Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Uff my już w domu! Daga dzielnie zniosła odwiedziny i mam wrażenie że jestem bardziej zmęczona niż ona. ALEXIA nie wiem czy pociesze ale u nas to trwało 2 tyg. GROSZEK ja w rossmanie kupiłam saszetke z bebilonu. Swoją droga uważam że powinny być one bardziej dostępne niż kupować całe opakowania. MAMA28 gratuluję wejścia na wyższy poziom wtajemniczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff my już w domu! Daga dzielnie zniosła odwiedziny i mam wrażenie że jestem bardziej zmęczona niż ona. ALEXIA nie wiem czy pociesze ale u nas to trwało 2 tyg. GROSZEK ja w rossmanie kupiłam saszetke z bebilonu. Swoją droga uważam że powinny być one bardziej dostępne niż kupować całe opakowania. MAMA28 gratuluję wejścia na wyższy poziom wtajemniczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi moja jak tak nie jadła dwa razy mi sie tak zdazyło ze na widok cyca był wrzas to ja usypiałam i na spiaco dawałąm a jak powiedziałam o tym pediatrze to mnie wysmaiął i powiedziała ze jak zgłodnieje to zje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi moja jak tak nie jadła dwa razy mi sie tak zdazyło ze na widok cyca był wrzas to ja usypiałam i na spiaco dawałąm a jak powiedziałam o tym pediatrze to mnie wysmaiął i powiedziała ze jak zgłodnieje to zje.... 🌻 Olczak błagam ...... ja myslałam ze kilka dni:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal walczę z Daga myślałam że po takim dniu ciągłego ubierania i rozbierania, gdzie nie spala popołudniu padnie szybko. A tym czasem wisi na cycku już 45 min. Alexia może u Was będzie inaczej. Ja przetrwałam dzięki temu że mała mieliśmy w łóżku mimo że zawsze się zarzekałam że nie będę tego robić. Chyba by mnie wykonczyło samo wkładanie i wyciąganie z kołyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak sama ja bierzemy do nas chyba bym wypieprzyła sie za kazdym razem wstawac a tak to tylko cyc i spimy hehe ide spac poki mała zasneła bo pewno znowu nie pospimy.. Dobranoc kochane:***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Kolorowych snów kochana :-) Macie fajnie, że dzieci już śpią :-) mój nie ma najmniejszej ochoty na spanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Kolorowych snów kochane. Macie fajnie, że dzieci już śpią mój nie ma najmniejszej ochoty na spanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja budzi się teraz co 5 minut na cycusia, mam nadzieję że już ostatni dziś raz ją usypiałam. Zaraz wstawię zdj na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Olimpia o dziwo po takich cyrkach normalnie 19:30 do spania i słodko sobie spi :-) byle jak najdłuzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe to jest jak napisze jednego posta to sie nie wyswetla jak napisze po nim drugiego to wyswietlają sie od razu dwa hmmm wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja też tak mam, albo np. nie ma niby nic nowego napisanego, a po moim poscie dodanym wskakuje 5 nowych! dziwne i wkurzające to. Daga spi, zdążyłam zjeśc kolacje i teraz się w koncu bycze :) swoją drogą nie sądziłam, że Nasza telenowela była i jest podczytywana przez tak duże grono dziewczyn. szczerze mówiąc sama obstawiałam, że jak urodzimy to Nasza historia się zakończy, atym czasem jestem mile zaskoczona, że trwamy nadal :). Naprawdę się z Wami zżyłam dziewczyny i mam wrażenie choćbym Was znala już kupe lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ja też tak mam, albo np. nie ma niby nic nowego napisanego, a po moim poscie dodanym wskakuje 5 nowych! dziwne i wkurzające to. Daga spi, zdążyłam zjeśc kolacje i teraz się w koncu bycze :) swoją drogą nie sądziłam, że Nasza telenowela była i jest podczytywana przez tak duże grono dziewczyn. szczerze mówiąc sama obstawiałam, że jak urodzimy to Nasza historia się zakończy, atym czasem jestem mile zaskoczona, że trwamy nadal :). Naprawdę się z Wami zżyłam dziewczyny i mam wrażenie choćbym Was znala już kupe lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia dawaj nowe fotki!! Alexia fajnie, że dodałaś :) Mała jest sliczna :) i nie wiem czy już kiedyś nie pytałam o to, ale nie pamietam. Córcia urodziła się już z brązowymi oczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałm że to forum nie przetrwa a tu proszę,trwa i ma się znakomicie :) jest baaaardzo uzależniające. Jak nie wejde cały dzień to wieczorem już nie mogę wytrzymac :) dobra a teraz i na mnie pora bo oczka mi się kleją. Dobrej i przespanej w calości nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór moje miłe :) Pewnie zaraz wszystkie idziecie spać ? Ja też... Wkurza mnie ta kafe, pisze i posty się nie dodają, buuuu!!!!!!!!!! Mama28, no czekamy na Ciebie, czekamy :) Ciekawe co u mamy2008-2012, matko jak dawno się nie odzywała...:( Jak nas czytasz kochana to wrzuć jakieś 5 gorszy co u Ciebie??? :) To samo Ajponka!!!! Megan!!! Dziewczyny, chociaż jednego posta na tydzień - to naprawdę nie wiele, a byłyście niemal fundamentami tego forum, bo też od początku... i jak kamień w wodę :( 🌼 Mama28, ja nie mam złotego środka na nocny sen Zosi. Ona po prostu chyba wie, że po kąpieli idziemy spać i będziemy spać całą noc. Zapady w głęboki sen i tak sobie śpi do rana. Czasami się dziwie, bo są dni (jak np. dziś), że niewiele zjada w ostatnim posiłku,a jednak sporo potrafi wytrzymać. 🌼 Dziewczyny, czy te które wporwadziły słoiczki to dajcie codziennie już jakiś jeden, czy robicie przerwy? ? Ja po podaniu kilku soiczków z marchewką zauważyłam zmiany w kupce. Zrobiła się pomarańczowa i momentami bardzo gęsta, taka zbita jak u dorosłego człowieka. Pytanie czy ktoś z was miał podobnie ???????? kolejne pytanie o kleik, kupiłam kukurydziany. Zosia kończy w sobotę 4 m-ce i w sumie ile powinnam go podawać na początek i jak ? Z miseczki czy z butelki ? Totalnie zielona jestem w te klocki...:( 🌼 Jutro szykuje mi się bardzo intensywny dzień w rozjazdach, na samą jestem śpiąca maks, dlatego zmykam powoli lulu. 🌼 Spokojnej i przespanej nocki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
madziulka,Megi dzieki za info na maila :-) Wskoczylam juz i podejrzalam kilka albumow. Az zazdroszcze,ze Wasze dzieciaki maja tak fajne fotki :-) , a wiekszosc z Was to takie laski,ze az w kompleksy mozna wpasc. Jak jutro bede miala chwile to cos wrzuce. Faktycznie mam sporo do nadrobienia. Wyobrazcie sobie,ze moja Kalinka byla usypiana od 21.10 do 23.00 i teraz znow sie kreci i odpycha nozkami ku gorze lozeczka.Co ja kurde opetalo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-D My od 20.00 dopiero po pierwszym karmieniu:-D Cud miód i malinka;-) oby teraz do rana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak i my :) z tym że z przebojami bo m zmieniał małej pieluche i mu się zsiusiala, więc trzeba było jeszcze ja całą przebrać.. Ale już pojadła i śpi, a ja idę uczynić to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak i my :) z tym że z przebojami bo m zmieniał małej pieluche i mu się zsiusiala, więc trzeba było jeszcze ja całą przebrać.. Ale już pojadła i śpi, a ja idę uczynić to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak i my :) z tym że z przebojami bo m zmieniał małej pieluche i mu się zsiusiala, więc trzeba było jeszcze ja całą przebrać.. Ale już pojadła i śpi, a ja idę uczynić to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak i my :) z tym że z przebojami bo m zmieniał małej pieluche i mu się zsiusiala, więc trzeba było jeszcze ja całą przebrać.. Ale już pojadła i śpi, a ja idę uczynić to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Już Dzień Babci i Dziadka a ja wysłałam 9 kartki ze zdjęciami małej, ale oczywiście nie doszły na czas. Ta poczta działa jak chce. Moja kartka na święta szła ponad miesiąc! Szkoda, bo chciałam im zrobić niespodziankę. 🌼 Właśnie bierze mnie bół gardła, a dopiero co wyzdrowałam po 2 tygodniowym przeziębieniu :( Najgorsze jest to, że nie można brać leków. 🌼 Megisu, a może Twojej małej po prostu nie smakuje mleko? Ja nie pamiętam, czy też karmisz piersią, ale jeśli tak, to może ona wieczorem woli jeść z piersi? Moja mała tak ma, że nawet jak próbowałam w nocy dać jej butelkę, to nie chciała pić tylko wolała pierś. 🌼 Netka Ja jeszcze nie daję słoiczków. Od dziś zaczynam dawać sok z marchewki i przejdę do papki od środy. Jeśłi chodzi o kleik, to wybór należy do Ciebie. Mi pediatra zaleciła dawać wszystkie kleiki i kaszki łyżeczką. Powiedziałą, żeby dziecko się nie uzależniało od butelki i uczyło się jeść z łyżeczki, bo tak też jest zdrowiej, jeśli chodzi o zęby. Bo potem te resztki kleiku zostają na zębach i łatwo o próchnicę. Ja daję jednak butelką, bo nie daję jeszcze małej potraw z łyżeczki, a zależało mi, by lepiej przesypiała noce. Poza tym nawet, jakbym dawała jej w postaci papki, to nie sądzę, by wiele tego zjadła i się najadła. Wydaje mi się, że kleiki są dobre do zagęszczania czy mleka czy zupek, a kaszki to do jedzenia łyżeczką. Jeśli chcesz dać jako papkę, to robisz wg instrukcji na opakowaniu, czyli na 200 ml mleka 4 stołowe łyżki kleiku. Podgrzewasz gotowe mleko do 40 stopni, wsypujesz kleik i mieszasz. Jeśli chcesz dać w butelce, to przede wszystkim musisz mieć smoczek do kaszki lub samej zrobić większy otwór. Ja na 150 ml daję 2 płaskie łyżki kleiku. 🌼 Dziewczyny jeśli chcecie, by Wasze dzieci lepiej się najadały jedząc z butelki, to jak dziecko uśnie przy butelce, to należy kręcić tą butelką, żeby więcej zjadło. Moja mała jak już nie chce jeść, to ja właśnie tak kręcę butelką, czy troszkę ruszam w budzi i wtedy dodatkowo zje mi te 10, czy 20 ml i wiem, że wtedy jest bardziej najedzona i dłużej mi pośpi. 🌼 Polecam Wam do obejrzenia filmik, bardzo ciekawy: http://www.youtube.com/watch?v=ygnpcowawiQ 🌼 Dziewczyny a czy Wy myjecie butelki tylko samą wodą, czy też jakimś płynem? Bo ja myję samą wodą i mam wrażenie, że te butelki są tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Dziewczyny un mnie totalna załamka. Napisze Wam na nk, bo mnie juz to do szału doprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak :D nie denerwuj się, ale to fakt masakra co z tym kafe się dzieje.. Ja najpierw chwile egoistycznie o sobie........................................................................................................................... A więc w piątek polazł na to spotkanie, wrócił nawalony jak messerschmitt koło 2, ja do 2 z przyjaciółką przez telefon, ale jak usłszałam taksówwkę to udaję że śpię.... Wybełkotał, że było tragicznie i że dobrze że nie poszłam (???????!!!!!!!!!!!!!) i poszedł spać. Rano pojechałam na zakupy zostawiłam go na dobre 2h z dzieckiem, wracam on nie śpi, ale tak ja do kuchni, a on do łóżka, i od 11-15 na mojej głwoie znowu wszystko : sprzątanie, obiad i dziecko, więc go obudziłam, później powiedziałam co mi nie pasuje, to usłyszałam, że się delikatnie mówiąc dowalam, i że mam się do niego nie odzywać..... No i nie odzywamy się.... kurwa no dziecko, jak boga kocham... Wczoraj ostentacyjnie umył podłogę w naszym pokoju i przedpokoju, ale kurwa o pokoju dziecka i o łazience to co ??? ale nic sie nie odzywam... ja juz za przeproszeniem kibla szorować nie będę! Wiecie jaka jestem na niego wściekła ????????!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he hej hej to my oczywiscie po fatalnej nocy.... i z poranna kupa:P:P:P:P [kwiat} Tak moja Kamila urodziła sie juz z czarnymi oczkami tzn brazowymi... 🌻 My dzis idziemy do sasiadki ktora urodziła chłopca dwa dni pozniej iod nas:))) M do 17 w pracy wiec mamy czas na bojeczki obiad ze wczoraj wiec luzik.... Aaaa i dziekujemy za miłe słowa wiecie ja dopiero sie sama z tym oswajam a co dopiero na forum publikum.... :) Miłego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×