Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

heh... ja z mdlosciami radze sobie tak, ze ide do WC i zegnam sie ze sniadaniem... potem 30 min i jest ok i zaczynam byc glodna na obiad ;P ogolnie zauwazylam, ze jak sie ze sniadaniem nie pozegnam, to mam potem caly dzien zamdlony taki... a jak juz sobie ulze z rana, to potem jest ok :-/ sposob marny, ale moze czasem lepiej zwymiotowac niz tak chodzic z klucha w zoladku. Tez bym wolala powiedziec wczesniej, ale nie chce robic zamieszania jesli by sie mialo potem okazac, ze cos (odpukac) jest nie do konca ok :( z "ukrywaniem" ciazy przed rodzina raczej problemu nie bedzie bo mieszkamy 2000km od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem co to wymioty, tylko mdłosci same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś pisałam, że w pierwszej ciąży mdłości, ale takie strasznie okropne miałam do połowy 5 miesiąca, a później zniknęły jak palcem odjął z dnia na dzień. Teraz mdłości nie mam, w zasadzie mało objawów, prócz braku @, senności i strasznego zmęczenia nic mi nie dolega. O pierwszej ciąży dowiedziałam się w drugiej połowie listopada, także na święta Bożego Narodzenia moim rodzicom jak i teściom daliśmy album na zdjęcia taki dziecięcy a w środku zjęcie USG i tak się później wszyscy już dowiedzieli. O tej ciąży dowiedziałam się 25 grudnia a z informacją dla rodziny poczekaliśmy do moich urodzin które były w styczniu i jak goście zaczęli śpiewać Sto lat, mój mąż wyraźnie i głośno śpiewał "... niech żyją żyją nam..." :D Zajarzyły 3 osoby spośród 19, po czym roznioslo się jak głuchy telefon, a kiedy informacja dotarła do mojego chrzestnego, spojrzał na mojego męża i mówi: " Michał, to kiedy ostatnio czyściłeś komin ? " A moja babcia (80 lat) nie kumając za bardzo o co chodzi odezwała się: " U nas kominiarz był gdzieś na początku listopada..." :D:D:D Ale był ubaw... Ach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre z tym kominiarzem haha. ja o ciazy dowiedzialam sie po tym jak spoznil mi sie okres 2 dni ale czulam sie inaczej i juz chyba wiedzialam ze jestem w ciąży. teraz wlasnie czekamy by powiedziec rodzinie. w sumie jestesmy 5l po slubie i dopiero niedawno zdecydowalism sie na dziecko, jesli chodzi o dzieci to wiem ze w rodzinie postawili juz na nas dawno krzyzyk ;) no to bedzie zdziwienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście dziewczyny :) ja nie chciałam mówiąc do 12 tyg, ze względu na dwa poronienia, nie chciałam żeby wiedziała rodzina i znajomi, którzy nie wiedzą jak się zachować w razie straty :( ale wkońcu mąż nie wytrzymał i wiedzą nasi rodzice :) z resztą jeszcze poczekamy. co do mdłości to mi przeszły, za to mam straszne smaki zwłaszcza na kwaśne, zero słodyczy.. im bardziej zielone jabłko tym lepsze :) dziś byliśmy w h&m kupowaliśmy coś dla chrześniaka 4 latka i mąż tak przebierał w ciuszkach dla maleństw że już chciał kupić kurtkę ala skórkową dla maluszka :) i stwierdził, że to musi być chłopak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! witam wszystkie nowe! tyle Was dolaczylo ze nie nadazam z zapamietywaniem ktora jakie ma dolegliwosci :D ja jak na razie nie cierpie na wymioty ale czasami dopadaja mnie mdlosci... nie jest to zbyt przyjemna sprawa... klade sie wtedy i przewaznie przechodza... poza tym mam zgage notorycznie po zjedzeniu wiekszosci posilkow... ja dzisiaj poszlam zrobic badania. chcialam miec to juz z glowy a lekarka nic nie mowila kiedy mam je dokladnie przeprowadzic... jedyna wskazowka to przed ukonczeniem 10 tygodnia. a ja koncze juz 8 wiec w sumie to moglam poczekac i zrobic przed wizyta... kolejki masakryczne w analityce. a najgorsze jest to ze trzeba byc na czczo :( ja o ciazy mezowi powiedzialam zaraz po zrobionym tescie. rodzicom dzien pozniej. znajomym po wizycie u gin :) szybko i bez owijania... mam juz to za soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja póki co powiedziałam tylko mojej mamie i szefowej, poza mężem oczywiście. Poroniłam raz parę m-cy temu więc też czekam z dobrą nowiną do końca I trymestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Oj narobiło sie nas sporo, że i ja nie nadążam;-) Gratuluje wszystkim nowym mamusiom;-D Ja też czekam z informacją dla rodziców do 12 tyg, który juz właściwie tuż tuż;-) Ale jak mam to zrobić kompletnie nie wiem ;-D Niestety przeziebienie nadal trzyma, a właściwie nasiliło sie. Dzis już chodze taka zasmarkana że szok;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam test w sylwestra rano. Najpierw dowiedzial sie maz, pozniej mama. Mama natychmiast przekazala tacie :) Ja tez przezylam juz jedna strate i nie chcialam mowic nikomu do konca 12 tygodnia, ale moj maz to straszna gadula. Ciagle komus "przypadkiem" sie wygaduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak, zapomniałam. U mnie zaraz po mężu dowiedziała się kierowniczka. Musiałam jej powiedzieć, że po macierzyńskim nie wrócę do pracy. Myślałam, że mnie zje, a ta tak zaczęła piszczeć i zaraz każdemu co się trafił po drodze klepała :D Także nim rodzina się dowiedziała, to cały Mikołów już huczał, a nim z pracy zdążylam wrocić do domu, to już miałam kilka sms'ów i wiadomości na FB z gratulacjami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak - musiałyśmy zacząć pisać bo nas tu przecież sierpień i październik wytykał, że coś słabo nam idzie :P:D:P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny zrobilam test we wigilie rano (w dzien miesiaczki) czyli maz mial prezent pod choinke jak znalazl :D byly takie bledziutkie krechy ze nie moglam uwierzyc ze sie udalo tak szybko :p tzn w drugim cyklu staran :) po wizycie u gin 4.01 dowiedziala sie tesciowa i moja siostra z mezem a teraz w 11 siostry meza i 3 przyjaciolki reszta dowie sie jak juz brzusio wyskoczy i nie da sie ukryc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobeyta napisz mi prosze czy podczas porodu mialas jakies znieczulenie i ja dlugo rodzilas i w ogole napisz to co mozesz na ten temat:) z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ.........SKĄD JESTEM MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............26........02.09.......????.......?? ??. .. ...Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? .......Niemcy Cobyeta.........29.........04.09.......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. .......Warszawa Agunia86......... .25........09.10....... ????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????......Staś/Wiktoria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????......Jago da/ Ariel.... Kalisz Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Olczak..............25.......15.09........????...Borys /Dagmara...Katowice roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ...24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK nowe mamusie dopisuje sie to tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86 - napiszę Ci wszystko jutro OKI, bo muszę jeszcze co nieco porobić, a potem mam nadzieję, że uda mi się położyć wcześniej niż zwykle, bo zwykle to jest koło 1 w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Cobeyta nie ma sprawy jak znajdziesz chwilke to cos tam wystukaj :) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale tu dzis ruch;) Witam nowe mamusie;) Cobyeta wiedze ze jesteśmy w podobnej sytuacji tez mam córeczkę która teraz dziesiątego skończy siedemnaście miesięcy;)a nastepny szkrab w drodze ale planowany chcieliśmy tez w krótkim czasie. A ile ma Twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałam zeby mój synek miał jak najszybciej rodzeństwo ma 2,2latka,a propos tabelki jak sie wpisać bo niewiem moze to głupie się wyda ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia26 pisałas że poroniłaś amożna wiedzieć kiedy bo ja również nie dawno poroniłam w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ. ........SKĄD JESTEM MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............26........02.09.......????.......?? ??. .. ...Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? .......Niemcy Cobyeta.........29.........04.09.......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. .......Warszawa Agunia86......... .25........09.10....... ????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????......Staś/Wik toria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????......Jago da/ Ariel.... Kalisz Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Olczak..............25.......15.09........????...Borys /Dagmara...Katowice roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ...24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK Polcia91...........20.........08.09......???.....Amelka/Olivier...Inowrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm2126 musisz skopiowac cala tabelke i wkleic tam gdzie piszesz odpowiedzi no i sie wtedy do niej dopiszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche nie pomyslałam z tą tabelka ;) A macie jeszcze jakieś sposoby na mdłości? Mi powoli chyba przechodzą ale jak rano się budze to jeszcze dośc często się zdarzają albo w środku nocy. Wspólczuję Wam kobietki z powodu straty maleństw. Naprawde musicie być silne. Ja jestem w pierwszej ciąży, jutro ma być 10 tydzień i nie mogę sobie wyobrazić straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa mama - moja córka 31 stycznia skończyła pół roku ( patrz stopka :D ) czyli bedzie miała trochę ponad 13 miesięcy jak bedzie miała rodzeństwo :) MEGAN86 - ja mi mała zaśnie to napiszę Ci to o co mnie prosiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ. ........SKĄD JESTEM MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............26........02.09.......????.......?? ??. .. ...Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? .......Niemcy Cobyeta.........29.........04.09.......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. .......Warszawa Polcia91...........20.........08.09......???.....Amelka/O livier...Inowrocław Agunia86......... .25........09.10....... ????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????......Staś/Wik toria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????......Jago da/ Ariel.... Kalisz silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska Olczak..............25.......15.09........????...Borys /Dagmara...Katowice roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ...24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK poukladalam datami porodow :) zeby bylo hronologicznie:) my z mezem tez planujemy miec szybko drugiego dzidziusia:) zobaczymy jak to wyjdzie ale fajnie jak jest miedzy dziecmi mala roznica wieku... tak sobie mysle ze jak bym juz odchowala jedno dziecko to nie wiem czy chcialoby mi sie pakowac znowu w pieluchy, wstawanie nocne, itp. oczywiscie mowie tutaj o planowanej ciazy bo przeciez jakby sie przytrafilo cos "niechcacy" to na pewno bym sie cieszyla nawet jak by moje dziecko juz chodzilo do szkoly a ja znowu bym musiala wstawac... wydaje mi sie tez ze im dluzsza przerwa miedzy jednym a drugim dzieckiem to pozniej trudno sie zdecydowac... nie wiem w sumie tak sobie teraz mysle jak was czytam :) bo przeciez to dopiero moja pierwsza ciaza wiec nie wiem jak to wszystko pozniej wyglada:) buziaki dziewczyny:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ. ........SKĄD JESTEM MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............26........02.09.......????.......?? ??. .. ...Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? .......Niemcy Cobyeta.........29.........04.09.......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. .......Warszawa Polcia91...........20.........08.09......???.....Amelka/O livier...Inowrocław Agunia86......... .25........09.10....... ????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????......Staś/Wik toria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????......Jago da/ Ariel.... Kalisz silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska Olczak..............25.......15.09........????...Borys /Dagmara...Katowice roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ...24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK w tej wyzej cos sie Agunia przestawila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle że im większa różnica wieku między dziećmi tym trudniej będzie się im dogadać, zależy to też od charakterów. Mogą być zazdrosne bo wtedy maluchowi poświęca sie najwięcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos o tym wiem... ja mam duzo starsza siostre... jak ja sie urodzilam ona juz chodzila do szkoly... jak ja poszlam do skzoly to ona byla w liceum... pozniej na studiach i wyszla za maz... praktycznie nie mialysmy ze soba kontaktu takiego jak mialy moje kolezanki ze swoimi siostrami... bo przeciez ja zawsze bylam "za mloda" zeby ze mna pogadac na jakis temat... dlatego ja chce uniknac takiej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm2126 ja straciłam swoje dzieciątko pod koniec września. Staraliśmy się wtedy prawie rok a teraz w 1 cyklu :) Mnie dziewczyny męczą mdłości caaały dzień, nie odpuszczają nawet na chwilę, nic nie pomaga. Ale nie wymiotuję, raz mi się tylko zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×