Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Chan-ka wiem,wiem ;)Ktos wkleił linki do moich tematów ,które pisałam jako pomarańcz a ja sie wypierałam ze to nie ja :D Ale to było dawno i juz nieprawda ;) Ale wszystko inne co tutaj pisze to święta prawda! podgladacz -tak,mam 4 córki -13,10,4 i 2 lata :)Ale spokojnie,nie jestem zaniedbana mamusią.Nie mam nawet rozstepów :D :D :D Gdy komus mówie ze ma czworo dzieci to zazwyczaj mi nie wierza :) Najlepszy moment byl,gdy urodzilam czwarta córkę.Wchodzi na salę lekarka zeby zbadac nowonarodzone dzieci,pielegniarka jej podaje moja córkę a ta zaczyna mi mówic jak mam ja brać na rece,że tutaj a tutaj trzeba trzymac itp.Gdy to mówiła stała do mnie tylem i mnie nie widziała.Ja jej grzecznie odpowiadam-wiem jak sie bierze na rece dziecko bo to moja czwarta córka.Wtedy ona odwraca sie do mnie,patrzy (jej mina była bezcenna) i mówi-pani żartuje,prawda? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" w życiu się nie przynam" hahaha JAAAA ZMYKAM PAPAPA I JUŻ SIĘ NIE ODZYWAM. DOBRANOC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ech, nie wiem czy to żarty, czy nie. Żadnym aniołem nie byłam i nie jestem, chyba że z charakteru :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja idę do łóżka ale podejrzewam że zaraz wejdę przez telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna- Ja też piszę prawdę ale na forum nie można sie wybebeszać do końca bo później ktoś może to wykorzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC ALE NIE PISZCIE DUZO ZEBYM NIE MUSALA JUTRO DUZO STRON PRZEWIJAC :p jUZ MNIE NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk44 TY mi tu nie zagaduj podgladacza bo ja go próbuję poderwać ;)Chociaż nie wiem czy wiedzac ze mam 4 córki bedzie mnie jeszcze chcial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka i tak wiem ze tu jeszcze jesteś ;) podgladacz wyrobiłam normę za dwie rodziny ;)A za komplement dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfd
ta laska ciagle na tych kamerkACH, O CO CHODZI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyłączyłam laptopa i musiałam włączyć, o koniecznie muszę wam coś napisać :D Że ja jestem w bardziej komfortowej sytuacji niż wy bo u mnie jest od godzinę wcześniej niż was :P Dopiero 24.05 a wy tak zarywacie noce :P Dobranoc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×