Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
za siedmioma górami za siedmioma lasami byla sobie Cobyeta z dwoma na teście kreskami. dołaczyły do niej inne dziewusie z duma spoglądające na swe rosnące brzusie. jedne mamusie na topik stale zaglądały inne to sie pojawiały to znikały. tak się przyjaźnie nawiązały więc na fejsie sie spotkały. tak wiec temat ten zakończyc czas miło było poznac was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
To ja tylko sie z Wami pożegnam, bo konta na fb nie mam i nie będę miała. Nie pytajcie dlaczego. SZKODA. Miło było z Wami dzielić się szczęściem i rozterkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfa bardzo ładny wierszyk :) Obżartusku, ale jednak jak by Ci się udało mieć konto na fb to zapraszamy serdecznie :) Ja będe tu zaglądać na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Mam nadzieje,ze ktoras z Was to przeczyta....Napisalam cos na nk i czekam na odp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 w którym miejscu napisałaś bo szukam i suzkam i nie widze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamazosi
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamazosi
Wrześniowe dziewczyny "wyprowadziły" się ale nic nie stoi na przeszkodzie aby nadal topik żył. sama jestem wrześniówką, udzielałam sie na tym forum na początku ciąży. Jeżeli jakaś mama ma ochotę czasami coś skrobnąć to myślę, że nie ma powodu zamykać tego tematu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie przecież można pisac, jest pewnie dużo osób które chętnie czytają to forum. Co słychać u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamazosi
OK. no to spadam stąd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Fajnie, ze topic ożył. U nas wczoraj Piotrus miał szczepienia. Biednego bolała nóżka po wkłuciu i musiałam okłady zimne mu robic. Dzis mialam gosci i upieklam sernik ale nie wyszedl puszysty. Macie moze jakis dobry przepis na ten serowy przysmak? Spac nie moge to siedze i szukam po ncie roznosci. Dzis byli znajomi i Piotrus dostał 2 wielkie reklamowki ciuchow, wszystkie markowe w idealnym stanie. Super, w tym 4 pary bucikow adidaskow :) Ciuszki dla Piotrusia musze kupowac juz na rozmiar 74, nie nadazam za wymienianiem w komodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obzartuszku
Ty chyba jakaś ciemna jesteś, albo w ogóle nie czytasz, co inni piszą. Nie widzisz, że stare dziewczyny poszły na faceebooka, a inne na drugi topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Może być, że ciemna, ale ty masz ciężki impertynenckie zachowanie - żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj obżartuszku, ja też tu czasami zaglądam. Jakie szczepienie mial Piotruś? Zosia to też moje drugie dziecko. Mam starszego synka. Ty jeśli dobrze pamiętam masz córe starszą. A sernik to ja robię zazwyczaj z kokosem :) taki wilgotny ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszku ja kiedyś pisałam przepis tutaj. korzystałaś z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
1234xyz, zapomniałaaaaam. Musze zaraz poszukac. Mam starszego synka ma 4 latka, a z Piotrusiem bylismy na szczepieniach 5/6miesiac sama dokladnie nie pamietam co tam jest. Musialabym zajrzec w książczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
……????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×