Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

No naprawdę ma śmieszny ten brzuszek ta blondynka :) Mam przez Was przeogromną zachciankę na arbuza... Wyślę po pracy mężusia do sklepu ;) Jeszcze niecała godzinka i pędzę do domu poleżeć. Maluszek dziś cały dzień mnie podkpouje, ma dużo energii nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Hej kobietki. Rzadko piszę z braku czasu, ale podczytuję co jakis czas. Ja dzis koszmarnie się czuję. Uderzenia gorąca, mdłości. A miałam masę pracy, bo znajomych na obiadek zaprosiłam. Dopiero co usiadłam, a zaraz i tak uciekam. Jutro mam badanie krzywej cukrowej a w czwartek na wizytę. U mnie powolutku zaczna pojwiać się brzuszek, choć bardziej wygląda jakbym porządnie się najadła. U mnie na obiadek pulpeciki w sosie pomidorowym z młodą kapustka, ziemniaczki i na surówkę sałata, ogórek, rzodkiewka z sosem tzaziki. Na deser looodyyyyy! MNiam. Zmykam, bo czas mnie ciągle nagli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
MEGAN86.........25......26 tc........51.5 + 6 kg..167cm....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......26 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......24 tc...........+ 6 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....23 tc..... 60..+ 5 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......24 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......22 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......23 tc..........- 2 kg.................15.09 - Córka Wrzesniowa lalaa.20......17 tc..........+ 4 kg.................18.09 - ??? Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. 20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......22 tc...........+ 3 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......20 tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......22 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......22 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek mlodamamapyta...21......22 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny! chyba dzis jestem pierwsza... wczoraj u nas tez byl mega upal i chyba z tego powodu bardzo zle sie czulam nie mialam sily na nic a musialam jechac do lekarza 40 km w jedna str i pol dnia stania w korkach bo u nas ostatnie szlify przed euro:/ dlatego wczoraj juz nic nie napisalam padlam i spalam na wizycie u gin. wszystko dobrze mialam usg i z kazdej wizyty mam fotki (chodze na nfz) wczoraj to bylam taka szczesliwa z jednej ze nie moglam sie na nia napatrzec az w nocy mi sie snila:p a mianowicie mam uwieczniona meskosc mojego synka:D maz tez nie mogl oczu oderwac chyba wczoraj uwierzyl do konca ze to chlopak bedzie:) dostalam skierowaie na przeciw ciala anty D. chociaz na poczatku tez to robilam ale widac trzeba powtarzac. aha i na ostatnim usg po wymiarach brzuszka byl jakby 4 dni do tylu a teraz tak nadrobil ze jest 2 dni do przodu:) moj Babelek wazy juz 830g.!:D i wczoraj byl wyjatkowo ruchliwy chyba mial tylko krotkie dzemki bo caly cza go czulam:) lezy poprzecznie z mojego prawego boku ma glowke a pupinke z lewego:) wyprawilam meza do prcy i ide dalej spac :) Megisu foto samej buzki sliczne:) tak fajnie widac rysy :) pozniej wstawie fotke:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!melduję się jako druga-nie śpię już od 6(musiałam obudzić moje śpiochy)córka już w drodze do szkoły,a R już wyszedł do pracy!znowu zostałam sama z pieskiem-wypiję kawkę i biorę się za porządki.Mój mały mężczyzna też zaczyna się coraz bardziej wiercić-często z wewnątrz brzucha dochodzą mnie takie lekkie stukania(różne części brzucha)dziwne to trochę uczucie,ale staram się z nim tak bawić-mały mi puka to i ja stukam w brzuch-można już zauważyć jak stuka mi w ten brzuch jak śmiesznie widać jak mi się brzuch podnosi w tych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja niebawem zbieram się na mieszkanie, mam nadzieję, że z początkiem czerwca juz ędziemy po przeprowadzce, potem trzeba zabrać się za kompletowanie wyprawki :) Megan duży juz ten chłopak :) ja również chodzę na nfz i do tej pory miałam tylko 1 usg... a dwa pozostałe prywatnie. ale ufam swojemu lekarzowi... pozdrawiam serdecznie aha póki co upalne temperatury znoszę całkiem dobrze, piję co prawda po 2,5-3 butelki wody niegazowej, i nawet stopy mi nie puchną, mam nadzieje, że będzie tak przez dłuższą część lata z moja tolerancją :) pozdrawiam i odezwę się popołudniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie koleżanki megan ten twój chlopczyk to już spory, niezła waga jeszce raz tyle co moja dziewczynka :-) u mnie też upał, straaaaszznnyy a moje stopy nabierają dziwacznych kształtów... pije dużo wody ale to nic nie daje...:-( robwalka moja dziewczyna też już potrafi nieźle kopnąc, brzuch sie rusza. Wczoraj przeczytałam w książce że około 23 tygodnia jak partner przyłoży ucho do brzucha może usłyszeć tętno dziecka, i tak mój Bartuś się wsłuchiwał i wsłuchiwał aż dostał kopniaka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez znowu gorąco,niby zapowiadają burzę i od jutra lekkie ochłodzenie,ale jakoś nie wierzę.Jak na razie nie puchnę no może delikatnie stopy.Co do wizyt u ginekologa to ja tez od początku chodzę na NFZ (przychodnia przy klinice w której będę rodzić)http://www.gpsk.am.poznan.pl/ w linku o mojej klinice-zdecydowałam się na tą klinikę,ponieważ mają bardzo dobry sprzęt gdyby coś się działo z maluchem,a poza tym tam jest tak nowocześnie!wracając do wizyt w przychodni-to co wizytę mam robione USG,nie muszę się o to prosić bo kontrolnie mam robione co miesiąc-tez mam wszystkie zdjęcia na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witam:) Miałam wczoraj jeszcze napisać ale wywaliło mi neta. Megan- ogromnego masz Synka:) grunt, że wszystko ok. moja maleńka jaks spokojna ostanio, praktycznie nie kopie. Mi nogi puchna tylko jak duzo pochodze na upale. Tak to jest w porządku. Jest strasznie gorąco w nocy otwarte okno mi nie pomogło:( ale u nas niec nie mówią o burzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie obudzilam po raz drugi zaraz jade zrobic jakies zakupy bo jeszcze nie mam najwiekszego skwaru:) no duzy juz bylam w szoku ze tyle urusl bo 4 tyg temy mial 430g wiec Wasze szkraby na nastepnej beda tez takie juz prawie kilogramowe:) Robwalka widze ze wybralas polna:) jest tam bardzo nowoczesnie i najlepszy sprzet ale opinie nie sa za ciekawe ale gdzies trzeba urodzic:) ja ja zostawiam jako awaryjny szpital a wybralam Raszei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) zycze wam łatwego przejsca przez lato ( ja upaly pod koniec znosilam fatalnie ) i łatwych bezproblemowych porodow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86 ja w Raszei w 2000 roku rodziłam córkę-nie mam dobrych wspomnień z tego szpitala-patologia ok.,porodówka-tragedia!i jeszcze te wredne położne!ale od tamtego czasu bardzo dużo się zmieniło-moją lekarką prowadzącą wtedy była p.dr.E.Cieślak(z tego szpitala ale chodziłam do niej prywatnie).Rozmawiałam ostatnio z lekarzem który robił mi usg połówkowe i sam stwierdził,że co szpital to inna opinia-nie ma się co tym sugerować.Zresztą ja mam blisko szpital na Polnej,Św.Rodziny na Jarochowskiego też-ale źle mi się kojarzy z tym łyżeczkowaniem po obumarciu ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam u dr Cieslak w raszei w zeszlym roku w sierpniu na zabiegu lyzeczkowania i kochana kobieta tak mnie wspierala i uspokajala ze w szoku bylam wiec jesli u niej bylas w 2000 roku to musi miec tam ciepla posadke jak tyle lat siedzi... ja z siostra rodzilam w 2006 atmosfera super a po remoncie bez porownania zobacze jak bedzie ty m razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta lekarka ma prywatny gabinet na Szronowej(tam chodziłam) i w Przeźmierowie ma gabinet,a ty do kogo chodzisz?może będę znała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......26 tc........51.5 + 6 kg..167cm....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......26 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......24 tc...........+ 6 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....25 tc..... 60..+ 7 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......24 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......22 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......23 tc..........- 2 kg.................15.09 - Córka Wrzesniowa lalaa.20......17 tc..........+ 4 kg.................18.09 - ??? Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. 20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......22 tc...........+ 3 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......20 tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......22 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......22 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek mlodamamapyta...21......22 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja wczoraj byłam na glukozie, powtarzałam też morfologie i mocz, dzisiaj po południu mam odebrać wyniki, ale chyba poczekam aż upał zelżeje ;) Jutro wyprowadzamy się, więc nie będę miała neta przez jakiś czas:( Póki co na razie nie puchnę, ale strasznie pocą mi się dłonie i stopy, czy Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25......26 tc........51.5 + 6 kg..167cm....01.09 - Synek Dawid Ajponka...........27......26 tc......65.. + 6 kg................02.09 - Córka Karolinka kama111111......29......24 tc...........+ 6 kg.................02.09 Synek Manuel Polcia91...........21......25 tc......54..+ 7,3 kg...168 cm...08.09 - Synek giga 83.............28 .....25 tc..... 60..+ 7 kg.... 167 cm....09.09 - Córka Karolina Madleenn..........27......24 tc..... 65..+ 8 kg.....179 cm...10.09 - Synek smerfaskr..........26......24 tc...........- 2 kg.....160 cm...12.09 Córka Karolina Netka0902.........29......22 tc..........+ 2 kg.................14.09 - ??? Obzartuszek.......27......23 tc..........- 2 kg.................15.09 - Córka Wrzesniowa lalaa.20......17 tc..........+ 4 kg.................18.09 - ??? Olczak..............25......23 tc......73..+ 5 kg..178 cm.. 20.09 - Córka Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......74,8 kg........172 cm...22.09 - Synek. 1Alexia2............23......22 tc...........+ 3 kg................23.09 - Córka handzia26..........26......22 tc......52..+ 5 kg....160 cm....25.09 - ??? Betismile...........24......20 tc......67..+ 6 kg....174 cm....25.09 - Synek MEGISU78...........34......22 tc ..........+ 5 kg................26.09 - Córka Robwalka...........36......23 tc...........+ 5 kg................27.09 - Synek Kacper mlodamamapyta...21......22 tc.....46...+ 5 kg....167 cm...27.09 - ??? HankaRumcajsa....28......21 tc.....64...+ 2,5 kg..173 cm...30.09 Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga83 tylko lekko stopy i na razie to wszystko-lepiej żeby tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka mi z dłoni normalnie kapie a stopy w japonkach potrafią mi się utopić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga mi pocą się stopy strasznie, ręce malutko :-) więc chyba coś w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu czekam aż temp spadnie do 20 stopni, bo nie da się teraz funkcjonować :( nawet Bąbel leniwie kopie jakby miał tam lepsze zajęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ledwo zyję, taki zaduch, w pracy można zdechnąć ale jeszcze tylko kilka dni i odpoczywam na maksa :-) i leże ile mi się podoba, męczy mnie już to ranne wstawanie i ciagłe myslenie co tu ubrać do pracy zeby wyglądać w miarę dobrze. A tak to getry koszulka i spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musicie się pilnować by nie dostać zatrucia ciążowego!i jeszcze to znalazłam-Puchną mi ręce i nogi- Dlaczego tak się dzieje? Kostki, stopy i dłonie puchną, ponieważ gromadzi się w nich woda. Obrzęki zazwyczaj nie świadczą o niczym groźnym. Najczęściej pojawiają się wieczorem, w ciepłe dni, albo po wysiłku. Jak sobie pomóc? Pij jak najwięcej wody, bo choć brzmi to paradoksalnie, to właśnie ona pomoże ci ustrzec się opuchlizny na ciele. Jak najwięcej odpoczywaj, leżąc, najlepiej z uniesionymi nogami. Zawiadom lekarza... jeśli obrzęki są znaczne i dotyczą nie tylko rąk i nóg, ale także innych części ciała. Zrób to także, jeśli budzisz się już opuchnięta. Zdarza się bowiem, że obrzęki zwiastują stan przedrzucawkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bez ciąży zawsze latem puchły dłonie,stopy i łydki więc nie sądzę,że tym razem będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jak na razie ja nie zaobserwowalam nic takiego jak puchniecie nog czy dloni czy nadmierne pocenie. obraczke nadal nosze i bez problemu ja moge sciagnac wiec jak na razie nie jest zle. ale co do brzuszka to widze ze z tygodnia na tydzien jest coraz wiekszy. dzisiaj mialam problem juz duzy zeby sie ogolic na dole... i to zaczyna mnie przerazac... bo nie wyobrazam sobie ze za miesiac nie bede tego juz mogla sama robic... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już obraczki nie nosze...nie wchodzi na paluch, strasznie ją lubię i źle się bez niej czuje, co do zatrucia ciążowego to najważniejsze badać mocz, gdyby pojawiło sie białko w moczu to natychmiast do lekarza. Ja robiam badania i nic nie wyszło. Mysle, że moje spuchniete stopy to wynik upału i siedzenia 8 godzin w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleenn mi od jakiegoś czasu robi to mężulek :-D zaczyna od nóg i końzczy na... :-D robi to wspaniale i bawi go to niezmiernie wiec niech goli :-D sama przyjemność dla mnie. A przy tym ta cała otoczka heheh rozkładamy koc na łóżko na koc ręcznik, sprzęt do golenia i dawaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie tez straszna duchota i czuje sie coraz gorzej. Wczoraj przeszlam 1,5 km na piechote i bylam totalnie zmeczona. Mecza mnie juz powoli najprostsze czynnosci. Narazie nie puchne, mimo, ze przybieram na wadze. Z tego powodu juz nie nosze obraczki, bo boje sie, ze kiedys moglabym jej nie sciagnac :) Ale stopy ani lydki nie puchna, ani tez nie zauwazylam nadmiernego pocenia sie. Wy zajadacie owoce, a ja jestem uzalezniona od pomidorow. Dla mnie dzien bez pomidora to dzien stracony :D Co do golenia miejsc intymnych to ja od jakiegos czasu juz tego nie robie bo nie daje rady a nie bardzo chce, zeby robil to mj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×