Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Heheh,przypomniał mi sie kawał Wchodzi Koreanka Czipi(czy jak jej tam)do baru i mówi: -kium,kium,kium i cola A na to sprzedajacy: -frytki i co? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to fajna nutka jest. La LA LA oo teraz widzisz dobrze ? LA LA LA Jaka jest krowa ? Niebezpieczna ! Bobrze taaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo,prawdziwy Aniołek zawitał do nas z białej chmurki :P Ale wiesz co,ten Twój podszywacz jest o niebo fajniejszy od Ciebie.Spiewa mi,rożsmiesza kabaretami a Ty co?Tylko suko i suko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa kochanie muszę biec lovciam Cię moja ty biała suczko jedyna w swoim rodzaju :**** lof mi lof mi aaaaaaa to bieber :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Panie tyś wielki Tyś jedyny !!! Ja tutaj tylko w zastępstwie boś mnie posłał. Ocen moją pracę proszę o Panie jak się spisuję ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szopenowa nie zawracaj głowy, załóżcie sobie nowy temat bo my tutaj romansujemy sobie. O a to znasz ? Ooooooo oooooo oooooo ołułou ołuoooo bejbe bejbe bejbe uuuu też bieberem jade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szopenowa Czioi śpi i tak bedzie spała ze 3 dni.Tak więc spokojnie mozesz oddalis sie w kierunku łoża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak się składa że ja też tu jestem :P Najpierw przeczytałam kilka rozdziałów Lolity, a potem stwierdziłam że pora nadrobić zaległości:D no i z tego wszystkiego głowa mnie rozbolała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×