Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

O MATKO! Ja tu jestem już od 8 str!! Niesamowite jaki kawał czasu! :) co do spacerówki to ja już bym musiała przełożyć Dagmare bo w gondoli ma od góry może z 5 cm luzu a jak ja tak poubieram to jest na styk. Jednak w gondoli jest lepiej osłonieta więc chce ja przetrzymać w niej jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moja mała dziś się sama 1 raz przewróciła z pleców na brzuszek. Jupi, ale jestem szczęśliwa. Udało mi się nawet nagrać, jak to zrobiła drugi raz. Dziś jak ją karmiłam i chciałam ją przełożyć z prawej piersi do lewej to ona złapała mój policzek i go omało nie zassała hehe, ale miałam ubaw. Dzieci tak łapalczywie łapią te brodkawki otwierając buzię i ona tak robiła do policzka. Dałam jej wczoraj i dziś marchewkę, którą sama ugotowałam, ale więcej wypluła, jak zjadła. Jak to było u Was 1 raz? Ja już chrzciny mam za sobą. 🌼 Mlodamamapyta Wysłałam Ci meila :) 🌼 Betsmile Ja też teraz moją malą kocham bardziej niż wcześniej. Odkąd sie urodziła, to moje myśli ciągle krążą wokół niej. Jak mnie nie ma przy niej, to cały czas myślę, czy jest wszystko ok u niej, czy nie płacze itp. U kogoś przeczytałam taki cytat - dziecko to nasze serce na zewnątrz - coś w tym stylu i się zgadzam. Jak tu nie kochać takiego słodkiego maleństwa, cząstkę nas samych. Tym bardziej jestem za surową karą dla Katarzyny W i innych podobnych osob. Ja mam takie male, specjalne pilniczki dla dzieci i warto czasem opiłować paznokcie dziecka. 🌼 Alexia - trzymam kciuki za operację. Wiem, że baardzo się martwisz, więc tylko na pocieszenie napiszę, że my wszystkie jesteśmy myślami przy Tobie i Cię wspieramy. 🌼 Moja już jeździ w spacerówce :) Owijam ją w bardzo gruby kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Olczak, ja jestem od 10 strony (ło matko kiedy to było), a to mój pierwszy wpis: " Netka0902 Witam wrześniowe mamusie i dołączam do was Mój wstępny termin to 14 wrzesień. Jeszcze w to wszystko nie mogę uwierzyć... To jakaś abstrakcja, hehe Nie mogę się nawet cieszyć tak jakbym chciała bo codziennie zakłócają mi to nieustające mdłosci :( :( :(" Matko, ale faktycznie męczyły mnie te mdłości niesamowicie :D , w duchu czułam, że tak może męczyć mnie tylko dziewucha ;P I jest, moja mała księżniczka Zofia, mamusi najcudowniejsza mdłość :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Ja na szybko.Mala zasnela. Kala juz jezdzi w spacerowce.Ubiersm js w gruby kombinezon,dwa koce i jeszcxe zakladam oslone.Mroz nie ma szans ;) My sie tez obkupilismy w sloiczki,ale narazie zmienie jej mleko i poobserwh uje,bo moze uczulila sie na mleko? Jakie objawy uczulenia na mleko wydtepowaly u Waszych pociech? Czy ktorejs z Was dziecko nie dzwiga jeszcze glowki z lezenia na plrckach? Dobrej nocki!Aaa Megi swietny ciuszrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Ja na szybko.Mala zasnela. Kala juz jezdzi w spacerowce.Ubiersm js w gruby kombinezon,dwa koce i jeszcxe zakladam oslone.Mroz nie ma szans ;) My sie tez obkupilismy w sloiczki,ale narazie zmienie jej mleko i poobserwh uje,bo moze uczulila sie na mleko? Jakie objawy uczulenia na mleko wydtepowaly u Waszych pociech? Czy ktorejs z Was dziecko nie dzwiga jeszcze glowki z lezenia na plrckach? Dobrej nocki!Aaa Megi swietny ciuszrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) ale już znikam spać dalej tak jak robi to Daga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:))) JA juz oczywisice gotowa z obiadem;)))) MAła jest chyba chora:( dzis lekarz wiec sie okaze... A no tak to było ze gin mowił ze chłopiec chłopiec m sie ucieszył a tu masz babo placek DZIEWCZYNKA:P:P:P:P A Was co tak wzieło na wspomnieneia??:))) 🌻 Handzia u Nas nie ma takego czegos jak wizyta domowa lekarza... WIOCHA jest i tyle;( 🌻 My jeszcze jezdzimy w gondoli i tak jak pisze Olczak chce ja jak najdłuzej tam miec bo jest głeboka i lepiej osłonieta wg mnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoiczki
tylko hipp i babydrea(ktory de facto jest produkowany przez hippa), bez ulepszaczy,poprawiaczy smaku, rzadko kiedy z cukrem... i bez MOM-u...tutaj pozdrawiany gerbera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Najpierw napiszę,póżniej nadrobię :) Neurolog zdziwiony, że było skierowanie, jest wszystko ok. Temat z Eł ciągnął się do wczoraj, i ta mnie wkurzył, że pojechałam do łodzi.... nie wiem chyba w koncu zrozumiał o co chodzi, ale wczoraj to bym chyba wyskoczyła tu z okna jak bym gdzies się nie ruszyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ja już nie wiem co małej jest. wydziera sie w niebglosy- nie płacze tylko krzyczy z taką złością!!!!jesc nie, spac nie bawić sie nie nosić na rękach nie.... noc też d najfajnieszych nie należała- 4 pobudki. miałam cos napisać jeszcze ale nie pamętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello moja mała tez dzisiaj z rańca koncert dała , teraz spi ciekawe jak długo :-) a ja dzisiaj jestem do dupy..... 🌼 OLCZAK chciałąm cie zapytac o taką sprawę, mam na łokciach taką suchą szorstką skóre, wyglada jakbym miała brudne łokcie ciągle kiedys mi ktos powiedział ze jak sie ma problemy z tarczyca to tak moze byc, co ty myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu ciężko mi powiedzieć zrób sobie z krwi badanie tsh i zobaczysz jak to wygląda :) prawdę mówiąc nie słyszałam żeby taki objaw miał coś wspólnego z tarczycą ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA dostałam od ciebie wiadomosc z innego maila niz mi podłas dlaczego? na niego tez odpisałam mam nadzieje ze nie odczyta go kto inny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megi podobno sok z cytryny pomaga na takie lokcie. Czy mozecie odp czy ktores z dzieci jak sie uczulilo na mleko mialo czerwone policzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 moja też ma cały dzień praktycznie czerwone policzki ale nie wiem czy to uczulenie.W nocy nie ma ani rano.myślę że może temperatura za wysoka Jak mam ok 20stopni to ma ładne ale już przy 22 czerwone jak rak Gdyby mleko szkodziło to raczej na całym ciele by to występowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Jestem i ja. Nocka stosunkowo dobra choć Kacper zasnął po 1 :-/ i po 3 była 1 pobudka... ********Mama28 u nas z alergią było tak: wyszły krostki na buzi, buźka była czerwona, ale lekarz stwierdził, że to rumień poporodowy. Po kilku dniach na polikach była już szorstka skorupka, na łokciach i przy kolankach szare placki, najpierw czerwone, potem w kolorze skóry. Okazało się, że to skaza, a nie rumień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!u nas noc przespana,maly obudzil sie ok.7.30,najadl s ie i znowu spi!dzisiak ide z R do rodzinnego,a pozniej lece wyslac mu L-4!musze sie pochwalic ze Kacperek w ogole nie choruje-odpukac!jedzenie tez go nie uczula!dziewczyny odpowiedzcie na moje wczesniejsze pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robwalko
te słoiczki po 4 miesiącu z glutenem, są dlatego, że dzieci karmione piesią po skończeniu 4 tego miesiące należy zacząć uodparniac na gluten, a nie kazde dziecko chce pic z butli,...wiec takie wyjscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja z taką oto wiadomością : Mój Mały już siedzi zajmuję mu to co prawda kilka sekund ale wczoraj Mój M go puścil a ten nic siedzi zdarzyłam zrobić kilka fotek ;)Jestem z niego taka dumna! Co do nocki to jak dla mnie fatalnie bo obudził się o 4 w nocy i późniejo 7 i już nie chciał spać więc jestem niewyspana a do tego możliwe że odwiedzi go babcia- moja mama.......................................................... więc juz dom posprzątałam U nas strasznie sypie śniegiem więc nie ma szans na spacer i ewentualną ewakuacje zanim dzownek zadzowni ..... Mały mi cos kaszle ale nie wiem czy to nie od refluksu bo 2 dni nie podawałam mu zagęszczacza sciagnełam troszeczke gilów z noska ale minimalna ilość no i obserwuje ! JA CHCĘ WIOSNĘ. Teraz robię mu inhalacje buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
1234 miło czytać takie nowinki z samego rana :-) :-) szkoda tylko, że te odwiedziny cię czekają, ale pamiętaj: NIE DAJ SIĘ!! Dobra mina do złej gry! U nas pogoda też do kitu i zapowiada się dzień w domu.. -5, ale sypie jak cholera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE DO MAM KTÓRE ĆWICZĄ chciałam zapytać czy swoich ćwiczeniach odczuwalyście ból w dole brzucha? nie wiem czy się przeceniłam i przesadziłam z ćwiczeniami, czy moze wykonywałam takie, na które jeszcze jest za wcześnie(?) w każdym razie boli to w okolicach macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfka łącze się z Tobą w bółu ;) moja też dała wcz czadu. Normalnie jakby ją coś opętało (tfu tfu). Krzyczała też włąsnie z taką złąością, w ogóle nauczyła się warczeci przy tym się wygina w łuk, złości się straaasznie. Nie wiem czy to u tak małego dziecka normalne. Moja mama mówiła że jak kiedyś tak dziecko się wyginało to się mówiło że jest "usunięte" ale co to oznacza to nawet ona nie wie. Jutro muszę powiedziec o tym lekarce bo już brakuje mi sił. Dziś od rana już też pokazywała złosc, wcz moja mama aż się wystraszyła jak to zobaczyła... A dzięki za propozycje zabawianiaale chyba jużwszystkiego próbowałąm, noszenia i jednoczesnego karmienia-NIE, bujania w wózku -TYMBARDZIEJ NIE, nawet ją rozebrałam do pieluszki i sprawdzałam czy coś ją boli, ponaciskałam brzuszek, kosteczki, żeberka i nie płakała ale po paru minutach znudziło jej się i leżenie na golaska i znowu złosc i płacz :( Wy tu poszecie o miłosci a ja już nie mam siły. Ja też bardzo jąkocham i najchętniej to bym ją zacałowała a momentami nie mam sił nawet się do niej odezwac, bardziej chyba meczy to moją psychikę. Wczoraj musiałam wyjsc z domu bo już z nerwów nie wytrzymałam, m wrócił a ja poszłam do pepco (mało u nas jest, kupiłam 2body i 3 bluzeczki na 74), szłam sobie spacerkiem żeby się przewietrzyc choc już było ciemno (g.18), wróciłam pocwiczyłam prawie godzinkę i juz prawie normalnie funkcjonowałam do momentu kolejnego takiego napadu, poszłam się kąpac wieczorem i dała popis przy m, nie mógł jej uspokoic, wyszłam daąłm cyca i o dziwo pomogło bo usnęła. Teraz spała ale ku...wa sąsiadka trzasnęła drzwiami i już słyszę małą :( Mama28 czerwone policzki mogą byc od skazy, moja tak miała i nie miała nic nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak mnie boli trochę brzuch ale to typowe zakwasy,nie boli mnie tylko w okolicy macicy. Podaję maila na cwiczenia z Ewą Chodakowską. Pierwsze duety najlżejsze-ja je wykonuje i czuję że wszystkie mięśnie mi pracoawały, czuję uda, tyłek, brzuch, ramio9na, plecy-motylki. Ale nie boli strasznie tylko poprostu czuję je. Po jakimś tygodniu spróbuję cięższy skalpel. http://www.youtube.com/watch?v=qMNPcQkcAjo&list=PLoOZESbo6-hB-RVUk4UGfEkDKO1CqyrtQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję osobie która udzieliła odpowiedzi w kolorze orange,nie przypuszczałabym.Kacperek dzisiaj dostanie na obiadek ziemniaczki ze szpinakiem-ciekawe jaka będzie reakcja na nowy smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spania-jestem sama ciekawa dlaczego właśnie dzieci raz mają taki czujny sen,że wystarczy najmniejszy szmer i się budzą,a raz śpią głębokim snem,że trudno malucha w ogóle obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×