Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Olczak szybko Ci minie do przyszlego tyg a juz nie mowiac jak nam do wrzesnia przeleci:) ja z nerwow kiepsko dzis spalam wiec zaraz zmykam na drzemke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! zazdroszcze tych zdjec i wszystkiego co dzisiaj zobaczylas :) ja tez w nastepny wtorek mam wizyte... jeszcze tyle czasu... ale w sumie to chyba dobrze bo na zewnatrz straszne mrozy... nawet sie nie chce z domu wychodzic... moze za tydzien temperatura bedzie wyzsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn spokojnie za tydzien bedziesz pisala to samo co ja ale naprawde niesamowite przezycie:D dzis u nas bylo -13 bbrrr sila wyzsza musialam dojechac 40km do lekarza co prawda autem ale i tak nie chcialo sie wyjsc z domku oby juz minely te mrozy... a znajac zycie w lato bedziemy narzekac na upaly hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn to obie mamy w ten sam dzień :) ja na 8.30 więc nie będę musiała pół dnia się stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh. dobrze Ci... ja mam dopiero na 12:00. a ile jeszcze w kolejce bede czekac... ?? u nas rano bylo -19 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan86 ja tez ci zazdroszcze tego, ze widzialas dzidzie i wiesz, ze wszystko jest w porzadku. Ja pojde na wizyte w tym tygodniu, albo na poczatku przyszlego. Na szczescie nie musze ustalac terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex01
Witam wszystkie przyszle mamusie. Chetnie dolacze do forum, choc jestem koniec sierpnia 2012, a nie wrzesien. Milo zobaczyc, ze jest nas wiecej "oczekujacych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mama
Hej dziewczyny mogę do Was dolaczyc? Często Was podczytuje od kiedy dowiedziałam Sie że znów zostanę mama :) mam już jedną wspaniała córeczkę też z września tylko 2010:) więc fajnie Sie złożyło termin z mojch obliczeń mam gdzieś na 23 dwa tyg później po pierwszej.:) ogolnie czuje sie bardzo dobrze czasem tylko mnie mdli jedynie co mnie męczy to senność i częste odawanie moczu ale idzie Sie przyzwyczajc w pierwszej ciąży zdecydowanie gorzej przechodzilam trochę Sie tym martwię że tak dobrze czuje tym bardzej że jeszcze nie byłam u lekarza ponieważ mieszkam w Uk a tu niestety pierwsza wizyta w 9 tyg u poloznej i muszę czekac do 23 lutego :( dziewczyny jeśli bardzo Was męczą mdłości spróbujcie napić Sie herbaty imbirowej to taki mały sposób od angielki pochodzenia afrykańskiego i ona właśnie kazała mi pić jak byłam w pierwszej ciąży jak co chwile latalam do toalety:) i muszę powiedzieć że pomagało:) ale Sie rozpisalam dobra uciekam.:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny! wrzesniowa mamo - oczywiscie ze mozesz sie do nas dolaczyc :D straszne minusy na zewnatrz... oby jak najszybciej przyszlo ocieplenie... mam kolezanke w UK i mowila ze jak byla w ciazy to po pierwsze miala tylko wizyty u poloznej - przez cala ciaze nie widxzial jej tam lekarz - i tylko 2 USG. wiec co przyjezdzala do polski to wykorzystywala okazje i chodzila prywatnie do lekarza i robila dodatkowe badania ktorych tam nie zlecaja. ogolnie rzecz biorac nie byla zadowolona z tego jak w anglii traktuje sie ciezarne i jaka opieka sie je tam otacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan 86 - dziekuje za kciuki ;) Dzisiaj ide do gina i strasznie sie stresuje. Zdam relacje wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka czekam na relacje... juz mnie kciuki bola...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm2127
hej ja chyba późno się dołączam aLe to chyba nic!jestem w 7 tyg ciąży dziś byŁam na usg widziałam malutką kropkę i serduszko biło aLe niepokoi mnie że mam torbiele na jajniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, tak do Was wpadłam, a piszę a propos tej torbieli. Ja mam termin na maj i tego problemu nie mam, ale moja siostra, też w ciąży, ma torbiel 4 cm. No cóż, lekarz powiedział na początku, że może pęknąć (krwawienie), ale żeby nie panikować. Na szczęście nie pękła i teraz po prostu trza czekać, bo często się wchłania. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, tak do Was wpadłam, a piszę a propos tej torbieli. Ja mam termin na maj i tego problemu nie mam, ale moja siostra, też w ciąży, ma torbiel 4 cm. No cóż, lekarz powiedział na początku, że może pęknąć (krwawienie), ale żeby nie panikować. Na szczęście nie pękła i teraz po prostu trza czekać, bo często się wchłania. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mama
Hej dziewczyny jak samopoczucie? U mnie jak na razie dobrze trochę zmęczona ale nie mam co narzekać;) zawsze moglo byc gorzej ... dzis naszła mnie chęć na domowe ciasto jutro wypieki ;) madleen fakt cala ciaze prowadzi polozna lekarz widzisz tylko gdy jest potrzeba ja w pierwszej ciazy nie narzekałam na opiekę tez nie miala większych problemów oprócz ciążowych dolegliwości wszystko raczej przebiegało prawidłowo mam nadzieje ze teraz tez tak będzie;) to tez pewnie zależy na jaka trafisz opiekę . Miłej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wrzesniowa mamo - na pewno bedzie wszystko dobrze :) mmm2127 - torbiele to chyba nic groznego. ja tez mam na prawym jajniku i jak na razie (na szczescie) nie daje o sobie znac. ide za tydzien do kontroli wiec zobacze co z nim jest brrrrrr mrozy nadal nie odpuszczaja :( a musze dzisiaj wybraz sie w koncu na zakupy... ehhhh... moze nie zamarzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Wiem, że niektóre z was dochodzą już do drugiego trymestru ciąży, wiec mdłości i inne niemiłe objawy powoli się już kończą. Ja jestem między 7 a 8 tyg. i mnie jeszcze niestety mdłości męczą. Niekiedy tak ostro, że nie mogę ustać na nogach. Czytałam wiele, co mogłoby pomóc. O ciepłym mleku, o migdałach, imbirze, ale na mnie kojąco działają... banany ! :) Polecam spróbować wszystkim tym , co się zmagają z bardzo uciążliwymi mdłościami, może tez pomoże :) Za parę chwil idę odebrać wyniki... Ale mam stresa... Megan86, ale masz fajnie, że już wiesz, że wszystko w porządku:) mmm super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijanna
dlaczego żle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka0902 co sie stalo jakie robilas badania ze masz zle wyniki?? odp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka mialas sie odezwac stalo sie cos?? napisz cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Do gina dotarlam dopiero dzisiaj, bo wczoraj przychodnia byla zamknieta o czym nie wiedzialam. No i wszystko jest w porzadku! :) Dzidzia ma 2,7 cm i widac juz raczki i nozki. Dostalam pierwsze zdjecie usg. Jestem przeszczesliwa :) Megan 86 dziekuje za kciuki ;) A jak tam u was dziewczynki? Netka0902 - napisz co sie dzieje kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka Ty tez strachu napedzilas ze tak zamilklas;p strasznie sie ciesze ze i u Ciebie wszystko dobrze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusiu Byłam u gin we wtorek, oczywiście zleciła dalsze badania hormonalne w celu potwierdzenia nadczynności tarczycy. We wtorek znowu dostał plamienie, więc duphaston zwiększono do 3 tabletek dziennie + przymusowe leżenie w łóżku. Apetytu brak, a jak już widzę jedzenie to na sam widok robi mi się niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam powiedzieć, odebrałam wyniki: morf. mocz i reszta ok, ale niestety mam toksoplazmoze dodatnią , czyli jestem zakażona.:( Wylałam już morze łez, od razu zadzwoniłam do swojego lekarza, pokierował mnie abym skonsultowała się jak najszybciej z poradnia chorób zakaźnych. Niestety spóźniłam się o 2 minuty i dopiero bedę mogła zadzwonić tam jutro i się umówić. Pojechałam do innego szpitala skonsultować wynik z innym lekarzem od chorób zakaźnych, który kazał mi przyjechać. Powiedział, że wskaźnik IgM nie jest mocno zawyżony, ale na tyle, że jego zdaniem powinnam brać antybiotyk. Oczywiście nie jest to konieczne, ale biorąc go mam większy procent szansy,że będzie wszystko ok. Antybiotyk ten jest wskazany dla kobiet ciąży, które mają toksoplazmoze, ale trzeba go brać calutką ciąże aż do samego końca... Jestem przerażona tą sytuacją. Nie wiem co mam myśleć. Boje się, że coś może być nie tak z rozwojem maleństwa. Po prostu zbił mnie z tropu kompletnie ten wynik. Dodam tylko, że bardzo się o to obawiałam. Ponieważ robiłam kotlety mielone i próbowałam surowego mięsa, ba , nawet sporo go wtedy zjadłam. Ale NIE MIAŁAM WTEDY POJĘCIA, że jestem lub mogę być teraz w ciąży. Nie przypuszczałam jeszcze wtedy nic! Jestem podłamana, sytuacja jak najgorszego snu. Tak się boje ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETKA, uspokój się- to po pierwsze. Stres nie jest dobry doradcą w obecnym stanie. Lekarz powiedział, że wynik nie odbiega bardzo od normy, weźmiesz antybiotyk i wszystko będzie dobrze :) Trzymam kciuki za Was:) Nie martw się już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka0902 mysl pozytywnie dla dobra malenstwa mamy 21 wiek i leki dzialaja cuda bedzie wszystko dobrze! musisz w to wierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×