Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

🖐️ loreal mroźny kasztan z serii recital preference, już ktoś wcześniej pytał. Kolor nie jest taki jak na tym zdjęciu, musisz wejść w moją galerię na fotosiku i tam jest drugie zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk44- Na innym zdjęciu jest jakby dużo jaśniejszy ale to pewnie w świetle dziennym tak wygląda a to drugie zdjęcie robione w jakiś ciemnościach Egipskich :D ładny ten kolorek masz, ale właśnie bym potrzebowała taki jak masz na tej fotce w tej ciemnicy :P Anna, ano marazm jak cholera, wszystko co dobre się skończyło :/ Zakładaj jakiś watek będziemy pisać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądacz chipi (reaktywacja) uderzaj do mnie lub do chan-ki bo my po 30tce jesteśmy :D Chan-ka jutro mąż wychodzi ze szpitala,ciesze sie jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile lat ma podglądacz ? :P O to super ze mąż wraca do żonki :) Taki wypoczęty będzie i na pewno bardzo "głodny" hahaha :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz to się szykuj bo będzie szołłłł :P Wiesz może zamontujcie kamerki, ja założę odpowiedni temat na kafe i znów będzie wesoło i będzie na co popatrzeć przynajmniej :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądacz chipi (reaktywacja)- Ooooo to witaj w klubie ja też ledwo skończyłam 3 dychy a dają 25 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka :D ale wiesz co?Kiedys dla zabawy włączylismy na chwile kamerkę i weszliśmy na czat hehe.Niestety ani ja,ani on nie czulismy sie komfortowo i po 2 minutach wyłaczylismy ;)Trzeba w zyciu spróbowac wszystkiego :P podgladacz podejrzewam ze ponad połowa ludzi tu przebywających,nie przyznaje sie w realu co tu wypisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądacz chipi (reaktywacja)- ale ona się nie myje a julk44 wygląda na domytą i zadbaną a po za tym ma taką ładą okrodglutką buźkę :P lubię takie okrągle buziole bo sama taki mam :P :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna- też miałam podobny epizod w sowim życiu :) ja też jestem zdania że wszystkiego trzeba spróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi nam że jesteśmy gormadką przed trzydziestką więc nie ma co się łamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna- o taaaa wszystko w granicach zdrowego rozsądku hehe :P Temat o seksie to może za chwilkę ktoś się wpisze, jakiś men, oni tak kochają o tym gderać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. no i widzisz podgladacz się obraził na nas chyba bo piszemy że chipka się nie myje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów głośno o flircie bo za chwilkę Anioł nam się na głowę zwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zawsze jak Filip z konopii nagle się pojawia, pewnie nawet czyta z koleżanką assderką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×