Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

UWAGA PYTANIE Kupa ze sluzem była teraz u nas czy to mozliwe ze po deserku?????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli odstawic ten deserek czy mniej go podac???????????????to było jabłko z brzoskwinia i winogronem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
piszę kolejny raz i ciekawa jestem czy teraz wejdzie mój post. Już połowy zapomniałam. Padam z nóg, bo mały tylko rączki i rączki... ALEXIA ja też dzisiaj wcinam słodkie jak szalona i boję się o brzuszek małego.. Oby nic mu nie było.. KIP Ty się nie wygłupiaj tylko pisz z Nami. OLCZAK czyli tak jak mi powiedziała babka przy kasie w rossmannie, że na podstawie kuponu ze szpitala. Hmm.. Ciekawe, czy to się wyświetli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
ALEXIA nie odstawiaj po pierwszym razie. Podaj też jutro to samo w tej samej ilości i będziesz mieć pewność, czy to od deserku, czy taką po prostu zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA mysle ze za duzo składnków na raz...nowosci podaje sie po jednym składniku np najpierw jabłko, pozniej banan itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekiii nie wiem co ja bym bez WAS zrobiła hehe Ja juz po kapieli i zauwazyłam wypadajace włosy i to strasznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a miałam taki spokoj:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nadrobiłam od rana przepraszam, nadrobię w środę !!! jutro mamy neurologa w matce polce, a później pojedziemy do moich rodziców na obiad :) z eł odzywamy się do siebie jedynie grzecznie i tyle, poszedł odśnieżać przed garażem, bo sypie....... także kobietki, miłego dnia jutro, wszystko jutro nadrobię!! Groszek ja się z tobą na nk skontaktuje w sprawie tej puchy enfamilu bo za darmo to nie :P jak kasy nie chcesz to kupię chociaż twojej niuni coś fajnego :) ale to na spokojnie na nk coś wymyślimy :* całuję was kobietki kochane!!! trzymajcie się ciepło :) i trzymajcie kciuki, żeby z Zuzańcem było ok, swoją drogą nie wiem po co to skierowanie, ale dali jej w poradni patologii noworodka jeszcze zanim dostali wyniki usg główki.... no nic, dam znać pojutrze co i jak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIA kuruj się:-D Ja z mężem mx dwa dni się nie odzywamy bo jakoś dłużej nie idzie;-) Też mam taki pasek po ciąży Wydaje mi się że jeśli byłaby alergia na pokarm to na całym ciele 🌼 Alexia a może ty w ciąży jesteś że masz taki napad na cukier:-D 🌼 Łoło będziemy tęsknić:-D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie madziulka w ciazy to Ty masz byc:))))) My juz po kapieli m nosi mała potem cyc i spanie... ja tez zaraz ide spac bo pewno długo nie pospimy... Dobrej nocy :)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie unoszę się ;) Tylko chodzi mi o to że denerwują mnie dziewczyny a mogę z wami pisać bo was czytam 10mc ale bałam sie odezwać. Osobiście jestem za zmianą na jakieś prywatne forum bo ja lubię dużo pisać a faktycznie nie wiemy kto to czyta....Nie wiem kto dostałby taki klucz a kto nie bo raczej ja jestem z tych nowych. Ale tu nikomu nie zabronimy pisać czy czytać no bo to forum gdzie kazdy moze wejśc No i Megi rozumiem kiedy piszesz, że nie jesteś za rozszerzaniem grona. Mi osobiście to nie odpowiada bo nie wszystko jestem wstanie zapamietac i ewentualnie odpisać min oczywiście ;) Alexia jeśli mogę coś powiedzieć to po prostu obserwuj i tyle. U mnie np bardzo długo była kupa a później troszkę śluzu. Może to być od jedzenia oczywiście ;) Ja też puszczam wieczorem małemu kołysanki bo sama nie mam za grosz talentu a po co dziecko ma się uczyć... Robwalka jesu jak Ci współczuje! łołoło będe trzymać kciuki ;))))))))) Megisu podajesz małej witamine C? jak nie masz inhalatora to proponuję na katarek u małej zagotować wodę w garku dać sól fizjologiczną do tego niech się Mała poinhaluję a póżniej fridą K.I.P mnie też został jeszcze ten brązowy pasek daje zwykły ziemniak ze słoiczka hahahahah młodamamapyta super cwiczenia sama robiłam sobie układy a teraz bede z tym cwiczyc a od lutego na aerobik znalazłam juz opiekunke A teraz uwaga!!!!!!!!!!!!!!!! Tobiasz złapał sie sam za nózki HURAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 mala od urodzenia dostaje cebion, dzisiaj juz spi ale jutro moze faktycznie zrobię jej inhalacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 mala od urodzenia dostaje cebion, dzisiaj juz spi ale jutro moze faktycznie zrobię jej inhalacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga po kąpieli i cycusiu padła o 20.15! szok :) ciekawe ile pośpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i na katar to trzeba układać troszkę pionowo żeby spływało wszystko żeby nie było np zapalenia ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpi śpi aż sama jestem w szoku :) bo ledwo się zaczęło na wspólnej a kochana już spala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
1234 extra, że Tobiasz zaczął łapać stópki :-) Mój uparł się na siedzenie i tylko taka pozycja mu odpowiada..Pewnie Wasze dzieciaczki już śpią :-) Kacper ma tyle energii, że jak zaśnie o 24 to będzie cud! Kurcze oglądałam pogodę i tak brzydko i zimno jak dziś ma być cały tydzień w Wielkopolsce :-/ Chyba będę ubierać małego w kombinezon, wkładać do nosidełka, usypiać i kłaść przy otwartym balkonie.. Nie wyobrażam sobie nie wychodzić tydzień.. Już widzę jaka będzie walka po takiej przerwie z włożeniem go do gondoli.. Że też tak pogoda musiała się popsuć.. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi właśnie gierke zablokowali na tel,muszę odczekać 26min bo życia mi się skończyły Niki też śpi od 19.50;-) Cieszę się (odpukać) bo już drugi dzień zasypia o 20.00 Wreszcie mam coś z wieczora Idę spać Olczak do zobaczenia ok 3.00 :-P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie przypomniała że chyba Madziulka pytała o to czy jak zajdziew ciąże to będzie mogła karmic piersią-Nie bo wtedy wydziela się oksytocyna,która powoduje skurcze macicy a to moze spowodowac poronienie. Ja ciwcze,tzn dziś zaczełam cwiczyc z Ewą Chodakowską też fajne cwiczenia. Mała zasnęła ale już budziła się 3 razy ciekawe czy teraz już pospi czy jeszcze bedzie pobudka na cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
ło ło ło wszystko będzie dobrze :) Pewnie skierowali Was dla świętego spokoju. Nas też skierowali nie wiem do dziś dlaczego. Myślałam,że przez to,że miałam cukrzycę ciążową,ale nie.Powodzenia!!! ! domkwia mnie też ta pogoda wkurza niemiłosiernie.....mogłoby być -3C i jużbyśmy śmigały na spacerki... Megi jak Cebion Olimpce podajesz od urodzenia to moze zwiększ dawkę?Sama nie wiem czy Ci dobrze radzę,bo gdzieś czytałam,że nadmiar chyba na nerki szkodzi czy jakos tak.Może do pediatry zadzwoń?Aaaaa posmaruj jej pod noskiem maścią majerankową albo psiknij do noska Nasivin Soft. Moja Kala zasnęła 25 min temu :) ,a ja czekam na mojego R., bo dzis wraca z trasy takze ide zaraz sie wykąpać :P Podziwiam te,ktore cwicza...Ja chyba bede az raz w tyg chodzic na pilates,ale sie troche boje czy dam rade i w jakim stanie sa moje miesnie brzucha po cesarce... KIP ja tez mam jeszcze te brazowa kreske,ale juz powoli blednie... Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja forumowy nocny marek numer dwa :) melduje się :). Daga standardowo je, pielucha przewinieta :) więc zaraz będzie słodko spać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja forumowy nocny marek numer dwa :) melduje się :). Daga standardowo je, pielucha przewinieta :) więc zaraz będzie słodko spać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×