Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ŁO ŁO ŁO fajne ćwiczonka tylko przy moim bolącym kolanie mogłabym po niektórych nie wstać już( kiedys miałam z rodzicami wypadek samochodowy i miałam własnie z kolanami stad ten ból teraz) a tak wogóle dziewuchy okropne przebrzydłe i w ogóle ble jak jeszcez raz usłysze ze ktoras jest gruba to nie wiem co wam zrobie, gdybyscie wy wiedziały ile teraz waże to nie grzeszyły byscie tym co mówicie cholery jedne ;-) NETKA a ty w szczególności pieronie jeden , lacha taka ze szok i nie denerwuje ;-) :-D wstydze sie napisac tu ile waze bo na prawde nie ma czym sie chwalić ale zapewniam was że żadna z was nie jest taką kuleczka jak ja (tak mówi mój m) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe koleżanki...żądamy zdjęć z brzuszkami, dlatego miedzy innymi nasze nk jest tajne, zwykłe foty mamy na naszych profilach na nk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupciesobie hula-hop, najlepsze ponoc takie z kulkami, ponoc lepsze od zwykłych (im większa śrenica tym lepsze). kręcenie jest nawet przyjemne i mozna łatwo zrzucic boczki :) ja też się długo zbierałam ale raz zaczęłam i tak kilka dni i 2 kg mniej!!!!!!! poza tym wieczorami nie jem słodyczy a mogłam nawet o 21-22 zjesc pół paczki ciastek owsianych. Dziewczyny zbierac się i wzajemnie będziemy się motywowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Netka,lo lo lo mam to samo.Nie cwicze i sie usprawiedliwiam przed soba,ze po cedarce niby nie moge.Nie jadlam slodyczy od 3 stycznia i gowno mi spadlo,a nie kg....dzis peklam u byly lody z szarlitka :-/ Czy Wy chociaz macie co zrzucac?Jawaze ok.70 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, dziękuję :*, ale twarz to jedno, a dupa to drugie i w moim przypadku to drugie stanowi OGROMNY problem :( Ja mam figurę gruszkę - szczupła w pasie, szeroka w biodrach, udach, nei wiem czy hula hop byłoby w tym przypadku skuteczne... Ło ło ło, wiem, że masz wkurwa, ale pocieszyłaś mnie, że przynajmniej nie jestem sama z tym leniem ;) a moze coś razem "przedsięwziemy" ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netak hula-hop dobre też na tyłek,ja też mam figurę gruszki, uda zawsze były moim przekleństwem, nawet raz żul na ulicy mnie zaczepił że będzie mi się dobrze rodziło(to było pare lat temuale też pare kg więcej temu). No i nie wiem czy lżej mi się rodziło ale cóż mam zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się odchudzacie a ja się staram o brzuchol:-P Może któraś dołączy? :-P Netka no ty to naprawdę spaślak jesteś taki jak ze mnie szczypiorek:-P Laska jak malowana a takie bajki tu opowiada:-P Mąż powinien cie przez kolano przełożyć.:-D Moja niunia śpi już pol godzinki,mąż na turnieju piłki i tak leże sobie i szukam jakieś wycieczki na czerwiec bo urlop trzeba zaplanować Teneryfa albo Portugalia-ciężko się zdecydować. Do tego muszę poczytać o niemowlakach w samolocie Te ciśnienie najgorsze dla mnie.Ja jak pierwszy Raz leciałam to 2dni po wyjściu z samolotu miałam uszy zatkane Handziu próbowałam z tym hula hop-zajebiście boli od tych wybrzuszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie z kafe lepiej 🌼 A czy waszym dzieciom też się wysusza nos podczas snu? Mamy chłodno w pokoju,nawilżacz a mała sapie od tego suchego noska :-( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też sapie Madziulka a kaloryfer wyłączony :-( zreszta mnie aż nos boli w środku taki mam suchy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was dziewczynki żegnam :-) ide lulać, sama jestem męża nie ma, mała śpi a ja kiepsko sie czuje :-( zażyłam dwa gripeksy i słodkich snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Madziulka gdybym miała warunki mieszkaniowe to bym do ciebie się przyłączyła ;-) ale mam jak mam i niestety Kacperek będzie przez dłuuuuuugi czas jedynakiem ;-). Dziewczyny przestańcie z tymi wagami! macie super figurki :-) ja to dopiero wieloryb po ciąży jestem ;-P powiem Wam tak: najważniejsze w odchudzaniu jest nastawienie i regularne posiłki. Ja 8 lat temu roztyłam się przez to, że moja mama zachorowała i moja waga sięgała 100 kg! Tak, tyle ważyłam jak miałam jakieś 15-16 lat.. Po tym jak zaczęto się ze mnie wyśmiewać wzięłam się w garść! Zaczęłam jeść regularnie tzn. śniadanie, obiad, kolacja o godz. 19 i dużo wody, zero słodyczy, 1x w tygodniu basen i schudłam w 9 miesięcy ponad 50kg!! Waga spadła mi do 46kg, ale że zanikła mi miesiączka to dostałam hormony i waga urosła do 60kg i jak próbowałam to zgubić to nie szło niżej zejść.. Przed ciążą też trochę mi się przytyło, w ciąży waga szalała z tygodnia na tydzień, i też próbuję zgubić te kg ale ciężko jest. powstawiam fotki potem na nk jak byłam wielka i jak schudłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domkwia to co ty jadłaś że tyle schudłaś? Podziwiam-u mnie waga stanęła na 61:-( Przed ciążą miałam rozmiar spodni s a teraz L i też mi z tym źle ale cóż Najpierw postaram się o braciszka dla Niki a później będę się odchudzac Ale jak to wyjdzie w praniu?hm zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Moja mała zasnęła o dziwo godzinę temu i nie zapeszając śpi nadal - nie poznaję jej. ;) Jak wam zazdroszcze wprowadzania tych słoiczków... Moja wymiotuje... Je bardzo chętnie, uwielbia, ale wymiotuje... I nie wiem co jest tego przyczyną - możliwe, że marchewka? Wysypka z polików już zeszłą. Od 3 dni jest na samym mleku. Ale jeszcze 1.5 tygodnia i skończy 5 miesięcy... Musi coś jeść. Ile trzeba być z Wami aby dołączyć na nk? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdziulka dziękuję, a mąż mnie przekłąda codziennie przez kolano, bo lubi sobie poklepać ;P i ciągle powtarza : "oj jest za co złapać, jest" :D Oczywiście nigdy nie mówił mi tego w formie, żeby zrobiło mi się przykro, ale daje do zrozumienia ze nie jest fajnie jesli chodzi o ten aspekt. Ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę, że sporo przytyłam odkąd się poznaliśmy i uwierzcie mi lub nie, dupe mam naprawdę ogromną, no kurwa duża jest i chyba naprawde musiałabym jakieś zdjęcie wstawić żebyście mi uwierzyły, ale wstyd jak cholera, więc nie wiem czy bym się na takie cos zdobyła. Nie jest to powód do dumy. MAdziulka, ale zazdroszczę wakacji, mmmmm... My pewnie znowu będziemy odkładać na dom. Były plany o campingu w hiszpani, ale nie sądzę by się zrealizowały :( 🌼 Domkwia, jestem pod ogromnym wrażeniem tego co napisałaś, 100kg i tyle zrzucić ?!?!?! Gratuluję Ci determinacji, samozaparcia i mogę powiedzieć tylko jedno - ZAZDROSZCZĘ! To, że trzeba jeść regularnie, w miarę o stałych porach, małe porcje, a częsciej i wyeliminować słodycze to wiadomo, ale jak się zaprzeć żeby to zrobić !! Ja bym chciała zrzucić 15 kg. wiem, że to sporo jak dla niektóych, ale z wagą ok 60 kg czułabym się najlepiej. 70 to nie jest moja waga, napisałam, że podobnie ważę, no i na pewno nie mniej... 🌼 Handzia, z tym kołem to może faktycznie coś by poszło, ale gdzie Ty nim kręcisz, na udach ???????????? Kołem się najlepiej kręci na pasie lub na kolanach:D 🌼 Megi, wracaj do zdrowia kochana, leż i wypoczywaj :* 🌼 Sierpniówka, no troszkę trzeba pobyć i się poudzielać ;) 🌼 A moja Zosia od dwóch dni ma problem z zaśnięciem po kąpieli sama w swoim łóżeczku. Płacze, stęka, chce na ręce, nie wiadomo o co jej chodzi...Ciekawe ile to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Madziulka wszystko gotowane praktycznie :-) myślałam, że po ciąży też tak łątwo pójdzie a tu zonk, bo waga stoi.. Wyglądam znowu jak hipopotam hehe. Mam nadzieję, że Wam się uda w tym miesiącu, ciągle trzymam za to kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, sorki, że dzisiaj sobie tak poprzeklinałam trochę w postach i piszę nieskładnie, ale jestem zmęczona i mam nerwa na tą swoją gruchę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
kuknijcie na nk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Netka mam 168 cm wzrostu,wiec jezeli wazysz 70 kg to tak jakbys wazyla o 6 kg mniej niz ja,wiec nie gadaj.iz jestes gruba!hehe Wlasnie tyle chcialabym wazyc: 6 kg mniej...Nie chce byc chuda.jedynie szczupla. Domkwia jak narazie niejedzenie slodyczy guzik daje.Staram sie wyeliminowac weglowodany,ale 2 tyg minely i prawie nic mi nie spadlo...Podejrzewam,ze inaczej sprawa wyglada w wieku nastu,a inaczej w wieku dziestu lat :-( Mam o tyle dobrze,ze moj R. wrecz szaleje na widok wielkiej duuupy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ja sie poddaje nie wiem co małej odbiło- budzi sie czesto w ncy i nie si. Klei nie pomaga. ehhh metka ja tez mam figure gruszkę i brzuch mam płaski ale wszytsko mam w udach. nawet dups8 nie jest duże ale uda wstyd. waga jako waga ok jak przed ciążą ale jedank w udach przybyło. mała nauczyła sie pluc i wczoraj była masakra bo jak karmiłam ja łyżeczka to w efekcie miałam pościel, kocyk i całe dziecko ubabrane. jeszcze pokłóciłam sie z m. ja zapieam ubranka w vanisu z marchwi czasem nawet ja nie zapiore to w któryms praniu plama sama znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) nocka najgorsza jeszcze takiej nie było mała budziła sie cpo godzine nawet co 40 minut do cyca kurde co jej jest..... a tak mi pieknie spała:(((((((((((((( jestem padnieta a m nie ma pojechał na budowe koszmar jakis:( 🌻 Ide wstawic pranie i cos sprzatac.... 🌻 Netka ogladajac twoje zdj to ja tam wielkiej dupki nie widze... i naprawde wszystkie macie fajne figurki jak byscie zobaczyły figure mojej sasiadki to byscie odrazu zmienily zdanie na swoj temam to jest dopiero sztuka)))) 🌻 Megi jak tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się odchudzam już od jakiegoś czasu. Po urodzeniu Oliwiera ważyłam 68 i przez jakiś czas chudłam 2 kg i tyłam 2 kg. Ostatnio schudłam kilogram i ważyłam 65,2. Przeszkadza mi nie tylko tyłek, ale duży biust zdecydowanie D to nie mój rozmiar no i brzuch mam jeszcze taaki duży :/ Zaczęłam ćwiczyć po 20 min dziennie no i kupiłam sobie "wspomagacza". Niestety zdarzy mi się podjeść, a lato coraz bliżej. Może i faktycznie to dobry pomysł by wziąść się za siebie zbiorowo, będziemy wtedy bardziej wytrwałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
tak sobie myslę, ze jak kts czyta nasze forum to sobie mysli, że niezłą telenowelę stworzyłysmy:):) jestem za zbiorowym odchudzaniem ub mobilizowaniem sie do ćwiczeń. polcia kuruj sie a Ty megi jak sie masz? lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :-) cholera u mnie nocka sie troche zwaliła :-( ale nie przez moje dziecko tylko ja spac nie mogłam od 4 rano przez katar i wogóle. Powiem wam ze coraz czesciej mysle czy bysmy nie przeniosły tej naszej pogawedki na nk, nie podoba mi sie ze tyle osób nas czyta.... 🌼 odchudzanie dobry pomysł z tą grupówką :-) 🌼 NETKA i tak ci nie uwierze ze jestes gruba , sam cyc u ciebie to chyba z 5 kg najmniej ;-) :-) ja przy wzroscie 162 waze duzo duzo wiecej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×