Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

przystojny, a skąd ty wiesz czy ja tu całymi dniami siedzę czy nie, skoro sam rzadko bywasz...a nawet zdaje się wspomniałeś, że jesteś po raz pierwszy? to ciekawostka wielka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same cuda ;)
słuszne spostrzeżenie sunia. a może to ty jesteś ze służb specjanych? przystojny wie za dużo jak na okazjonalnego bywalca :). temu lowelasowi literkowemu nie udało się na poprzednim twoim temacie cię poderwać, nie udało mu się poderwać zabitej na jeszcze innym temacie, może myśli że tutaj mu się uda pod swoim czy innym pseudonimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyyy
Dokładnie tak, ale w wiekszosci tematow widze Twoje posty w sporych ilosciach, byc moze wiec mam racje, byc moze sie myle, ale tak naprawde nie interesuje mnie to, wiec skonczmy lepiej ten temat:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zważywszy, że tematów tutaj są setki, sunia musiała być obecna na którejś setce przynajmniej...z ciekawości przejrzałam...jest na kilku zaledwie...przystojny, tobie się coś ostro chłopcze myli....;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
Przystojnyyy Chce ruchnąć że nawet o to żebra (JAKPAN MOZE BYC NIEWOLNIKIEM) pózniej pisze że nie szuka tu niczego i wchodził nie będzie:) Za to temu który nie podrywa i pisze tu i chyba na innym jeszcze z autorka i innymi to z niego robią lowelasa. ten literki ma - bo lubi się droczyć z ludzmi nie wartymi spojrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
Czytałam i uśmiałam się post jakiegoś horrormana, i zauważyłam że dwa pseudonimy są tam literkowe, ciekawe który prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
Też uważam że za bardzo mu na e-mailu zależało może tak tu nie jedną wyrwał . Pewnie opowiada kolegom ile to on dziewczyn nie ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
fuck ....ten literki ma minus bo lubi się droczyć z ludzmi nie wartymi spojrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka normalna kobieta poleci na takiego palanta??!! no daj spokój! naprawdę myślisz, że jakaś kobieta mu dała...maila choćby??!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
sunia987 Twoje posty też śledzę i chciałabym taką panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam czekam cierpliwie, aż zbita się jednak zdecyduje...byłaby z niej suczka jak marzenie... może się doczekam...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
A ze mnie:P też początkująca jestem :) i młoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
wole panią niż pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
I wole panią niż pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
I wole być suczką PANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
Pięknie aż trzy razy :D , coś się muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiszę jeszcze-przykre obowiązki domowe jednak wzywają....ale za kilka minutek będę-to poczytam i napiszę Ci coś...takie moje maleńkie spostrzeżenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spostrzeżenie
A tak w ogóle warto tu po nocach wchodzić bo horror się pojawia:D master wszechczasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry drogie widzę że łatwo dajecie się w chuja zrobić, szkoda nawet różnicy miedzy pseudonimami nie widziałyście swój zdążyłem zastrzec, kilka liter i już drugi literowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×