Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

cześć Dex...;) no Ty jesteś nieszczęśliwy.....jednak.:P ja na razie to tak obolała,że nawet nie myślę o ciśnieniach:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nic...wszystko dobrze...:) wiesz...znalazłam niedawno fajny blog pewnej uległej.....oj powiem Ci...no!.... a u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo podaj linke. ja cóż w tym temacie nadal zielony.... a poza tym w sumie bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetmie bym to zmiemil. mam na myśli mój stan wiedzy. ;-) oj zbita ale mnie cisnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym się przyssal do suteczka ;-) a wiedza. chętnie poczytam. może się podzielisz ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz żadnego pod ręką by się dosssać?;) ..... a wiedza.....,że ja....no gdybym tylko mogła jakoś chętnie pomogę.. pytaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym twoich spróbował ;-) najlepiej gdyby były wilgotne od soczkow. a możemy gdzieś bardziej prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym twoich spróbował ;-) najlepiej gdyby były wilgotne od soczkow. a możemy gdzieś bardziej prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. to powiedz proszę jak się do tego zabrać. albo raczej jak byś sobie to wypbrazala? :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? nie chcę sobie tego wyobrażać...bo wiem-że zupełnie inaczej wszystko będzie niż to co ja pomyślę...jeśli będzie? ale chemia między nami...będzie przeogromna......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem. tyle że mało z tego mogę informacji wyciągnąć. jak pan powinien zacząć? od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacząć to On powinien od tego,że mnie wybierze....spojrzy w moje oczy i doprowadzi samym nim do uległego zachowania...tak sobie to wymyśliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bipolarna00
A ja zawsze sądziłam, że to Suka wybiera Pana, któremu chce służyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak suka może wybrać Pana?to On ją wybiera...ale ona sama też musi czuć,że to Ten ,któremu będzie wierna ,oddana i posłuszna... więc tak właściwie to wybierają się wzajemnie... ale uważam-że to Pan musi zrobić pierwszy krok-dając do zrozumienia-że ta ona może zostać Jego posłuszną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bipolarna00
Suka wybiera Pana, ufa Mu, oddaje się cała. Na szacunek trzeba zasłużyć, Suka decyduje, że właśnie przed tym Panem chce ukleknąc i ucałowac Jego dłoń. Służyłam, więc wiem, a że miałam mądrego i odpowiedzialnego Pana, wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie neguję tego co piszesz:) ja wypowiadam się za siebie,swoje uczucia ,odczucia i wyobrażenia ... piszę to-co według mnie i dla mnie ma wyglądać-nie twierdziłam nigdy,że wiem więcej lub lepiej:) jeśli jakoś Cię uraziłam-przepraszam-nie było to moim zamiarem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bipolarna00
W niczym mnie nie uraziłaś. Mam nadzieję, że trafisz na takiego Pana jak ja i będziesz szczęsliwą, wolną i spełnioną Suką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bipolarna00
Piękna:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;]
Tez taką mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×