Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

ja od samego początku używam oliwki bambino, dwa razy dziennie smaruje brzuszek, piersi i posladki, dodatkowo jak czuję w ciągu dnia że ciągnie mi się skóra albo mnie swędzi to też smaruje, mam nadzieję, że gigantycznych rozstępów nie będe miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane! nie czytalam jeszcze co dzis naskrobalyscie zrobie to wieczorem na spokojnie... teraz wpadlam na chwilke powiedziec Wam ze u nas po wizycie wszystko ok...:) moj maly mezczyzna wazy juz 1.3kg :D czyli 0.5 kg. przybral przez 4 tyg.:) jest juz glowka w dol:) wszystkie wymiary ma na swoj wiek ciazy z czego sie bardzo ciesze:D aha i z tej radosci kupilismy dzis mu kilka ubranek, spiworek do spania w lozeczku, i pake pampersiakow:D ja od poprzedniej wizyty przytylam 1.5kg wiec nie tragedia:p pozdrawiam zajrze wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno nie pisałam ale tyle naskrobałyście, że dwa ostatnie dni tylko czytam. Mi brakuje tylko materacyka do łóżeczka i wyprawki do szpitala, reszta to jakieś drobiazgi. Mam zamiar karmić piersią ale nie wiem czy na wszelki wypadek nie kupić butelki i jakiegoś mleczka, co myślicie? Witam nowe mamy, gratuluję Wrześniowej a brzuszki na zdjęciach fajne, choć nie które mniejsze od mojego, patrząc z góry nie wygląda źle ale dużego lustra w domu nie mam, więc jak zobaczyłam to się zdziwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uzywam kremów bo nie mogę mieć na skórze nic lepkiego i tłustego fuj ;) próbowałm z oliwką 2 razy i to nie dla mnie. A podczas nakładnia kremu zawsze masuje skórę bo tak naprawdę to tylko masaż coś daje. A kremu używam z gerbera i mam cały dzień nawilżoną skórę. A ja jak mi jeszcze w czwartek lekarz potwierdzi płeć to zacznę coś kupować pod kolor :) Już się nie mogę doczekać. Jeśli chodzi o wanienkę to wolę zwykłą na stelażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko piszecie że już wszystko macie a ja prawie nic ale teraz mam zamiar nadrobić. Od czwartku szaleje...aż skończy mi się kasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama111111 fajny,duży brzuszek,betismile miło widzieć cię z powrotem,a co do twojego pytania o piersi-po pierwszej ciąży kilka rozstępów na piersiach,ale jak i wtedy tak i teraz takie jak były przed tym-NIC MI NIE WISI ;),giga83 witaj znowu wśród nas!co do smarowania,smaruje ciało ale tylko balsamem,te wszystkie środki dla kobiet w ciąży na rozstępy na mnie nie działały już w pierwszej ciąży(rozstępy na brzuchu,udach,tyłek i kilka na biuście),ale pocieszyłam się wtedy tym że zbladły i teraz też tak będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan fajnie że z chłopaczkiem i tobą wszystko dobrze nic tylko się cieszyć,ja do lekarza idę pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia ja tez prawie nic nie mam i mnie to przeraza:(((( najgorsze jest to ze cisagle kasy mało i mało heh ale tak jak juz pisałam ze postanowiałm swoja wypłate czerwcowa przeznaczyc na zakupy i to pewno braknie bo za wiele tego nie bedzie;( ale zawsze cos:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......30tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......30 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......30 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......29 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......28 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......29 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......29 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......27 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......28 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......26tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......26tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012.....29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......26tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......25tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......26 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......26 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......26 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......26 tc......27.09......??? Mama28.............28......25 tc......27.09......Córeczka - Karina? HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia no kasy zawsze by się więcej przydało ale dobre i tyle ile mamy, zawsze na coś starczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Madleen, dzieki za poprawę w tabelce:) Betismile, giga, kama111 dawno was nie było. Kama 1111 brzuś juz duzy. Ja wanienke kupuje zwykłą i będę ja kłaść na stole i tak kapać , bo łazienke mam małą. własnie wróciłam z wyprawy- i ciesze sie , że jednak nie pojechałam busem, bo bym sie uprażyła. A tak koleżanka ma klimę i to jechalo sie przyjemnie. Madleen super, że po wizycie jest ok. A 1,5 kg to malutko przytyłaś . Zazdroszczę!!!! smaruje sie tylko oliwką, na biuscie mam kilka białych rozstepów ale od spodu, że ich nie widać. Przydałby sie jakis deszcz w nocy, żeby temperatura spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ojej to Megam była u lekarza nie Madleeen :/ Grunt, że wszytsko tak jak ma byc z \Dzidzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, cieszę się, ze z Bąbelkiem wszystko ok, ładnie przybrał na wadze a Ty niewiele przytyłaś, super ! :) Ja właśnie wróciłam z dość długiej przejażdżki samochodem (ponad 120 km ) i tak się zastanawiam, czy nie zrobiłam szkody maleństwu ? Drogi mamy falisto- wyboiste i wytrzęsło mną porządnie,a tym samym Maluszem :( Mam nadzieję, że dziecko tak mocno nie odczuwa wstrząsów jak ja na miejscu pasażera ? Całą drogę tylko myślałam o tym czy dobrze zrobiłam, że pojechałam...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie giga83, Madleenn, Betismile - dawno was nie bylo :) Megan86 - super, ze z synkiem wszystko w porzadku. Zazdroszcze, ze przytylas tak malo. Ja teraz ograniczam jedzenie i mam nadzieje, ze przytyje mniej niz ostatnio. Megisu78 - nareszcie odpoczniesz sobie w domciu. Napewno dobrze wam to zrobi :) kama111111 - brzuszek duzy, chyba mniej wiecej taki jak moj, ale to trudno ocenic :) Co do masowania skory to slyszalam, ze lepiej nie masowac brzucha bo moze to wywolac skurcze. Ja dzis dostalam przyplywu energii i biegam, sprzatam, porzadkuje szafki w kuchni, wyrzucam niepotrzebne rzeczy. To sie chyba nazywa "syndrom wicia gniazda" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ponownie :-) dopiero teraz wstałam z łóżka od godziny 16. Czułam sie fatalnie :-( zabija mnie ten gorąc, modle się o deszcz, nogi...fatalne jak u słonia :-( już nie wiem co z nimi robić :-( jak ja w sobote pojde na to wesele... nie wiem :-( źycze miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam, licytacja od 1,00 PLN bez ceny minimalnej Bluzka koszulowa ze stójką, rozmiar M, kolor beż, cienki przewiewny materiał http://allegro.pl/show_item.php?item=2433845940 UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
1alexia2 dziekujeże pytasz. Dzis jest znacznie lepiej. Chociaz caly czas oddycham jakby mi powietrza mialo zapraknac, heh. betismille pociesze sie, ze twoja kolezanka musiała albo miec taki obwisły biust przed porodem,albo wcale o niego nie dbała. Jak karmilam synka 3 miesiace. Piersi mam bardzo jedrne. Moja kolezanka karmila 3 lata to jej piersi tez sa masakryczne. SZOK !!! Do biustu polecam eveline push up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie pochwale że mieszkanie wysprzatane na blysk. nawet zrobilam segregacje ubranek u córki i pochowalam te za male :) co do kremu to ja w tej ciązy zainwestowalam w siebie bo nie ma to jak dobry krem. w pierwszej ciązy kupowalam zwykły z rossmana i niestety w 8 miesiacu wyszly rozstepy na udach. na szczescie na brzuchu nic a byl ogromny.Oliwką smaruje sie od zawsze po depilacji bo mam tak wrazliwa skóre ze balsamy odpadają. a taki krem uzywam teraz na brzuch,uda i piersi http://allegro.pl/elancyl-krem-przeciw-rozstepom-w-ciazy-400-i2356734683.html dziewczyny ile juz przytylyscie?? ja mam na koncie 12 kg i jestem zalamana. jestem na tym punkcie przewrazliwiona bo w pierwszej ciązy przytylam 30 kg. po trzech latach wrocilam do swojego rozmiaru 34/36 ale latwo nie bylo a tu znowu w boki i tyłek idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś popołudniu odebrałam wyniki z morfologii i z moczu. morfologia cudnie, wszystko w normie, aż się zdziwiłam bo wyszło lepiej niż przed ciążą. z wynikami moczu nieco gorzej... za tydzien mam wizytę i zobaczymy co lekarz na to zaradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama2008-2012 tez przytyłam 12 kg :-) nic się nie martw damy radę. Ciesze sie olczak że wszystko w porządku ja na kazde badania chodze ze strachem czy sie nie pogorszyło, będe robić na przyszły tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazarek
Witajcie, Dziewczyny jeśli macie konto na FB zapraszamy do naszego bazaru, na którym oddajemy, sprzedajemy i wymieniamy się ubraniami dla dzieci, ciążowymi i innymi mamowo-dzieciowymi gadżetami. Grupa jest w pełni moderowana, więc jest porządek. Zapraszam: http://www.facebook.com/groups/341140235913481/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megisu78 oby nam szybko te zbedne kg spadły :) i mam nadzieje ze jak za pierwszym razem od razu zgubie 10 kg w szpitalu :) kurcze tak czytam ze robicie wyniki i uswiadomilam sobie, że ja tez musze :) a tak nie lubie zaczynac dnia bez kawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kobitki się rozpisałyście,ja swoje wyniki morfologii,moczu i glukozy zobaczę w czwartek i czuję,że rewelacji nie będzie!co do tycia-jem dużo mało tyję-niecałe 10 kg od początku ciąży!mama2008-2012 ja od początku ciąży wypijam 1 kawkę dziennie(sypaną)w dodatku czarną ale posłodzoną,od czasu do czasu mogę wypić rozpuszczalną albo capuccino!bez kawy nie funkcjonuję,herbaty zwykłe przestały mi smakować ewentualnie z cytryną,a teraz przerzuciłam się na owocowe-granulowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co 8 kg na plus... jutro wejdę na wagę i zobaczę dokładnie :D chociaż nie ukrywam, że boję się wyniku, bo ostatnio jem dość sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka mi to by chyba serce stanęło po sypanej kawie :) ja tylko rozpuszczalną z mlekiem i cukrem oczywiscie. Pije 2 dziennie a czasami pozwole sobie na 3. No to malo tyjecie dziewczyny. Ja mam wizyte 2 lipca i cos czuje że bedzie opierdziel od lekarza jak wejde na wagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze w lozku i nadrabiam co napisalyscie... Dziekuje Dziewczyny za mile slowa :* moj babelek dzis taki caly dzien ruchliwy ze nie moge wyjsc z podziwu:D ja tez dalej kompletuje wyprawke:) co do butelki to kupuje dwie firmy avent. mam juz lozeczko drewniane, wanienke, lezaczek, lozeczko turystyczne-kojec, reczniki, poscial , kocyki cienki i gruby , koldre i podusie, spiworek, ciuszki, pampersy, wiec teraz na dniach kosmetyki, przewijak, i kiklka drobiazgow typu szczotka, gruszka, termometr, smoczek, butelki, wiekszy wydatek to zostal na koniec lipca czyli wozek:) wrzesniowa mama gratulacje z calego serca! :) odezwij sie do nas czasem jak sie czujesz i co z malenstwem:) trzymam kciuki za Was:) Ajaponka pochwal sie tez co wybralas?:) kama111111 brzusio masz juz spory:) czemu tak sporadycznie sie odzywasz? tylko tabelke aktulizujesz...:/ Betismile Madleenni Giga fajnie ze wrocilyscie do nas:) Robwalka my wszystkie zyjemy teraz od wizyty do wizyty :p jeszcze 1 dzien musisz byc cierpliwa zeby podejrzec swojego szkraba:) mlodamamapyta ja weszlam na strone szpitala w ktorym bede rodzic i tam jes lista co trzeba zabrac ale pewnie w kazdym szpitalu wymagaja co innego... Megisu ciesz sie ze wkoncu odpoczniesz ostatnie miesiace a nie ciagle w biegu... praca- dom pozniej to juz na pelnych obrotach 24h:p jak mala sie urodzi wiec korzystaj...:D Netko mysle ze nie masz sie co martwic maluszka po prostu ukolysalas po tych dziurach i slodko spal :) poza tym w wodach plodowych maja niezla amortyzacje:p takze sie nie nakrecaj niepotrzebnie:) co do rozstępow to jeszcze nie mam od 12tyg smaruje sie codziennie po prysznicu oliwka a na rano od 25tyg. kremem gerber przeciw rozstępom mama2008-2012 ja narazie 30tc. przytylam lacznie 8kg. teraz juz zamykam oczy wiec do uslyszenia :) slodkich snow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!ja już na nogach,za oknem burza i pada-zajadam musli i piję kawkę!jutro do lekarza,aż nie mogę się doczekać!rano zanim cokolwiek zjadłam weszłam na wagę i oniemiałam z wrażenia-2kg do przodu!mój mały mężczyzna tak wariuje mi w brzuchu,że czasami mam wrażenie że wyjdzie z niego-chyba nasze dzieciaki tak wariują w brzuchach bo powoli zaczyna im brakować miejsca!w/g mojej tabelki o trymestrach jutro zaczynam 3,a wchodzę w 7 miesiąc!pozwolę sobie zaktualizować już tabelkę na jutro,bo sporo czasu jutro minie zanim wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......30tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......30 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......30 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......29 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......28 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......27 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......28 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......26tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......26tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012.....29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......26tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......25tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......26 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......24tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......26 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......27 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......26 tc......27.09......??? Mama28.............28......25 tc......27.09......Córeczka - Karina? HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×