Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Poczytałam na temat połogu w necie któraś z Was wrzuciła artykuł i wiem o wiele wiecej dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Brzuszki! ja tylko na chwilke melduje sie:) po poludniu usiade na spokojnie i doczytam co tam nadrukowalyscie i skrobne cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość od Robwalki: Zostaje w szpitalu do rozwiązania, mały waży 1860 i ma wagę prawidłową. Wód płodowych przybyło, ale nie wiele. Wszyscy czekają na rozwój sytuacji. Gdyby coś siś zdarzyło, że sama z siebie zacznie rodzić, to nie będą podtrzymywać ciąży i hamować porodu, więc leży i czeka i jeśli wyjdzie to już z małym. Przesyła buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje robwalce, cholerka nic przyjemnego tyle w szpitalu siedziec...:-( ale dla dobra dziecka trzeba zrobić wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
o kurcze, to nie fajnie z robwalką....niby do terminu ma jeszcze 1,5 miesiąca...powodzenia.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, najważniejsze, że jest pod stałą kontrolą lekarzy i gdyby coś to od razu będzie interwencja, a nie krzątanie się po domu i zastanawianie się "co robić". Nie ma tego złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rewolucji z układu pokarmowego, to ja od tygodnia mam straszne bóle żołądka. Może to sie Wam wydać smieszne, ale żołądek boli mnie tak bardzo, że pomyślałam sonie, ze gdyby przyszło mi z tym bólem rodzic to chyba bym sie nie mogła skupić na rodzeniu ;p Megisu- czy mogłabys sprawdzić, czy tym razem Ty nie zrobiłaś żadnej literówki pisząc mi smsa? bo ciagle nie mogę się zalogowac na nk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Robwalkę żeby z Kacperkiem wytrzymali do 36 tygodnia wtedy już nie ma tego strachu, że coś będzie nie tak. Fajne zdjęcia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooołaaaaa :) ale super zdjęcie :), ja póki co nie mam zdjęcia jak wyglądam w całej okazałości z brzuszkiem.. muszę dziś poprosić męża żeby mi coś pstryknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde wam sie podoba? :) dziękuje ale to było najlepsze zjdęcie na którym jestem, bo reszta zdjeć z sesji to powiem Wam, że tak jak pisałam wcześniej gęba jak kalafior :/ Dziękuje poprawiłyście mi humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, oj tam oj tam, jestem pewna, że przesadzasz. Masz ładną buzie i na pewno nie jak kalafior, a już tym bardziej kalarepa :D Dawaj więcej fotek, please i nie krępuj się, bo nie masz absolutnie czego :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismile , netka ma racje:-) a jak ja bym mała takie foty...to bym wszystkie wstawiła na nk zeby sie pochwalić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka masz racje nie jak kalafior ale kalarepa na pewno hahaha :D kochane jestescie :) te zdjecia jeszcze nie zostały przerobione przez fotografa tylko ja tak wstawilam :) za jakies 3 tygodnie zrobi mi takie zdjęcia obrobione to moze bede wygladać lepiej, zobacze jakie nadaje sie do publikacji i wstawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja nie napisałam jak kalarepa, tylko, ze tym bardziej NIE :P:P:P Czekamy zatem z niecierpliwością na foteczki, a długo będziesz musiała na nie czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr!!!!!!!!!!! poddaję się. za cholere nie da sie zalogować do nk. próbowałam tysiąc razy i z innego komputera tez. Chyba moj internet ma zły dzien.Będę próbowac jutro. W kazdym razie megisu przepraszam za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramysia w wpisujesz polskie znaki???? Zaraz skopiuje jakieś zdj i też wstawię na nk, jeszcze tam dziś nie zaglądałam ale czytam o fajnych zdjęciach więc zaraz luknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramysia musisz dokładnie wpisac tak jak ci napisałam, hasło z jedną polską literą, to wazne. Logn identyczie jak napiałam bez polskich liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polcia co prawda nie znam się na tych wykresach i nigdy nie miałam robionego tego KTG ale jak tak mówisz.... :-) ze tam cos widac hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu Pierwszy wykres to tętno dziecka, kreseczki to kopniaki a wykres na dole to skurcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megisu-dopiero teraz mi się udało :D a juz myslałam, że oszaleje :D moj telefon nie czyta polskich znaków więc nawet jesli mi napisałas to sie zamieniło. i tym samym zle wpisywałam. Dziewczyny, ale świetnie wyglądacie :D Piękne brzuszki i piękne mamusie :) A teraz ja biore sie za dodanie swoich zdjęc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć Dziewczyny Nie było nas przez kilka dni,bo udało nam się wyskoczyć nad Bałtyk!!! :) :P :D ;) Dojechała do nas siostra z chłopakiem i zrobiła nam sesję brzuszkową. Już się nie mogę doczekać fotek,choć wreszcie zobaczyłam jaka jestem duża... :P Szkoda,że Robwalka musi tkwić w szpitalu...Tym bardziej,że ma już córkę,która też je potrzebuje...Oby doczekała do września,a wtedy już wszystko będzie dobrze :) Macie już kupioną całą wyprawkę???Jaką butelkę kupić dla Córeczki?Wiem,że butelka,a butelka to różnica,ale nie mam o tym zielonego pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mama28 :-) ja mam butelki z avent bo taki mam sterylizator i podgrzewacz wiec na razie pozostanie przy nich acha i jedną Lovi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz zmykam do lekarza :) wieczorem sie pojawię. mama28 ja mam Lovi aktywne ssanie. są 4 rodzaje tych Lovi ale wybrałam własnie tę, żeby ewentualnie pogodzic karmienie piersia z dokarmianiem. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam z aventu i lovi aktywne ssanie, mam różne bo dzieciaczki też mają swoje upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę po wózek, nie mogę się tego doczekac tak samo jak usg (mam nadzieję że tym razem malutka nie zasłoni się rączką). Uprałam, posprzątałam z grubsza, pomalowałam paznokcie u stóp i nie mam siły. Najbardziej chyba wymęczyły mnie te paznokcie ;) Później zrobię sobie maseczkę i zajmę się brwiami -cóż też pozazdrościłam tych zabiegów pięlęgnacyjnych i sama też chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Handzia, Ramysia , miło Was widzieć :) Jeszcze Ajponka, Olczak, ło ło ło i mamuśka (ale ona chwilowo nie ma internetu, a na pewno pochwali się swoją Gabrysią ) :) Czekamy na Was kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×