Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

:D:D:D:D......... jeszcze kilka chwil i będę.... literkowy cześć............ sunia no co no co..................no będzie śmiech:D:D:D.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma być , w sumie strasznego nic się nie stało . Czytając wszystkie wpisy tylko się szyderczo uśmiechałem i zapomniałem o sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie czegoś szukacie a ja nie więc co ma być?:D :D :D Miałem się napalić na kobietę bo ją podnieciłem na forum:D:D:D Miło było poznać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piszcie poczytam was z nudów , szkoda że jakiegoś horrora nie ma pośmiałbym się z tego jego głupoty:D "..na kolana PAN przyszedł ":D:D:D Życzę wam powodzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia987 :D:D nie ważne poczytaj fragmenty zanim z drugim literowym było pisanie, :P:D Aż tak zdesperowane jesteście by przez internet i forum kogoś szukać?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo podczas potyczek z tamtym idiotą widziałem jak opisywałyście sobie swoje fantazje, wyobrażenie macie zapał . Ja tu wchodzę tylko z nudów ;) po można przednie pośmiać się ze zboków, tekstów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie on jakoś wcale nie rusza ten literkowy... Ty za to zbita...mmmrrrr...pamiętaj, że ja ciągle mam nadzieję...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia....... ja nigdy nawet o tym nie myślałam......ale aż zaczęłam...jakoś nigdy nie wpadło mi do glowy -mieć Panią...... i pamiętam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pamiętam też zbita, że ciebie lanie kręci...a ja bym suczki swojej nie biła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetysz
Szukam kobiety, która lubi rajstopy z Warszawy! radek.stan@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 Kobieto mnie nie zależy na tym czy któraś z was ruszam /podniecam itd, od tego może zacznę ok Kręci cię zbita chcesz mieć taką sukę to działaj;) ja nie jestem konkurencją bo nie jestem żadną z was zainteresowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literki.....bo na początku się dobrze zapowiadało...................... ale Ty zamiast zrobić coś,napisać..nie wiem-zachować się jak na Pana przystało...zająłeś się jakimiś tlumaczeniami,dyskusjami...pierdolami...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to możesz wyjść z moim psem :) on bardzo lubi obroże, a jak zobaczy smycz to klękajcie narody :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njnhjnkkhkhgiua dziecko jakieś, nawet jeżeli kobieta lubi być suczką to nie dla byle kogo i należy jej się szacunek ogolnie dlatego ze jest kobietą a nie jakie ma upodobania, w seksie :] Kolejna moja wypowiedz i odp zbitej ładnie powiedziane....i w całej konsystencji związku domina i uległej 01:47 [zgłoś do usunięcia] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbita z tropu:P :D Zacznę od tego że nie wchodzę tu często już w pierwszy dzień pisałaś z kimś innym bo ja skończyłem na pomarańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu teraz będziemy dyskutować co kto powiedział?napisał? no przecież wiem................ ale tu to tylko rozmowy luzne są a co niektórzy odbieraja to jako atak Rosjan na Polske............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem literkowemu pozwalam na realizację...bo zdaje się, że tylko tak może...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowicie zgadzam się ze zbitą, że tutaj prowadzi się luźne rozmowy na różne tematy i o tym należy pamiętać!!!;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×