Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Na plamy wszelkiego rodzaju dobre jest mydełko odplamiające z rossmana, zapieram ciuchy małej jak kupka wypłynie i potem nie trzeba nawet trzec :) Ja na suche policzki używałam i czasami nadal używam lipobase. u nas oilatum się nie sprawdził. A raz dziennie przed spacerem smarowałam też bambino z tlenkiem cynku i on też fajnie natłuszcza. Moja mała znowu zasnęła, m wróciłale coś już wymyślił że musi wyjsc na godzinkę. A myśalałam że posiedzi w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANDZIA oj ta twoja malutka cos przezywa bardzo te szczepienia, bidula:-( my mamy 31 stycznia, mam nadzieje ze obejdzie sie bez gorączki :-) Twój m chce wyjsc na godzinke ...:-) a ja siedze sama od 10 rano :-( za pewne do 5-6 rano 🌼 zrobiłam teraz śledzie pod pierzynką i sałatke z tortelini ,jutra Olimpa ma gosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam;-) Wyrobiłam się w końcu.Obiad i ciacho (biszkopt z galaretką i owocacmi) 🌼 Megi no na to wygląda:-P :-P :-P A tak poważnie to już mi przeszło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj dajcie troche tych pysznosci hehe jak ja bym zjadła juz takie sledzie albo sałatke mega majonezowa....achhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA a ty co??? mężem sie zajmuj hihihihi a nie forum;-) ja mam gosci, odwiedzili mnie rodzice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Ja sie wyrwalam na zakupy.Kupilam pieluchy Babydream w promocji ,mleko i rozne sloiczki.Nawet wyskoczylam na solarium i sie zastanawiam czy to nie szkodzi po cesarce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA28 ja tez sie wybieram na solarium, nic mi nie wiadomo zeby po cc nie wolno było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej I ja się w końcu melduję wczoraj zasnęłam ok. 2 a o 4 zbudziła mnie mała, później spałyśmy aż do ósmej. Dziś obkupiłam małą w nowe ciuszki, nawet dwie sukienki jej wynalazłam. Mieliśmy jechać wieczorem do znajomych, ale Lena smacznie śpi od 17. Później nadrobię czytanie, a teraz idę wieszać ostanie pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz raz zaliczyłam solarium:P:P:P dobzrze ze mam prawie na miejscu:):):) Macie jakis pomysł co zrobic ze schabem???? bo mam juztro gosci na obiedzie a nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś w paluszek kłuje pierwszy ząbolek Nikolki:-D Alexia ja faszeruje schab jajeczno-pieczarkowym farszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziewcze padło o 19 :-) 🌼 MADZIULKA no to gratulacje ząbka :-) a ten kto pierwszy zobaczy ząbki musi kupić bobaskowi prezent :-) 🌼 ALEXIA t kucharo, na pewno cos wymyslisz :-) ja jutro na obiad do mamuski :-D 🌼 OLCZAK co masz na mysi ze sie przebarwi? że bedzie czerwona? moja jest tak fatalne ze solarium jej chyba nie zaszkodzi a musze isc choc ze 2 lub 3 raz bo jestem bielsza od biela a u 9 riki tiki i zabawa na calłego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka juz zabek??? no to gratulujemy:*************** Jak to widac>??? moze i moja ma hehe tylko ja slepa:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila dopiero sobie pojadła na raz i zasneła ale juz sie budzi na dokładke:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schab ze śliwką, schab z pieczarkami bitki se schabu sosie śmiatanowym, schaboszczaki w panierce, a teraz moje ulubione schab dzilisz na kotlety i mocno ubijasz na kazdy koltelt dajesz troche czosnku zszatkoanego, pałeczke marcheki 1/4 ogórka konserwowego, możesz dać paprykę seler, czy ser feta, przyprawy zawijasz i zawiązujesz nitką, podsmażasz na oleju aż z każdej strony będzie złocisty i dodajesz wody liśc laurowy, ziele angielskie żeby plywało , gotujesz i robisz sos mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo 1234 dziekuje :))))))) Ide nakarmic mała i spac.... dobrej i spokojnej nocki:**************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu normalnie to blizna po dłuższym czasie robi się biała prawie nie widoczna. Jednak jeżeli zbyt szybko się ja potraktuje słońcem naturalym czy sztucznym można raz że to miejsce sobie poparzyc - skóra jest w tym miejscu bardzo delikatna, a dwa można doprowadzić do stałych przebarwien. Ja mam mocno brązowe plamki na bliźnie po tarczycy bo właśnie za szybko poszłam na solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkao
Megi to idź na opalanie natryskowe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieją jeszcze balsamy............... aaaa no i zawsze można przykryć blizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA tego natryskowego to bym sie bała bojak zacznie schodzic to tak jak samoopalacz :-( 1234 balsamy nie dają rady :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu to posmaruj sobie to miejsce grubą ilością kremu z jakimś wyższym faktorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×