Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość fanka anny zuzanny
a ja przepadam za anną zuzanną 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anny zuzanny
a ja przepadam za postami anny zuzanny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka podglądacza
e tam, ja wolę podglądacza i jego kota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł nie odpisałam bo z góry wiedziałam że czy ci odpisze czy nie to i tak nasz rozmowa dojdzie do tego punktu w którym się właśnie znalazła. Na jednym poście nigdy się to nie kończy. Skoro ma cię to zadowolić to masz tutaj moje zdanie i możesz sobie to czytać codziennie jak mantrę. Człowieku, organizm każdy człowiek ma taki sam więc jak dla jednego ma coś być gorsze niż dla innego. Jak Ty to sobie wyobrażasz, że np. jeden królik je sałatę, a drugi idzie polować na wróble bo sałata na niego źle działa? Do prawdy skąd Wy bierzecie takie teorie to nie jestem w stanie pojąć. Jak to niby jest, zależnie od znaku zodiaku masz inną budowę układu pokarmowego czy jak, ksiądz Ci wybiera podczas chrztu? Nie trzeba mieć doktoratu z chemii, czy fizyki aby móc pojąć że podczas działania wysokiej temperatury z pożywienia ucieka wszystko co niezbędne, tylko lekarz o tym nie powie, nie powie bo nie wie, on się uczył regułek: masz gorączkę - trzeba zbić, masz depresję - trzeba psychotropy, on tylko potrafi zagłuszyć objawy dysfunkcji organizmu, nie potrafi za to poznać przyczyny, bo nikt go tego nie nauczył. Całe życie szukają lekarstwa na raka, a nawet nie chcą poznać przyczyn, dlaczego? Biznes - nie ma sraczki - nie ma pieniędzy. Człowiek na własne życzenie stał się największym kaleką na świecie, trzeba mu podgrzać jedzonko, trzeba mu podać leki, nawet nie potrafi urodzić bez pomocy drugiego, pokaż mi choć jeden tak dalece okaleczony gatunek stworzenia na ziemi. Mało tego, jeszcze idzie w zaparte w swoje racje, głosi że do życia potrzeba takich śmieci jakimi się karmi, siebie i swoje potomstwo. Co to w ogóle znaczy "nie da się zastąpić owocami"? Jak dla mnie to całe życie człowiek zastępuje owoce śmieciami a nie odwrotnie, może spojrzysz z innego punktu widzenia zamiast wysnuwać jakieś niczym nie poparte przemyślenia. Popatrz jak koń pociągowy zbudował swoje mięśnie, chodził na siłownię? Jadł odżywki? mięso, jajka? Nie sądzę (Ty chyba też), żeby gospodarz takiemu koniowi dawał kotlety, on po prostu je to co jego kolega, tyle tylko że gdy pracuje na roli jego organizm przyswaja sobie więcej składników z pożywienia niż ten który się praktycznie nie porusza przez większą częśc dnia, aby odbudować mięśnie. Goryl też musi jeść mięso widocznie, bo bez niego wyglądałby jak jaszczurka? Mięśnie zbudowane na zwierzęcych zwłokach są nieelastyczne, sztywne jak trup na cmentarzu, wystarczy przestać ćwiczyć i są jak flak. Mięśnie zbudowane na roślinach są na całe życie i nie zanikają, są szybkie, rozciągliwe, i naturalne, lecz skąd Ty o tym możesz wiedzieć skoro tkwisz w przekonaniu jakie przekazali Ci przodkowie. Gdyby cywilizacja miała samych takich "uczonych" dalej modlilibyśmy się o deszcz do boga deszczu, i składali ofiarę z ludzi aby zesłał paliwo na orlen. Wreszcie powiedz mi na jakiej podstawie twierdzisz że naturalna dieta może zagrażać życiu, czy zdrowiu. Wpierw musisz podważyć anatomię człowieka, nad którą naukowcy pracują setki lat, jesteś w stanie zaprzeczyć że układ pokarmowy człowieka jest przystosowany do spożywania tylko i wyłącznie roślin? Rośliny to nasz pokarm, bo tylko w tym znajdziemy to czego nasze ciało potrzebuje, wszystkie pierwiastki dzięki którym funkcjonuje nasz organizm. Ludzie przejadają się wielkimi ilościami jedzenia, a ich ciała są w dalszym ciągu głodne, bo być najedzonym to nie oznacza mieć pełny brzuch. Nasze ciało jest nakarmione kiedy podajemy mu wszystkich potrzebnych składników. Czego dostarczasz sobie wraz z wygotowanym jedzeniem ? przecież to pusta papka bez życia która daje uczucie sytości i nic po za tym. Bla bla bla bla Łykasz cały ten kit jaki przekazuje którym cię karmi telewizja, zacznij myśleć samodzielnie to może będzie z tego jakiś pożytek. Podglądacz nie ma telewizora w domu weź z niego przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czipi pipi
czipi właśnie leciała palcówkę pod pasiastym kocykiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jesteście weganami??
bo ja jestem weganką i wydawało mi się, że coć tu pisaliscie o weganiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie to rozwala jak ktoś ciężko płacze bo pieska bestialsko zamordowano, a później zasiada do talerza na którym leży kawał krowy :-o Świat poszedł do przodu, teraz da się wytworzyć tyle żywności pochodzenia roślinnego że nie potrzebujemy zabijać zwierząt, a zabijamy bo lubimy mięsko, dla smaku, nie dla przetrwania, zatem teraz można stwierdzić że zabijanie dla mięsa = zabijanie dla przyjemności, marność......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razi mnie tylko jak społeczeństwo nie widzi tego wszystkiego, daje się zmanipulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka to co piszesz jest tak oczywiste i prawdziwe, że aż dziwne, że można nad tym dyskutować. Ludzie nie mają pojęcia co dzieje się w rzeźniach i ubojniach... Codzienny dramat. Uważam że nic gorszego nie mogło spotkać tej planety niż pojawienie się na niej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jesteście weganami??
szczerze dla mnie gorsze od smierci tych zwierząt jest czestę ogromne ciernienie zwierząt przed ich smiercią, ja nie chce cierpieć i nie chce się przyczyniac do cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jesteście weganami??
szczerze dla mnie gorsze od smierci tych zwierząt jest czestę ogromne ciernienie zwierząt przed ich smiercią, ja nie chce cierpieć i nie chce się przyczyniac do cierpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka to co piszesz jest tak oczywiste i prawdziwe, że aż dziwne, że można nad tym dyskutować. Ludzie nie mają pojęcia co dzieje się w rzeźniach i ubojniach... Codzienny dramat. Uważam że nic gorszego nie mogło spotkać tej planety niż pojawienie się na niej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humanitarne wyrzynanie zwierząt :-o http://www.youtube.com/watch?v=ltHwnHrzolY temat jedzenia na tym topiku uważam za zamknięty. Nie wdaje się już w ani jedną pogadankę na ten temat. To temat o chipi, romansach i alkoholu i muzyce więc rozmawiam tylko i wyłącznie o tym. KOniec !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jesteście weganami??
miło slyszeć, że ktoś ogranicza spożywanie mięsa i jest śwadomy ze za tym co lezy na talerzu (mięsnym) stoi wiele cierpienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też szwankuje kafe :/ Ja zmykam bo pisałam ten list do Anioła i się zasiedziałam a tutaj obowiązki wzywają:) Podglądacz a ty dlaczego nie śpisz ? przecież jest dzień a ty wiedziesz żywot wampira :P Nie pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jesteście weganami??- na szczęście jest nas coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego nie chciałam się wciągać w ten temat bo już to przerabiałam setki razy i wiem jak to się kończy. Jak ja mam przekonać kogoś do kogo nie przemawiają sensowne argumenty. Nie ma sensu się denerwować, niech każdy je co tam sobie chce. POszłam już :P nie ma mnie 🖐️ Naprawdę poszłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przciez to twoje posty
Anna zuzanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×