Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość Diakon Da
Ja tam nie chce nic pisać ale Diabeł już czeka by wysmagać wasze grzeszne tyłki ognistym biczem gdy tylko będziecie je wychylać z kotła.Róbcie tak dalej a spłoniecie w ogniu piekielnym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
może to byc wina jej brata,bo ją mógł molestowac albo ojca i dlatego ma chip, w razie jakby chcieli ją se zgwałcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
odczep sie podszywie ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
poza tym a azji śpi się nie na matach a bambusach, czyli takich drabach z drzewa bambus, a ja w tym areszcie nie widziałam nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Ty sie wyspij podszywie na betonie, to moze Ci sie klepki nastawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Dacie meila do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daje emialaa
jestemszalona@com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba.
to stary email, a nowy to mowdomniechipichonga@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z wieszaka głowę zdjął
"Balonów mgła Orkiestra gra Zielony sypie śnieg I w szklankach dzwoni śmiech Loteria serc Co chcesz to bierz Tu za ostatni grosz Przekupisz własny los Szalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Za frajer dają fant Za clownem clown Tłum obcych ciał A my objęci wpół Lecimy głową w dół Szalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czas Ktoś odkrył twarz Jak iskra zgasł I zanim minął szok: 🌻🌻🌻🌻 Z WIESZAKA GŁOWĘ ZDJĄŁ Z WIESZAKA GŁOWĘ ZDJĄŁ Z WIESZAKA GŁOWĘ ZDJĄŁ Z WIESZAKA GŁOWĘ ZDJĄŁ 🌻🌻🌻🌻 Szalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VivottoviV
Szalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czasSzalalalala, zabawa trwa Świat inny wymiar tutaj ma Szalala, zabawa trwa Więc tańczmy póki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQŁA disco!!
A gdzieś to był jak trzeba było zaczernić post 4000:classic_cool:Hę?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Wpisałam jej adres domowy w google. http://www.hotels-world.pl/b/h/haha_house-349193-pl Hotel :D I nawet jak jest zdjęcie z zewnątrz to widac, że tam chip mieszka. (jak ktoś widział zdjęcia które ona robiła policji pod swoimi oknami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba.
Tańczę brejk densa na dworcu w Koluszkach.Czy mogę się podobać??:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Daje w hotelu za termos pomidorówki z ryżem:classic_cool::classic_cool: Czy mogę się podobać?:classic_cool::classic_cool: 🌻Zapraszam do dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba.
a teraz jem qupę i uważam, że to u mnie normalny przejaw człowieczeństwa. Jak się najem czuję się lepsza, mądrzejsza i ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
nie chcę cię urazić, ale ja wolę mocz. To zdrowy wyraz trzeźwego spojrzenia na świat. Wypiję łyka i od razu mi coś świta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablabla
ja wolę żygi, bo po nich mi najmniej odpierdala. To jak dostąpić ostatniego namaszczenia przez ojca Rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
podszywaczu rzygi przez rz a nie ż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQŁA disco!!
a ja na was sram, szczam i żygam. Jak widzicie moje miłosierdzie jest nieskończone jak liczba Pi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jak kto wymiotuje
jedni przez "rz" a inni przez "ż". Jedni puszczają bąki a inni bonki i jedno i drugie jest tak samo śmierdzące. Myślę, że z wymiocinami może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Miecznik
Nie rozumiem jak można mieć cipę w stopie. Ciekawe jak ona uprawia sex. Czy ona masturbuje się w stopę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Grażyna T
O proszę.Już długi weekend jest i się gimgoowniastwo zleciało jak przysłowiowe muszki do śniadania[wiadom czego]i oblatuje topiki na podszywach.Zobaczymy w poniedziałek na kartkówce z polskiego czy matematyki jak się będziecie podszywac analfabeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold z Żelaza
No co jest??Czemu nie piszecie??Titanic leci na dwójce czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaba ta prawdziwa
podszywaj podszywaj proszę o to mail kojio1979@hotmail.com jeśli ktoś jest chętny proszę niech napisze. to jest mój znajomy. ma na imię Suremi. i niestety polskiego nie rozumie, ale po angielsku się dogadacie. ja kończę z oglądaniem koreanki i czytaniem waszych pełnych grozy postow. Napiszcie że jesteście znajomymi Julii Tarnowskiej czyli mnie Cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hectical Hector
W historii jaka tu opisała sylaba jest jeden słaby punkt.Po pierwsze jak już słusznie ktoś tu wcześniej zauważył-ubeswłasnowolnienie na mocy roztrzygnięcia sądu w odpowiedniej formie przynajmniej w europejskim prawie może też dotyczyć osób dorosłych a choroba psychiczna jest jak najbardziej do tego przesłanką.Nie sądzę ażeby w Korei Płd było obecnie inaczej i pełnoletność to bezwzględnie to wyłączała bo jeśli tak to co w sytuacji gdy mamy do czynienia z osobami niekoniecznie chorymi psychicznie a przykładowo upośledzonymi umysłowo?Mamy przymus opieki w zamkniętych ośrodkach a nie mamy ubezwłasnowolnienia?Wątpię. Drugim nie mniej słabym punktem tej historii jest "opaska"jaką miała mieć chipi.Takie opaski być może stosuje się do monitorowania osób prawomocnie skazanych za przestępstwa jakie z uwagi na szczególne okoliczności nie odbywają akurat kary pozbawienia wolności w zakładzie penitencjarnym.Czy możliwe jest tego typu monitorowanie osób chorych?Czy to nie jest w jakimś stopniu forma kontroli i ograniczania im swobody? I na koniec motyw "zerwania"opaski przez chipi.Jeśli nawet prawdą jest to o czym do tej pory wspomniałem to zainstalowanie kamer w pomieszczeniach zajmowanych przez nią jakiego rzekomo miałaby dokonać policja po to aby jak to ujeła sylaba mieć "Ją na oku"bo inaczej się nie da jej kontrolować to już wg mnie bzdura:D Czy dopuszczalna jest tam taka forma inwigilacji i czy odpowiedzialna jest za nią akurat policja?:D Wątpię.I jeszcze jedno.To właściwie kwestia o jaką warto zapytać sama sylabę. Czy to za pośrednictwem właśnie tych kamerchipi jest oglądana teraz przez wielu od 4chana po kaffe?Też wątpię[delikatnie rzecz ujmując]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hectical Hector
najbardziej prawdopodobna wersja to ta, że Chipi to istota pozaziemska obciągnięta skórą zdechłego słonia w celu inwigilacji Boga RE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxx
Pewnie że ta cała historyjka z czipem to pic na wode... szkoda tylko że tak duzo osob w to wierzy, widać jak ludzi można nabijać w butelkę. Od jutra biorę się za jakiś interes, może bedę sprzdaawał latajace dywany, skoro tyle naiwniaków chodzi po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmmmmm
wszystko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×