Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

nie umiera............... tylko jest piątek mam nadzieję bynajmniej ;) no podoba mi się mój Synuś jest zabawny ale podobają mi się bardzo dziewczynki.... nie chcialabym być zrozumiana źle...... ;) Ale nie chcę drugiego dziecka raczej no i troszkę szkoda mi tych sukienek i opasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszku ja jem wszystko i jest oki. Zuzi wyrznał sie dzis pierwszy ząbek, idzie drugi. Zuzia nie obraca sie z pleców na brzuch i na odwrót i czasem mnie to martwi, choć raz jej sie to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megi nie umiera wcale :-) Moja Rybka dopiero teraz zasypia....ech...musimy sie usypiac ok.22giej,bo o tej godzinie ja tez juz jestem padnieta... Oliwia27l,jesli masz watpliwosci to skonsultuj to z pediatra.Bedziesz spokojniejsza :-) ,ale chyba kazde niemowle ma inne tempo rozwoju.Moze sprobuj ja do tego zachecic?Pokaz jej,ze tak mozna i ze to fajna zabawa. Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja wczoraj również miałam sajgon... teściowa przyszła wcześniej i pojechałam o 14 po eł do pracy bo akurat był na miejscu ..... i tak to bombki strzeliło.... Alexia to przykre strasznie, że pracodawca wiedząc w jakiej jesteś sytuacji nie postarał się, żeby zapewnić ci ten zasiłek macierzyński, no ale cóż.... chociaż dobrtze, że będziesz teraz miała pracę :) obżartuszku !! odzywaj się częściej :) Handzia, ja tez tak mam, że jak patrzę na inne dzieci i na swoją Zuzię, to uważam, że jest naj naj naj :P to chyba normalne :] 1234, dlaczego nei chcesz drugiego dziecka ??? :( groszek, ja śpię jak zabita :) chyba nigdy nie dowiem się co to bezsenność :) Ramysia :) bedzie dobrze :) z Zuzina trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO 1alexia2
Mogłaś się zarejestrowac do urzedu pracy... mialabys do konca ciazy zasilek dla bezrobotnych a pozniej macierzynski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko, a w którym momencie można się zarejestrować jako bezrobotna ?? moja przyjaciołka została zwolniona, może inaczej, kontrakt jej się kończył 15 grudnia a w styczniu dowiedziała się ze jest w ciązy, do tego momentu jest na zwolnieniu lekarskim, jesli teraz sie zarejestruje to dostanie zasiłek a pozniej macierzysnki ?? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka meldujemy sie:) U nas nocka oki, teraz mała sie husta w hustawce dotalismy wczoraj od kuzynki tzn pozyczyła.... i strasznie sie jej spodobało:))) U mnie sypie i sypie wiec zaraz isde sie poruszac na dwór a m sie zajmuje dzis Kamilka:):):) ja tylko daje jesc hehe 🌻 Ramysia powodzenia:******************* 🌻 Megi nic nie umiera!!!!!!!!!!!:):):):):)ZYJEMY PRZECIEZ!!!!!!:P:P:P Pozdrawiamyyyyyyy z zasniezonej małopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
łołoło jeśli twoja koleżanki 15 grudnia była w 10 tygodniu ciązy to musza jej przedłużyc kontrakt do dnia porodu. W innym przypadku umowa wygasa. jako bezrobotna, żeby miec zasiłek musi przepracować 12 miesięcy w ciągu 1,5 roku chyba, że jako ciężarna ma inne przywileje. dziewczyny powiedzcie mi z czego macie pościel? ja stanio kupiłam pościel jak sie okazało pseudo bawełniana i jest po kilku praniach cala zmechacona. Chciałabym do nowego domu kupic porządną pościel. nc ehhh 5 pobudek przy czym w dwóch przadkach wystarczyło wsadzić w buśke smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby dostac zasiłek trzeba przepracowac rok (wlicza się w to chorobowe) inaczej nie podstawy do wypłacenia zasiłku nawet jeśli jest ciąża. A tak w ogóle to witam! Moja bidulka po wczorajszym szczepieniu dostała w nocy gorączki miała ponad 38 st. włożyłam jej paracetamol i spadła trochę temp ale dzisiaj znowu ponad 37, narazie nie daje czopka bo ponoc od 38 st powinno się dawac. Ale jest marudna,teraz zasnęła. A ja wcianm chałwę :) i zarza się zbieram za robienie porządku w domu. Strasznie mi wstyd ale jestem straaasznym łakomczuchem, jak odkryłam że po chałwie nic małej nie jest to wcinam codziennie. A niestety jest to dosc kaloryczny "posiłek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję tylko posciel bawełnianą i dobra posciel nie kosztuje mniej niż powiedzmy to 80-90 zł (oczywiście na moją kołdrę 200x220). Kupuję w makro,raz kupiłam na targu i zapłaciłam 95 zł i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) witajcie kochane mamusie:-) u noc noc jak zawsze i dzien czayna sie jak zawsze....czyli wrzask :-) Olimpia zasmakowała siedzenia i teraz tylko to nawet butle chce prawie na siedzaco 🌼 groszek ;-) wszystko jest oki 🌼 ALEXIA i mnie soboty to koszmarki, meza nie ma prawie cały dzien i cała noc wiec musimy radzic sobie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam taka sytuację, że miałam um o pracę do 10 grudnia, ale przebywałam do 6 stycznia na L4 z racji złamanego obojczyka (długo by opowiadać), do tego czasu szefunio przedłyżył mi um. potem zaproponował zlecenie więc podziekowałam. zarejestrowałam się więc do UP. w lutym dowiedziałam się o ciąży. zasiłek dla bezrobotnych miałam do lipca (przyslugiwał mi pół roczny zasiłęk), urodziłam jak wiadomo we wrześniu. jeżeli zasiłek konczył by mi się w miesiącu w ktorym rodziłam to wtedy miałabym go przedłużony na cały okres macierzyńskiego. pierwsze słysze żeby bylo tak jak piszę pomarańczka. ja spadam sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Witam :-) Moj maluszek przysnal pewnie na pół h. Smerfaskr ja mam posciel z bawelny satynowej (chyba tak to się nazywa). Alexia dobrze,ze juz lepiej. Ramysia trzymam kciukasy!!! Zmierzylam wczoraj Niuni temp policzkow,ale byla ok. Zadzwonilam dzis do pediatry i powiedziala,ze to moze byc przez suche powietrze ,bo teraz rzadko wychodzimy na spacer przez te niskie temp .Pewnie Kalinka ma wrazliwa skore.Doradzila,zeby jej kupic. Emolium P.Oby miala racje :-) Podalam jej dzis soczek jablkowy,ale chyba nie byla zachwycona....Czy Wasze maluchy pija z kubkow?Ja ostatnio kupilam kubeczek z Tomme Tippee,ale narazie Kala wiecej ulewa niz pije :-) Mamy karmiace mm czy kupki Waszych dzieci smierdza? Gdzies przeczytalam,ze nby nie powinny,a nasze walą na km :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny kochane smerfka, handzia, olczak za informacje :* :* może coś jej pomoże :) do póxniej :* tez lece sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi to gdzie Twoj m teraz???? bo z tego co kojatrze to on gra na weselach tak???? A na codzien tez pracuje tak??? Kurde powiem Wam ze przesrana [pracowac w weekendy.... najgorsze co moze byc.... wtedy to juz wogole nie ma czasu zeby spedzic z rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze juz was o to pytałam ale teraz nie moge znaleźć na której to stronie, te kremy na szorstkie policzki? kurcze to jest ciekawe jeden ma jak tarka drugi no powiedzmy do zaakceptowania, ciekawe od czego...? prosze podajcie jeszcze raz nazwy:-) 🌼 MADZIULKA dalej sie na mnie gniewasz? już nigdy w zyciu sie do mnie nie odezwiesz? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia no takie zycie....mamy dużo zobowiazać i coś trzeba robić :-) tygodniu pracuje na pół etatu ale i tak go nie ma całymi dniami, w soboty wesela, czasami iniedziele i piątki tez gra jakies imprezy i tak leci :-( no w kazdym razie mój m jest bardzo zajetym człowiekem :-) podziwiam go za to bo u niego chwila bez interesów to stracona chwila, troszke mało ma dla nas czasu ale co zrobić takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megi ja od dzis bede smarowac Kali buzie Emolium P.Pediatra polecila :-) Niestety,ale jeslu chce si zarobic jakies pieniadze trzeba harowac.Ja mojego R. widuje srednio przez 2 dni na 10....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA28 u nas emolium sie nie spawdzil :-( lezy...tzn ja sie nim smaruje, ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmara opanowała sztukę przekręcania się z pleców na brzuch i zaraz jest wielki ryk, bo raz jej się uda wyciągnąć rączki spod siebie raz nie... wrrrrrr i tak leży na macie pobawi się, przekręci i ryk :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja na suche policzki małej uzywam zwykłego bambino tylko smaruję ja ze 3 razy dziennie. praktycznie policzki sa normalne. Uzywam jeszcze ziajki od pierwszego dnia życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to moje dziecko wyprawia ja kiedys jadło ze smakiem słoiczki tak teraz są takie sceny ze masakra, drze sie jak szalona pluje i w ogóle...:-( chyba nie dam jej przez kika dni, tak sie zdenerwowałam jak głupio no :-( nie wiecz czemu mi tak newy pusciły, popluła mnie wywaliła na siebie jest cała z marchewki , body sie juz chyba w zyciu nie dopierze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu plamy z marchewki najlepiej od razu pod letnia wodę i mydlem z białego jelenia. Po plamach ani śladu. Sama przed chwilą sprawdziłam bo dałam Dagmarze trochę marchewki właśnie :) i zasmakowało jej bardziej niż jabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie zdąźe zaprac :-( moje dziecko dało sie chyba ze zmeczenia nie chciało marchewki dostało butle i sie przy niej uspiło :-) wiec pieprzyc już te plamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×