Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

Gość Fetysz
CZy znajdę tu kobiete która lubi rajstopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o skutkach takich związków nawet nie chcę myśleć-bo poza krzywdą cielesną,która może się zagoic zostaje ta druga-psychiczna-i tu..........czasem można odebrać komuś życie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że w układzie Pan-suka.....ok, niech Ci będzie, Pan-suka... najważniejsze jest właśnie to paddanie się i musi to sprawiać przyjemnośc jednej i drugiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i "poddanie się" miało być... łoj, już mi się z tego podnicenia literkowym klawisze mylą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia........... jestem oczywiście. i staram się podnieść poziom tych wywodów ...ile tylko mogę-bo nagle zrobiło się poważnie-co też jest potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemne jest wiedzieć, że się ma suczkę, zadowoloną z takiego układu, dobrze ułożoną... nie trzeba jej bić, poniewierać... wręcz przeciwnie, należy dobrze dbać o swoją suczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie, nie opisywałem całego zdarzenia bo wyszło by opowiadanie pod które nie jeden trzepałby kapucyna i fantazjował o takim wydarzeniu , nie o to chodzi, na Pewno ta Pani miała z tego satysfakcję sąsiadka jej suka w jakimś stopniu też tylko gdyby tak chciała nie płakałaby i nie miała urazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy musi w seksie znaleźć swoje miejsce, to co go rajcuje, sprawia mu przyjemność...wtedy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetysz
czy lubicie stosunek oralny przez rajstopy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
należy ją myć,czesać ,ubierać............. karmić............... .......... i czego jeszcze byś chciała?? wyprowadzać na spacer.....by klęczała...? ciekawa jestem czego byś chciała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbita, musimy pomyśleć o jakimś bardziej prywatnym sposobie komunikowania się, bo tutaj jacyś tacy się wtrącają, bez sensu zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie teges? Tak w ogóle chyba cała nasza trójka doszła do wniosku i jest tego samego zdania, że takie zabawy są ok kiedy są bez przegięć, to co wy opisujecie jakieś klapsy dbanie o partnerkę uległość jej i tym podobne mam za sobą nie muszę prowadzić jej na smyczy czy chłostać biczem wole moim penisem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literkowy.... i tym się różnimy....bo mnie by to może akurat na tej smyczy podniecało dużo bardziej niż zwykłe pieprzenie....za przeproszeniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko i Córko!!!! na jakiż to ja temat mam podobne zdanie jak literkowy??!!! no, teraz to się zaniepokoiłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×