Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Chan-ka ja wiem ze fajnie jest wiedziec jak wyglada osoba z która sie pisze ale ja mam taka zasadę-zadnych zdjęć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie tę piosenke Dzemu co mam w stópce?Ja ja kocham i często mam łzy w oczach gdy jej słucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale mi net nawala :( Jaaa też kiedyś byłam blondynką :D ale w ciemnych czuję się lepiej, jednak większość życia przechodziłam w blond :P:P:P Ja nie mogę sobie stopki zmienić bo chyba gdzieś narozrabiałam i mam bloka, ale za cholerkę nie wiem dlaczego, nawet nie poinformują co człowiek zrobił :/ alee zebym ja jeszcze zrobiła coś paskudnego a ja zwykle taka grzeczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jestem zakochana w tej piosence która ma podglądacz w stopce :P Cudna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka ja jestem z natury szatynką i zaczęłam rozjaśniać włosy 11 lat temu.Rok temu byłam znowu szatynka ale gdy zaczęłam ogladac swoje zdjecia to stwierdziłam ze lepiej mi w jasnych i nastepnego dnia poszlam do fryzjerki.Musialam stopniowo rozjasniac wlosy zeby ich nie zniszczyc.Teraz znowu mnie cos wzielo zeby sobie przyciemnic ale mąz mówi-nieeeeeee ;)Jak to mówia-kobieta zmienną jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka zeby zobaczyc trzeba sie zalogowac :( A co do Kaffe to zawsze cos tu szwankuje bo ja mam czesto gdy chce zalozyc temat,taki opis-w ciagu godziny zalozyles juz 10 tematow,odczekaj chwile...A ja nawet jednego nie zalozylam :) Podglądacz ta piosenka Dżemu często wykorzystywana jest jako podklad muzyczny w filmikach typu-Ku pamieci na youtub-ie.Dlatego tez kojarzy mi sie teraz z czyms smutnym,ze smiercia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu mają już dość tej piosenki bo powaga w kółko jej słucham ale normalnie tak mnie urzekła jak żadna w ostatnim czasie :) aleee z tego co widzę to mało ludziom podchodzi ten typ muzyki, bo ja oczywiście od razu wrzuciłam na facebook-a, na gg, do telefonu (jak dowan) Na facebooku ani jednego "lubię to" :-o na gg się pytają co to za cyrkowe wygibasy mam w opisie :/ nawet na mzuykę nie zwarcają uwagi ehh cóż za nieczuły naród na takie piękne dzwięki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi ten net szwankuje :( nie widać tej fotki ? kurde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka chodzi Tobie o tę piosenkę-Alegria de Cirque?Wlasnie jej slucham i rzeczywiscie ladna jest.Chyba sobie ja skopiuje na płytke do auta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo mnie podglądacz zaraził chyba przedwczoraj i nie mogę się ode niej uwolnić a nawet nie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×