Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Dzien dobry:):) Ja jako pierwszas sie dzis melduje:P:P:P Juz od 6 nie spie:P:P Co do zaparc tpo ja tez miałam z tym problemu ale moj gin kazał kupic lactuloze czy jakos tak i do tego escputicon i naprawde mi sie poprawiło:) Mnie jak narazie nie puchna nogi, i mam nadzieje ze tak zostanie... dziąsła tez mi krwawią ale nie tak strasznie:) Aaa co to jest ta brązowa kreska? Ja jeszcze nie mam nic takiego??? Ja zawsze spałam na brzuchu ale od kad jestem w ciazy to staram sie spac na lewym boku choc budze sie w nocy i jestem na prawym ale zaraz sie przekrecam:) Ja dzis cos popracuje:P pranie juz wstawione teraz czas na budzenie m i potem idziemy popracowac w ogródku. Pogoda sie zapowiada u mnie fantastyczna wiec koniecznie trzeba spedzic dzien na dworze:) Tylko bez piwa:) jak czytałam o tym piwie to odrazu mi przyszła ochota, przed ciaza zdazało mi sie ze wypiłam ale bez jakiegos wiekrzego zachwytu a teraz to chyba bym litrami piła i tak jak mowice sezon grilowy przed Nami... heh ale czego sie nie robi dla maluszków:) Polcia WSZYSTKIEGO NAJ NAJ na nowej drodze zycia:))))))))) Pozdrawiam i pewno tu zagladne dopiero wieczorkiem buzkiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki!melduję się jako druga-dzisiaj dzień sprzątania i prania(razem z córką),później Angelika jedzie na weekend do taty i zostanę sama z pieskiem-tragedia!w nocy od tego leżenia na lewym boku boli mnie udo i biodro,chodzę jak połamana!Ja również dołączam się do życzeń dla Polci-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) Melduję sie :-) Robwalka nic sie nie martw ja tez zostaje na wekend sama z pieskiem :-) Polcia Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) i zaraz znikam. Polcia Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia i oby zawsze byliście tacy szczęśliwi jak dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! i ja juz jestem zjadam szybko sniadanie przy lapku i smigam do miasta z tesciowa:p Robwalak ja od zeszlej niedzieli mam samotne noce bo maz pracuje w tym tygodniu na nockach nie cierpie byc sama :( co do krwawiacych dziasel to tez mam ta przypadlosc:/ u mnie dzis pochmurnie ale jeszcze nie pada... zajrze jak wroce pozdrawiam milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się do życzeń dla Polci- wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i aby Wasza miłość z każdym rokiem była coraz silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak zaglądam z dolotu na razie,u mnie pochmurno i pada-mam taki nastrój jak ta pogoda!jak ja za nim tęsknię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ;) Polcia, oby pogoda dziś Ci dopisała i dzień był piękny i wyjątkowy. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Was:) No i czekamy na foteczki:) U mnie dziś też słabe słońce, ale wycieczkę plenerową i tak pewnie zaliczę. Na szczęście mam wszystko posprzątane i moge się troche polenić. Dziąsła też mi krwawią, ale bardzo delikatnie i tylko przy myciu, same z siebie nie. Jutro co prawda niedziela, ale będę zmuszona pokryć tego rudzielca, którego mam na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Netka nie przejmuj sie rudym kolorem :) teraz jest mega moda na rudy i to naprawde fajny kolor tylko sie trzeba do niego przyzwyczaic :) mi tez lekko krwawia dziasla podczas szczotkowania zebow. i tez uzywam elektrycznej szczoteczki ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie co do intensywnosci krwawienia:) mowicie o piwie... mmmm... ja jestem chyba najwiekszym smakoszem piwa z wszystkich dziewczyn jakie znam... przed iaza pilam naprawde duze ilosci :) szczegolnie na imprezach, grillach czy spotkaniach z przyjaciolmi... a teraz nie moge:( juz si enie moge doczekac pierwszego lyku piwa jaki sie napije kiedy juz bede mogla:) mojego meza tez nie ma - wraca dopiero za dwa tygodnie... na poczatku jest ciezko ale po jakims czasie mozna sie do tego przyzwyczaic... tzn. nie do tego ze go nie ma ale ten fakt nie jest juz jakas wielka tragedia... mozna przezyc samej w lozku :) u mnie pogoda tez nieco brzydsza od wczorajszej... slonce za chmurzyskami ale w miare przyjemna temperatura. mnie raczej przez weekend nie bedzie na kafe bo wyjezdzam do rodzicow a tam nie mam za bardzo czasu na siedzenie przed kompem. dziewczyny jak bedzie ladna pogoda to wyjdzcie na spacer a nie siedzcie przed kompem - to na pewno lepiej zrobi waszym maluszkom:) buziaki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn, mi się rudy też podoba, ale u kogoś. Na siebie nie mogę patrzeć ;) Kiedyś myślałam, aby sobie zrobić rudy, tak dla odmiany, ale dziś wiem, że byłoby mi nie dobrze. Madlenn, może jak będziesz u rodziców to zrobiliby Ci fotkę brzuszka? Od Ciebie jeszcze nie dostalismy :P Ja wybywam w plener, miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam sprzątać,u mnie pogoda do bani-pada deszcz,nudy-jutro idę sama na imieniny ojca mojego R,fajnie-sama!będzie jego rodzina,a ja sama tzn.nie całkiem bo z Kacperkiem.Nie mogę się doczekać kiedy wezmę go na ręce i przytulę-ale będzie ryk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda dziewczyny ze mieszkamy w rożnych miejscach polski zaraz bym was wszystkie na herbatke zaprosiła :-) Ja jeszcze leniuchuje, męża wyprawilam na wesele (dla niewtajemniczonych jest dj gra na weselach) wróci w poniedziałek bo gra rownież poprawiny. Ale za chwile muszę sie zebrać i coś ogarnąć mieszkanie :-) U mnie pochmurno, jeszcze nie pada ale chyba bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Megisu78 - ja to bym chetnie skorzystala z twojego zaproszenia. Mialybysmy duzo do pogadania :) Fajnie miec meza DJ - a. Taka niespotykana profesja :) Madleen - co do spacerow to u mnie odpadaja. Przedwczoraj pochodzilam troche i wieczorem nie moglam sie ruszac przez bol krzyza, albo rwe kuszowa. Co do farbowania wlosow to rudy mimo, ze jest modny to tez nie kazdemu pasuje. Czasem mozna zmiana koloru wlosow naprawde duzo zepsuc. Ja jestem brunetka z brazowymi oczami i kiedys zrobilam sobie blond pasemka i nie moglam patrzec na siebie w lustrze. Wszyscy mowili, ze wygladam niekorzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka to zapraszam :-) Chyba niezbt fajnie miec męża dj prawie w każda sobotę go nie ma :-( ale można przeżyć :-) dobrze ze już nie gra po dyskotekach bo chyba by mnie zazdrość rozerwala. Jak sobie pomyśle o tych dziewach z dyskoteki hihi Ja tez mam straszne bóle pleców do tego stopnia ze jak poleze to potem na nogę nie mogę chodzić tak coś boli w posladku jakby. Co do włosów to mam czarne a zawsze chciałam miec blond ale chyba bym sie nie odważyła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham sobie muzyczki i się nudzę-pralka wypierze resztę,wywieszam i dalej nudy-pewnie macie ciekawsze zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witajcie , poleniuchowałam troche, bo mąz późno w nocy przyjechał i jutro jedzie z powrotem.Także skorzystałam z okazji i nie wypuściłam go z łóżka:) Polcia, jeszcze raz wszytskiego dobrego i fotki wrzuć obowiązkowo!!!!! Z tą herbatką to super pomysł, tylko jesteśmy strasznie porozrzucane po Polsce, chociaż jak to jest : Poznań, ok. Tarnowa, i nie pamiętam skąd jeszcze :0 U mnie chmury ze słoneczkiem na zmianę. Idę wystawic zwłoki na pole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka no moim ciekawym zajęciem narazie jest forum :-) Pralka tez pierze, zmywarka słyszę ze skończyła pranie ale nie mam siły wstać z łóżka Hihi leniuch ze mnie. Zaraz piesio bedzie chcial na spacerek wiec chyba powoli sie zwleke z łóżka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może będziecie się śmiać ale o 13.20 oglądam mecz LECH-LEGIA,oglądanie meczy Lecha to u nas na początku dziennym-zresztą muszę na bieżąco wysyłać mojemu wyniki meczu,jest teraz w pracy więc oglądać nie może,ale on jest zły przez to-od dzieciaka jest kibicem,zresztą mnie i Angele też interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem ze Slaska. Dokladnie z Lublinca. Robwalka - ja tez ogladam mecze. Nie wszystkie, ale lubie. A denerwuje sie przy tym strasznie, wiec w ciazy raczej dla mnie niewskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skłonna nie znam takiej miejscowości ja niedaleko Katowic mieszkam :-) Męczy nie oglądam ale nie widzę w tym nic złego :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie ten słownik w telefonie mnie wykończyć zamiast Ajponka zmienił na skłonna Hihi przepraszam cię ajponko to było do ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no właśnie jeszcze Śląsk to trzeba by się nieźle nagłowić, żeby się spotkać w jakims centralnym punkcie nas wszytskich :) A wyobrażacie sobie jakby było super się spotkać z dzieciaczkami w listopadzie :) tak wszytskie i się zobaczyc:):):) dobra idę miałam tu nie zaglądać :) ale to silniejsze ode mnie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 - jesli wiesz gdzie sa Tarnowskie Gory to to jest jakies 30 km na polnoc. A pomylke "sklonna" jestem ci wybaczyc :D smerfaskr - spotkac sie wszystkie razem raczej nie damy rady, ale mam nadzieje, ze wymienimy sie kiedys zdjeciami, albo kontami na nk czy facebooku. Ja tez uciekam na jakis czas. Mam dwie góry rzeczy do prasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka pewnie ze wiem, do Tarnowskich Gór mam aż 50 km :-) Wracam za niedługo idę ogarnąć łazienkę:-) Już za wami tęsknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci sobie moja ulubiona muzyczka, biodra mi sie kołyszą przy sprzątaniu :-) maluch śpi :-) nic sie nie wierci :-) a sprzątanko przyjemnie idzie do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś nie jest tak przyjemnie na worze jak wczoraj, ale spacer zaliczony ;) Zazdroszcze mojej przyjaciółce, mieszka blisko lasu i jeziora,fajne tereny do przechadzek. Rzeczywiście szkoda, że jesteśmy tak porozrzucane, ja mieszkam między Koninem a Poznaniem w małym mieście Słupca. Byłoby super znaleźć dogodne miejsce spotkania dla nas wszystkich, ale podobnie jak Ajponka mam nadzieję, że wymienimy się kiedyś kontaktami na fb :) Choć pewnie szybciej poznamy się tutaj wstawiając swoje fotki i naszych pociech :) Zmykam dalej robić obiad, a potem podobnie jak koleżanka Ajponka mam góóóóóóóóóóóre ciuchów do wyprasowania. Zajęcie na całe popołudnie. Zajrzę potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×