Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Netka - moze byc, ze powie ci na 100% jesli bedzie mial "dobra widocznosc" :) A calkowitej pewnosci to chyba zadna z nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko już sie nie nastawiam wiesz ;) Najważniejsze aby z Dzidzią wszystko było ok, wymiary, tętno, przyrost wagi itp. Te informacje mnie najbardziej interesuja, reszta to kwestia drugorzędna, choć nie powiem, że patrząc na tabelkę zazdroszczę Wam tego, że już wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Halo kobitki:) Netka daj znać po wizycie - może tym razme sie uda co się tam chowa u Ciebie w brzuszku. Pogoda taka sobie- bywało gorzej. Dziś mąż wraca więc wzięłam się za drożdżowe i takie dziwne wyszło-klieło się jak nie wiem, dodałam mąki i zostawiłam do wyrosnięcia. Pierwszy raz mam taki cyrk z ciastem. Jejku jak sobie pomyślę, że za niecałe 3 tygodnie uczniowie konczą szkołe i bedę mieć teściową dzień w dzień w domu to aż strach. Nie wiem co będę robić.... Teraz próbuję ogarnąc pokój, bo jutro znajomi wpadaja do nas. Ale sajgon mam niezły, nie wiem jak sama jedna mogłam go zrobić. Już sie nie mogę doczekać soboty i wizyty. Popodglądam sobie mojego urwiska, kótry wierci się teraz praktycznie non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za wsparcie. Buziaki dla Was********* Co do skurczów to ja miałam straszne bóle w dole brzucha, nie mogłam się wyprostowac, trwało to chyba ze 2 minuty i potem jeszcze parę razy mnie złapało ale już krócej. U mnie to było spowodowane (ja tak myślę) przepracowaniem, zmęczeniem. Pracowałam codziennie od 8-17 od pon do pt lub sob (różnie), w sumie nic takiego nie robiłam ale jednak czułam się zmęczona i skończyło się tak a nie inaczej. Teraz mam w nosie, biorę się za siebie porządnie żeby malutka jeszcze pomieszkała w cieplutkim milutkim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wizytę miałam miec dopiero w lipcu bo byłam tydzień temu ale jednak idę 21 na kontrol czy wszystko oki. No i z moim M stwierdziliśmy, że bierzemy się za robienie zakupów dla maluszka bo chyba nie ma na co czekac... Kupimy już teraz resztę ubranek, łóżeczko i posciel i kosmetyki, wózek w lipcu albo nawet w sierpniu bo juz mamy wybrany tylko wystarczy po niego pojechac. W każdym razie w lipcu chce już wszystko poza wózkiem miec w domu i niech sobie czeka na nowego lokatora a raczej lokatorkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia26 - nie doczytalam, ze ty tez mialas problem ze skurczami. NA szczescie wszystko dobrze sie skonczylo. Uwazaj na siebie i odpoczywaj. Najwazniejsza jest teraz twoja malenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po zakupach, ale mi sie spac zachcialo :) Ja tez wole miec wszystko szybciej na wszelki wypadek :) Potem by moj M wszsytko kupowal pod swoj gust i chyba bym tego nie zniosla ;) Przeciesz te zakupy to taka przyjemnosc co nie :) Wozek tez juz wiemy jaki , ale nie wiemy jaki kolor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Was kochane po wizycie :D Wyniki badań dobre, z Dziecinką wszystko w porządku, ładnie się rozwija, waży ok 750 g. Wymiary ma jak na 25 tc (ja dziś kończę 26), ale gin uspokoiła, że jeszcze może podbić, więc nie ma się czym niepokoić. Serduszko bije miarowo no i płeć... :D :D :D Tak jak się spodziewałam, nie określiła mi na 100%, ale już prawie na 99% powiedziała, że będziemy mieli córeczkę :) Sama nie wiem na jaki entuzjazm mogę sobie pozwolić, bo różnie z tymi dziewczynkami bywa, ale gin powiedziała, że siusiaka ewidentnie nie widzi i nie będzie się go doszukiwać na siłe, bo na tym etapie ciąży już by go widziała, więc ona określiła płeć żeńską :):):) Matko, chyba bedę miała córeczkę ! :) aaaaaa :D :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka gratulacje nareszcie znacie pleć i co najważniejsze z małą wszystko dobrze-teraz tylko imię i wpisuj do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......28 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......28 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......26 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......27 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......26 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......25 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......27 tc......15.09......Córka Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......23 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......23tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......24 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......23tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc .....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......25 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córka HankaRumcajsa....28......23 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale jaja, no ciekawe ciekawe, czy siusiak nie wyrośnie ;) Dzięki dziewczynki, że trzymałyście kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka moja mala w 25 tyg. wazyla 680 gram, i gin mowil, ze ok :) Najwazniejsze, ze rosnie. Moze dziewczynki sa po prosty filigranowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka gratuluję córci :D Ja też myślę, że jeszcze może coś się zmienic, za 2 tygodnie liczę na potwierdzenie płci, kto to by nie był i tak będę szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaa Netka gratki dla Ciebie:) WOW Dziewczynka!!! FAAAjnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dzięki Smerfaskr ;) Ale podchodzę do tej informacji z dużą ostrożnością, bo tak jak wspomniałam - różnie z tymi dziewczynkami jest i przy porodzie okazuje się, że ni stad ni zowąd siusiak się pojawia ;) No i też informacja nie na pełne 100%, więc jeszcze poczekam aż się upewnie. Z synusia też bym sie cieszyła bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka a jakie imię wybraliście dla dziewczynki?gdyby u mnie była dziewczynka to byłaby Magdusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tutaj będziemy jeszcze się naradzać, wstępnie miała być Alicja , mój mąż sie przy tym imieniu trochę upiera, ale przedyskutujemy to jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :-) Netia SUUPEERRR gratuluje córeczki :-) Ja miałam ta glukoza dzisiaj, o rany dla mnie katastrofa, odruch wymiotny straszny już myślałam ze bede musiała kupić następna. Strasznie mnie szarpalo już nie dużo brakowało i bym zwymiotowala. Wyniki ok, niestety krew nie dobra gorsza niż ostatnio :-( zobaczymy co powie lekarz w poniedziałek. Teraz odpoczywamy w łóżeczku :-) Smerfaskr ta teściowa aż taka straszna? Napewno nie gorsza od mojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki:) w piatek jade buszowac do mega duzego sklepu dzidziusiowego juz nie moge sie doczekac:D wczoraj urodzila moja kumpela pierwsze dziecko a mialo 3910g normalnie masakra :p a z niej taka drobinka byla ze nie wiem ktoredy go wypchnela:p ale jej zazdroszcze ze juz ma syneczka w ramionach:p od wczoraj mam duzy apetyt zoladek bez dna:/ i czuje jak brzusio mnie ciagnie widze ze rosnie mi w oczach:p zaczynaja mi tez doskwierac niewygody spania nie wiem jak mam w nocy lezec rano jestem obolala :/ co do pieluch to mam 8 tetrowych i 3 flanelowe. HankaRumcajsa i Handzia cale szczescie ze dobrze sie skonczylo odpoczywajcie duzo dziewczyny! zdrowka i niech male jeszcze siedza grzecznie w brzusiu :) Olczak fajnie ze po wizycie wszystko ok:) i milego wypoczynku:) mamuska2012 jaki wozek wybraliscie?:) pochwalisz sie?:) Ajaponka wracaj do zdrowka:* Megisu fajna paczuszke dostalas pewnie nie mozesz sie napatrzec na te cudenka:D ciezko bo ciezko ale dobrze ze jakos przetrwalas ta glukoze i wyniczek dobry:) a co z morfologia co Ci zle wyszlo? Netka gratuluje malej ksiezniczki! wkoncu sie dowiedzialas kto tam mieszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozek delti emu , cos takiego: http://allegro.pl/wozek-gleboko-spacerowy-delti-emu-super-cena-i2402074707.html Mozna tez do niego dokupic fotelik i przypiac i tez tak wozic dziecko. Ale dla nas najwazniejsze jest to ze ma maly stelarz po zlozeniu . nO I WSZYSTKIE ELEMENTY MOZNA ZAKLADAC W DWIE STRONY CZYLI MASZ DZIEcko przodem do siebie lub tylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... i ma ruchome przednie kola, bardzo zwrotny , super tak sie jezdzi :) Mozna nawet w kolko ;_) Wybrobowalam sobie w sklepie. Nie ma za bardzo wyboru kolorow. A chcemy jakis uniwersalny kolornp. zielony albo braz, choc braz widzialam w sklepie i za bardzo mnie sie nie podobal :( No wiec bedziemy myslec nad zielonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu dobrze że przetrwałaś badanie,Megan mi tez apetyt dopisuje,czasami aż za bardzo,Ajponka-szybko wracaj do zdrowia,mamuska-fajny ten wózek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do teściowych,co prawda nie jest to jeszcze moja teściowa ale co do charakteru to ma straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×