Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość domkwia
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........4 800 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............4 500 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......6 360 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.700 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .5.150 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450............. mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 (9).. 3 550...............4800. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........5200 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... ....5150 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 100 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 5 510 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280...............4 680 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............5 900 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300 Proszę groszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my po lekarzu. Daga zdrowa ;] i wazy 6225 g :] i prosze o zmiane w tabelce :] ja przykrywam po szyje ale Daga i tak wyciaga sama Lapki, nie lubi miec ich odkrytych zabawa z pielucha :] u nas to samo, pieluszka to ostatnio ulubiona zabawka. chciałam wam zdradzic moj patent na trzymanie wózka w domu przy takiej pogodzie na kolach pełno piachu. kupilam wiec w jysku okapniki na buty - takie duze plastikowe tacki. po powrocie stawiam na nich wozek -jedna na przednie kola, druga na tylne.fajna sprawa wszystko spływa na to, wystarczy tylko splukac i w domu czysto :] takze polecam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak piekna waga i to na samej piersi cudnie:*** kurde martwie sie o ta moja kruszynke cos malutko przybiera w stosunku do waszych.... U mnie bez zmian cisza.... i chyba tak juz pozostanie to bedzie najlepsze wyjscie bo on sie nie zmieni ja to wiem nie zmienił sie przez trzy lata to i teraz sie nie zmieni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........4 800 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............4 500 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......6 360 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.700 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .5.150 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450....... ...... mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 (9).. 3 550...............4800. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........5200 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... ....5150 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 100 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 5 510 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280...............4 680 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............6 225 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was od dwóch dni po trochu i dokładnie nie pamiętam już która co dokładnie napisała tak dużo nadrukowałyście :D Witam nową mamuśkę :) .............................................................................................................. Co do tych krostek po kąpieli to może warto wykąpać w wodzie z rumiankiem? Po umyciu w nim powinny poznikać .............................................................................................................. Czy to Olimpka płakała po wyjęciu z wody? Może ona po prostu lubi siedzieć w wodzie i płaczem chce wymusić ponowne włożenie jej do wody bo skoro temperatura ok, ciepły recznik też jest to tylko to mi przychodzi na myśl, ale nie zazdroszczę bo namęczysz się nieźle Megi. Wszystkiego najlepszego dla Szkrabka :) .............................................................................................................. Oprócz pieluszkowania na bioderka dobrze jest gdy dziecko dużo śpi lub leży na brzuszku tylko, że z tym najlepiej w dzień bo trzeba malucha pilnować. Ja staralam się kłaść ile się tylko da choć Oliwier bardzo tego nie lubił. .......................................................................................................... Ja ostatnio z Olciem nie mogę nic zrobić...najlepiej mu u mnie, śpi po pół godziny, myslałam, że nocki będą jakieś lepsze, a tu guzik prawda :( I tak się kręci i tak, budzi się często kiedy to minie nie mam pojęcia wiem tylko, że długo tak nie pociągne bo zmęczenie jest ogromne. Co mnie cieszy to to, że widzę, że robi postępy lepiej chwyta, próbuje się podnosić, przekręcać na boki i brzuch. Ostatnio bardzo interesują go ręce i zaczynają stópki, uwielbia kolor niebieski, gaworzy jeszcze więcej, przechyla się gdy siedzi na kolanach i trzeba na prawdę mocno go trzymać. A ja dostałam jakiegoś uczulenia chyba po kremie, w nocy myslałam, że się zadrapie...same czerwone plamy i bąble. Wykąpałam się w wodzie z oliwką i swędzi mniej teraz czekam za D aż przywiezie mi rumianek i szare mydło. Myślałam, że się zadrapie. ..........................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem wszystko łacznie z jogurtami, cebula mcdonaldem i codziennie pije litr 100% soku pomaranczowego. Syn zdrowy i szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w nocy małą przykrywam kołderką po pachy bo rączki musowo muszą byc na wierzchu, a w dzień kocykiem. Jak jest chłodno w mieszkaniu to przkrywam w nocy dodatkowo kocykiem bo parę razy mi znarzla biedna. Alexia moja też kruszyna w porównaniu z innymi dziecmiale ja się nie przejmuję,ładnie wygląda, ma oponki na udach, na twarzyczce też zrobiła się puca więc na pewno nic jej nie jest. Ma pewnie inną budowę i tyle, zresztą rodzice też nie giganty :) A co jem? No cóż teraz odrzuciłam nabiał, z owoców jabłka i banany, z mięs wołowinę, cilęcinę,drób, warzywa praktycznie wszystkie, kasze, ryż, miód (b. często). Nie jem wcale żółtego sera, smażonych potraw (same gotowane, pieczone w folii lub bez), kapustnych, kiszonych ogórków i świeżych też bo mogą dziecko uczulic, grzybów, dźemów bo małą boli po nich brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jogurtów niestety nie moge bo mała ma zaraz skaze:-( A tak na marginesie to może pomyślicie że zwariowałam ale w Wigilię robię test ciążowy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i gazowanego też nie piję, nie jem czosnku i cebuli bo też po niej małą boli brzuszek, słabo doprawiam ziołami. jem rzodkiewkę, pomidory (do pół dziennie), sałaty. no i nie wiem co jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób kochana, może będzie prezent pod choinkę ;) A masz jakieś objawy? bo jak tylko brak okresu to tak często bywa, jeszcze musi się uregulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA podziwiam kobieto :-) ........................................................................................................................................... BETI mi lekarz powiedział ze po cearce rok przerwy a najlepiej dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak cieszę się że wizyta udana :) Ja młodego przykrywam tylko kocem i tak się rozkopuje teraz jak jest przeziębiony to go grubiej ubieram na noc no i śpi między nami i pilnuję, żeby się nie odkrywał ale koc do ramion nie pod szyje. Dziewczyny Moj tak Mały się slini i jest niespokojny i myślę że to zęby, ale tak szybko? Beti wow odważna jesteś kurcze mi narazie wystarczy jedno. Chyba tak samo. tzn znam babkę co miała wlasnie rok po roku dziecko i obie dziewczynki były po cc Ramysia Ja witaminę C wlewam do gardła robie jedną ręka dziubka Małemu drugą odchylam gardło i wlewam i trzymam tak go chwile. brzmi brutalnie ale nie znalazlam innego sposobu. Alexia ja debridat wlewam do mleka a Ty jak go podawałaś (swoja drogą dobry jest )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Alexia- ze względu na małego skazę nie ruszam w ogóle nabiału. Na dzień dzisiejszy króluje u mnie ciemny chlebek, szyneczki, drób, kasze, ryż, ziemniaczki, rosołek, pomidorówka, marchewki, buraczki, gotowane jabłka, banany. Hmm tyle pamiętam ;-) Ale dziewczyny macie fajnie, że planujecie już drugie skarbeczki.. Ja niestety mimo tego, że baaaaardzo bym chciała, mogę tylko pomarzyć :-( brak warunków :-( mieszkam z Kacperkiem i T na 1 pokoju, w drugim mów tata, a w trzecim mój brat.. Najpierw musimy pomyśleć o większym mieszkanku i na drugiego dzidziusia pewnie już nas stać nie będzie ;-( eh.. Jak tam Wasz dzień? U Nas ok, choć Mały coś marudny dzisiaj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
1234xyz mój też strasznie się ślini, piąstki non stop ciągnie i robi zielone kupki. Też podejrzewam ząbki.. Dziąsełka na bank go swędzą, bo zaczął nawet gryzaki do buźki wkładać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to normalne że dzieci się teraz tak ślinią i pchają piąstki do uzi bo tak poznają świat (czytaj swoje piąstki) potem będą wkładac zabawki itp. Moja Weronisia od wczoraj nuczyła się pluc i pierdzi ustkami z języczkiem na wierzchu, wiecie o co chodzi? gada też z językiem na wierzchu, tak załapala wczo i bardzo jej się to spodobało. Ja bym chciała drugie dziecko ale pomyślę o nim najwczesniej za rok :) podziwiam Cię Madziulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu też się ślini i wkłada piąstki do buzi, zakładam mu ślinik, ale i tak to mało daje poza tym jak tak wkłada piąstki do buzi i włoży za głęboko to od razu zwraca. Do prania mam ciągle masę jego ubranek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam debridat nic nie pomogł:(((( kurde juz nie wiem co na te kupy stosowac!!!!!!!!!! 🌼 to Wy juz jecie wszystko a ja jestem zacofana i kolejny miesiac na tym samym wczoraj zjadłam placka to dzis mała ma takie wzdecia ze masakra.... 🌼 Dzieki kochane za wsparcie u mnie bez zmian nawet mi sie pisac nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
ALEXIA nam w kupkach pomogła BioGaia. Te kropelki są rewelacyjne. Tak jak nie było kupek przez kilka dni, przed zrobieniem był płacz, tak teraz kupki codziennie i bezboleśnie. Może je wypróbuj?? A nóż Wam też pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia a ja Ci dobrze radzę i posłuchaj cioci Iwonki ;) Zeskrob jabłko i daj dosłownie na czubeczku swojemu dziecku tego jabłka. Po chwili będzie kupa. u mnie się to sprawradziło (choć nie taki miał być efekt) i jeszcze nigdy nie miałam tak pełnej pieluszki, przepis od szwagierki a ona to ma od pediatry. Zobaczysz że pomoże. Zaryzykuj co Ci szkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała przechodzi dzisiaj samą siebie :-( cały dzien płacze...teraz była kąpiel wiec znów jestem cała w nerwach, moje kochanie nosi ją teraz na raczach i jest chwikla spokoju, boze jakas masakra..... ufff :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×