Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Kacperek na odparzenia ma Alantan Plus,a teraz Linomag maść-reszta specyfików nie pomaga.Teraz mam lekarza pediatrę faceta-w porządku lekarz-kazał nam na luźne kupki i wzdęcia mieszać mleko-Bebilon Pepti 1 z Nan pro 1(to co miał na początku)i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Megisu mój też robił kupki ze śluzem i pediatra, tak jak u Olczak stwierdził, że nie ma czym się martwić póki nie ma krwi. Co do odparzenia to używamy tego samego co piszą dziewczyny wyżej. 1 raz też takie odparzenie się zrobiła, że za żadne skarby zejść nie chciało i lekarz przepisał nam maść robioną w aptece na bazie antybiotyku i dopiero to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny hallo jest ktora???? :-) ale jestem dzisiaj umeczona, moje dziecko daje czadu a u was jak swieta ???? pochwalcie sie co dostałyscie pod choinkę???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Megi moja też robi kupki e śluzem czasami Moja na szczęście spokojna Ja dostałam świeczniki od koleżanki,od męża bieliznę ,piżame,szlafrok i grube skarpetki;-) Bo ciągle mam zimne nóżki he he A ty megi co dostałaś? Od mamy i siostry dostanę w tym tygodniu paczkę;-) U nas śniegu nie ma,+6 Wogóle w tym roku nie czuje magii tych świąt Daleko od domku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA od męża dostałam torebkę :-) od mamuli majtaski sciągające i słodycze od brat słodyczę i rękawiczki :-D u nas tez ciepło w tej chwili +3 sniegu brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k...a tyle napisałam i mi wcięło. Jeszcze raz życzę więc duuużo zdrówka, pociechy z dzieci,dużo miłości i samych radosnych chwil. Ja dostałam od mikołaja torebkę, wisior, piżamę i sweter. napiszę wam coś na nk bo sie we mnie gotuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
hej dziewczynki :-) Ze względu na to, że ciągle marznę to dostałam pod choinkę czapkę, rękawiczki, szal (komin) i ciepłe getry hihi, a sama sobie sprezentowałam nową kurtkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
ello! Dziękuje za życzenia!! Życzę Wam udanego dalszego świętowania!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO w te Święta i w ogóle 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaRumcajsa
na śluz w kupie mi pediatra polecił BioGaię (polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie też pediatra powiedział że śluz w kupie to nic takiego bo od jedzenia nowego cy czegoś co małej nie spadowało może byc i póki nie ma krwi to nie należy się martwic ale można podawac dziecku probiotyk. Ja daję ale mam wrażenie że teraz o wiele rzadziej robi kupy i dzisiaj nie dałam.zawsze robiła 3, 4 razy dziennie a po probiotyku 2 i to nie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja dostałam bieliznę i perfumy ................................................................................................................................................................................. Lena miała śluz w kupie jak zjadłam więcej nabiału, po prostu alergia, też daję małej cały czas biogaię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
BioGaia jest rewelacyjne. Nam baaaaardzo pomogła przy problemach z brakiem kupki i przy bólu brzuszka. Co do śluzu w kupce to znalazłam w internecie takie coś (wypowiada się pediatra): O czym może świadczyć śluz w stolcu niemowlaka? Niewielka ilość śluzu jest obecna w każdym niemowlęcym stolcu i świadczy o prawidłowym funkcjonowaniu jelita. Jest on produkowany przez cały czas przez błonę śluzową i pełni funkcję ochronną. To co ma nas niepokoić, to nadmiar śluzu czyli białawe lub żółtawe jego skupiska, wyraźnie obfitsze niż w normalnym stolcu. Taka sytuacja świadczy o tym, że śluz jest produkowany w nadmiarze w celu ochrony podrażnionego jelita. Kiedy śluz w stolcu niemowlaka wymaga kontroli lekarza? Niewielka ilość śluzu obecna jest w każdym niemowlęcym stolcu i nie wymaga kontroli lekarskiej. To co powinno nas niepokoić to obfite skupiska śluzu w co najmniej kilku stolcach w ciągu kilku dni. Można przyjąć, że jeśli dziecko przez ponad trzy dni oddaje stolec, w którym stwierdzamy nadmiar śluzu, to trzeba skonsultować się z lekarzem. Przyczyną mogą być zakażenia wirusowe lub bakteryjne oraz różnego rodzaju problemy związane z jelitami jak np. alergie czy nietolerancje pokarmowe. Jak postępuje się w przypadku stwierdzenia śluzu w niemowlęcym stolcu? Postępowanie w przypadku stwierdzenia obfitego śluzu w stolcu niemowlęcia zależy od objawów temu towarzyszących. Jeżeli jest nim biegunka, wówczas diagnostyka będzie dotyczyła przyczyny biegunki, a więc wykluczenia np. zakażenia wirusowego lub bakteryjnego czy alergii pokarmowej. Jeżeli śluz w stolcu towarzyszy zaparciu, diagnostyka również będzie dotyczyła nieprawidłowego funkcjonowania jelita. Z kolei śluz w prawidłowych stolcach powinien skłonić nas do zastanowienia się, czy nie dochodzi do jakiejś ukrytej nietolerancji pokarmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domkwia też kiedyś czytałam ten artykuł dlatego nie przejmowałam się tym sluzem, mała nie miała biegunki więc zapewne była to alergia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam bizuterie, perfumy i szalik... Megi jak Olimpia??? Apropo wigilii to nie uwierzycie ze do nas sie wpieprzyli tesciowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale to by duzo gadac tzn pisac a ja juz wczoraj dosc sie opłakałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA dziekuje za eska :-) co do kupek to byly dzisiaj tylko dwie, obserwuje dalej... zobaczymy co bedzie jutro, dziekuje wam za zainteresowanie moim problemem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA nie zartuj sobie...jak to sobie przyszli na wigilie???? oni sie kolegują z twoimi rodzicami??? czy sa dobrymi znajomymi???? bo powiem ci nie rozumie tej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąśnie pisz tu szybko alexia co i jak? Ale mają tupet. Tak poprostu sobie przyszli na wigilie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kupek Megi to dawaj właśnie jakiś probiotyk ale wprowadziłaś mu coś do jedzenia? Śluzem się nie przejmuj. Z tego co kojarze to jesteś ,, butelkową mamą" i mi po każej kupce wychodzi troszkę śluzu. Mi tzn Tobiaszowi. ;) My mamy znowu strasznie żadkie kupy tzn jedną dziennie ale mega rzadka. Jestem troszkę pijana po chrzcinach a dużo by opowiadać. Alexia pierdziel głupich teściów są starzy zmarszczeni i tyle. buzka lasski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie napisze w skrócie...moi rodzice nie koleguja sie z rodzicami mojego m od przypadku do przypadku i jak musza.... godzina 15 w pon a tu dzwonek do drzwi i tesciu ze matka czyli jego zona sie sie poczuła i nie wie co robic.... i nic nie maja przygotowane itp... wiec moi rodzice stwierdzili ze jak tesciowa zle sie poczuła to do szpitala ale tesc powiedział ze nie na tyle zle zeby do szpitala i czy moga tu przyjechac bo nic nie przygotowali bo nie było kiedy i moim rodzicom było głupio odmówic wiec..... myslałam ze ja z tamtad wyjde... ccała sie popłakałam.... i mozecie sobie wyobrazic jak to wygladało z m sie oczywiscie pokłóciłam.... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dziewczyny nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze ze macie SWOJE mieszkanie..... i nikt sie Wam nie wpieprza.,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któras z Was pisała ze dostała okres po azali ramysia??? bo ja tez dostałam:(((((( czemu tak skoro gin mowił ze nie dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia, może to tylko plamienie ???? Ja przepraszam dziewczyny, mój eł ma teraz 2 tyg ojcowskiego w końcu i pewnie będę rzadziej, ale czytać będę regularnie!!!!!!!!!!!! Handzia :* u nas takie cyrki to norma :* niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alexia no to naprawdę masakra z tymi teściami My siedzimy z małą same Mąż w pracy.Deszcz pada i jakoś muszę wyjść z małą na spacer Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌼 Można powiedzieć, że święta święta i po świętach. W sumie to nareszcie... Dziś dzień wolny od ludzi (że się tak wyrażę), przynajmniej na razie nie mamy żadnych planów na spotkania. Wigilia z teściami, pierwsze święto z moimi i wystarczy. Pod choinkę od m dostałam torebkę, dwie bluzki, ksiażkę i kosmetyki, które sobie sama wybrałam :D Od rodziców jednych i drugich - kasę. Zosia również otrzymała fajne prezenty, oczywiście zabawki i ubranka, a nawet pieniążki, bo co niektórzy nie mieli pomysłu na prezent dla niej, albo woleli mieć z głowy... Nie wszystkie ciuszki są w moim stylu ciuszki, no ale też nie są złe. Zosia na święta generalnie była grzeczna, ale nadmiar emocji i wrażeń spowodowały, że np. wczoraj dała niezły koncert. To też zasługa tego, że wszyscy nad nią skakali, gadali, chcieli nosić, był ogólny gwar i biedusia chyba w tym wszystkim nie mogła się odnaleźć. Zaczyna już rozpoznawać twarze, bo gdy ktoś chciał wziąć ją na ręce to od razu płacz, a u mnie lub u m się uspokajała. Miała też problem z zaśnięciem i nie pospała zbytnio, co potęgowało jej marudzenie. W domku jednak była już spokojna i uśmiechnieta :) To chyba tyle jeśli chodzi o święta. 🌼 Alexia, ja Tobie współczuje, Twoi teściowie to zajebiści manipulanci, którzy bez przerwy tłumaczą sie wiekiem i złym samopoczuciem. Hipochondrycy !!! Normalnie! Mam nadzieję, że chociaż ze względu na córcie te święta były dla Ciebie choć odrobine miłe. 🌼 Handzia, to przykre co powiedział m. U nas w nerwach też padają głupie słowa, których potem się żałuje, ale obiecaliśmy sobie, że w święta postaramy się być dla siebie milsi. Tak jak ktoś napisał, czasami wyprowadzka na kilka dni pozowli facetowi oprzytomnieć. Oby tak też było w Twoim przypadku, no bo kurcze!!!! Przegina! 🌼 U nas dziś dzień leniucha i bałaganiarza. Zosiulek sobie śpi, m poszedł na obiad do rodziców, a ja sobie zgrzeje grzybówkę od mamy, bo uwielbiam ;) Miłego dnia dziewczynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja tylko na chiwlke, potem poczytam co napisałyście. U nas sieta takie sobie- dziś czekamy na gości bo chcą przyjechać zobaczyć małą. Wczoraj bylismy w szpitalu z dzieckiem, bo przez 3 odziny miała taka masakryczną histerie- nic jej nie uspokajało. okazałao się, że jest przeziębiona i boli ja albo ucho albo gardło i sie męczyła. Podajemy jej nurofen dla dzieci. W sumie nie dziwie sie, że sie zaraziła, bo wszytscy poza mna chorzy. Miłego drugiego dnia świąt jutro napisze:) buziole dla Mamusiek:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Gdzie wy jesteście wszystkie hm? Mnie plecy bolą że hej. Mój m chory i sama zajmuje się małą już drugi dzień bo on ma zakaz zbliżania Śpi w salonie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja jestem na chwilkę :-) mam pytanko do dziewczyn które mają łózeczko w tym samym pokoju co tv. Jak położycie maluszka spac to ogladacie przy nim tv? czy robicie całkowitą ciemnosć do spania mam tu na mysli spanie wieczorne nie przez dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA powiem ci ze ja sie jeszcze z takimi idiotyzmami nie spotkałam jak wyprawiają twoi tesciowe, spierdalała by jak najdalej od nich, wyprowadziła bym sie do innego miasta, jak boga kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez tylko na chwilke.... Megi nawet mi nie mow bo ja to bym na koniec swiata wyjechała byle ich nie widziec!!!!!!!!!!!!!! Moja mała spi przy telewizorze bo w sypialni tez mamy:P:P:P np.teraz juz spi (zobaczymy na jak długo) i tv jest właczony swiatło zgaszone a Ona spi, jak ma spac to jej telewizor nie obudzi.... uciekam sie wykapac bo padam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak mi słow Alexia do Twoich teściów bo oni naprawdę są chorzy!!!! Manipulują nawet Twoimi rodzicami bo to normalne że przyzwoici ludzie nie odmówią kolacji wigilijnej jak ktos o to prosi a tymbardziej jak sie źle czuje. Masakra co ci ludzie mają za charaktery????!!!! A ja pożegnalam gości,posprzątałam i zaraz idę się kąpac. Nadal nie odzywam sie do m a tak w ogóle to onnie pamięta że mnie obraził. Pewnie to też sobie wymyśliłam i się czepiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×