Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ. ........SKĄD JESTEM MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............26........02.09.......????.......?? ??. .. ...Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? .......Niemcy Cobyeta.........29.........04.09.......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. .......Warszawa Polcia91...........20.........08.09......???.....Amelka/O livier...Inowrocław Agunia86......... .25........09.10....... ????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????......Staś/Wik toria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????......Jago da/ Ariel.... Kalisz silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska Olczak..............25.......15.09........????...Borys /Dagmara...Katowice roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ...24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK mmm2126....25......21.09......?....Mikołajek,?.........Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Mnie także dopadły okropne mdłości. Z tymże nie mogę nic jeść, bo co tylko spróbuję cala zawartość ląduje w sedesie. Wczoraj mąż chciał wieźć mnie na pogotowie. Leżałam bezradnie na łóżku ze 3 godziny. Dziś jest na szczęście lepiej, mdłości sa, ale do wytrzymania. Zaraz idziemy z synkiem do sklepu, kupić coś na te dolegliwość. Dziewczyny czy to normalne, takie mocne wymioty? Martwię się, że może to zaszkodzić Kruszynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
mmm2126 NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ. ........SKĄD JESTEM MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............26........02.09.......????.......?? ??. .. ...Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? .......Niemcy Cobyeta.........29.........04.09.......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. .......Warszawa Polcia91...........20.........08.09......???.....Amelka/O livier...Inowrocław Agunia86......... .25........09.10....... ????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????......Staś/Wik toria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????......Jago da/ Ariel.... Kalisz silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska Olczak..............25.......15.09........????...Borys /Dagmara...Katowice obżartuszek..............27.......15.09........????..........?? ??. .... roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ...24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK mmm2126....25......21.09......?....Mikołajek,?.........B iałystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obżartuszek a ile trzymają Cię już te wymioty? Bo jeśli dłużej niż parę dni to jedz lepiej do lekarza bo możesz się odwodnić. Ja mam tylko straszne mdłości całe dnie ale wymiotuję rzadko, chociaż ostatnio zmuszałam się parę razy bo byłam nie do życia i na trochę mi pomogło. Ale tego sposobu nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Cobyeta, wczoraj mnie tyko tak mocno wzięło. Dziś jest już lepiej. Zjadłam nawet lody czekoladowe ;). Mdłości są u mnie non stop od 3 tygodni, ale takie, że mogę je znieść. Dziś czuję się trochę osłabiona, ale dojdę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi teraz jakoś przeszło ale też miałam wymioty, najczęściej są silne mdłości, raz pomaga jak coś zjem a raz trzeba to przetrzymać. Mi zdarza się obudzićw nocy i w te pędy biec to łazienki, ale wypiję herbate i troszke przechodzi tak że dam rade zasnąć. Ale jeśli są tak silne to powiedz o tym lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Trzeba to przetrzymać. Heh, mąż jak mnie wczoraj zobaczył to zapytał się czy to aby są objawy ciążowe. Przy pierwszej ciąży zero jakichkolwiek tego typu objawów. Wiedział, że mogą być mdłości, ale żeby mnie tak rwało- trochę się zmartwił. Wiewióreczka, przepraszam z góry, że pytam. Mogłabym sie dowiedzieć do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy ostatnim poronieniu leżała ze mną taka jedna co miała wymioty i schudła 5 kilo przez wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcale nie wyniotuje, same mdlosci tylko, ale tak sie tez zdarza. martwi mnie tylko bol brzucha, takie skurcze pojawiaja sie nagle trwa to ok 1 minuty, narasta i slabnie, bardzo niepokojacy objaw :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarzowi mówiłaś? Ja ostatnio miałam bardzo stresujący okres i zaczął boleć mnie brzuch i jakby skurcze, poszłam na drugi dzień do lekarki ale powiedziała że nie ma plamień to jest ok i żebym odpoczywała :) za dużo nerwów. Może własnie dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mowi ze to normalne:O martwi mnie to, nie chcialabym by sie cos stalo, prace mam stresujca - to fakt ale 8 h za biurkiem. czasami boli mnie w pracy, przy badaniu lekarz nie stwierdzil nieprawidlowosci, no ale jednak te skurcze mnie martwia. w wtrorek ide do lekarza bo konczy mi sie luteina i moze inny gin powie mi cos wiecej... sama nie wiem moze powinnam wiecej lezec i odpoczywac w domu? moja mama stracila pierwsza ciaze, ze mna i z bratem lezala na podtrzymaniu no i miala tez pozamaciczna ciaze. boje sie nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywaj więcej. a w którym miesiącu jesteś? A jesli tak bardzo się boisz to idz do innego jeszcze zobacz co on Ci powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 tydzien dopiero. tak tez zrobie, poradze sie innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam 8/9 gdy tyle się denerwowałam, ale wyluzowałam, bolało jeszcze ze dwa dni ale coraz mniej i teraz jest wszystko dobrze :) Zrelaksuj się i po weekendzie idz do innego lekarza :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polcia na początku pewnie było by ciężko ale to kwestia czasu i dobrej organizacji ;) Cobyeta bardzo sie ciesze ze u Was wszystko dobrze :) obzartuszek witam;) magdi 81 dużo odpoczywaj i staraj sie nie denerwować zrób sobie ciepło herbatę i na kanapę dobry film i leniuchuj ;) Polcia a tak na marginesie zauważyłam ze jesteś z tego samego miasta co mój narzeczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióerczka_
Obżartuszek chodze prywatnie teraz do lekarza ale z innej miejscowości niż moja rodzinna bo aktualnie gdzie indziej przebywam. Ten jest naprawde świetny i nie zmienie go za nic. Wizyty ok 130 zł ale opłaca się. Jak chcesz to moge podac namiary. Przygoda z NFZ była jednorazowa i tylko dlatego, że chciałam bezpłatnie badania zrobic jeśli w tym kontekście pytanko;-) Widze, że u was mdłości itp ale przeziebienie chyba ustepuje;-) U mnie niestety coraz gorzej, coś czuje że zawaliło mi juz zatoki i nie bedzie łatwo na samych czosnkach i witaminkach to przejść. Dzisiaj z którkimi przerwami cały dzien śpie bo głowa mi tak peka, że jak wstane to tylko czuje ciśnienie i zawroty;-( Eh martwie sie żeby z maleństwem chociaz było ok. Megan86 mamy wizyte tego samego dnia. Ja zakończe wtedy I trymestr, a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióerczka_ to fajnie zdamy sobie relacje z tego badania ja mam 28.02 na 8.30 wiec nie bede sie niecierpliwic pol dnia bede miala wtedu 13 tydz i 4 dzien czyli tez zakoncze pierwszy trymestr:) bede miala wtedy badanie na przeziernosc a Ty?? wracaj tzn wracajcie szybko do zdrowka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan86 to jesteś 3 tyg. przede mną. ja też mam 28 lutego wizytę, ale wtedy będzie dopiero (już :]) 10 tc i 4 dzień :). co do wymiotów to zdarzyło mi się raz, mdłości męczyły mnie jakieś 1,5 tyg ale zwłaszcza wieczorem, teraz już przeszły :) - moja mama przy 3 dzieci nie miała żądnych mdłości czy wymiotów... szczęściara. doszedł za to straszny ból piersi... już nie wspominając o wypryskach na plechach :/. czy któraś z Was również się męczy z wypryskami? dodam, że nigdy wcześniej nie miałam problemów z cerą... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak to widze ze wiecej nas tu co ma wizyte na 28 :) moge Ci powiedziec ze mam totalna masakre na plecach w gornej czesci wysyp jakis masakra!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Jejku ile nowych mam przybyło- super :)!! Jeśli chodzi o wypryski to mi też się nasiliły. Może nie tyle na plecach, co niestety na twarzy mam ich więcej. Do tego przesuszona cera na nosie i koło brwi. Poza tym u mnie 9,5 tyg. a ja niestety cierpię jeszcze na mdłości:( W ostatnich tygodniach mam jej dzień w dzień i 24 h. Nie mam siły nawet ze skupieniem poczytać forum a tym bardziej coś napisać. Wczoraj było wręcz koszmarnie... Juz nawet nie wiem jak mam sobie z nimi radzić;/ Do tego huśtawka nastrojów i płacz z byle powodu... No ale uroki to uroki ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa mama - mieszkam niedaleko ;) ciekawe może się znamy ;) Mi też się pogorszyła i na twarzy i na plecach, a nawet na dekolcie :/ A dzisiaj miałam koszmarną nocke, nie mogłam spać z powodu mdłości, w końcu zmęczona zasnęłam i rano o 7 powtóreczka i wymioty :/ Wykończona jestem, już bym chciała żeby to przeszło. W skutek tego jestem dzisiaj do niczego: boli mnie głowa, najchętniej bym leżała w łóżku i tak chyba zrobie, brak apetytu. Na dodatek zaczyna coraz bardziej boleć mnie kręgosłup. Totalny ERROR ;/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdi81 nie lekceważ takich dolegliwości właśnie ostatnia ciąże tak straciłam więc uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a ja właśnie jestem po popołudniowej drzemce... masakra z tym spaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Megan86 to jestem 3dni za Tobą;-) U mnie będzie wtedy 13tydz i 1 dzien. Też mam miec badania na przeziernośc. Mam nadzieje ,że wszystko bedzie ok. Wizyte mam o 9 także podobnie jak Ty nie bede sie niecierpliwic cały dzien;-) To czekam też z niecierpliwością na Twoją relacje z tej wizyty;-) U mnie na szczescie przeziebienie troche ustepuje ale kolejny dzien praktycznie nie podnosze sie z łóżka. Eh mam nadzieje, że do poniedziałku juz bede w stane normalnej użytezności;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wizytę na 28 rano! I to powinno być u mnie 12tyg i 5dni już :) Nie mogę się doczekać, bo w końcu mój mężczyzna będzie mógł swoje dzieło pooglądać też no i ustaliliśmy, że po tej wizycie będziemy już oficjalnie światu ogłaszać radosną nowinę :D Ale przy okazji małego dramatu w piątek zafundowaliśmy sobie też kupę radości na weekend... W piątek rano przeraziłam się nieco, że zaatakowała mnie opryszczka "wargi dolnej", niestety miałam z tym paskudztwem bliskie spotkanie w zeszłym roku i poza tym, że to okropnie nieprzyjemne, to jeszcze może być bardzo niebezpieczne w ciąży :( Także zaraz po pracy na pogotowie i oględziny... na szczęście gin stwierdził, że żadnych zmian typowych dla opryszczki nie widzi i że to raczej wygląda na infekcje grzybową... uff :) pierwszy raz w życiu się cieszyłam z infekcji grzybowej :P No i tak zaczęłam się z fotela po oględzinach zsuwać, a on do mnie, że jeszcze nie, bo sobie maleństwo pooglądamy! :D w tym całym stresie zupełnie nie spodziewałam się, że mogliby mi USG zrobić! No i w końcu zobaczyłam mojego 3,3cm "ufoczka" z wielką głową :D niesamowite wrażenie i trochę surrealistyczne ;) także mamy teraz dwie piękne fotki przyklejone do lodówki :P Przez chwilę się też zastanawiałam co zrobić a moim mężczyzną siedzącym w poczekalni... bardzo chciałam żeby też mógł to USG zobaczyć, ale nie oswoiłam go wcześniej z ideą sondy "dowcipnej" :| i się trochę bałam, że to mógłby być dla niego spory szok... teraz już mu wytłumaczyłam jak to wygląda, więc powinno być ok, ale to i tak musi być dość krępujące dla faceta, szczególnie jeśli gin jest młodym mężczyzną :P Macie jakieś doświadczenia tego typu? tzn jak z mężczyznami chodzicie na USG, czy może chodzicie same? Pozdrawiam i życzę miłej nocki bez mdłości i wycieczek do WC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Widze ze na koniec lutego bedzie ruch ;)prawie kazda z Was ma wizytę;P A my w piątek zaczęliśmy 8 tydz i wlasnie zauważyłam ze ostatnia sie rozpakuje ;P ememem jak bylam w pierwszej ciazy to moj facet byl na kazdej wizycie ze mna i na kazdym usg tylko ze zawsze mialam brzuszne bo w uk pierwsze jest dopiero w 12 tyg wiec juz nie bylo takiej potrzeby aby robic dopochwowo bo wszystko było ślicznie widać przez brzuszek ;) wiec szczerze to Ci nie powiem jak by byla jego reakcja ale wydaj mi sie ze nie bylo by to dla niego szokiem ;) Dobranoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczne 8 tydzień za 2 dni więc chyba później jednak ja będę rozpakowana ;) Dziewczyny ja też się męczę z mdłościami ale pomaga mi ostatnio woda z cytryną i chrupki kukurydziane także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia26: a na mnie chrupki działają wręcz odwrotnie hehe, ale wody z cytryną jeszcze nie próbowałam i na pewno to zrobię :) U mnie niedługo 10 tydz. Marzę , żeby mdłości się skończyły i abym mogła w pełni cieszyć się ciążą, a nie męczyć się codziennie leżąc w łóżku. Mam nadzieję, że to niedługo nastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×