Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Cześć :) Witam nową mamę ;) Dziewczyny jak samopoczucie? Jak małe szkraby? Ja jutro wyruszam na zakupy :D Ciekawe co uda mi się upolować dla mojego Skarbka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-mama
Mój szkrab sobie tańczy :) A co do zakupów, to, co już kupiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Mój maluch tez wariuje i chyba domaga sie kolacji :) a nasz naczelny kucharz akurat rządzi w kuchni :) Ja osobiście mam już wózek w poniedzialek bede miec kołyske i mase ubranek :) a w lipcu zaczynam kupowac kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluch dzisiaj leniuszek!co do zakupów to ja na razie kupuję tylko ciuszki-dziewczyny jakie są wasze znaki zodiaku?mój to Koziorożec(03.01)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi_91
Ja jestem skorpion (14.11) i najlepsze że mój m to też skorpion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-mama
ja mam pościel, łóżeczko,nosidełko, kilka ubranek... resztę chyba kupi moja mama, wózek chcę zamówić za jakiś czas lub kupić po porodzie mój znak zodiaku to bliźnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja i mój M jesteśmy skorpionami :) Jutro wybieram się na drobne zakupy dla malutkiej, może uda mi się upolowac coś ładnego. Kupujecie już butelki? i jakie, jakieś firmowe czy zwykłe? bo moja kol. mówiła ostatnio że kupiła zwykła chyba za 3 zł i jej córeczka chętniej z niej jadła niż z aventa. Zamierzam karmic piersią ale chyba potrzebna jest np w razie dokarmiania czy podawania herbatek wody itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-mama
moja siostra miała butelki lovi, mówiła, że są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sporządziłam własną wyprawkę, będę trzyamała się taj listy, a czerwone plusy to jest to co już mam -czyli prawie nic, nie wliczam w to ubranek bo tych jeszcze trochę muszę dokupic. Matko nie wiem od czego zacząc :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubranka śpioszki - najlepiej z zatrzaskami w kroku (umożliwiają przewinięcie niemowlęcia bez konieczności całkowitego rozbierania)-62-3 szt kaftaniki lub body z krótkim i długim rękawem, 62 z długim-2szt pajacyki - najwygodniejsze są rozpinane z przodu na całej długości, 56-3szt, 62-3szt czapeczki bawełniane 2szt i 1 na dwór skarpetki + rękawiczki bawełniane - chronią buzię noworodka przed zadrapaniami ostrymi paznokietkami-3szt sweterek - rozpinany z przodu na guziki lub zatrzaski 62-1szt spodenki-56 1szt, 62-2szt kombinezon 62 polarkowy- 1szt Akcesoria łóżeczko, materac, komoda z przewijakiem lub sam przewijak, wózek - polecamy "3 w 1" + wyposażenie (torba podręczna, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, śpiwór) elektroniczna niania - przydatna, gdy masz duży dom lub maluszek będzie spał w innym pokoju wanienka gąbka podkład do wanienki termometr kąpielowy do wanienki smoczek uspakajający 0+ szczotka do włosów z miękkim włosiem nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami leżaczek poduszka do karmienia - tzw. Rogal + sterylizator do butelek podgrzewacz do butelek szczotka do mycia butelek + butelki - 3 sztuki po 125ml smoczki do butelek termoopakowanie do butelek Tekstylia ręcznik z kapturem - 2 sztuki podkłady do przewijania -1 szt podkład pod prześcieradło-1szt pieluchy tetrowe 8szt pieluchy flanelowe - 2 sztuk rożek kocyk gruby i cienki prześcieradło z gumką - 2 sztuki komplet pościeli - 2 sztuki Pielęgnacja pieluchy jednorazowe-3 opak. chusteczki nawilżające-3 op. krem przeciw odparzeniom sudocrem waciki i patyczki higieniczne delikatne mydełko lub płyn do kąpieli dla niemowląt oliwka lub mleczko pielęgnacyjne dla niemowląt proszek lub płyn do prania dziecięcych ubranek i tekstyliów sterylne gaziki sól fizjologiczna termometr - polecamy taki, który szybko mierzy temperaturę - do ucha lub czoła, albo termometr bezdotykowy aspirator frida lub tradycyjna gruszka - do usuwania nadmiernej wydzieliny z nosa izotoniczny roztwór wody morskiej - do pielęgnacji nosa termometr oscanisept DLA MAMY bawełniany stanik dla karmiących piersią - min. 3 szt. wkładki laktacyjne maść na popękane brodawki herbatka laktacyjna laktator balsam ujędrniający do ciała majtki siateczkowe wkłady poporodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Witam nowa mamuske :) Handzia26 - fajna ta twoja lista, pewnie skorzystam :) Co do ubranek to wczoraj jak wparzylam do sklepu to nie wiedzialam od czego zaczac a nie przygotowalam sobie zadnej listy :) Jesli chodzi o kosmetyki to raczej zrezygnuje z oliwki a zastapie ja jakims delikatnym mleczkiem czy balsamem. A moj znak zodiaku to wodnik ( 24. 01) a maz to lew. Zowu kolejny dzien sie konczy, chyba juz wszystkie spicie. Do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Ajponka ty urodziłaś się tego samego dnia co moja córka 24.01!handzia26 spis twojej wyprawki bardzo pomocny-na pewno skorzystam!R już poszedł do pracy-zostałam z córką i psem!pogoda za oknem pochmurna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć Wszystkim :) PIerwsza dziś hihehehi :D Pogoda za oknem widzę,że raczej do bani. Szaro buro i pewnie będzie deszcz,a ja wstałam po 5tej,choć tak naprawdę mogłabym jeszcze pospać,ale co zrobić skoro głowa mnie boli,a zasnąć nie mogę? Ja jestem zodiakalną Baranicą,a mój Mąż Skorpionem także ciekawa mieszanka ;) A dlaczego pytacie?Ktoś stawia horoskopy? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Buuu,a jednak druga. Cześć Robwalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dziewczyny dlaczego Wy już kupujecie tyle rzeczy?Nie uważacie,że to za wcześnie?No chyba,że chcecie rozłożyć koszty. Ja, my narazie nic nie kupiliśmy i nie zamierzamy póki co. Może żeby nie zapeszyć? Ogólnie uważamy,że mamy na to jeszcze czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 ja prawie zawsze pierwsza,bo budzę się z R jak wstaje do pracy i spać już nie mogę-wkurza mnie ten ból nogi i latanie do wc!pytałam o znak zodiaku z ciekawości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :-) my jestesmy Panna i Waga ja 09.09 maż 29.09 i pasujemy jak ulał do siebie :-) ciekawe co będzie nasze dzidzi... myslę ze na tej wizycie co bedzie dowiem się jaki dokładny termin cesarki :-) bedzie albo to co ja albo to co Bartuś. mama28 ja juz w zasadzie oprócz wózka i łóżeczka ma wszystko, trochę kupiłam trochę dostałam i tak się uzbierało, mysle że nie jest za wcześnie, wolę mieć spokojną głowę gdyby sie okazało że stanie sie cos przed czasem :-) robwalka ja z tym lataniem do wc to tez chyba oszaleje przynajmniej 4 razy w nocy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. W Horoskopy raczej nie wierze, ale opis osoby spod znaku lwa pasuje idealnie do mojego meza, wiec moze troche prawdy w tym jest :) Mama28 - ja tez uwazam, ze nie jest za wczesnie na kupowanie. Mam termin na 2 wrzesnia i tak jak juz pisalam, ze moge urodzic juz za 2 miesiace a moze zdarzyc sie i wczsniej. Nie wyobrazam sobie tego, ze moj maz mialby wszystko kupowac sam. Co do sikania w nocy to ja mam tak twardy sen, ze sie nie budze. Sama nie wiem jak to sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Netka gratuluje córeczki :) mnie od kwietnia Gin zapewnia, że córcia a my co wizytę sprawdzamy czy nic nie wyrosło :) Ja jestem spod Panny a mój M baran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki i witam nową mamę :) U mnie też pogoda szaro-bura a dziś mam wesele do zrobienia ;/ Mam nadzieję, że się zbytnio nie przemęcze. Szkoda, że akurat trafili z datą na pierwszy dzień euro, akurt dziś wolałabym pooglądac telewizje ;) hehe. Do tego jestem trochę przymulona, bo wczoraj mega intensywny dzień spedzony na spotkaniach rodzinnych. Nawet dziś z położną nie chciało mi się zbytnio rozmawiać, ale była krótko;) Dostałam próbke szamponu dla Dzidzi Oliatum Soft i dowiedziałam się, że w moim miasteczku na pewno nie ma szkoły rodzenia. Szkoda, bo myślałam skorzystać... chyba będe musiała dojeżdżać 30 km, ale zastanowię się jeszcze nad tym. A co do znaków zodiaku to u mnie tak samo jak u Ajponki, ja wodnik 09.02., a mąż lew 18.08. ;) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, przeciez dzisiaj wielki dzien - otwarcie EURO i piewszy mecz. Tylko nie mowcie, ze inie bedziecie kibicowac?!! :D To jest obowiazkowe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moją domową ekipą jak najbardziej będziemy kibicować,nasze dzieciaki będą z pamiętnego roku EURO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Magisu78 chyba coś mnie ominęło. Dlaczego będziesz miała cesarkę? Ajponka może i masz rację z tymi zakupami. W sumie dzieli nas prawie miesiąc,jeśli chodzi o termin. Ja pewnie powolutku zacznę kupować rzeczy w lipcu albo sierpniu, bo dopóki pracuję to nie mam do tego głowy ani za bardzo czasu. Narazie zapisałam się do dietetyczki na poniedziałek,a jutro idę jeszcze raz na glukozę,żeby sprawdzić czy aby na pewno cukrzyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama28 od początku miałam wskazanie co do cesarki bo leczę się na nadciśnienie, co prawda teraz sie unormowało ale i tak chcę mieć cc poród naturalny odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja jestem lew ( 12.08) a moj rybka z 24.02 :) Co do zakupow to ja bym chetnei juz wszystko kupila , czulabym sie jakos lepiej jakby cos szybciej sie zaczelo, ale moj M to taki panikarz, ze najchetniej wszsytko by kupil po porodzie ;) No ale pomalu wszystko kompletuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żeby to już był sierpień-czy któraś z was wybiera się jeszcze na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba wyskoczymy gdzieś po Polsce ale na krótko i nie bardzo daleko bo szczerze mówiąc trochę sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×