Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość bazar
Witajcie, Dziewczyny jeśli macie konto na FB zapraszamy do naszego bazaru, na którym oddajemy, sprzedajemy i wymieniamy się ubraniami dla dzieci, ciążowymi i innymi mamowo-dzieciowymi gadżetami. Grupa jest w pełni moderowana, więc jest porządek. Zapraszam: http://www.facebook.com/groups/341140235913481/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Obżartuszek, mam nadzieję, że to tylko chwilowe kołatania. Pocieszę Cię, że ja też miewam je dośc często, może nie w takim natężeniu, ale też ciężko mi się oddycha i nie mogę sobie znaleźć miejsca. Megan, brzuszek piękny, bardzo zgrabna piłeczka :) Dlaczego tylko garstka dziewczyn dodaje fotki brzuszków ?:( Dziewczyny pokażcie co zamówiłyście na allegro, podajcie linki do wózków, pościeli itp. chętnie obejrzymy :) mama2008-2912 jeśil zamówiłaś ten wózek LEVIROO to koniecznie podziel się szczegółową opinią jak już go dostaniesz, bo też się na niego czaje ;) Ja właśnie wróciłam z pikniku :) Pojechaliśmy sobie z mężem nad jezioro pogrillować i aż nie chciało się wracać:) Ale powietrze maks ciężkie i dobrze by było gdyby troszkę popadało, bo jak np. wyjdzie się z klatki na zewnątrz to bucha gorące powietrze. Jestem padnięta na maksa i zaraz zmykam do łóżka :) Dobrej nocki życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBŻARTUSZKU odpisalam w poscie ze udzielalam sie na forum lipcowek 2008 ale pod innym nickiem z tego wzledu z termin mialam na poczatek lipca ale urodzilam w czerwcu :) Netka jak tylko bedzie wozek z checia sie podziele opinia:) a oto moje zakupy http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-do-18-kg-t2518-i2401072952.html http://allegro.pl/baby-raj-urocza-6el-posciel-haftowana-120x90-i2412556110.html pierwsza bezowa http://allegro.pl/leviroo-due-exklusiv-fotelik-spiworek-parasol-xxxl-i2412240057.html http://allegro.pl/cyfrowa-elektroniczna-niania-motorola-mbp20-kurier-i2420163112.html jeszcze termometr musze kupic taki: http://allegro.pl/taniej-termometr-bezdotykowy-thermoflash-lx-26-i2418642938.html no i jeszcze przewijak ale doszlam do wniosku ze musze najpierw kilka opinii uzyskac zanim sie na niego zdecyduje na 100% bo wanna ma tylko 60 cm dł. http://allegro.pl/ceba-suzie-komoda-przewijak-3w1-nowy-model-2012-i2413802095.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-mama
mama2008-2012 leżaczek i pościel mamy takie same, a ten wózek również mi się podoba, zastanawiam się nad kupnem :) niestety znów nie mogę spać, to leżenie mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! ale upal, masakra. dzis okien nie odslaniam wcale, bedzie chlodniej. Witam nowe mamy :) Co do wyprawki to ja mam juz prawie wszystko, zostaly tylko jeszcze lekarstwa, kupie w lipcu. Dziewczyny, naprawde potrzeba az 3 butelki? nie moge z jednej podawac mleko i herbatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......30tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......30 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......30 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......29 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......28 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......27 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......28 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......26tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......26tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012.....29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......26tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......25tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......26 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......24tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......26 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......26 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......26 tc......27.09......??? Mama28.............28......25 tc......27.09......Córeczka - Karina? HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) mlodamamapyta osobiscie polecam osobno miec butelki do mleka i herbaty. ja mialam wlasnie 2 do mleka i jedna do dopajania herbatką. u nas dzisiaj nie ma upalu na szczecie wiec biore sie za sprzatanie mieszkania. Corcia dzisiaj w domu, nie poszla do przedszkola wiec musze sie uwijac z robota i wyjsc na jakis spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tylko na chwilke pochwalic sie ze wczoraj zobaczylam dwie kreski hehe znowu bedzie mi dane zostac mama mam nadzeje tylko ze tym razem wszystko bedzie dobrze termin mam na lutego ;) Ciesze ze u Was wszystko w porzadku od czasu do czasu podczytuje jeszcze troche i bedziecie tulic swoje malenstwa;) milego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wrześniowa mamo, ciesze się i gratuluję, że się udało, mam nadzieję, że los Ci wynagrodzi :) Mama2008-2012 super zakupy!! Oczywiście z niecierpliwością będe oczekiwac na Twoją opinie wózka. Czy jest wysoki, czy gondola w miare głęboka, jak wygląda sprawa z regulacją wysokości rączki do prowadzenia, czy jest lekki itp itd, chce wiedzieć wszystko wszystko :):):) Pościel też piękna, w moim typie i leżaczek, mmm :) Jak patrze na te rzeczy to też bym chciała już wszystko mieć... Pchełka dziś mało ruchliwa, chyba śpi.. W nocy strasznie drętwiała mi prawa noga, gdy spałam na prawym boku, nie mogłam w ogóle wyleżeć bo ból niesamowity. Jeśli takie są Twoje bóle Robwalka to naprawdę Ci współczuję. U mnie dziś słonecznie, ale ciut chłodniej niż wczoraj. Zaraz zabieram się do pracy. Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki Fajnie,ze temat wyprawki na czasie.Ja musze juz ostro zabrac sie za kupowanie, bo czas leci jak szalony.Wczoraj wstepnie wybralam lozeczko i komode z przewijakiem.Jak juz bedzie komoda to bede miala miejsce na ukladanie wszystkich rzeczy. Smerfaskr- ile kupujesz butelek i jakie? Pytam ciebie, bo wiem, ze tez nie bedziesz karmic piersia. Wczoraj widzialam w sklepie mnostwo butelek malych i duzych,szklanych i plastikowych i szczerze mowiac trudno sie w tym wszystkim polapac. Megan86 - piekny masz brzuszek :-) Wrzesniowa mamo - gratuluje ciazy, niech dzidzia zdrowo rosnie.W ktorym tygodniu jeetes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki Fajnie,ze temat wyprawki na czasie.Ja musze juz ostro zabrac sie za kupowanie, bo czas leci jak szalony.Wczoraj wstepnie wybralam lozeczko i komode z przewijakiem.Jak juz bedzie komoda to bede miala miejsce na ukladanie wszystkich rzeczy. Smerfaskr- ile kupujesz butelek i jakie? Pytam ciebie, bo wiem, ze tez nie bedziesz karmic piersia. Wczoraj widzialam w sklepie mnostwo butelek malych i duzych,szklanych i plastikowych i szczerze mowiac trudno sie w tym wszystkim polapac. Megan86 - piekny masz brzuszek :-) Wrzesniowa mamo - gratuluje ciazy, niech dzidzia zdrowo rosnie.W ktorym tygodniu jeetes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!u mnie dzisiaj upału nie ma,świeci słoneczko ale jest wiaterek,a w nocy była burza!wrzesniowa mama gratulacje i cieszy mnie to ogromnie-zdrowia wam życzę!Netka ja tez już tych bóli lewej nogi nie wytrzymuję-super mi się w nocy śpi,a tu nagle ten ból,skurcz,że nie wiem gdzie mam wsadzić nogę?ale pocieszam się,ze jeszcze trochę i później znowu będę mogła spać o ile mały mi pozwoli,tak jak lubię!mlodamamapyta ja zamierzam kupić(ale to już będę miała na x czasu)2 lub 3 butelki do mleka(szklane)i po 2-3 plastikowe do herbatek,a później soczków!Ajponka tobie bliżej niż nam do porodu,jak wy zaczniecie czyli dziewczyny na górze tabelki to się rozkręci rozpakowywanie mamusiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witam i o zdrowie pytam:) wrzesniowa mamo - gratuluję!!!! ajponka- ja kupuję 2 najmniejsze butelki ( jedna szklana i jedna plastykową) a do nich ze 3 rodzaje smoczków ( bo nie wiem który małej podejdzie).Jedna butelke kupie wieksza na wyrost ale nic sie nie stanie jak ja tez będę używać. z tego co rozmawiałam z lekarzem wcale dziecku od urodzenia nie trzeba podawać herbatek, bo on wszytsko ma w naszym mleku, które jest wodniste. Zamiast herbatek można potem podawać wodę. Mama 2008-2012- zakupy super, ja z niani ze względów finasowych rezygnuję a to, że wanienka jest mała to nic- szybciej przestawisz maluszka do "dorosłej wanny".Wózek mi sie podoba- z tymi kołami z przodu jest mega zwrotny:) Też mnie wczoraj serce zakuło konkretnie ale tłumacze sobie to upałem . W południe jadę do Krakowa odebrac pracę z uczelni, bo juz wydzwaniaja za mną. chyba kupie jakis kapelusz na ten upał i wysmaruje się kreme z filtrem. Jakby ktos zmieniał tygodnie w tabelce to prosze mi wpisać 29 tydzień, bo ja się boje tj tabelki dotykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :) ja już po badaniach i po snuadaniu, po południu odbiorę sobie wyniki i zobaczymy co tam :) popoludnie znów spędzam na castingu :) co do zakupów na allegro to zamierzam kupić wózek, oczywiście najpierw zobacze go na zywo a dopiero potem zamówie, większość, rzeczy tak zrobię. dla porownania wózek maxi cosi koleżanka kupowała w sklepie gdzie wyszło ją ok 1800 zł a na allegro inna kupiła o 300 zl mniej więc jest rożnica ... wrześniowa mamo Gratuluję :) zyczę spokojnej i ksiązkowej ciązy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jakos mała tak się ułożyła, że uciska mi albo kręgi albo nerwy lewej strony... spuchła mi tylko lewa noga i rwie podczas chodzenia.. ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewyczny, baaaaaardzo dawno mnie nie było, przepraszam, ale moje hormony nie miały ochoty na towarzystwo... nie wiem czemu ale jakos nic mi się nie chce tylko bym siedziała z narzeczonym.. ale ile można :PPP Mam pytanie do kobiet które już maja pociechy, ostatnio bardzo się wystraszyłam, moja znajoma urodziła i karmiła córeczkę piersią przez 2 tyg bo nie chciala tego robić. Pytanie dotyczy piersi, bardzo ale to bardzo jej wiszą ma dosyć małe piersi jakieś niewiem małe B i 75 pod biustem i bardzo brzydko jej piersi wygladają. Czy Wam też wiszą piersi po karmieniu albo nawet bez karmienia tylko że po ciąży? strasznie się tego boje.. ja mam rozmiar na codzien 85 B teraz 90 C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......30tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......30 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......30 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......29 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......28 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......27 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......28 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......26tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......26tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012.....29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......26tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......25tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......26 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......26 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......26 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......26 tc......27.09......??? Mama28.............28......25 tc......27.09......Córeczka - Karina? HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do takich piersi też się boję tego, wklepuję 2xdobę krem na rozstępy też w piersi i kupiłam sobie teraz krem specjalnie do biustu, mam nadzieję że jakoś tego uniknę. Co do leżaczków to czytałam że nie powinno się w nie wkładać dzieci do 6, 7 miesiąca życia, no chyba że rozkładają się całkiem na płasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :-) w końcu jestem, pracy miałam w cholere :-( pzred tym odejściem z pracy musze poprzekazywać dziewczyną różne sprawy, wszystkie drża na mysl że mają mnie zastąpić... Pogoda straszna, duchota niemiłośierna, deszczu zero :-( widze ze temat wyprawka, ja juz mam wszystko opróz łożeczka i wózka :-) młodamamapyta a jakie lekarstwa będziesz kupowac? ja o tym wogóle nie pomyslałam... Megan brzusio piękny mój zdecydowanie więszy, niestety- męczarnia wrzesniowa mama GRATULACJE :-) kama brzusio pokażny :-) ja mam taki w 26 tc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie dostałam pierwszy w tym roku bób :D Zaraz będzie wielki rytuał jedzenia,czekam aż sie ugotuje, mmm kocham bób !!! :) Kama, brzuszek piękny i duży, mój przy Twoim to pchełka zwłaszcza gdy rano wstane... no ale cóż ;) Nie wiem, gdzie ta moja Rybka się chowa ;) Ja niestety swoje piersi mam tak spore, że niestety nie sterczą mi tak jak za czasów młodości w liceum :D Musiałabym mieć w nich chyba sylikon, żeby były jędrne i sterczące, hehe ;) Przy rozmiarze D/E ciężko o takie efekty... Jutro jadę po ciuszki do kuzynki i bratowej, już sie nie mogę doczekać. Wezmę też wanienkę i łóżeczko, będę mogła dobrze je wymierzyć i zamówić do niego pościel :) Poodhaczam sobie wreszcie z listy wyprawki co już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry upał upał u mnie straszny:(((((((((((((( JA juz w pracy... Obzaruszek jak sie czujesz?? Wrzesniowa mama gratulacje:**************** Co do zakupów to ja wózek kupiłam z skepei i łózeczko tez teraz tylko posciel i te drobne kosmetyki i chemia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa mama- gratuluje! :) obzartuszek - pochodzisz z suwalk? jesli tak to gdzie rodzisz? a nuz sie spotkamy na sali? hehe :D kama - brzuszek juz ogromny, ladny :) beti - tez sie tego boje, wczesniej mialam 75 b a teraz 80 d ;/ po karmieniu bede miala szparagi ;/ megisu, sama za bardzo nie wiem co kupowac, zapisalam tylko: -gaziki jalowe -woda morska w spray -czopki glicerynowe -herbatka na laktacje -masc linomag -masc majerankowa -spirytus -sudokrem -masc na brodawki no i tyle, a wit d i k dopiero po wyjsciu ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......30tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......30 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......30 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......29 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......28 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......29 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......29 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......27 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......28 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......26tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......26tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012.....29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......26tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......25tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......26 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......26 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......26 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......26 tc......27.09......??? Mama28.............28......25 tc......27.09......Córeczka - Karina? HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! witam serdecznie wszystkie nowe, ktre do nas dolaczyly ostatnio! wrzesniowa mamo - gratulacje! tym razem na pewno wszystko sie potoczy dobrze i w lutym przytulisz swojego maluszka - trzymam za to kciuki:* dawno mnie nie bylo tutaj... z braku czasu i dostepu do internetu... dzisiaj od rana nadrabiam zaleglosci :D bylo tego masakrycznie duzo... temat wyprawki jest poruszony. dziewczyny ceny zwalaja z nog! wczoraj pojechalam na pierwsze zakupy. moj maluch od dziadkow dostal w rezencie łózeczko - kolyske: http://allegro.pl/klups-lozeczko-radek-ii-orzech-kolyska-szuflada-i2407938747.html a ja sobie dokupilam cala wyprawke do łóżeczka. i zaplacilam ponad 500zl :/ jeszcze tyle rzeczy mnie czeka... patrzylam w sklepie wlasnie na ta wanienke z przewijakiem na stelazu o ktorej wczesniej tutaj byla mowa. fajna sprawa ale wanienka bardzo malutka... w porownaniu do wanienek dzieciecych to wydaje mi sie ze to jest jakas polowa... dlatego nie wiem czy sie na nia zdecyduje... poza tym kosztuje 230zl a wanienka na stelazu ok 60zl i tez mozna dokupic przybornik na kosmetyki do stelaza... a pozsluzy na pewno na duzo dluzej i mozna poskladac - nie zajmuje duzo miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Wrzesniowa mama gratuluję! :) Brzuszki spore i ładniutkie :) Ja też będę karmić butelką i jak na razie zaopatrzyłam się w antykolkową, ale będę kupować jeszcze mniejszą do herbatki. Handzia ja ostatnio rozmawiałam z panią doktor o kremach na rozstepy bo wyszło mi jakieś uczulenie odrazu pod biustem i myslałam, że to przez krem. Powiedziała mi żebym dała sobie spokój z kremami bo to tylko strata pieniędzy. Lepiej je masować, robić peelingi i smarować oliwką. To więcej skutkuje - podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie uzxywam zadnych kremów, oliwka i tylko oliwka a rozstępy jak maja byc to i tak beda.. takie jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie uzxywam zadnych kremów, oliwka i tylko oliwka a rozstępy jak maja byc to i tak beda.. takie jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×