Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

Gość Gumowy Joe
Wejdz do lodowki, to ochloniesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
zawsze i wszedzie sluze pomocna dlonia, z tym, ze moja dlon, sluzy do bardziej wysublimowanych celow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jannifer7878*** ozłocona i diamentowa dłoń gumowego zostaje na twojej szyjce?! cholerka, trochę mnie nie było i już się gubię:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Nie ma sprawy jennifer, moja raczka bedzie zlotai z diamentami, a jak to wszystko się znajdzie wokół twojej szyji, to bede cię musiał udusić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Chyba że mówiłaś o szyjce macicy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obroża nie powinna być diamentowa albo złota, bo to się mija z celem. Obroża powinna trzymać Ciebie na uwięzi i nie może być przyjemna. Obroża ma pokazać, gdzie jest Twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
Ceramiczna>dziwne,bo Intrygant sie zaczytuje w stronkach.A rzeczywistosc jeszcze go nie dotknela:)Niesie kaganek oswiaty czysto teoretycznej i niezgodnej z prawda w dodatku:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pistacja...ważne, że niesie ten kaganek, ma chłopak poczucie misji, niech mu będzie...a może akurat jakiś nieborak z jego wiedzy i rad skorzysta?;-) i dlaczego na topiku taka cisza, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro piszę rzeczy niezgodne z prawdą, z przyjemnością pozwolę się Wam, bardziej doświadczonym Paniom, skorygować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie obroży i smyczy ale czesc sunia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie - tylko pod warunkiem, że ta Pani będzie się znała na rzeczy i nauczy mnie, jak to rzeczywiście powinno się robić.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie - tylko pod warunkiem, że ta Pani będzie się znała na rzeczy i nauczy mnie, jak to rzeczywiście powinno się robić.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć viiiii;-) jak tam dzisiaj? intrygant, z tego forum jasno wynika, że każdy w gębie mocny a jak co do czego....dooopa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia - fantazje sa czasami bardziej podniecajace niz rzeczywistosc :) i gdzies trzeba sie nauczyc, zeby nie zrobic podstawowych bledow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu się intrygancie muszę z tobą zgodzić, fantazje niekiedy są zdecydowanie lepsze niż rzeczywistość... chociaż mówią, że lepsze jest wrogiem dobrego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistaacja
🖐️ sunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×