że urodziłam... Małego drewnianego konika :) mąż się śmieje i mówi że może nigdy nie urodze i już zawsze będę z brzuchem chodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam w ogole. jak bedzie potrzebny to M mi kupi w aptece jakis. na pewno ręczny ale jakiej firmy itd to jest mi to zupełnie obojetne. żeby tylko mleko sćiagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak małego drewnianego konika? hihihh a jaki miał kształt :-D przepraszam dzisiaj mnie jakies głupie zarty nawiedzają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupiłam żadnego bo mam nadzieję że nie będzie mi potrzebny, a jak będzie to wtedy kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu :) normalnego jak zwierzątko konik :) faktycznie musisz mieć wysokie ciśnienie :) no chociaż jeżeli konik był by gumowy i przypominał inne zwierzątko to też by źle nie było :) może wtedy moja dama postanowiła by wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dość wysokie 135/98 już sama nie wiem co z tym robić, chyba zażyje tabletkę tą co mam przepisaną od lekarza w razie gdyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Cześć wszystkim, u mnie noc przebiegła bez większych problemów, nawet udało mi się trochę pospać. Ja też rano pokłóciłam się z moim m o drobnostkę, ale nie mam zamiaru odpuścić. Co do pielęgnacji dzieciaczków, to ja nie wyobrażam sobie jak dam radę z dziewczynką, bo z synkiem nie miałam problemów, na szczęście udało nam się przejść bez stulejki i sklejki, ale bałam się jak nic, teraz synek w czasie kąpieli sam sobie naciąga i myje situsia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja się muszę wykulać z łóżka bo w innym wypadku spędze w nim całą niedzielę :) idę się ogarnąć i zajrze tu później. Megisu a Ty dzwon do lekarza i nie bagatelizuj tego ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Ja laktator dostałam od kuzynki ale szczerze mówiąc nie wiem jaka firma, spakowałam go do torby w razie czego. Megisu nie lekceważ tego ciśnienia, weź tabletkę a jak nie przejdzie to dzwoń do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Muszę uciekać bo mąż musi popracować na kompie, zajrzę tu jak zwolni miejsce . Trzymajcie się i miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tak jakoś weszłam przez przypadek na wasze forum:-) ja jestem mamą z listopada 2010:-) Właśnie chłopca i mnie też to przerażało jak to poradzę sobie z tą higieną "sprzętu". Co do laktatora to zdecydowanie polecam firmy Medela, ale nie kupujcie przed porodem, bo może się nie przyda, może jednak nie będziecie karmić (oczywiście życzę samych sukcesów). jakby były jakieś problemy to lepiej wypożyczyć na kilka dób, a później najwyżej kupić. ja miałam elektryczny z Medeli, bo mój mały w ogóle nie chciał ssać piersi, więc ściągałam tak przez pół roku. A wiadomo, że kosztów na samym początku jest sporo, więc lepiej kupować to co na pewno będzie Wam potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie kupiłam laktatora. Jak bedzie potrzebny to wysle kogos i mi kupi :) mam pytanie jak liczy sie skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Robwalki- jak chcesz zahamować laktację to przyłóż liście z kapusty lekko potłuczone. ja miałam full mleka, męczyłam się 10 dni a przyłożyłam kapustę to wystarczyło 1,5 dnia i po problemie. Do tego można pić szałwię 2-3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Ja tez jeszcze magluje sie w lozku, ale zaraz chyba wstane. Nocke mialam malo sympatycsna, wyszlo chyba mycie okien, bo tak mnie bolal brzuch i twardnial, ze co chwile sie budzilam:/ Do tego m jak wrocil z wesela to tak mnie zirytowal, ze tez sie poklucilismy... Megi o jaki porod pytasz? Bo moj chyba jeszcze w lesie;) Dziewczyny, ale macie sny, koniki, rybki , czyli fauna tym razem hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do lekarza , zazyłam dziewczynki tabletke na cisnienie bo skoczyło 150/98 mam sie połozyc i zmierzyć cisnienie za godzinę jak nie przejdzie mam jechac do szpitala :-( jak spadnie to jutro widzimy sie z doktokiem i ustalimy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megisu to trzymam kciuki żeby spadlo Ci to ciśnienie, wypoczywaj i daj znać co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Gratulacje dla Mamusiek wszystkich nowych Giga i Madleen :D wcześniejszym już gratulowałam :) !!!!!!!!!! Obżartuszku !! daj znać koniecznie :) bo to pewnie już :) Netka i Olczak pierwsze na linii frontu :) Trzymajcie się dzielnie kobiety, życzę, żeby poszło gładko i szybko :) Megisu zdaje się, że Ty pytałaś o laktator, ja mam ręczny Avent i sprawdza się bardzo dobrze :) przy nawale niezastąpiony :) Ja również śpię w staniku i wkładkach laktacyjnych.... zmieniam je średnio co 1,5-2h bo inaczej leci wszędzie gdzie się da..... Ja przepraszam Was bardzo, miałam się odezwać wcześniej, ale trochę zapeszyłam moją Zuzańcową i mi bidulina wymiotowała, na szczęście położna powiedziała, że to nic strasznego .... Ale chlust był taki że się popłakałam :( i powtórzył się wczoraj rano .... masakra :( nie wiedziałam co robić,.... naprawdę :( Ogólnie dowiedziałam się że mała ma tendencje do ulewania.... no i tyle :( no trudno, mam jej kłaść głowę pod kątem 45 stopni do spania.... DO tego trafiliśmy z wózkiem na oszusta.... od razu mogę wam powiedzieć, że jeśli macie cokolwiek kupić na stronie "littlebaby.pl" lepiej dać sobie spokój..... Na wózek czekaliśmy ponad miesiąc, na zwrot pieniędzy czekam już od 2 tygodni i nic... sprawa wyląduje najprawdopodobniej w prokuraturze, a my z moim Eł wczoraj na biegu kupowaliśmy wózek i oczywiście nie taki jaki chciałam :( no ale widocznie tak miało być :( Zaraz wrzucę chociaż ze dwa zdjątka Zuzańca naszego :) i postaram się częściej odzywać..... obiecuję, o ile Dzieciątko mi pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jestes łoło, nieciekawie z tym wózkiem :( Co do laktatora to też kupiłam ręczny z aventu, ma najlepsze opinie na necie. Kupiłam teraz bo w sklepach są droższe o 50 zł!!! A z tego co słyszłam przydaje się przy nawale i potem gdy chcesz gdzieś wyjśc i musisz zostawic dziecko pod czyjąś opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pusto Ja leże w łóżku bo samopoczucie do bani Plecy mnie też tak bolą że szok Ło ło ło akcja z wózkiem nieciekawa ale co zrobić Ja laktator też mam ręczny z aventa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ło ło, fajnie, że się wreszcie odezwałaś :) Mała Zuzia przesliczna :) mam nadzieje, że ulewanie jej szybko przejdzie.. Megi, jak Twoje ciśnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ło ło śliczna Zuzia :-) ciśnienie spadło do 130/90 czyli tak sobie na wieczór mam wziaść 2 tabletke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maksymalna wartość to 140/90 powyzej uwazane jest za nadcisnienie wymagajace leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×