Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość Mama28
EHeej,jesli pomysl zbiorowego odchudzania Wam pomoze to ok choc u mnie to sie nigdy nie sprawdzilo.Z kolezanka konczylysmy na zbiorowym obzarstwie heh... Narazie chodzi mi po glowie pilates choc 1 w tygodniu.To malo,ale od czegos treba zaczac,a w domu mam zbyt duzego lenia.Jak mala zasnie choc na moment w ciagu dnia to piore,sprzatam lub jem,a po 23. to juz mi sie naprawde niechce cwicztc...Dobrra.Wyznalam moje grzechy,wiec ide :-P . Tak sie zastanawiam...czy to foeum przezyje jak wrocimy do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez o tym myslałam zeby nie przenies sie na zamkniete konto... Moze ktoras z Was umie stworzyc takie prywatne forum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tak na szybko bo mam dziś gości wieczorem i muszę ciacho zrobić i zapiekanke z makaronem Noc ok,jedna pobudka Megi mi na katar bardzo pomaga sztyft do nosa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Witam też ja i dołączam do grona niewyspanych mamusiek ;-) Kacper jak tylko wylądował koło mnie to średnio co 40 min kwiczał o cycusia i tak do 8 rano, a teraz odsypia ;-) Dziewczyny najważniejsze, że podobamy się naszym panom, a reszta jakoś się ułoży :-) widziałam Wasze fotki i jak dla mnie każda z Was wygląda extra!! .................................................................................................................................................... Mama28 zgadzam się z Tobą ...................................................................................................................................................... SMERFA mój też pluje od jakiegoś czasu hehe. Już widzę to latające jedzonko Małej ;-) Mój ostatnio też ubrudził wszystko jedzonkiem przez to plucie :-/ a dostał akurat ziemniaczki ze szpinakiem i wszyyyyystko zielone ;-) Współczuję kłótni z m.. Coś ostatnio widzę, że większość ma kłótliwy okres.. mnie niestety też to spotkało. kłótnia za kłótnią. eh. ......................................................................................................................................................... ALEXIA może to tylko chwilowe i niedługo wszystko wróci do normy za spaniem :-) ............................................................................................................................................................. Mykam ogarnąć mieszkanko, ten mój zaczął beze mnie i się wścieka, że robi sam.. A kto mu kazał?? Mógł poczekać aż skonćze pisać ;-) dobra uciekam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2dziewuszek
Witajcie wrześniowe i sierpniowe mamy, jeśli nie macie nic przeciwko z chęcią dołączam, podczytuję Was od początku ciązy. Nie udzielałam się wcześniej z braku czasu, przeprowadzka na głowie, 2,5letnia córcia no i teraz jeszcze młodsza córuś ur. 21 września. Netka ja też mam 174cm wzrostu a waże o wiele więcej niż Ty, przed ciążą ważyłam 70 kg i mi pasowało wyglądałam ok. Moja waga po pierwszej ciązy sporo wzrosło i właśnie te kg najciężej mi zrzucić. W drugiej ciązy przytyłam niewiele ok 9kg i po porodzie spadło błyskawicznie, no ale właśnie te "stare" kg mi przeszkadzają wrrr. Ja stawiam na ćwiczenia z Chodakowską i zdrową diete ok1400kcal. Jeśli któraś z Was ma konto na faceboku to można zobaczyć na profilu Chodakowskiej efekty ćwiczeń, są naprawde porażające. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) pisałam wczoraj chyba ze 3 razy i ta posrana kafe nie dodawała moich postów! już mnie to zaczyna delikatnie mowiąc wk***wiać. ................................................................................................................................Netka wybacz, ale Twoje hasło :no ku***wa duża jest" rozbroiło mnie na lopatki :) ......................................................................................................................................ja mam 176cm i teraz ważę 79 kg... przed ciążą ważyłam 72-73, niestety póki co moja tarczyca trochę szwankuje i mimo karmienia cycem nie potrafię zrzucić nic, ale 11 lutego mam wizytę u endokrynologa i mam nadzieję, że coś zaradzimy i będzie już lepiej niż po ostatniej wizycie.... ..........................................................................................................................................Alexia na plamy spróbuj mydło z "białego jelenia" skoro działa na kupy to na marchewkę też powinien :) ....................................................................................................................................................Megisu kuruj się dziołcha :) ..........................................................................................................................................co do nocki to u Nas ok pobudek 2 :). wczoraj byłam u kumpeli która ma syna z maja i była też koleżanka z córką z marca. fajna gromadka. cieżko było tą całą 3 ogarnąć, ale widok przesłodki :). 10 miesięczna dziewczynka stała sama, prawie 8 miesięczny chłopiec siedział, a obok nich leżąca Daga :) i pomyśleć że to wszystko jeden rocznik...................................................................................................................ja mam dziś dzien lenia :) m. powiedzial, że zrobi zakupy i weźmie malą na spacer. obiad mam ze wczoraj a sprzątać, to sprzątam na bieżąco :)...............................................................................................................a gdzie przenieść to Nasze forum? ja też jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja nie moge spac, a caly dom spi - tylko jakis sasiad wierci. Moje towarzystwo przyjechalo o 6 rano, samolot byl spozniony 3 h. Mala spala od 22 do 7 - z dwiema pobudkami wiec lux. Teraz spi z tata, a babcia w drugim pokoju. Ja wykapana, umalowana, nie mam za bardzo co robic. ;) chyba sklece jakas prezentacje ze zdjec dla drugiej babci, tez jest dalekoooo. I ja nie waze tyle ile bym chciala. A mamy karmiace - co za slodycze jadacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Olczak a nie mialas problemow z zajsciem w ciaze przez te tarczyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tak na szybko tylko, bo dziś znowu sajgon mam, gotuję pyszny rosołek -Megi w sam raz na Twoje przeziębienie i piorę całą stertę ubrań, Zosia po długich wojażach zasneła, a dziś w ogóle zamierzam pomalowac paznokcie :D Wiem, że to nic takiego, bo kiedyś zawsze miałam pomalowane, ale odkąd urodziłam to jeszcze ani razu, bo taplania w wodzie jest tyle, że nie opłaca się malować, a dziś mam nieodpartą ochotę i już. 🌼 A TERAZ WAŻNE: wiecie co, POGADAM Z MOIM MEŻUSIŃSKIM CZY ON BY NAM NIE STWORZYŁ TAKIEGO FORUM TYLKO DLA NAS, NAWET KIEDYŚ WYSKOCZYŁ Z TAKĄ PROPOZYCJĄ, ALE NIE WIEM CZY MIAŁ NA MYŚLI FORUM ZAMKNIĘTE, POGADAM Z NIM DZISIAJ O TYM CZY NIE DAŁOBY RADY WYMYŚLEĆ COŚ TAKIEGO, ŁATWEGO W OBSŁUDZE I NIE WIESZAJĄCEGO SIĘ... GRAFIKA NA PEWNO BYŁABY INNA I NA POCZĄTKU BYŁOBY DZIWNIE TROCHĘ, ABY SIĘ PRZYZWYCZAIĆ, ALE MYŚLĘ, ŻE Z CZASEM DAŁYBYŚMY RADE, A PRYWATNOŚĆ ZACHOWANA :) NAPISZCIE CO O TYM MYŚLICIE, DOBRZE? 🌼 Ps. Megi, moje cycki - arktyczne olbrzymy, zrobiły się sflaczałe i wyglądają jak naleśniki ;/, w dalszym ciągu swoje ważą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadam wszystkie słodycze ale oczywsicie po troszke teraz zjadam ciastko w czekoladzie z galaretka:))) 🌻 Ja to bym chciała ale przytyc bo wygladam jak patyk... nerwy robia swoje... [kwiat[ Ja jestem za przeniesieniem forum, z innego forum taka dziewczyna zrobiła własnie prywatne tylko my mamy tam wejscie ale jak to sie robi to nie wiem bo ja na takich rzeczach to sie nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Olczak, jak to przeczytałam teraz jeszcze raz to sama mam wylew - no bo jest ! :D A Ty przy swoim wzroście z wagą 70 kg to szczupła bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! U nas nocka jedna z gorszych bo Mały wstał o 4 a zwykle wstaje po 5 i śpi do 8.30 a dziś wstał o 7 bo zrobił wczorajsza kupę no i właśnie w nocy się kręcił bo kupa mu siedziała i była taka twarda jak kamień. Nie wiem w sumie co mam robić z tym, że on nie chce pić wody bo za mało go nawadniam i te kupy są jak kamienie ostatnio...... Mam jakieś przeczucie, że będzie chory. Nie ma kataru gorączki też nie. Trochę kaszle ale myślę że to od refluksu. Dałam dodatkowo witamine C, syrop i zrobiłam inhalacje zobaczymy. Co do odchudzania to powiem wam że ja już nie mogę. Staram się ćwiczyć codziennie po min 20 min, ale najczęściej wychodzi 40... zaczęłam 2 tygodnie temu na kopenhadzkiej ale nie wytrzymałam i jadłam tylko jeden posiłek dziennie - obiad. ale to był np mały talerz zupy, albo najmniejszy gołąbek. No i 3 dni temu ważyłam już 4,5 kg mniej, M powiedział że widać, że zaczynają wystawać mi kości co mu się nie spodobało no i w ramach nie wiem czego zrobiliśmy pizze zjadłam 2 kawałaki które jak się okazało ważyły 2 kg!!!!!!!!!!!!111 Tak się wkurzyłam, że wczoraj to i słodkie zjadłam na noc............................... A jutro idę na imieniny i znowu będzie fura jedzenia. MAKABRA! Już nie mogę doczekać się jak przyjdzie wiosna i będę jeździć na rowerze i w ogóle będzie więcej świeżych warzyw ........... Ja powoli łapie doła właśnie przez siedzenie w domu i nawet buzi nie mam do kogo otworzyć. Dobrze, że M w lutym bierze urlop i może weźmie też od razu tacierzyński więc jakoś inaczej będzie a marzec to już blisko wiosny ;)...................................................................... ............................................................................... Megi jak się czujesz?.Jak wybór opiekunki? Od kiedy wracasz do pracy? Strasznie Ci zazdroszczę, że wracasz do pracy! JA muszę znaleźć sobie nową .................................................................................................................................... Domkwia............... ja Cię pierdziu jak to zrobiłaś ok rozumiem ze 100 do 70 ale do 48 wow........................................................................................................................... Madziulkao szczerzę Cię podziwiam jeszcze jakoś na początku to mówiłam spoko dałabym radę, ale coraz częściej dobija mnie myśl, że do końca moich dni będę matką i jeszcze ładnych kilka lat kiedy no będzie to Małe samodzielne.................... Natka to chudzielcu!! I tyle mam do powiedzenia biorąc pod uwagę Twój wzrost i wagę!.............................................................................................................................................................................................. Co do usypiania mam podobnie, kiedyś kładłam się obok Tobiasza i zasypiał albo i sam a teraz to jest batalia............................................................................................................................................................. Sierpniówka powodzenia na wizycie! 2 dni temu była rocznica śmierci mamy mojego M i tak właśnie się zastanawialiśmy jakby to było gdyby Ona byla................................................................................ Alexia współczuje nocki nie wyobrażam sobie jak Ty dajesz radę? Nie myślałaś żeby na noc dawać sztuczne mleko jest treściwsze? Nie pamietam czy Twoja Niunia toleruje smak bo wiem że wiele dzieci ma z tym problem ale wiesz co różne kaszki smakowe które zawsze można podać? Czasem nie warto się tak ścierać. Wsypana mama to szczęśliwa mama ;))) ja daje kaszkę bananową z bobovity. Czy kaszka to to samo co kleik?................................................................................................................................................................................................. co do odlewów z gipsu to ja własnie mam te badziewne zrobić zrobiłam efekty piorunującego nie ma.................................................................................................................................................................................... Mój Tobiasz nie bawi się stópkami tylko nóżkami ostatnio zaczął się przekręcać na bok a czasami z boku na brzuszek, jednak chłopcy rozwijają się wolniej.................................................................................................................................................................................. Polcia jesu współczuje CI.............................................. ja tak się boję choroby Mama28 tak mój Tobiasz właśnie tak robi strasznie mnie to denerwuje i zawsze wtedy daje go na brzuszek............................................................................................................... Groszku jaka fryzura po prostu masakra!!! Dobra chyba wszystko. Idę coś porobić . choć mi się bardzo nie chce. hmmmm może spróbuje zrobić to tajne forum ;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem za priv forum :-) 🌼 NETKA tak oczywiscie masz naleśniki ;-) juz w to wierze zapewne są takie jak u masajek :-D 🌼 wogole to chciałam zapytac :-D ;-) co wyscie jadły dziewczynki że urosłyscie wszystkie takie duze ????;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 ja przed ciąża miałam ok z tarczyca tzn jestem po operacji usunięcia guzow i biorę hormony na to by znów się nie pojawiły. Teraz po ciąży wpadłam w nadczynność tarczycy i mam zmieniona dawkę i zobaczymy:) . NETKA super pomysł pogadaj z mężem :). Sierpniowka ja jem już wszystko i małej nic nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 kuruje sie :-) zażywam co popadnie gripex , aspirynę i wogóle. 🌼 co do opiekunki to masakra chyba musze na nk ac ogłoszenie i na facebook bo na tej niani nic nie ma i uruchomić troche znajomych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ja tez wcale nie jestem wysoka 167 heh aaaa tam sie przejmowac waga czy wzrostem... hehe :D:D {kwiat] Pytanie z innej beczuszki czy ktoras z WAS planuje wakacje w tym roku gdzies dalej z dzieckiem lub dziecmi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megisu ja też się nad tym zastanawiam ;) bo ja mam cale 160cm..............taka kurka ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA! Planuję wyspy Hiszpańskie jeszcze nie wiem która na wrzesień. ewentualnie Chorwacja. Znam kilka rodzin które jechały nawet z 7mc dzieciaczkami na wakacje za granice i wszyscy byli zadowoleni (bałabym się np Egiptu i tamtejszej wody- klątwy) ale myślę że Ibiza, albo coś w tym stylu jest ok, w sumie to od tygodnia szukam właśnie czegoś w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
an ja nic nie planuje bo ludzie zaplanowali sobie wesela czerwiec lipiec sierpien i wrzesien ;-) i mąz gra chyba ze gdzies w polske na 4-5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha w lutym!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Choć historia smutna..................... Mialam brać w październiku ze względu na wolny termin orkiestry..... No i przyszedł czerwiec zaczelismy rozdawać zaproszenia a mój tato w tym czasie bardzo chorował i nie pojawiłby się na ślubie córki..... bo brał chemie i radioterapie razem. no i przełożyliśmy ślub na taka datę 18,02. We wrześniu wzielismy sobie cywilny żeby moja mama się nie czepiała, a na weselu tato czuł się już swietnie a ja byłam królową śniegu w 2 miesiącu ciąży :). Nie mogliśmy się doczekać z mężem na bobaska a stwierdziłam że jeszcze nie będzie widać :) (choć rano w dzień slubu rzygałam jak kot ) i udało się za pierwszym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz najdurniejsze pytanie: Jak wasze dzieci maja zabawki. Pytam bo ja jestem w posiadaniu 3 grzechotek, maty edukacyjnej i jednego gryzaczka acha i karuzela która juz go nie interesuję. i chce coć mu kupić co polecacie????????????????????????????????????????????????????????? A drugie pytanie brzmi: Któraś z was pisała o mazii na te wstrętne ohydne rozstępy wybielającej co się robi na zamówienie i miała podać recepturę. Czy może ją podać? Dobra mój M zaraz wraca koniec zaśmiecania wpisami idę szybko cos porobić żeby było że ja biedna zapracowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×