Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

robwalka, niestety nie znamy plci, dowiem sie na ostatnim usg czyli dopiero pod koniec ciazy, ale to nic, najwazniejsze zeby zdrowe bylo no i slyszalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodamamapyta będzie dobrze,Olczak czy ja mieszkam na innym kontynencie?wszystkie piszecie,że u was jest gorąco,a u mnie się ochłodziło i znowu pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka skoro tak to ja również mieszkam na innym kontynencie bo u mnie też deszcz pada i jest chlodno :) jestem z okolic szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ktos pytała o pogodę na Śląsku - są strzeżenia przed gradem u Was. U mnie własnie przeszła burza i troszkę popadało - także da sie teraz normalnie zyć. Megisu- współczuje temp. w biurze. Ja w racy miałam klimę i co tydzien inna z nas szła na chorobowe- cos za coś. młodamamo- fajnie, że wszytsko w porządku. to jest najważniejsze. W sumie podczas nagłym wydarzen podczas porodu nie ma czasu na tłumaczenie językiem migowym czy pytanie o pozwolenie. Także chyba lepsza cesarka. Najważniejszy maluch a nasze potrzeby ( stety i niestety) na dalszym planie są. Juz mi ramię daje popalić- do jutra musze obraz obraz skonczyc haftować i jeszcze sporo przede mną. A juz mi bokiem wychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za opinie w sprawie brzuszka :) U nas cały dzień było gorąco i strasznie suche powietrze. Dopiero teraz się ochłodziło i wygląda na to że popada za jakis czas- i dobrze bo nie ma czym oddychac. Jutro wizyta i znowu zobaczę moją iskierkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ... zapomnialam Wam powiedziec, ze polozna mowila na szkole , ze teraz juz sie nie zalewa pepuszka spirytusem ;) TYlko psikac Octenisept i myc :) Ale wiadomo kazda bedzie robic jak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska2012ja córce nie zdążyłam pielęgnować pępuszka,bo kikutek odpadł już w szpitalu,a w domu miała posmarowane gencjaną i jak przychodziła położna to stwierdziła ze wszystko się wygoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ze śląska i dopiero teraz popadał deszcz - dosłownie 5 minut :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy tez bym chciala zeby odpadl w szpitalu, bo troche sie tego obawiam :) Ale jak wyjde szybko to nie bedzie szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze gdzie wy kobietki mieszkacie,że jest tak ciepło?jestem jakaś już śpiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka ja na podkarpaciu, u mnie najcieplej w calej Polsce. Juz naprawde chce chlodniej, od tego upalu zaczely mi puchnac nogi i przejde kawalek i juz mnie bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak oddaj trochę deszczu bo umrę tak jakby coś grzmi gdzieś daleko ale deszczu nic a nic z rudy Slaskiej do jaworzna całkiem nie daleko może bedzie jakis deszczyk :-) byle ten grad nie padał Mlodamama suPer ze u lekarza wszystko ok ja tez bede miała cesarke i cieszę sie z tego, damy radę :-) ale ty szczypiorek jesteś ;-) 55 kg zazdroszczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam stopy spuchnięte,szczególnie lewą-dzisiaj miałam problem żeby założyć but i zawiązać,jakby but był za mały,u mnie prawie nie widać kostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Wiem, że odcodzi sie od spirytusu do przemywania pepuszka ale kilkoro moich znajomych uzywało samego octaniseptu pepek odpadal po 4-6 tygodniach. To dłuuugo a spirytus działa wysuszająco więc powinien w ciągu kilku dni odpaść. Zreszta poczytacie fora. Dobrze, że Was ten grad ominął ale były ostrzezenia. u mnie niedawno skonczyła sie burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IBG
KONKURS DLA MAM I BRZUCHATEK! "Mamo, pokaż jak o siebie dbasz!' zorganizowany przez WAMUSIE oraz Indiana Botanic Gardens i Brzuchatki. Do wygrania atrakcyjne nagrody: suplementy diety, kosmetyki, książki. Odwiedź nas na facebooku i podeślij swoją prace konkursową już dziś: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=387976754583911&set=a.245702948811293.51919.240023819379206&type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska2012-tak mam jutro wizytę,pierwszy raz idę z moim R-w przychodni muszę być między 8-9 i dostanę numerek,później ważenie i ciśnienie i czekać będę na moją lekarkę!mały mi w brzuchu tak wariuje jakby chciał wyjść na ten świat przez brzuch-mały wiercipięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dziewczyny skad wyscie skopiowaly ta tabelke??? we wtorek wpisalam 29 tydzien a teraz w tabelce jest 26??!! chyba ze ktos celowo zmienia zeby wyszlo zamieszanie... bo naprawde za kazdym razem jak wpisze swoj tydzien to ktos kopiuje inna tabelke... a aktualizuje co tydzien :/bez sensu aktualizowac... bylam dzisiaj u nefrologa... pomijam fakt ze wysiedzialam sie 2 godziny w poczekalni ktora miala moze 3m2 - szlo zwariowac... ale nie jest zle... nerki sie troszke powiekszyly. nadal wychodzi cukier w moczu ale podobno juz tak zostanie do koca ciazy. na USG widzialam maluszka:D kopal sobie noga:) i musze Wam powiedziec ze ja tego wogole nie czulam a na usg bylo widac wiec sie dziewczyny nie przejmujcie:) pani dr powiedziala ze juz jest prawie ulozony do porodu... mam nadzieje ze nie zmieni pozycji. na razie jest glowka w dol z prawe strony... dlatego kopniaki czuje nad pepkiem z lewej:D u mnie upal u duchota przez caly dzien. deszcz popadal przez 5 minut a po nim zrobilo sie jeszcze gorzej. pierwszy raz spuchla mi minimalnie lewa stopa... prawie niewidocznie ale jednak pod palcem czulam miekkie przy kostce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! u nas dzis od 4 rano byla burza i caly dzien pozniej zachmurzone i padalo my Robwalka z tego samego kontynentu jestesmy:) mam dzis kiepski humor chyba przez ta pogode:/ jakas chandre mam i caly dzien prawie w lozku spedzilam:/ handzia Ty to masz niezla figurke:) ale powiem Ci ze mialam tak samo i z dnia na dzien jak bym pileczke polknela:p smerfaskr mi jakby w druga strone bo przestaly mi rosnac wloski:) ach te hormony:) Robwalka kilka tyg temu mowilam Ci ze male tak buszuje teraz Ty tego doswiadczasz:) powodzenia na wizycie:) mamuska2012 zanim dostlam lozeczko od szwagierki to tez myslalam o podobnym zestawie:) mlodamamapyta fajnie ze u Was po wizycie wszystko dobrze:) faktycznie u Ciebie cesarka to dobre rozwiazanie:) ja jeszcze nie puchne wiec wspolczuje Wam ze macie takie utrapienie :* Madleenn biedna dlaczego tak dluo siedzialas w poczekalni? czy kobiety w ciazy nie maja pierszenstwa?? nikt Cie nie przepuscil:/ fajnie ze z maluszkem ok moje tez juz okrecone w dol:) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28ę
Hej. U nas wreszcie porządna burza była, więc mam nadzieję,że jutro będzie czym oddychać :) Mam do Was może dziwne pytanie....używacie antyperspirantów do stóp?Jakich?Potrzebuję czegoś pilnie,a nie wiem co nie zaszkodzi dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki!ja już na nogach, powoli szykuję się do lekarza-jak któraś z was zauważyła trochę czeka mnie siedzenia w przychodni!u nas znowu leje,ta pogoda jest do obrzydzenia!dzisiaj dowiem się jak wyszły moje wyniki morfologii,moczu i glukozy!co do perspirantów ja używam tylko pod pachy,ale wydaje mi się,ze w ogóle nie szkodzą dzieciakom!co do tabelki to ja nie pomogę bo nie umiem-sama zawsze z nią walczę!na pewno któraś dziewczyna skopiuje i zmieni tygodnie-Madleenn!będę później-buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Robwalka daj koniecznie znać po wizycie... u nas w nocy dość trochę lało, więc mam nadzieję na jakies ochłodzenie, chociaż znów świeci słońce... z tego co czytam to nie tylko ja mam problem z tym, że puchnie mi tylko jedna noga... dziwne to jakieś, ale co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) U nas też leje jak z cebra, wczoraj burza i ulewy do samego popołudnia, ale za to jest chłodniej, nogi tak nie puchną i lepiej się oddycha, więc taka pogoda tez ma swoje plusy, zwłaszcza w tym stanie ;) Wczoraj cały dzień spędziłam w moim rodzinnym mieście i przywiozłam od kuzynki i bratowej sporą część rzeczy, które mi uszykowały. Mam już w domu łóżeczko, wanienkę, materacyk, prześcieradło z folią, rożki, kocyki i caaaaaaaaaałą masę ubrań :D Z tymi ostatnimi to mogłabym spokojnie jechać teraz na bazar i sprzedawać, albo otworzyć sklep ;) Dziś zrobię fotke wszystkim ciuchom i tu wstawię, ilość jest przerażająca, hehe. Teraz rozumiem dlaczego nie kazały mi nic kupować i faktycznie absolutnie nic już nie będę. A to dopiero część rzeczy tak do 5 m-ca Malca, reszta czeka do zabrania jak podrośnie, hehe. Teraz zostaną do kupienia te drobniejsze rzeczy, kosmetyki, przybory apteczne i w sierpniu wózek. A'propo wózków to oglądaliśmy wczoraj w sklepie wózki i ceny mają się nijak do allegro. Masakra jaką mają marżę... no ale na szczęście mamy wybór i możemy kupować tam gdzie chcemy. Co do sprayu na stopy to ja nie mam potrzeby używać, ale wiem, że można stosować spraye różnego rodzaju i na pewno dziecku nie zaszkodzą Mamo28:) Młodamamo, cieszę się,że po wizycie wszystko ok. Szkoda, że nie poznałaś płci, ale tak jak napisałaś, najważniejsze, że z Maluszkiem wszystko w porządku :) Też wolałabym chyba cesarke, gdybym mogła wybrać, no ale czas pokaże jak to będzie... Handzia, bardzo ładny brzuś :) Madleenn, nie przejmuj się tabelką, ja już tak jakoś jej nie pilnuję i też tygodnie mam źle wpisane ;P Dzisiaj nic nie chce, a tu tyle do zrobienia ;/ Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie też leje, nawet grzmiało...nic mi się dzisiaj nie chce, leże jeszcze w łózku :P Obiadek też mam zrobiony, wczoraj zrobiłam gołąbki :D Gdyby nie to, że cały czas boli mnie kręgosłup i lewa noga to bym pewnie spała. Naprawde tego bólu i kręcenia się z boku na bok nikomu nie życzę :/ Kopniaki mojego małego coraz bardziej bolą, ostatnio już mi się łezka zakręciła w oku. Często też wypycha się i mam dwie górki na brzuchu, czuję wtedy jakbym miał mi zaraz brzuch pęknąć i głaskanie nie pomaga. Wasze dzieciaczki też takie rzeczy wyprawiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Netka mam do Ciebie pytanie: czy przescieradlo z folia to dobry pomysl... ? tzn chodzi mi o to czy sie dzidzius nie bedzie pocil na nim... stojac w sklepie zastanawialam sie nad nim i w koncu wybralam zwykle bawelniane z gumka... na razie mam tylko jedno wiec jak cos to dokupie jeszcze kilka bo wiem ze chlopcy maja zdolnosc przesikiwania pampersow. tylko chodzi mi o to ze wybierajac łóżeczko i materac wszyscy mowili o tym ze spod lozeczka ma byc na listewkach zeby byl przeplyw powietrza... ze materac ma byc z kokosem do 6 miesiaca bo jest twardy i przepuszcza powietrze... no i jak sie na tym wszystkim polozy przescieradlo z folia to chyba nie bedzie przewiewu... co do przepuszczania ciezarnych w przychodni to jest z tym roznie... jak bylam w przychodni diabetologicznej to z kolejki nikt mnie nie przepuscil... a jak wyszedl dr to wydarl sie na ludzi ze ciezarna siedzi i nikt mnie nie wpusci... wiec weszlam po nastepnej osobie:) jak poszlam do analityki polozyc tylko pojemnik z moczem na tacce to pani co to przyjmowala wydarla sie na mnie ze jest kolejka i kto mi pozwolil wogole wciac sie w kolejke... ze tak nie mozna i wogole wydarla sie na mnie i nie pomogly moje wytlumaczenia ze jest duzo ludzi i jest mi naprawde duszno...tym bardziej ze to byla 7 rano i bylam na czczo... dopiero jedna pani z kolejki powiedziala tej wrednej s**e z przychodni zeby nie robila problemow ze nie bede przeciez z takim brzuchem stac jeszcze pol godziny i czekac na polozenie moczu na tacce. wziale go ode mnie ale miala mine taka jak by sie jej ktos na twarz zesral... naprawde wkurzylam sie wtedy na maxa. niech ja myszy zjedza :p dlatego teraz jak nikt nie daje takiej propozycji to siadam i czekam na swoja kolej... moze tak jest tylko u mnie w przychodni... moze w innej jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki :) Polcia mi dzisiaj mala tez sie wyciagnela i bylo czuc cos twardego na brzuchu a potem tak jakby reka przesunela pod skora :) No albo czyms innym, trudno okreslic co to moglo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Madleenn, akcja z babą z przychodni - niezła !! Oj, powiedziałabym takiej co o niej myśle, a jak nie jej to jej przełożonemu ! A jeśli chodzi o to prześcieradełko to ja musze to jeszcze obczaić. Narazie dostałam od kuzynki takie prześcieradełko, bo ona to stosowała. Gdybym takiego nie miała to pewnie stosowałabym podkłady kupne pod prześcieradło, bo nie wyobrażam sobie żeby był sam materac,prześcieradło na nim i bez żadnego zabezpieczenia gdyby dziecku by coś przeleciało... Więc to jest kwestia do sprawdzenia jeszcze. Ja nwet nie wiem jaki mam materacyk, wiem, że teraz na topie są gryka i kokos, ale kiedys były normalne, bez specjalnych wkładów i jakoś dzieci normalnie i bezproblemowo się na nich wysypiały ;) Chyba nie dam się zwariować tym wszystkim nowościom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×