Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość obżartuszek
Hej Mamusie! U mnie napady wilczego apetytu Mdłości ustąpiły nie wiem tylko czy na stałe, czy tylko chwilowo. Ciesze się, że narazie mam z tym spokój. Muszę się pilnować, żeby za dużo nie przytyć. Powiedzcie mi macie już jakieś zachcianki? Np. słodycze, kwaśne ogórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Fajne suwaczki na stronce :) Oops, nie udało sie dobrze skopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
Hej Mamusie ! Dolaczam do tematu :) moj termin 22 wrzesien ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ehh, daje sobie z tymi suwaczkami spokój. Za trudna technika na mój mały móżdżek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewioreczka_
Ale mnie tu nie było... ojojoj ;-) Eh u mnie powoli II trymesrt sie zaczyna, humorek faktycznie lepszy;-) Objawy ustępują a za to apetyt wilczy... nie moge sie opanowac heh, co 2 godz głodna. Ledwo zjem i juz mysle o czyms następnym;-) Teraz np marzy mi się rosół ehhhhh a tu juz po 20 ;-) Jak tam Wasze brzusie? Widać cos? U mnie juz od 2 tyg widac co nie co, zwłaszcza ten tydzien;-) Juz nie powiem, że to chwilowy wzrost wagi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! mi sie wydaje ze u mnie bylo widac od samego poczatku! brzuch mi wywalilo pomimo ze niewiele przytylam :( tez od jakiegos czasu mam ogromny apetyt ale od kiedy dowiedzialam sie ze moge miec cukrzyce polozna kazala mi ograniczyc spozywanie cukrow... juz we wtorek ide do lekarza i o zadecyduje co dalej... mam nadzieje ze obejdzie sie bez zaszczykow z insuliny :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa lalaa witaj! Jak samopoczucie? :) Wiewioreczka u mnie brzuch tez juz sie powiekszyl. Narazie tylko ja wiem jaki jest powod. Madleen badz dobrej mysli. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u mnie czas pod znakiem wizyt lekarskich póki co w poniedziałęk endokrynolog, mam nadzieję, że nie zwiększy mi dawki hormonów a we wtorek ginekolog :) 12 marca mam usg genetyczne. i tak jakoś leci powoli do przodu, wielkimi krokami zbliża mi się obrona pracy magisterskiej więc mam co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
u mnie z samopoczuciem troszke lipa. Ciagle jestem zmeczona i spalabym i lenila sie w lozeczku :) Do tego ciagle bym cos jadla hihi :)) A jak wy dziewczynki ?? tez wam strasznie trudno rano wstac?? bo ja mam z tym ogromny problem, nie wspominajac juz o sprzataniu itp. A i suchajcie mamusie, macie zawroty glowy ?? Bo mnie dopadlo juz od jakis 2 tyg. Strasznie potrafi zakrecic mi sie w glowie. Raz sie z rana kapalam i z prysznica cieplutka woda leciala i jakos pod ta para mi sie slabo zrobilo ze ledwo wlosy opukaalam i musialam sie polozyc. Teraz kapie sie po poludnniu, bo wtedy nie mam takiego problemu :)) A jak z wami kolezanki ?? Pozdrawiam mamitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasiaa
Hej dziewczyny :-) Mam do was pytanie. Czy odczuwacie jakieś bóle w brzuchu, kłucie w jajnikach czy cokolwiek w tym stylu? Ja jestem teraz na początku 13 tygodnia i do tej pory co jakiś czas odczuwałam delikatne kłucie lub takie uczucie naciągniętych mięśni. Lekarz mówił, że to normalne, bo rośnie macica. Od kilku dni wszystkie tego typu objawy zniknęły i zastanawiam się, czy to normalne czy mam się martwić tym. Będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoim zdaniem w tym temacie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa lalaa - zawroty glowy mialam kilka razy. Raz jak szybko wstalam z kanapy to zrobilo mi sie slabo i zakrecilo w glowie. Musialam usiasc i troche odczekac. kaaaasiaa - u mnie te ciagnace bole raz sa raz nie ma. Rozumiem, ze sie martwisz. Ja panikowalam jak mdlosci skonczyly mi sie z dnia na dzien. Moze nowe wrzesniowki dopisza sie do tabelki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja tez mam ogromny problem ze wstawaniem porannym. niestety musze wychodzic rano z pieskiem na spacer. a on juz od 7 piszczy... nie mam wyboru trzeba wstac i isc. za to wieczorem juz o 20 zasypiam przed tv na siedzaco:) w ciagu dnia tez spie ok 2 godzin :) a co! kto mi zabroni?? hehehehe:) teraz musze odespac to co mnie czeka po porodzie :p dziewczyny zycze udanej i cieplutkiej niedzieli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
Ajponka, jak mialas z tymi mdlosciami ?? Mi tez mdlosci minely z dnia na dzien, ale sie przemyslalam. Kiedy mnie mdlilo to bylam glodna i kiedy cos zjadlam to mi przeszlo. Teraz jak jestem glodna to juz tego nie czuje, ale jak dlugo czegos nie zjem to jest mi nie dobrze, z kolei jak cos chce zjesc to wszytsko mnie obrzydza. Strasznie na mnie dzialaja sosy i przyprawy oraz zapachy potraw a rowniez perfumy - nie psikam sie wcale,choc kiedys nie wychodzilam bez perfumowania sie. Wczoraj moja mama miala lazanie na obiad, myslalam ze zwariuje od tego zapachu i wygladu. Naajchetniej bym same slodycze i ciasta jadla :)Do tego strassznie jestem senna i mi czesto slabo. A jak z toba kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
mamuski a co uzywacie na tradzik w czasie ciazy? bo mnie strasznie wysypalo. macie jakis sprawdzony sposob? Gdy sie dowiedzialam o ciazy przestalam uzywac masci i kremow na tradzik bo nie wolno i nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa lalaa - mdlilo mnie od zapachow jedzenia, ale mimo to potrafilam normalnie jesc. Mdlosci skonczyly sie okolo 10 tygodnia i od tamtej pory cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mdłości miałam jakieś 2 tyg. przerwy a teraz znowu są.... do tego stopnia, że odbija mi się wszystkim co zjem... odrzuciło mnie całkowicie od mięsa... od samego widoku a o zapachu nie wspomnę robi mi się nie dobrze, co dziwne bo uwielbiam pierś z kurczaka czy rolady! :) moja siostra wegetarianka się śmieje i mówi, że wreszcie przeszłam na właściwą stronę :). co do senności, to jeśli nie zdrzemnę się popołudniu mimo, że sypiam w nocy po 9 godzin to nie mogę poprawnie funkcjonować... zawrotów głowy nie mam, za to dość czesto mnie boli glowa. moja koleżanka która lada dzień urodzi, miała to samo z bólami głowy na początku i lekarz kazał jej zażywać magnez. jako że we wtorek mam wizytę u swojego gin to zapytam o to. pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! zaczynyamy kolejny tydzien ciazy :) przyblizamy sie o tydzien do rozwiazania:D ja na pryszcze nic nie uzywam... jak jakis wyjdzie to go ponosze az wyschnie i sam odpadnie:) to chyba najlepszy sposob. ale tez nie narzekam na jakis wielki wysyp raczej pojedyncze babelki :)wiec dla mnie to nie jakas katastrofa:) mam ogromne smaki na slodkie... ahhh a nie moge... nie wiem jak sobie z tym radzic:/ we wtorek ide do lekarza i pewnie bede musiala zrobic jeszcze raz badania wiec teraz to juz wogole nie moge jesc slodyczy zeby nie wyszedl wysoki cukier:/ buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie! ja czuje sie bardzo dobrze leci mi juz do 14 tyg:) na razie caly czas 2 kg na plus brzusio tylko ja i maz widzimy ;p apetytow nie mam co jedynie od slodkiego mnie odrzucilo ale to dobrze :)) jutro mam badania genetyczne i troche sie denerwuje... ale i jestem szczesliwa ze znowu zobacze swoja kruszynke:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś odwiedziłam endokrynologa :) wyniki wzorowe, nie trzeba mi zwiekszać dawki leków :). jutro za to do ginekologa. pozdrawiam :) idę coś zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie dupa, dalej czuję się słabo. Cały czas chodze głodna ale nie moge jeść za duzo bo zaczynam wymiotować, wiec jem małe porcje. Ale po wizycie u ginekologa jeszcze bardziej sie podłamałam, okazało się że mam jakieś pęchęrze w środku, może być to opryszczka :( nie mam pojęcia skąd to dziadostwo :( dostałam jakieś globulki, i zrobiła mi cytologie zeby zobaczyc co sie dzieje. W czwartek mam zadzwonic po wynik. W sobote mam wizyte u innego gina, ale to już na usg genetyczne i test pappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makulinda
Hej dziewczyny mysle ze moge do Was dołączyc moj termin to 10 wrzesien.... Przyznam szczerze ze to moja pierwsza ciaza i boje sie porodu jak ognia chociaz niezmiernie sie ciesze ze bedzie dzidzius w naszym domku... Ciaza przebiega bardzo dobrze jak narazie zero mdlosci zero zawrotow glowy ewentualnie spiaca jestem i lekko brzuszek juz odstaje ;-) Jutro czeka mnie usg nieinwazyjne prenatalne - strasznie sie boje bo nie wiem comnie czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,mam pytanie a robiłyście toxo,różyczkę, cytomegalie bedąc w ciąży czy szykując sie przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej drogie mamusie pół wieku mnie tu chyba nie było. Krucho coś ostatnio z czasem. Praca dom dziecko i tak w kółko. A na dodatek nie mogę włączać przy mojej córeczce komputera bo ona od razu leci a ostatnio jej trochę ograniczamy. 2 wizyta była w piątek. Maluszek ma 5,5 cm. Badanie przezierności karkowej wyszło ok. Wszystko jest w porządku, a tak się denerwowałam bo ostatnio mam częste skurcze. lekarz powiedział że mam zacząć łykać magnez i zobaczymy. Samopoczucie ogólnie też lepsze. Obiecuję że nadrobię czytanie a na razie pozdrawiam Was i do usłyszenia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro -ja robiłam przed ciążą bo jakby coś wyszło nie tak to jest czas na leczenie, a robiłam mniej więcej na miesiąc przed i teraz już lekarz nie kazał mi powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jestem po wizycie. wszystko ok. lekarz przepisał mi femibion II także od dzisiaj zażywam. nastepna wizyta 20 marca. badania do wykonania: toxoplazmoza, hiv, glukoza. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! mialam dzis wizyte badanie genetyczne wyszlo ok:) moj Babel ma 6 cm :) chwytal sie za glowe i przebieral nozkami super widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×