Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

już wizyty nie mam, ostatnią mialam w poprzednim tygodniu ale w ogóle mi wypadlo z glowy, żeby się o to zapytać. Olczak ja też mam nadzieję, że będziesz tulić jak najszybciej skarbusie :) Lelewela wrzuć na http://zapodaj.net/ a próbowałaś herbatek na laktacje? np z kopru włoskiego? A jak netka tak dlugo w tym szpitalu to ciekawa jestem czy jak by sie dobrze czula to czy moze wyjsc z niego i czekac w domu do porodu a jak minie termin to wtedy na wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dzwoniłam do położnej i zapytałam o wywołanie porodu i mi powiedziała, że oni tną jak nic nie idzie, ale musze sie bzykać z mężem bo sperma wpływa korzystnie na szyjke macicy.. uuuu a my z moim W już od 2 miesiecy nic.. nic bo sie krępuję moj w ze dzieciak jest tak bardzo nisko, a mnie ostatni raz bolało.. i dupa wyszła.. może spróbujemy sie teges dziś.. boże czuje się jak by to miał być mój pierwszy raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile,kiedys ktoras dziewczyna pisala ze netce lekarz powiedzial ze moze isc do domu jak chce,ale wtedy nie bedzie mala zosia pod stalą obserwacja i wogole.pewnie dlatego zostala w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti u mnie zaś jest odwrotnie To ja mam z tym problem bo czuje sie niekomfortowo i jestem tak spięta ze mnie tez boli.. czasami sie przełamie ale ciezko mi to idzie hehe,tymbardziej jak mnie dzidzia w tym czasie kopie i wogole... ODJAZD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka to znowu ja:) jestem mega wkurzona!!!!!!!!!! pojechałam na to ktg i zachodze a tam juz 4 osoby przede mna czyli ja 5 kazda po 40minut wiec juz sie wkurzyłam ze zejdzie mi o popołudnia, ale opanowałam nerwy i siadłam grzecznie w kolejce, upłyneło jakies pół godziny wyszła pielegniarka i powiedziała ze nie ma zadnych kolejek tylko zapisuje na godziny i od godziny 12 ma wolne wiec ja sie dopiero zapisałam na 14 i wróciłam do domu bo nie było sensu tak tyle siedziec, tyle tylko ze sam dojazd zajmuje mi 45minut... no ale co zrobic i jestem spowrotem ie cos zjesc, i zaraz wyjezdzam:) wiec dam znac jak wróce:):) Smerfaskr to z mała byliscie na zakupach?? Megan fajnie za macie juz chrzciny za soba ja tez nie mysle długo czekac jak tylko wszytsko dobrze pojdzie to miesiac po narodzinach. Odezwe sie potem buzkiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak SMERFASKR ja nadal tutaj, ale mam nadzieję, że tylko do jutra :) BETISMILE mój m. też się boi... co innego przytulanie, smyranie itp, ale po grze wstępnej się kończy, a szkoda... co do Netki to ja pisałam z nią sms i mówiła, że lekarz jej powiedział, że może wyjść na własną odpowiedzialność i w domu nie będzie miała takiej opieki jak w szpitali, więc biedna leży i czeka... MEGAN86 ciesze się, że chrzciny się udały i Mały tak to dzielnie przetrwał :) chrzciny... dla mnie to odległa przyszlość, jeszcze nie mam corci przy sobie a Ty już po chrzcinach, ahhh ależ zazdroszczę! :) ja właśnie skończyłam ogarniac mieszkanie: kurze, podłogi i pranie i teraz odpoczywam na kanapie i coraz częściej wraz z moją osoba koajrzy mi się wiersz "lokomotywa" - wielka ogromna i pot z niej spływa :) 100% opisu mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
tak alexia my z małą wychodzimy na pole od 6 dnia jej zycia czyli od mojego powrótu do domu. A 2 tygodnie miała jak ją wzielismy na poprawiny. więc taka mała imprezowiczka z niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka nie no ja też mam jakąś bariera właśnie wtedy jak zaczyna się ruszać :/ uuu to takie głupie :P Alexia lepiej ze moglas wyjsc a nei siedziec kilka godzin zeby zrobili ktg, tak to jakos dzien zleci :) No tak w sumie w szpitalu bezpieczniej bo trzeba wody sprawdzać czy są czyste czy może smółkę dziecko zrobiło bo to jest bardzo niebezpieczne.. ale współczuje Netce, mam nadzieje ze mnie to nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam mamusie z końca września, trochę Was podczytuję- sama mam termin na koniec września, a ponieważ wcześniej byłam na innym forum-które niestety przestało działać (poronienie.pl) to jestem tu nowa.. "znam" tylko Olczak, właśnie z tamtego forum. Ponieważ byłam nastawiona ,że urodzę przed terminem- to strasznie mi się ten czas dłuży, a widzę, że są tu dziewczyny mocno przeterminowane;) Chciałabym bardzo urodzić synka do końca września- ale niestety to nie koncert życzeń.. Olczak życzę powodzenia jutro- no chyba, że już coś się ruszyło :) Życzę cierpliwości nam wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Jagna, nic się nie ruszyło i nie zapowiada się, żeby samo ruszyło... ja się powoli zbieram do mamy, gdzie nocuje, bo poradnia jest 3 min drogi od mamy, tak jak i szpital, a że ktg na 8.30 to ni będe się tłuc z rana.. mam nadzieję, że jutro zostanę skierowana do szpitala i wkońcu zobaczę moja Myszkę, która niekurywam obawiam się, że może być duuuuża... dam jutro znać co doktor zadecydował.. trzymajcie kciuki. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) Dawno się nie odzywałam...Chciałam poinformować (z dumą oczywiście :) ),że 20.09.2012 r. zostałam szczęśliwą Mamą Kaliny :) Kalina waży 3190 g i mierzy 55 cm. Poród poprzez cc i od razu pytanie do dziewczyn,które także miały cesarskie cięcie: czy Wy nadal macie odchody połogowe?Bo ja się zastanawiam o co kaman. Przez 1-2 dni miałam intensywnie czerwone odchody ze skrzepami,3 dnia już tylko różowe i mało,a od 4 NIC.Czy to możliwe,że mnie tak ładnie oczyścili????Brzuch mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Przy okazji gratuluję już rozpakowanym Mamom,a nierozpakowanym życzę szczęśliwych rozwiązań jak u nas :) Netka0902........29......40 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.....27......41 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak.............26......41tc......17.09......Córka - Dagmara Mama2008-2012..29.......39tc.......22.09.....Synek - Tymon 1Alexia2.............23......39tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91...............20......39tc.......24.09......Synek - Olafek Betismile............24......39tc.......25.09......Synek. lelewela.............27.......39 tc......26.09......Córka - Lena mlodamamapyta...22......38 tc......27.09......Córka - melisa madziulkao7.......24.......40tc.....28.09........Córka - Nikola izka50mm...........32......38 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................. TP .......UR...... WAGA........ DŁ.... RP. PŁEĆ mamuśka 2012....09.09....28.07......2230........51.....CC.....Gabrys ia MEGAN86...........01.09....22.08......3330........52..... SN......Dawid Ajponka............ 03.09....24.08......2980........52.....SN.... Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........52... .cc.....Karolina Robwalka...........27.09.....05.09......2230........45... .CC.... Kacper Ło ło ło.............11.09......06.09......2600........47.....SN .....Zuza Ramysia............10.09......11.09......3300........55.. ...CC... Marta kama11111........02.09.......11.09.....3550........52.... .CC....Manuel Polcia................08.09.....12.09......3050........57 .....SN....Olivier giga 83..............09.09......13.09......4330........60......?. .....Olga Madleenn...........10.09......14.09......3550........56.. ...SN.....Krystian mlodamamapyta....27.09....17.09.......3000........51..... .cc....melisa handzia26..........25.09......17.09......2810.......53.SN Weronika Megisu78...........26.09......20.09......3630.........56. ....CC.....Olimpia Mama28.............27.09....20.09.......3190..........55.....cc....Kalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam do domu po całym dniu:) U mnie bez zmian czyli czekamy do wtorku jak do wtorku nie urodze to szpital:( nie wiem czy to dobrze czy zle... Mama28 gratulacje:************** Ach mogła bym tu pisac i pisac jak bardzo bym chciała miec poród za soba i byc juz w domu z malenstwem... Narazie sie z Wami zegnam jutro oddaje laptopa siostrze wiec bede pisac sms. Trzymajcie sie kochane:*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megisu78 także urodziła 20stego. Fajnie :) Kolejne pytanie do mam po cc: macie pokarm?Bo nam Mała płacze co wieczór,więc dziś odciągnęłam pokarm z obu piersi i wyciągnęłam "aż" 30 ml mleka....Porażka. Czuję,że mi suty odpadną,ponieważ tak często przystawiam Kalinkę do piersi,żeby pobudzić laktację. Może znacie jakieś skuteczne przepisy na zwiększenie ilości pokarmu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 gratuluję! :) Megisu jest jeszcze w szpitalu i z tego co mi pisała to niestety nie karmi piersią. Pozostałe mamy które urodziły nie zaglądają tu za często więc nie martw się że nie odpisują odrazu. Raz jeszcze gratuluję! A ja czekam z niecierpliwoscia na jutro i wizytę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Buu... U mnie nadal nic. Masuję sutki, chodzę na długie spacery, latam ze szmata szczypię sie lekko w brzuszek jak kazała pielęgniarka a tu ani śladu zbliżającego się porodu. Mam skurcze jako takie, ale powtarzają się od 2-3 tyg. W piatek jak nic nie ruszy idę do szpitala, bo wówczas minie 42tc. Netka0902........29......40 tc......14.09......Córka - Zosia Obzartuszek.....27......42 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak.............26......41tc......17.09......Córka - Dagmara Mama2008-2012..29.......39tc.......22.09.....Synek - Tymon 1Alexia2.............23......39tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91...............20......39tc.......24.09......Synek - Olafek Betismile............24......39tc.......25.09......Synek. lelewela.............27.......39 tc......26.09......Córka - Lena mlodamamapyta...22......38 tc......27.09......Córka - melisa madziulkao7.......24.......40tc.....28.09........Córka - Nikola izka50mm...........32......38 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................. TP .......UR...... WAGA........ DŁ.... RP. PŁEĆ mamuśka 2012....09.09....28.07......2230........51.....CC.....Gabrys ia MEGAN86...........01.09....22.08......3330........52..... SN......Dawid Ajponka............ 03.09....24.08......2980........52.....SN.... Karolinka smerfaskr..........12.09.....27.08......2750........52... .cc.....Karolina Robwalka...........27.09.....05.09......2230........45... .CC.... Kacper Ło ło ło.............11.09......06.09......2600........47.....SN .....Zuza Ramysia............10.09......11.09......3300........55.. ...CC... Marta kama11111........02.09.......11.09.....3550........52.... .CC....Manuel Polcia................08.09.....12.09......3050........57 .....SN....Olivier giga 83..............09.09......13.09......4330........60......?. .....Olga Madleenn...........10.09......14.09......3550........56.. ...SN.....Krystian mlodamamapyta....27.09....17.09.......3000........51..... .cc....melisa handzia26..........25.09......17.09......2810.......53.SN Weronika Megisu78...........26.09......20.09......3630.........56. ....CC.....Olimpia Mama28.............27.09....20.09.......3190..........55. ....cc....Kalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obżartuszku Ty też jeszcze nic? A ja myślałam że poród już masz za sobą bo Cie tu dawno nie było.. Ale jak widać nasze pociechy mają się dobrze w brzuchu i ani myślą z nich wychodzić.. Mi też nic nie pomaga na wywołanie.. Nawet nie wiem czy mam skurcze. Jutro ktg! I mam nadzieję że lekarz coś zadecyduje. Trzymajcie kciuki! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Zastosowałam z mężem ostatnią deskę ratunku. Zobaczymy czy podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
olczak, ja już podszczypuję naszego Bąbla, ile można siedzieć u mamy w brzuchu, niech wychodzi. Synka urodziłam 4 dni po terminie, a tu zaczyna się 10 dzień :( Chciałabym móc tulić tę małą Istotkę, a synuś wciąż pyta, kiedy będzie juz dzidziuś w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, właśnie sobie leżałam o 3 w nocy i tak jakoś coś mi chlusło w majtkach :P czyli, że właśnie już się zaczeło, sączą mi się wody:) przy tym mi czop wyleciał bo miałam dużo śluzu na majteczkach niestety moja wkładka nie dała rade hehe.. trzymajcie za Nas kciuki, żeby wszystko było w porządku :)) i do zobaczenia za kilka dni :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betismile! Powodzenia! Trzymam kciuki :) a ja jakoś spać nie mogę.. Zaczynam się chyba stresówac ta wizyta.. Obżartuszku no kto jak kto ale ja wiem co czujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
I nic, klapa... A całą noc czekałam, że coś ruszy. Może dziś się zacznie. Poza tym to witam w kolejnym dniu oczekiwań na maleństwa i dla rozpakowanych mamuś w kolejnym dniu opieki nad dzidziusiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane !!!! :* żeby się w końcu STAŁO :) Betismile, POWODZENIA dużo siły :) walczę z plagą owocówek... wczoraj znikąd się zjawiły ich miliony!!!!!!!!!! MASAKRA są wszędzie a nie mają żadnej pożywki :( nie wiem o co chodzi :( armagedon normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti Olczak Obzartuszku Powodzenia-musi coś w końcu ruszyć Beti skorzystałas z rady położnej? Szczęściara Ja też chce żeby już wody odeszły ;-) A my jeszcze 3dni do terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
mama 28 super gratki batismile trzymamy kciuki alexia czekamy na smsowe wiesci ja po cc miałam plamienie 2 tygodnie przy czym takie skąpe. jak sie zatzymały po 4 dniach to sprawdx czy nie masz temperatury. Jak to ok a jak masz goraczke to do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
olczak, obzartuszek - miałam Was tu juz dzis nie spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) wlasnie pisze z martuśkiem przy cycu:D malutka rosnie zdrowo i grzeczna jest, zakochaa w niej jestem przeogromnie:) widze ze tu sie juz ładnie po kolei rozpakowujecie:) gratulacje dla wszystkich nowych rozpakowanych mam:) MAMA28- 4 dni plamienia...WOW. ja juz drugi tydzien w podpaskach chodze. juz coprawda koncze powoooooli ale mam wrazenie ze to nie ma konca. a ty po 4 dniach czysciutko, zazdroszcze. a co do pokarmu to kupiłam herbate chyba z herbapolu na laktacje i działa ekstra, miałam po niej az nawał pokarmu. teraz pije tak jedna dziennie i mam spokojjnie wystarczajaco pokarmu. dzisiaj mija dwa tygodnie od porodua my nadal z kikutkiem od pepka chodzimy;/ troche mnie to juz drazni nie moge sie doczekac kiedy odpadnie bo ciagle musze na niego uwazac przy kąpaniu i przewijaniu a wisi juz na ostatnim włosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :] ja już po wizycie, więc ktg nic nie wykazało, skurczy brak... za to badanie, że jest ciut lepiej niż w piątek bo mam rozwarcie AŻ na 1 cm! normalnie czyste szaleństwo... doktor stwierdził, że jak to ma się w takim tempie rozwijać to ja w życiu nie urodze i jutro na 8 rano mam się wstawić w szpitalu, porobią mi badania i jutro się dowiem kiedy na wywołanie, ale mam się nastawić na czwartek, bo wtedy mój doktor jest na dyżurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×