Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

Gość Przystojnyyy
W sam raz.. Masz moze maila? Jakos nie do konca lubie pisac na publicznym forum gdzie kazdy moze wszystko czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyyy
tu czesto raczej nie wchodze,wlasciwie jestem pierwszy raz w zyciu. Wiec pomysl lepiej szybciej :) Poza tym podanie maile to raczej nie jest nic chocby w najmniejszym stopniu zobowiazujacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyyy
Jasne, jesli masz zamiar tylko pisac i nie myslec powaznie o spotkaniu to skoncz to najlepiej teraz. Jesli jednak bierzesz to pod uwage to podanie maila moze ulatwic kontakt i pogadanie czy taki uklad pasowal by nam obojgu. Nie widze zadnej nieostroznosci w podaniu maila, raczej nie jestem agenetem sluzb specjalnych i nie namierze Cie po nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie nie-ale wiem z doświadczenia-co tu za agenci bywają-mam na myśli wirtualny świat.z jednym miałam dość doświadczeń -wszelako-wirtualno-doświadczalnych. podaj swój mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbita agent służb specjalnych, który by cię po mailu namierzał....rozgrzała cię należycie taka perspektywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyyy
xxspecyficzny@interia.pl, jesli sie zdecydujesz- czekam na maila. Tutaj raczej nie bede za czesto zagladal. Czym wczesniej tym lepiej... A teraz juz uciekam. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko uciekł coś ten przystojny... podejrzane to wielce jest... ty sobie zbita daj z nim spokój...on mi się nie podoba i ja mu cię nie oddam, ooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy z literkowym to w końcu kas wyglądacie? w sensie znajomości zacieśniania? hę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyyy
Sunia czemu dla Ciebie jestem podejrzany? Dlatego, ze zbyt szybko przechodze do rzeczy ? ze nie pisze jak Ty calymi dniami na forum nie majac zapewne odwagi spotkac sie w rzeczywistosci ? Ja raczej nie szukam wirtualnych znajomosci, mam dosc jasno sprecyzowany cel i nie mam zamiaru marnowac tyle czasu na pisanie na forach. A poza tym, udanej nocy zycze! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×