Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość afafafaf
poszła srać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afafafaf
:O i co taka mine robisz toc chyba nie sra i nie szcza pod siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgladacz- Jakie panują warunki na rynku pracy w warszawie, na kogo jest największe zapotrzebowanie ? Mam zamiar zbierać się z IRL i nie wiemy czy chcemy wracać do naszego rodzinnego miasta. Wczoraj nawet Anne pisałam w naszy tajnych rozmowach :P ze brałam pod uwagę Gdańsk, Gdynię aaa i o Warszawie myslelismy, nastepnie Kraków tam akurat mamy blisko. Może zawitam do Gdyni będę sobie do Anny na kawki chodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informatycy brani ? :D pewnie wszędzie doświadczenie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak chipka, byczy się całymi dniami, też bym sobie taki jeden dzien sprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny by było resztę zycia spedzic w jakim ładnym miejscu :P W górch jest pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pojade do chipki i z nią sie zapoznam, ooo to jest plan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam że jestem w Irlandii. Myślimy nad otwarciem interesu. Oj, jak ja chcę wracać do PL to wiem tylko ja :( Mieszkam tutaj juz 5 lat i za cholereę nie mogę się tutaj zaklmatyzować. Tak sobie was podpytauje ale pewnie i tak wyląduje w swoim mieście :] Irlandia to jedna wielka wioska i nic wiecej. Zmykam bo idę na rozmowę o pracę :D proszę mi życzyć szczęścia :D [ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chan-ka pytasz na kogo największe zapotrzebowanie, więc odpowiadam -kasjerki (umowa śmieciowa, grosze) -call center to samo -sprzątanie 4 zł/h ;) A w lepszych branżach znajomości są potrzebne i doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz podgladacz, bardzoo dzieki a moze faktycznie wyladuje w warszawie i przyjde do ciebie z zupka chinksa :P:P:P JA to nigdy nie potrafie wyjsc stad po pozegnaniu sie :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Chanka mam za sobą nie udane podejście do weganizmu, chetnie bym z Tobą pogadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi drodzy 🖐️ Wcxzoraj wieczorem mnie nie bylo,bo zasnełam razem z maluchami przed 22 :)Na szczescie bylam juz umyta,wiec nie "troliłam " :P Chan-ka powodzenia w sprawie pracy ;)Odpisalam Tobie na NK ;) Podgladacz Ty jej nak nie namawiaj na te Warszawe bo ona ma przyjechac do metropolii zwanej Gdynią :P Ostatnio dowidzialam sie od znajomego ze kasjerki w Biedronce zarabiają "na rękę" 1900 zl.Czy to mozliwe?Bo powiem Wam ,ze wg mnie jak na polskie warunki w sklepie to duzo.Mylę sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felixxxx piszescie o tym ssaniu oleju a sobie poprostu nie wyobrazam tego robic 😭Chociaz bardzo bym chciala bo walcze z zatokami od dzieciństwa 😭Napisz mi jak to robisz.Wyczytalam w necie ze trzeba dwie lyżeczki oleju ssac 10-15 min i nie polykać.Czy to jest proste w wykonaniu czy raczej trzeba miec silna wole ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna zuzanna tak, te 1900 w Biedronce to fakt, w ogóle na temat biedronki narosło sporo mitów na podstawie zapewne dawnych praktyk tej sieci ale od kilku lat warunki tam się poprawiły pytanie tylko czy 1900 zł to dobra pensja, zależy dla kogo prawda, jak na zarobki kasjerskie na pewno nie zła Chan-ka myśli o czymś swoim, prywatnym, a wg mnie złodziejski system w Pl czyli zus, podatki, dokumenty itp. wykańcza chcących mieć coś własnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz w Biedronce chyba nie jest tak źle,skoro w poblizu mojego domu buduja juz siódmą 😭Normalnie plaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie wcielo
skosna?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×