Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość izka50mm
Dzień dobry kochane! Właśnie ciekawe czy smerf już tuli maleństwo? Wczoraj oglądałam film i usnęłam w salonie, m mnie obudził dopiero o 5:00 rano jak jechał do pracy, już dawno mi się to nie zdażało. No a później to już nie mogłam usnąć. U mnie pogoda wietrzna, nawet rzekła bym że zimno 18 stopni, zaraz jadę na małe zakupy, muszę synkowi małą wyprawkę do przedszkola kupić, tylko jakie ja buty założę jak moje nogi wchodzą tylko w japonki - trudno najwyżej mi zmarzną. Do zobaczenia później. Miłego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam w tabelce swój tydzień :-) jak również agi bo prosiła i robwalki :-) kama111111.....29......39 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......38 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......35 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyt...21......35 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......36tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK........................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid Ajponka........... 03.09.......24.08......2980........52......sn......Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ile stron do nadrobienia!!! AJPONKA GRATULUJE :D później coś napisze jak zapoznam się z tym co pisałyscie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja znowu o tym śluzie...niby śluzie bo przed chwilką coś ze mnie chlupnęło, że się tak wyraże i poczułam, że mam mokro. Śluz powinien być gęstawy, ciągnący, a u mnie to coraz rzadszy jest. Nie wiem co mam z tym zrobić. Jestem tylko z siostrą w domu, mąż musiał jechać do Płocka, ojca też nie ma więc do lekarza trudno będzie mi się dzisiaj dostać. Chyba poczekam czy coś jeszcze takiego się zdarzy i jutro pojade, albo mężą ściągne jakoś...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja jestem tez jeszcze w dwupaku ale okropnie boli mnie brzuch mam nadzieje ze juz sie cos ruszy i moj maly bedzie chcial wyjsc w tym tygodniu. pozdrawiam was serdecznie i zycze lekkich porodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111.....29......40 tc......02.09......Synek - Manuel Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......38 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.....35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......36tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......35 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......36 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36.......36 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyt...21......35 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......36tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK........................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid Ajponka........... 03.09.......24.08......2980........52......sn......Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki :) Nareszcie zmiana pogody i można jakoś normalnie funkcjonować. Ja łóżeczka nie mam jeszcze gotowego, tzn. rozłożone jest, ale pościel jeszcze nie ubrana i póki co służy ono za szafe do tych wszystkich ciuszków Maluszkowej, bo komoda nie wyrównana jak należy i nie można jej jeszcze zagospodarować - stoi pusta ;/ Myślę, że dziś załatwie sprawe z meblem, poprzekładam rzeczy, a w łóżeczku zostanie już tylko , pościel, poszwy i misie ;) Jak Niunia przyjdzie na świat, to mąż ubierze wrzystko. Termin mam na za 2 tyg., ale większość mi wróży, że urodze po terminie, więc postanowiłam, że nie będę przygotowywać łóżeczka przed pójściem do szpitala... Giga, czemu ostatnią wizyte masz kochana? Czujesz by coś sie miało dziać ? :) Polcia, obserwuj dzisiaj to co Ci leci, może faktycznie sączą Ci sie wody, albo to zwykła wydzielina. Jak masz watę w domu to wykorzystaj sposób młodej mamy i zaobserwuj czy szybko przecieka, czy tak jak zwykła wkładka. Będziesz mniej więcej wiedziała na czym stoisz. Ja też coraz bardziej skupiam się na tym co mi wylatuje. Moje upławy też są dosyć wodnite, ale chyba nie podejrzewam, że to wody. A może te dziewczyny, które już rodziły powiedzą mniej więcej jak można je odróżnić, czym się charakteryzują takie wody i ile ich może wylecieć ???? Wczoraj Megan pisała, że poleciało z niej "jak z kranu", czyli ile tego mogło wylecieć ? Szklanka, więcej , a może mniej ? Czy wody są tak rozcieńczone jak zwykła woda, czy jednak trochę gęstsze?? Napiszcie coś o tym dziewczynki, te które już rodziły... Ajponka, jeśi nas poczytujesz to odezwij się kochana, jesteśmy ciekawe co u Ciebie i Karolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
hej :) Polcia to raczej wody.. moja kolezanka wlasnie miala tak samo niby nawet nie duzo ale jej chluplo i nie bylo nic ale nie czula sie zbyt dobrze wiec karetka do szpitala jej wzieli i jak ja lekarz badal to wiecej wylecialo... wiec lepiej nie lekcewaz tego i nie zwlekaj do jutra... Megi dziekuje za zmiane :* Mi wczoraj zaczął czop odchodzic a od 3 dni baaardzo stawia mi sie brzuch cos czuje ze do konca nie pociagne ale z jednej strony dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia super focia , ślicznie wygladasz ale ty Netka to cię chyba "udusze" z zazdrosci :-) o te fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, pytałaś o łożysko. Ja wczoraj czytałam, ze rodzi się je kilka minut po dziecku (że tak to ujmę), ale oczywiście w praktyce nie wiem jak to wygląda :D Najpierw dzidzia, dostajesz ją na brzuszek, dzidzie zabierają, a potem poród łożyska, chyba tak to się odbywa. A z tymi bólami to masz również skurcze przepowiadające. Teraz w zasadzie jesteśmy dziewczynki w takim etapie, że co chwile będzie się u nas coś działo. Jedne trafią do szpitala, innym zacznie odchodzić czop... To już końcówka, zatem rozluźniamy pośladki i czekamy na swój moment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do męża na szczęście już wraca i za jakąś godzinę będzie. Jak ze mnie poleciało to aż na majtkach troche było i mokre jakbym wodą polała i raczej szybko przecieka też wkładka. Zaczęło mnie pobolewać tam na dole i w pachwinach. Mi też nie chlupło jakoś dużo, ale wystarczająco żeby mnie zaniepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dziękuję Megi, ciesze się, że Ci się podobają. Miałam pyknąć jeszcze kilka w plenerze, ale już chyba sobie odpuszcze. Pamiątka jest, a to najważniejsze :) Ty też sobie porób kochana, zanim Olimpka Cię zaskoczy i zachce wyjść wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia, masz racje, sprawdź to u lekarza i z głowy :) Tylko daj koniecznie znać, gdyby Cię tam zatrzymali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
No to Polcia cos czuje ze jestes nastepna w kolejce i niedlugo przeczytamy ze masz juz swojego Olivierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie podobają mi sie twoje zdjęcia, własnie takie na czarnym tle, ewentualnie czarno białe, wiesz amatorzy nie bardzo umia sobie z tym poradzić :-) jak pokazałam męzowi to powiedział łaaaaał i stwierdził że będzie mi dotąd robił zdjecia az coś wyjdzie w końcu :-D moze chociaż jedno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciała, trzymajcie kciuki żeby to bylo to i wszystko skończyło się dobrze. Megisu dzięki :) Dzieło mężusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka zdj sa super:****** Polcia to chyba wody Ci odchodza, wiec ja bym na twoim miejscu wybrała sie do szpitala jak Twoj m wróci:):):) Ja juz po kapieli i teraz sie wysusze i w droge na ktg i mam pytanie do tych dziewczyn ktore juz były jak to wyglada?? ile to trwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia zróbcie najlepiej wieczorem, ale przy dosć dobrym (w sensie jasnym) sztucznym oświetleniu ( np. żyrandol ,dodatkowe lampy ),ale tak by nie były skierowane na Ciebie, bo wtedy może być widać strukturę materiału, które posłuży jako tło, tylko ku górze. Zaopatrzyć się właśnie w jakiś czarny, nieprześwitujący materiał i powinno wyjść :) :* Będę trzymała kciuki i też poczekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia lezysz na plecach albo lekko na lewym boku i podłączają Ci takie słuchawki do brzucha. Słyszysz bicie serduszka maludy. Pierwszy wykres to tętno dziecka drugie ruchy a trzecie to skurcze. Być może będziesz musiała dusić na guzik jeśli się poruszy albo aparat sam będzie rejestrował zależy jaki ma szpital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Netko na pewno spróbujemy :-) moze nawet dzisiaj :-) włos świeżo umyty, zrobie jeszcze sobie dzisiaj henne bo jakas tak wyblakła jestem po buzi :-) i do dzieła. Polcia no ciekawe czy to wody...nic tylko się cieczyć :-) jak tak uważam, bo to znaczy ze maleństwo będzie już nie długo z tobą. A o do tego ktg to ja wogóle nic takiego jeszcze nie miałam ani lekarz nic nie wspominał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja się orientuje to zalecają od 38 już a wczesniej gdy są ku temu powodu jak np. przedwczesny poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrania ciążowe wyprawka
Witam serdecznie zapraszam na moje aukcje znajdziecie Panie tam super pakę ciuchów na jesień ! dużo nowych ! http://allegro.pl/ciazowa-paka-40szt-jesien-duzo-nowych-s-m-i2590093613.html oraz elementy wyprawki dla maluszka, przedmioty jak i odzież po mojej córeczce - wszytsko jest zadbane ! poducha dla kobiet w ciąży i do karmienia http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-do-karmienia-170cm-i2590092825.html prześliczny kojec / kosz mojżesz http://allegro.pl/kosz-mojzesza-stojak-2-okrycia-gratis-spiworek-i2590092754.html nowy przewijak GRATIS uroczy śpiworek http://allegro.pl/nowy-przewijak-na-komode-lozeczko-gratis-spiworek-i2590092807.html cieplutki rożek z uszkami http://allegro.pl/przesliczny-cieplutki-rozek-z-uszkami-na-rzep-i2590092774.html oraz mnustwo ślicznych MARKOWYCH zadbanych ciuszków http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5280944 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×